Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#4543878 Napisano: 19.07.2011 01:54:54 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

wsciekly napisał(a):

beniaminowa napisał(a):



emotka teraz to już naprawdę NIC mnie nie wkurza emotka emotka emotka



serio emotka

a jak za chwilę wyskoczy z krzaków banda staruszków i znowu zacznie łajać przedszkolaków i psioczyć, że... kiedyś to było bosko na tym forum emotka emotka emotka


nie wiem czy kiedyś było bosko czy nie,
ale po lekturze forum to czasem strach konserwę otworzyć...moze Wsciekły wyskoczy emotka
ty to naprawdę jakiś hiperaktywny jesteś, wszędzie cie pełno emotka
i nikomu żadnej uwagi nie darujesz,


noo nawet spokojnie się powkurzać tutaj nie można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4542607 Napisano: 18.07.2011 10:28:06 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

joan napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że dostałem w tymbraku mądrość Wstęp bezpłatny emotka i teraz nie wiem gdzie mam ten wstęp bezpłatny emotka


Weź se facet gwóźdź, młotek, igłę i nitkę. Walnij w kapslu 4 dziurki i noś go, jako guzik u spodni, oczywiście napisem na zewnątrz emotka



I bez tego jest wstęp bezpłatny emotka Ty to masz pomysły emotka

Wkurza mnie, że wzięło mnie na słuchanie piosenek nie mojego pokolenia emotka
Lady Pank, Bajm i po tyłkach batem bije nas la la la la la!, Mr Zoob Mój jest kawałek podłogi, Elektryczne Gitary Dzieci emotka


Ależ takie piosenki są najlepsze! Najmniej to ja słucham piosenek właśnie ze swojego pokolenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4542290 Napisano: 18.07.2011 08:04:18 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurza mnie facebook, bo jak chce polubic strone to mi wyskakuje takie cóś emotka

Individual Facebook members can connect to a maximum of 5000 friends and Pages. To do this action, you'll need to remove a friend or unlike a Page you're already connected to.


5000 znajomych nie mam, a jak sprawdzic ile mam polubionych fanpejdżów;-? wie ktoś?


informacje, i Ulubione zajęcia i zainteresowania
Inne

i tam przy rozwinięciu jest napisana liczba, tylko trzeba dodać ewentualne te co się już rozwinęły, i te co są pokazane wyżej emotka
chyba inaczej się nie da, ale taką szacunkową ilość będziesz miała Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4541432 Napisano: 18.07.2011 02:41:02 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

postscript napisał(a):

doalki napisał(a):

Wkurzyła mnie babka w poczekalni do okulisty.Poszłam z synkiem bo ma coś czerwonego na dolnej powiece ..Leciwa kobitka zapytała się małego jak ma na imi?. Gdy odpowiedział, że Olaf- ona do niego: Tobie to by ładne imię pasowało, a nie takie-powiedziałam, że nie interesuje mnie jej zdanie w tej kwestii- bezczelna emotka emotka



sama pewnie miala Zenobia albo Leokadia emotka


Lekarze bardzo często wyśmiewają imiona swoich pacjentów. Przy mojej ostataniej wizycie, lekarz powiedział,że ludzie są idi*tami, że miał pacjenta przede mną, który miał na imię Dejwid , dokładnie tak pisane.



Tak powiedział? Że idiota?! Niech no go dorwę!


Ale chyba nie podpisujesz się Dejwid? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4540327 Napisano: 18.07.2011 07:59:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojok napisał(a):

Nie wiem czy graliscie na www.nastolatka.net
Właśnie okazało się, iż nagrodę otrzymuje osoba, która wyśle najwięcej smsów. Nigdzie nie ma takiej informacji, w regulaminie też nie i zdecydowanie odradzam. Ja się czuję oszukany emotka
Myślę, że przydałoby się to nawet gdzieś zgłosić.


