Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#7076742 Napisano: 27.01.2023 10:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Ma ktoś regulamin do nowego Merci? Czy tam można robić zakupy wcześniej niż start konkursu czy raczej nie?

A co to za konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7076739 Napisano: 27.01.2023 10:48:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zuziczeq napisał(a):

Czy wysyłają już zestawy kosmetyków z Miss Sporty?

Czekamy Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

misiamarysia

#7076419 Napisano: 25.01.2023 18:53:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy działa Wam strona Stock Prestige? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7076107 Napisano: 24.01.2023 10:11:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

ewelina1991171 napisał(a):

Z ciekawości ile zgłoszeń wysłaliście na loterię Kinder Karnawał i na jeden @ czy kilka ? Udało wam się wygrać ? 
Mi się udało w 1 etapie na 20 zgłoszeń łącznie bo standardowo gra cała rodzina . Także oczekujemy dinozaura dla mojej Córki 🤩 

3 zgłoszenia, z czego dwa to znalezione paragony emotka  Wszystkie na jedne dane. Wygrałam 1 piniatę (siłą rzeczy więcej się nie dało). 

1 etap - 1 zgłoszenie - piniata Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7075864 Napisano: 23.01.2023 10:02:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
natalia0220 napisał(a):

Czy wysyłają już kosmetyki z Miss Sporty?

Czekamy, tak jak na Metaxę i bony Carrefour. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7075755 Napisano: 21.01.2023 23:22:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
Cudaczek121 - wielkie gratulacje, zaszalej emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7075657 Napisano: 20.01.2023 22:11:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uważajcie na konkurs "Małe R z Magdą Gessler".
Ja wydałam dzisiaj w Żabce 60 zł na konkursowe wino (2 butelki) i właśnie przeczytałam w regulaminie (dopiero teraz, chociaż zazwyczaj tak uważnie czytam regulaminy), że nie mogę wziąć udziału bo ... nie zostałam do niego zaproszona. Owszem, wino wypiję, ale kupiłabym inne emotka

"Uczestnikiem Konkursu może zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna będąca konsumentem w rozumieniu art. 221 kodeksu
cywilnego, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej
Polskiej oraz spełniająca warunki uczestnictwa w Konkursie określone w Regulaminie, która:
a. w związku z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres email informacji handlowych i
marketingowych od Piwo Online Spółka z o.o., otrzymała wiadomość e-mail z zaproszeniem do wzięcia udziału w Konkursie".

Konkurs jest ogłaszany
za pośrednictwem wiadomości wysyłanych pocztą e-mail przez spółkę Piwo Online Sp. z o.o. do zamkniętego grona odbiorców, którzy do dnia 11 stycznia 2023 roku, za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie https://browar-tenczynek.pl/, wyrazili zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres email informacji handlowych i marketingowych Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7075568 Napisano: 20.01.2023 13:19:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???

misiamarysia

#7075532 Napisano: 20.01.2023 09:41:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

as32572 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Czy z Eti worek słodyczy już wszyscy dostali?
bo ja nadal czekam ani info na maila ani w apce InPost  emotka
a mam paragon zatwierdzony.

Nie wszyscy.

Też dalej czekam na mój woreczek 😉

Dzięki za info emotka  
a już myślałam ze tylko o mnie zapomnieli emotka

I ja czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7075371 Napisano: 19.01.2023 11:30:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kachakacha napisał(a):

Smutno i źle, przytulcie mnie! emotka

emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7075327 Napisano: 18.01.2023 22:09:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, czy ktoś wstawiał - przekazanie domu Almette:

https://www.almet.../loteria-2022-final/ Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7075014 Napisano: 17.01.2023 16:07:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miss Sporty (Rossmann) kosmetyki i piniata Kinder. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7073692 Napisano: 11.01.2023 09:06:57 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

Możecie wysłać zgłoszenie na loterię Prince polo? Bo mnie nie chce puścić przy nr kasy fiskalnej- jest napisane, że niepoprawny numer, próbowałam z różnych przegladarek i nic... 😭

Trzeba zrobić spację po literach. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7073665 Napisano: 10.01.2023 21:52:58 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

marcella napisał(a):

Czy Dare słodycze wysyłają info o wygranej?

Ja jeszcze nie mam.

Wpisz w wyszukiwarce "Słodki Konkurs", bo na o2 wpadło do Ofert

Dzisiaj był mail po 16.00 (poczta interia) Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7073403 Napisano: 09.01.2023 21:04:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

Astronautka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Zobaczyłam wyniki tego konkursu i tak się zastanawiam - nie oceniali tutaj poprawności językowej?

https://www.faceb...amp;ref=notifByło 

Było tyle fajnych zgłoszeń na wysokim poziomie i faktycznie, nie wiem czym oni się kierowali przy wyborze .. maszyna losująca? emotka

Śmiechy śmiechami, ale nie zdziwiłbym się gdyby oni rzeczywiście losowali zwycięski komentarz bo wybór jest tak absurdalny że aż strach.  

