Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6845436 Napisano: 18.02.2022 16:04:36 w Czy informują/ informowali?
onazielona86 napisał(a):

pawelski napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

myja napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Ponawiam pytanie o SODEXO. Może wiecie, czy już wszyscy poinformowani?

Też się zastanawiam... Dziwny ten konkurs. Też brałam udział i raczej liczyłam na to, że cokolwiek wpadnie, a tu pusto. No i na forum tylko jeden wpis... Bardzo, bardzo dziwne. Może się nie wyrobili w terminie i losowali?  emotka

Nawet jeśli losowali to na 170 nagród tylko jedna na forum?

Mogła w sodexo tylko 1 osoba wygrać z forum bo żeby tam zagrać trzeba było zarejestrować kartę sodexo a nie każdy taką dostał. Do tego 170 nagród na konkurs trwający 2 miesiące to wcale nie jest dużo. Dla porównania Kinder przez tydzień rozdaje 280 piniat.

Grałam w tym.konkursie i też się dziwię, że nawet bonu do allegro nie ma emotka

No to zadzwoniłam, chociaż nigdy tego nie robię, nie poganiam, nie dopytuję, ale nie dawało mi spokoju. Konkurs rozwiązany, zwycięzcy poinformowani, lista będzie na stronie w poniedziałek emotka . Jedynie oragnizator AdConcept s.c. okazał się być Kropką Bordo, dobrze wiedzieć na przyszłość, że to to samo. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6845312 Napisano: 18.02.2022 11:46:33 w Czy informują/ informowali?
myja napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Ponawiam pytanie o SODEXO. Może wiecie, czy już wszyscy poinformowani?

Też się zastanawiam... Dziwny ten konkurs. Też brałam udział i raczej liczyłam na to, że cokolwiek wpadnie, a tu pusto. No i na forum tylko jeden wpis... Bardzo, bardzo dziwne. Może się nie wyrobili w terminie i losowali?  emotka

Nawet jeśli losowali to na 170 nagród tylko jedna na forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6845287 Napisano: 18.02.2022 11:06:54 w Czy informują/ informowali?
Ponawiam pytanie o SODEXO. Może wiecie, czy już wszyscy poinformowani? Wyświetl w wątku >>
2 byekitty, kejm 0

misiamarysia

#6845207 Napisano: 17.02.2022 23:33:08 w Czy informują/ informowali?
SODEXO myślicie że caŁe poszło? Na 170 nagród 1 osoba się pochwaliła na forum. Wyświetl w wątku >>
2 byekitty, myja 0

misiamarysia

#6844892 Napisano: 16.02.2022 16:19:15 w Avanti
adamo86 napisał(a):

byekitty napisał(a):

pimparimpa napisał(a):

Taka mnie NASZŁA refleksja, że w tym etapie napełniania zwierzakom misek główne trafiły się forumowiczom, którzy mają zdjęcie psa w Avatarzeemotka Gratuluję emotka Nie mam szans z moją gumą balonową  emotka Chyba wstawię zdjęcie jak chipsy jem przed tv emotka

nie tak dawno była dokładnie taka dyskusja -> https://www.e-kon...?strona=112#p6840168 widać podziałało!
właśnie wtedy adamo86 zmienił nicka emotka  i vłala!
ps: teraz mega żałuję, że nie wzięłam udziału w tamtym etapie...

Dokładnie tak było! Nawet im wtedy powiedziałem, że już czas żeby na siebie zarobiły emotka

A psy na to: "Mówisz - masz" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6844843 Napisano: 16.02.2022 13:50:42 w Avanti
byekitty napisał(a):

pimparimpa napisał(a):

Taka mnie NASZŁA refleksja, że w tym etapie napełniania zwierzakom misek główne trafiły się forumowiczom, którzy mają zdjęcie psa w Avatarzeemotka Gratuluję emotka Nie mam szans z moją gumą balonową  emotka
Chyba wstawię zdjęcie jak chipsy jem przed tv emotka

nie tak dawno była dokładnie taka dyskusja -> https://www.e-kon...?strona=112#p6840168 widać podziałało!
właśnie wtedy adamo86 zmienił nicka emotka  i vłala!
ps: teraz mega żałuję, że nie wzięłam udziału w tamtym etapie...