kiedyś jak przeglądałem baze na ekonkursach to przy konkursach z tego portalu zawsze widniał napis że wygrywa osoba która wyśle najwięcej smsów, więc pewnie gdzieś na stronie było to napisane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4540076 Napisano: 17.07.2011 10:45:19 w Warka Piwo
czy te maile co się śle te oświadczenia zawsze wracają?
bo nie wiem czy mi bilet przepadł czy nie, a przyszedł jakiś dziwny zwrotny mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4539241 Napisano: 17.07.2011 04:30:46 w Warka Piwo
maile do nich nie dochodzą? wysłałem dane kilka dni temu i przyszedł (też jakoś wtedy) jakiś zwrotny mail, i się zastanawiam czy bilety przepały, czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4538801 Napisano: 17.07.2011 10:50:20 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

postscript napisał(a):

wsciekly napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Nareszcie koniec monotematycznego tematu emotka



też się łudziłem, że koniec emotka

wchodzę na forum, dyskusja o 4 literach swibka i kapeluszu- myślę OK emotka

a za moment kociątko dalej leje oliwę do ognia emotka



bylo zmilczec i temat sam by wygasl, ale skoro w kazdej sprawie musisz zabrac glos...



awatar emotka do czegoś przecież zobowiązuje emotka emotka emotka emotka


ehh myślałem, że dorośli ludzie zrozumieją o co chodzi, że jeśli rasizm jest ścigany i nielegalny, to homofobii nie powinno się promować, bo to taka sama nienawiść...
Ale zapomniałem, że to polska, gdzie ludzie mają już zdanie na temat homoseksualistów podyktowane przez kościół, i to co ktoś napisał jakieś 2 tys. lat temu nadal uważają za aktualne
emotka emotka emotka emotka

a jeśli taka dyskusja Cię przerasta to idź graj w te konkursy, a nie czytaj tego tematu. Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4537276 Napisano: 16.07.2011 09:17:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestawy garnków dotarły Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4536820 Napisano: 15.07.2011 09:32:27 w Wkurza mnie...
aneta2208 napisał(a):

a ja powiem tak... jakby ktoś miał krzyż w avatarze to by nikt nie zwrócił na to uwagi... Bądźmy tolerancyjni. Jeden w avatarze bedzie miał jestem homofobem a inny jestem buddysta i co i wtedy też będzie Wam to przeszkadzało? Chcemy, że nas tolerowali to My tolerujmy innych emotka


homofobia jest nienawiścią do mniejszości seksualnych, więc wg Ciebie można dać sobie avatara Jestem rasistą Jestem nazistą Jestem antysemitą?
Hmm i nienawidzenie jakiejkolwiek grupy społecznej za to, że po prostu jest uważacie za godne poparcia? W końcu to tylko głoszenie poglądów? emotka
normalnie ciemnogród w tej polsce jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4531990 Napisano: 14.07.2011 10:02:01 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

wkurza mnie, ze ktos na forum ma w awatarze napis 'jestem homofobem'. malo to eleganckie


dokładnie, równie dobrze mógłby dać w avatarze jestem debilem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4530938 Napisano: 13.07.2011 08:17:57 w Warka Piwo
goralecka napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

goralecka napisał(a):

to ja też tu spytam bo skoro temat powstał to pewnie w szukam już nie można emotka
Czy te bilety na mecz są imienne?Widzę taki zapis w regulaminie i się zastanawiam czy tak jest faktycznie skoro większość je sprzedaje. Ktoś ma jakąś konkretną inf. na ten temat? emotka


imienne, a sprzedają by od razu podać kogoś dane
głupio zrobili:(


czyli sprzedaja fizycznie nie majac wygranej na koncie?nie nadazam za tym swiatem emotka


no tak jakby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4530891 Napisano: 13.07.2011 08:03:20 w Warka Piwo
goralecka napisał(a):

to ja też tu spytam bo skoro temat powstał to pewnie w szukam już nie można emotka
Czy te bilety na mecz są imienne?Widzę taki zapis w regulaminie i się zastanawiam czy tak jest faktycznie skoro większość je sprzedaje. Ktoś ma jakąś konkretną inf. na ten temat? emotka


