Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6842147 Napisano: 02.02.2022 17:58:21 w Avanti
giti napisał(a):

hihih... a ja mam skuteczność 3/4 emotka  w każdym etapie stówka... ale poluje na główną!! emotka

Na te same dane? Bo planuję wreszcie zagrać, dotąd zwlekałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6842144 Napisano: 02.02.2022 17:36:44 w Avanti
montezuma napisał(a):

U mnie z kolei trzeba było kilkunastu prób, by trud się opłacił (nie liczę 100zł z poprzedniego etapu)Wiele razy miałem ochotę odpuścić... ale tylko wytrwałość popłaca emotka
Grunt to próbować - nie popadać w rutynę, szukać innych niż wcześniej rozwiązań....
Uparłem się, że i w STAR coś muszę ustrzelić emotka  na razie idzie jak po grudzie - ale się nie poddaję.
Na szczęście odkryłem w Żabce te małe paczuszki chrupek 40g...  wykupiłem chyba z 10... i już mi się skończyły paragony emotka

A czy proszą o wysyłkę opakowania? Czy tylko samo oświadczenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6842122 Napisano: 02.02.2022 16:12:21 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

faworek napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Wkurza mnie, że DPD ostatnio nie przysyła wcześniej żadnych powiadomień SMS ani mailowych o przewidywanej dostawie. Na ostatniej paczce ( w której był robot kuchenny, więc to nie czapka albo szalik, że może przepaść nagroda) odkryłam naklejkę, że "odbiorca był nieobecny" (nawet nie wiedziałam, że był u mnie kurier 2 dni wcześniej) i że był "brak możliwości pozostawienia awizo". Gdybym akurat nie była kolejny raz w domu, to znowu by mnie nie zastał i nagroda wróciłaby do nadawcy. A zapytany o to kurier powiedział mi dzisiaj, że jak dwa razy mnie nie zastanie, to paczka po prostu wraca, a on nie musi mi nic wrzucać do skrzynki ani mnie informować, i że nie ma pojęcia, dlaczego nie ma powiadomień, pewnie coś z systemem. Pytałam o te punkty DPD, do których można przekierować przesyłkę (tylko niestety trzeba o niej wiedzieć) czy by tam nie mógł zostawiać i jakoś mnie informować, ale twierdzi, że jak są dokumenty zwrotne to nie może, tylko odsyła do nadawcy. Już mi tak przepadła jedna nagroda, bo byłam w pracy, jak większość ludzi w tym kraju. emotka emotka

Szczerze? To zależy tylko od kuriera, na którego trafisz. Gdyby chciał to by bez problemu do Ciebie zadzwonił, że Cię nie zastał, więc to jego zwykłe widzimisię. Skoro powiedziałaś mu o problemie, to powinien następnym razem mieć to na uwadze, a nie złośliwie "że odeślę paczkę." U mnie są super kurierzy DPD, całkowicie bezproblemowi, zostawiają paczkę na schodkach przy domu, a gdy coś jest nie tak, co jest bardzo rzadkie, zawsze dzwonią.  

dokładnie tak, to kwestia kuriera. Informacja o paczce zależy od nadawcy (to chyba jest dodatkowo płatne), ale dobra wola kuriera to podstawa. Ja mam super Gościa z DPD, zawsze zadzwoni, albo zostawi sąsiadce, a u Siostry jest gbur, który nigdy nie wie kiedy będzie, nigdy nie zadzwoni. 

Mój kurier DPD młody chłopak rzucał mi paczki za płot i tyle go widziałam, dopiero jak dostawałam powiadomienie na maila "że paczka została doręczona" biegłam jej szukać. Ale przydybałam gościa, grzecznie wyjaśniłam że w domu w którym mieszkam zawsze ktoś jest i lepiej niech mi paczek za płotem nie zostawia tylko tak jak UPS/FEDEX zadzwoni jak nie do bramki to na tel. to ktoś wyjdzie. No i ostatnio już grzecznie czekał...