Ale kot to też zwierzak, czyli kolejny etap będzie Twój emotka I tego się trzymaj! Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

misiamarysia

#6844824 Napisano: 16.02.2022 12:57:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cheetos główna, jednym zgłoszeniem za pierwszym podejściem, bo wcześniej nie brałam udziału,  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6844818 Napisano: 16.02.2022 12:46:10 w Czy informują/ informowali?
gosiak351 napisał(a):

gregory napisał(a):

Dzwonili do kogoś juz z biedronki? dziś mają informować za pierwszy etap. emotka emotka emotka  cos cisza na forum, a sądzę, że ktoś od nas trafi, albo i kilka osób.

 3154 sklepów w każdym po 3 kasy pracujące 2 zmiany każda obsłuży pewnie z 80 osób dziennie * 7 dni w tygodniu i z tego ze 30% weźmie paragon - los a jest 5 wygranych na tydzień...

Przeczytałam regulamin jak oni to losują i straciłam nadzieję. Nie, że jakieś przekręty, absolutnie, ale  nie widzę szansy dla siebie przy tym wyciąganiu pojed.numerów z urn itp. Już chyba w bramkach byłoby więcej szans. Niemniej, zagram jeden raz w każdym etapie, żeby potem nie żałować. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6844088 Napisano: 12.02.2022 21:26:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
SODEXO 300zł od Winiarnia Zamojska odkryte w spamie Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6844083 Napisano: 12.02.2022 20:03:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Ma ktoś jakieś info kiedy rusza loteria Heineken?

A coś się szykuje? Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

misiamarysia

#6843720 Napisano: 10.02.2022 17:03:50 w Czy informują/ informowali?
Czy EL SOL kogoś informował za I etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6843633 Napisano: 10.02.2022 12:01:26 w Czy informują/ informowali?
Natie77 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Natie77 napisał(a):

A ja mam takie pytanko, czy informowali już z konkursów: "kurs na El Sol" i Centrum pierwszy etap? Wydaje mi się, że nic nie pojawiało się w MDW, ale mogę się mylić emotka

Tez jestem ciekawa

Tak jeszcze nawiążę do El Sol wg. regulaminu mają 7 dni kalendarzowych od zakończenia każdego z etapów na wybranie zwycięzcy, czyli 3 dni temu emotka  więc chyba też pozamiatane

Chyba nikt się chwalił, szkoda, bo byśmy mieli jasność, czy informowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6843391 Napisano: 09.02.2022 09:38:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

pannajaska napisał(a):

Pytanie do osob ktore wygrały w House of Asia czy opis produktu jako np. makaron HA przechodził w końcu u organizatora czy odrzucili wszystkich?

Kilka osób pisało, że życzą sobie pieczątkę ze sklepu na potwierdzenie.

jeżeli masz taki opis i Ci odrzucą to wystarczy napisać do klienta ( decare, właściciel house of asia ), szybko odpisują i załatwiają sprawę

W jakim sensie załatwiają sprawę? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6843340 Napisano: 08.02.2022 20:48:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pannajaska napisał(a):

Pytanie do osob ktore wygrały w House of Asia czy opis produktu jako np. makaron HA przechodził w końcu u organizatora czy odrzucili wszystkich?

Kilka osób pisało, że życzą sobie pieczątkę ze sklepu na potwierdzenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6843339 Napisano: 08.02.2022 20:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

widzę, że coś strona konkursu z T-Mobile padła. U Was też?

Ostatni cały czas są problemy, u mnie zadziałała po 3 dniach prób, więc nie poddawaj się. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6843254 Napisano: 08.02.2022 14:41:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Za który etap informuje Cheetos? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6843158 Napisano: 08.02.2022 11:08:18 w Popraw sobie humor...
icotynato napisał(a):

Przyznać się kto wygrał świnkę?

Może nasz forumowy prosiaczek wygrał??? emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6842284 Napisano: 03.02.2022 11:33:25 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

To ja jeszcze raz, bo ta sprawa nie dawała mi spokoju. Miałam ostatnio pod rząd 3 przesyłki (DPD), z czego jedną o wartości 3 tyś zł. (wygrany robot Kitchen Aid) i 3 razy żadnego powiadomienia wcześniej (opisałam wszystko wyżej). Zadzwoniłam dzisiaj do DPD żeby dowiedzieć się "u źródła", od czego to zależy. Otóż jeśli nadawca nie wpisze naszego maila, to DPD nie informuje nas o nadaniu przesyłki i jest tak jak w moim przypadku - kurier nie ma żadnego obowiązku dzwonienia do mnie, chociaż jest na przesyłce telefon, bo to wyłącznie jego dobra wola i nie musi mi zostawiać żadnej informacji, że był, a jak nie będzie mnie drugi raz (bo przecież nie wiedziałam, że powinnam się go spodziewać z robotem kuchennym) to odsyłają przesyłkę do nadawcy. Jestem w szoku, że los moich wygranych (w porze, kiedy kurier u mnie bywa, a jest to zawsze około 12.00, zwykle jestem w pracy) zależy od uprzejmości i dobrej woli kuriera DPD. I najgorsze, że nic nie mogę zrobić!!! Pan z obsługi klienta DPD spokojnie i bez emocji to potwierdził. Zazdroszczę Wam miłych kurierów.