A ja już nawet się nie denerwuję, po prostu w takich sytuacjach usuwam swoje zgłoszenie i zapisuję sobie gdzieś notatkę żeby na przyszłość w danym miejscu nie poświęcać niepotrzebnie czasu, tylko wklepać w minutę niedbale cokolwiek co mi pierwsze przyjdzie do głowy, bez poprawek. emotka  


Jak poczytałam te "wylizane" odpowiedzi konkursowiczów których znam z konkursów i zobaczyłam dodane idealne zdjęcia to wcale się nie dziwię że wybrali takie coś z błędami. Na swój sposób się wyróżniało. Trochę mnie zastanawia że ta pani wygrała i sprzątanie domu i odkurzacz bo nie sądziłam że to w pakiecie (nagroda pierwsza, nagroda druga) ale nie brałam udziału więc mi to w sumie zwisa. Co wybrali to wybrali - będą mieli trochę sprzątania, odkurzanie książek to masakryczna robota.

Gdyby komuś nie chciało się szukać odpowiedzi to przytaczam "Uwielbiam ksiazki i swoją biblioteke, ale dymuzo książek to duzo kurzu i psiej
siersci, która wszedzie wchodzi w każdy zakamarek mojego mieszkania. Na
dole drugie zdjecia calego bajzlu mojego psa, ktory zajmuje polowe
pokoju - koce, zabawki, legowiska, poduszki -
wszystko w kłakach ziemi i slinie - pranie tego, parowanie, trzepanie to
cos czego nie znosze - wole isc na spacer z jerrym w tym czasie.
Akceptuje regulamin."

Ale serio, czy żartujesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7073349 Napisano: 09.01.2023 16:27:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
ETI słodycze - widzę swoje zgłoszenie "w laureatach". Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7073052 Napisano: 07.01.2023 16:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

sabart napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Pamiętam, że była na forum dyskusja o nieaktywnych kartach do Hebe (150 zł) wygranych w konkursie Albedo - Neutrogena. Czy karty same się aktywowały czy trzeba je aktywować jakoś samemu? A jeśli są aktywne to czy można nimi płacić kilka razy (i przez internet)? Nie mogę się dokopać do tej dyskusji, a chciałabym zamówić coś z hebe emotka  

U mnie nadal wywala błąd jak próbuję sprawdzić saldo. Albedo pisało, że w ciągu 3 dni roboczych aktywują je. Ale u mnie nadal to samo mimo że 3 d.r. minęły. Pisałam do Hebe ale chcą kod pin żeby sprawdzić

Dzięki, muszę sprawdzić w takim razie jak wygląda sprawa z moją kartą emotka

Jeśli nie, to pisz na ten adres:
[email protected]

Odpowiadają bardzo szybko. Mnie wprawdzie odpowiedzieli dokładnie to samo co pisała sabart, a karta dalej nie jest aktywna, ni ale przynajmniej wiedzą o problemie, chociaż się nie przyznają. Na stronie Hebe jest ciągły błąd serwera, nie da się sprawdzić. W poniedziałek/wtorek będę znowu sprawdzać w sklepie. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7072869 Napisano: 05.01.2023 20:22:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
„Świąteczny konkurs Bourjois”  - bransoletka Mokobelle  (mail po 15.00) Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7072668 Napisano: 05.01.2023 08:45:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

sabart napisał(a):

U mnie karta nadal nieaktywna - byłam dzisiaj w Hebe. Czy komuś z Was udało się zapłacić? Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz od nich : 
Przepraszamy za powstałe niedogodności. Jednakże ze względów bezpieczeństwa, karta została wysłana nieaktywna, niemniej jednak, zostanie aktywowana w przeciągu 3 dni roboczych.ale u mnie nadal wywala błąd 

Na jaki adres tam najlepiej pisać? To ja też napiszę.

laureaci@albedomarketing.pl

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7072612 Napisano: 04.01.2023 21:07:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

sabart napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

sabart napisał(a):

mountain napisał(a):

Czy ktoś ma również nieaktywną kartę hebe o brak środków z konkursu netrogena hebe?

U mnie wyskakuje błąd serwera jak próbuję sprawdzić. Nie mogę nigdzie znaleźć info czy to trzeba jakoś aktywować, nie znalazłam regulaminu kart podarunkowych.

A gdzie to sprawdzacie? To sprawdzę swoją.

Na stronie Hebe albo w aplikacji w profilu jest zakładka karta podarunkowa

U mnie karta nadal nieaktywna - byłam dzisiaj w Hebe. Czy komuś z Was udało się zapłacić? Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz od nich : 
Przepraszamy za powstałe niedogodności. Jednakże ze względów bezpieczeństwa, karta została wysłana nieaktywna, niemniej jednak, zostanie aktywowana w przeciągu 3 dni roboczych.ale u mnie nadal wywala błąd 

Na jaki adres tam najlepiej pisać? To ja też napiszę. Wyświetl w wątku >>
0 0