Ciekawe ile agencję kosztuje taka opcja powiadomienia, że będzie przesyłka, bo kiedyś przychodziły zawsze, teraz na 3 ostatnie paczki DPD ani razu nie miałam wcześniejszej informacji, więc o ile przy czapce Heineken albo piwie  nie gra to większej roli, tak przy nagrodzie o dużej wartości (3 tyś) jest istotne, bo trudno zdawać się na dobrą wolę kuriera albo jego nastrój. Zlł jestem, bo nawet bym nie wiedziała, że była paczka, i że ją odesłano. Zero możliwości jakiegoś ruchu. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

misiamarysia

#6842064 Napisano: 02.02.2022 14:16:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że DPD ostatnio nie przysyła wcześniej żadnych powiadomień SMS ani mailowych o przewidywanej dostawie. Na ostatniej paczce ( w której był robot kuchenny, więc to nie czapka albo szalik, że może przepaść nagroda) odkryłam naklejkę, że "odbiorca był nieobecny" (nawet nie wiedziałam, że był u mnie kurier 2 dni wcześniej) i że był "brak
możliwości pozostawienia awizo". Gdybym akurat nie była kolejny raz w domu, to znowu
by mnie nie zastał i nagroda wróciłaby do nadawcy. A zapytany o to kurier powiedział mi dzisiaj, że jak dwa razy mnie nie zastanie, to paczka po prostu wraca, a on nie musi mi nic wrzucać do skrzynki ani mnie informować, i że nie ma pojęcia, dlaczego nie ma powiadomień, pewnie coś z systemem. Pytałam o te punkty DPD, do których można przekierować przesyłkę (tylko niestety trzeba o niej wiedzieć) czy by tam nie mógł zostawiać i jakoś mnie informować, ale twierdzi, że jak są dokumenty zwrotne to nie może, tylko odsyła do nadawcy. Już mi tak przepadła jedna nagroda, bo byłam w pracy, jak większość ludzi w tym kraju. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

misiamarysia

#6842016 Napisano: 02.02.2022 12:19:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uważajcie, w dzisiejszej przesyłce z czapką Heineken bony do Carrefour są wrzucone luzem, można je łatwo przeoczyć, ja prawie wyrzuciłam do pojemnika na śmieci, ale coś mnie tknęło, że tam poza czapką było jeszcze coś wygrane i znalazłam je na dnie "przyklejone" do koperty . Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

misiamarysia

#6841976 Napisano: 02.02.2022 10:11:21 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek.

jak w Lidlu to ok:)

A skąd, w normalnym spożywczym emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6841943 Napisano: 02.02.2022 02:19:22 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

misiamarysia

#6841796 Napisano: 01.02.2022 14:50:17 w Avanti
martucha-jk napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

deva napisał(a):

agawaga napisał(a):

violinromance napisał(a):

Czy jest ktoś, to wygrał w 6 etapie podwójnego świętowania i dalej czeka na przelew (500zł)? emotka

Tak  emotka

Ja też czekam na przelew z 6 etapu

Ja z piątego jeszcze nie mam

Ja też czekam z 5

I ja czekam za 6 etap. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

misiamarysia

#6841763 Napisano: 01.02.2022 13:13:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Heineken, olbrzymia butelka, kurier DPD bez powiadomienia i bez dokumentów zwrotnych. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6841170 Napisano: 28.01.2022 23:12:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek POTRÓJNE gratulacjeemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

misiamarysia

#6840926 Napisano: 27.01.2022 21:19:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
katake GRATULACJE! Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6840669 Napisano: 26.01.2022 22:26:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw produktów House of Asia do przygotowania sushi. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6839929 Napisano: 24.01.2022 19:50:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
myja GRATULACJE emotka Wyświetl w wątku >>
1 myja 0

misiamarysia

#6839736 Napisano: 24.01.2022 13:59:30 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

darog napisał(a):

Johnie Walker? Do jutra zdaje się czas ? Czy już powiadamiali?

Czekamy, oby się opłaciło emotka

łówne były informowane w piątek telefonicznie. Nie ja jestem szczęśliwa nagrodzoną, ale znam jedną z tych szczęśliwych, więc info z pierwszej ręki;)

Dzięki za informację, to przynajmniej już się nie łudzimy. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6839637 Napisano: 24.01.2022 08:28:27 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Johnie Walker? Do jutra zdaje się czas ? Czy już powiadamiali?

Czekamy, oby się opłaciło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6839561 Napisano: 23.01.2022 14:05:48 w moje dzisiejsze wygrane :)

misiamarysia

#6838823 Napisano: 19.01.2022 19:52:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Shell nagroda III stopnia i Świąteczna wygrana (Carrefour) też III stopnia, a miał być dron:) Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6838510 Napisano: 18.01.2022 17:23:23 w Gratulacje! Dla wygranych!
onlyrybka GRATULACJE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6838509 Napisano: 18.01.2022 17:22:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
50 zł do Kauflandu (mail) z loterii "Wielka loteria w Kauflandzie - edycja trzecia". Wyświetl w wątku >>