Przenoś się szybko na Bielany emotka  albo podawaj mój adres doręczenia emotka emotka
a poważniej - a u organizatora wyjaśniałaś czemu nie wpisał adresu e-mail, dzięki czemu byś wiedziała o przesyłce = mogłabyś zorganizować kogoś w domu/skontaktować się z kurierem, sąsiadkę postawić w oknie, żeby przejęła paczkę? 

Nic nie wyjaśniałam, bo dopiero teraz mnie olśniło, że ostatnio nigdy nie mam powiadomień DPD. Teraz odsyłając dane będę zawsze prosić, żeby wpisali też adres mailowy, a nie tylko telefon. Sąsiedzi (mieszkam w bloku) też wszyscy pracują, więc słabo. Tak czy owak, kończąc temat, chciałam się z Wami podzielić tym, czego się dowiedziałam bezpośrednio w DPD, może komuś przyda się taka wiedza. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6842260 Napisano: 03.02.2022 10:14:52 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Mój kurier DPD młody chłopak rzucał mi paczki za płot i tyle go widziałam, dopiero jak dostawałam powiadomienie na maila "że paczka została doręczona" biegłam jej szukać. Ale przydybałam gościa, grzecznie wyjaśniłam że w domu w którym mieszkam zawsze ktoś jest i lepiej niech mi paczek za płotem nie zostawia tylko tak jak UPS/FEDEX zadzwoni jak nie do bramki to na tel. to ktoś wyjdzie. No i ostatnio już grzecznie czekał...

Ciekawe ile agencję kosztuje taka opcja powiadomienia, że będzie przesyłka, bo kiedyś przychodziły zawsze, teraz na 3 ostatnie paczki DPD ani razu nie miałam wcześniejszej informacji, więc o ile przy czapce Heineken albo piwie  nie gra to większej roli, tak przy nagrodzie o dużej wartości (3 tyś) jest istotne, bo trudno zdawać się na dobrą wolę kuriera albo jego nastrój. Zła jestem, bo nawet bym nie wiedziała, że była paczka, i że ją odesłano. Zero możliwości jakiegoś ruchu.

nie wiem jakie są procedury, ale po to podajemy nr telefonu, by w razie potrzeby kurier mógł się skontaktować --> idziemy znów do tematu dobra wola Szanownego Pana Kuriera --> jak Ci przepada nagroda (wraca do agencji), ja bym dzwoniła do przewoźnika (DPD?)/pisała reklamację. Nieważne czy tam jest czapka, czy telewizor, firma kurierska pobiera opłaty za dostarczenie. 

To ja jeszcze raz, bo ta sprawa nie dawała mi spokoju. Miałam ostatnio pod rząd 3 przesyłki (DPD), z czego jedną o wartości 3 tyś zł. (wygrany robot Kitchen Aid) i 3 razy żadnego powiadomienia wcześniej (opisałam wszystko wyżej). Zadzwoniłam dzisiaj do DPD żeby dowiedzieć się "u źródła", od czego to zależy. Otóż jeśli nadawca nie wpisze naszego maila, to DPD nie informuje nas o nadaniu przesyłki i jest tak jak w moim przypadku - kurier nie ma żadnego obowiązku dzwonienia do mnie, chociaż jest na przesyłce telefon, bo to wyłącznie jego dobra wola i nie musi mi zostawiać żadnej informacji, że był, a jak nie będzie mnie drugi raz (bo przecież nie wiedziałam, że powinnam się go spodziewać z robotem kuchennym) to odsyłają przesyłkę do nadawcy. Jestem w szoku, że los moich wygranych (w porze, kiedy kurier u mnie bywa, a jest to zawsze około 12.00, zwykle jestem w pracy) zależy od uprzejmości i dobrej woli kuriera DPD. I najgorsze, że nic nie mogę zrobić!!! Pan z obsługi klienta DPD spokojnie i bez emocji to potwierdził. Zazdroszczę Wam miłych kurierów. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6842208 Napisano: 02.02.2022 23:29:59 w SZUKAM....
Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie, czy otwiera się strona konkursu T-Mobile? Próbuję od kilu godzin i nic. Wyświetl w wątku >>
0 0