imienne, a sprzedają by od razu podać kogoś dane
głupio zrobili:( Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4529597 Napisano: 13.07.2011 12:01:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
jupiii Wedel po 6 m-cach przesłał przelewy!
będzie na studia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4526292 Napisano: 11.07.2011 10:53:36 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

znam jedną nauczycielkę dzieci w 1-3 kl podst. i kiedyś rzadko zdarzały się dzieci które biegały po klasie, biły inne itd. - a teraz w jednej klasie są 4-5 takie przypadki - hmm i czy to jest ADHD które kiedyś też było, czy wychowanie? emotka



można zrobić badania eeg i to stwierdzić bo podobno w takim badaniu to wyjdzie
i pytanie czy to nie przypadkiem klasa integracyjna ? bo kiedyś takie dzieci były w szkołach specjalnych i nie było problemu
a popytajcie dziadków o np zespół Downa bo mi mój dziadek opowiadał jak to na wsi było - ludzie się wstydzili i takie dziecko było schowane (wychowywane?) w oborze emotka więc dla każdego który tego nie widział tego problemu też nie było

kiedyś popytajcie rodziców na imprezie też się tłukli, też były nieślubne dzieci, też były rozwody, też były wagary i zdrady były emotka


to jest zwykła szkoła podstawowa do której sam chodziłem, i nie pamiętam żadnych takich sytuacji jak teraz słysze emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4526275 Napisano: 11.07.2011 10:37:00 w Wkurza mnie...
znam jedną nauczycielkę dzieci w 1-3 kl podst. i kiedyś rzadko zdarzały się dzieci które biegały po klasie, biły inne itd. - a teraz w jednej klasie są 4-5 takie przypadki - hmm i czy to jest ADHD które kiedyś też było, czy wychowanie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4525834 Napisano: 11.07.2011 08:08:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
fajna kieszonkowa zapalniczka z malboro czy tam innych papierosów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4518993 Napisano: 08.07.2011 02:09:56 w Wkurza mnie...
a jaka jest radość podczas tego urlopu, że nie trzeba ciągle pilnować komórek, wysyłać smsów, pisać haseł, raz na jakiś czas jest to konieczne emotka aż się nie chce wracać do konkursów, jednak jak robię taki urlop to zwykle po za domem i wracając jakoś od razu wpadam w wir konkursów

a ja też się raczej mało stresuje porażkami, np jak jest do wygrania TV to nigdy wcześniej nie sprawdzam jego specyfiki czy np wartości na allegro, dopiero jak wygram. Bo jak przegram, to przynajmniej nie wiem dokładnie czego nie wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4517852 Napisano: 08.07.2011 09:07:02 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

dolly napisał(a):

arta napisał(a):

Wkurza mnie...
http://orka.sejm....amp;6&95&126

K*, jak mnie to wkurza!!!



no ale z tego co widzę, to odrzucony- czy juz wogóle się zakeciałam? emotka


a jaki to był projekt? bo ostatnio coś waidomosci nie oglądam, i nie wiem czy się wkurzać że odrzucono, czy nie emotka


a już widzę, to się wkurzam, powinni odrzucić ten projekt
emotka


przeciez odrzucili emotka


nie, to było głosowanie za tym, by odrzucić
i wygrało przeciw czyli przeciw odrzuceniu w pierwszym czytaniu, czyli projekt nadal jest emotka


a co do tematu wkurza mnie avatar jednej osoby, no zszokowałem się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4517833 Napisano: 08.07.2011 09:03:18 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

dolly napisał(a):

arta napisał(a):

Wkurza mnie...
http://orka.sejm....amp;6&95&126

K*, jak mnie to wkurza!!!



no ale z tego co widzę, to odrzucony- czy juz wogóle się zakeciałam? emotka


a jaki to był projekt? bo ostatnio coś waidomosci nie oglądam, i nie wiem czy się wkurzać że odrzucono, czy nie emotka


a już widzę, to się wkurzam, powinni odrzucić ten projekt
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0