Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#7093590 Napisano: 16.05.2023 07:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

harnas napisał(a):

pumba napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ktoś wygrał w Rodowicie samym tekstem?  emotka

filmik trafiony, zdjęcie trafione, tekst póki co pudło.
Najlepsze, że najdłużej siedziałam nad tekstem ... emotka

A masz/macie opis na paragonie Rodowita? Ja nie mam niestety  i zastanawiam się, czy zgłaszać taki paragon.

Wszyscy taki sam mają, jak cena jest 8.94zł (jeżeli zakupiłaś w okresie obecnej gazetki) to nie ma innej wody za 6 butelek w tej cenie emotka w Dino of course

Dziękuję, w takim razie gram emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

misiamarysia

#7093588 Napisano: 16.05.2023 07:53:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

pumba napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ktoś wygrał w Rodowicie samym tekstem?  emotka

filmik trafiony, zdjęcie trafione, tekst póki co pudło.
Najlepsze, że najdłużej siedziałam nad tekstem ... emotka

A masz/macie opis na paragonie Rodowita? Ja nie mam niestety  i zastanawiam się, czy zgłaszać taki paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7093298 Napisano: 15.05.2023 08:35:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

samuraj napisał(a):

ikropka napisał(a):

Działa Wam Heineken?

Nie

Dzięki. Dziś nie jest piwny dzień. Lech też padł emotka

Dzisiaj też nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7093246 Napisano: 14.05.2023 20:38:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

https://miss-ti.com/konkurs?utm_source=meta+ads&utm_medium=Facebook_Mobile_Feed&utm_campaign=06-konkurs

Czy ten konkurs jest w bazie bo nie mogę znaleźć a większość nagród już rozdana

Tak, jest w zapowiedziach. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7093243 Napisano: 14.05.2023 20:24:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalina590 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy przechodzi Wam zgłoszenie na Żywiec Zdrój w Netto?
U mnie po kliknięcia przycisku „Wyślij zgłoszenie” nie ma  potwierdzenia przesłania Formularza, a pojawia się komunikat: This action is unauthorized. 
Próbowałam wysyłać i z telefonu i z laptopa i ciągle ten sam komunikat. Co robię nie tak?

u mnie też nie przechodzi

Dziś ten sam problem.

Wysłałam im w nocy zgłoszenie na @...

Na ten adres: uwagi.promocje@albedomarketing.pl ?

Ja właśnie na ten adres wysłałam zgloszenie, bo nadal strona nie działa. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7093239 Napisano: 14.05.2023 19:57:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy przechodzi Wam zgłoszenie na Żywiec Zdrój w Netto?
U mnie po kliknięcia przycisku „Wyślij zgłoszenie” nie ma  potwierdzenia przesłania Formularza, a pojawia się komunikat: This action is unauthorized. 
Próbowałam wysyłać i z telefonu i z laptopa i ciągle ten sam komunikat. Co robię nie tak?

u mnie też nie przechodzi

U mnie teraz to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7093222 Napisano: 14.05.2023 17:51:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy dostaliście przelew  500 zł na konto zamiast bonu Leclerc? Konkurs "Białe szaleństwo" Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7093023 Napisano: 12.05.2023 19:57:30 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

poleci ktoś DOBRĄ deskę do prasowania... chcę kupić mamie na Dzień Mamy, bo ta jej już w opłakanym stanie a sama sobie nie chce kupić ..
szukam po allegro ale mają różne opinie... nawet Vileda... i nie wiem co wybrać ...
pomoże ktoś ?

Polecam z czystym sumieniem, jest DOSKONAŁA, masz tam wymiary (zdjęcie), jest bardzo stabilna, świetnie się składa i można ją zawiesić na
ścianie. Najlepsza deska, jaką miałam kiedykolwiek, warta swojej ceny,
chociaż teraz mogła podrożeć jak wszystko (ja kupiłam bardzo okazyjnie).

Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

misiamarysia

#7092818 Napisano: 11.05.2023 21:02:16 w Zdjęcia naszych wygranych
Domowe SPA z konkursu "Odkryj innowacyjną pielęgnację Dr Irena Eris Clinic Way w Super-Pharm"

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7092528 Napisano: 10.05.2023 16:18:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
kwadracik napisał(a):

Smolar Dino 100 zł emotka

U mnie również 100 zł w rodzinie. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7092297 Napisano: 09.05.2023 16:43:13 w Informują
Informują z Loteria "Zobacz finał" Kaufland, 18+

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
III stopień Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

misiamarysia

#7092296 Napisano: 09.05.2023 16:41:50 w Informują
Informują z Wygraj reymont kuchni lub inne nagrody

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Za ostatni tydzień Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7092068 Napisano: 08.05.2023 17:43:56 w Gratulacje! Dla wygranych!
malgosia74  WIELKIE GRATULACJE emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7092065 Napisano: 08.05.2023 17:37:01 w Avanti
sylzab2294 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Czy ktoś z Was kupował dziś Pepsi w Żabce i nie dostał kodu? Dziś ostatni dzień konkursu, kodu brak i odpowiedzi ze strony Żabki również. Już mam dosyć tego tematu, bo zdarza się to co jakiś czas. I o ile zrobię zakup na kilka dni przed końcem konkursu to nie ma problemu, bo zawsze przysyłają kody w mailu, a teraz już chyba nie zdążę go dostać i wziąć udziału w konkursie ;/

ja wczoraj kupilam.
Napisałam,dzis maila przysłali z kodem...

Ja nie dostałam kodu, i to nie jest pierwszy raz w konkursach "żabkowych", chyba wreszcie zacznę je bojkotować emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7091882 Napisano: 07.05.2023 21:43:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalina590 napisał(a):

A czy na paragonach z Super Pharm (dotyczy konkursu Poczuj się komfortowo) macie numer transakcji?

Tak, jest numer transakcji. Wyświetl w wątku >>
1 kalina590 0

misiamarysia

#7091826 Napisano: 07.05.2023 14:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

deva napisał(a):

8igora9 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy na paragonie z Lewiatana na konkurs Prince Polo macie na dole numer transakcji???

Ja nie mam. Ale u mnie w mieście niedawno Lewiatan kupił lokalną sieć sklepów i paragony jeszcze mają ze starą nazwą i myślałam, że dlatego nie ma tego numeru transakcji. 🙄 Napisałam do nich i chyba nie pozostało nic innego, tylko czekać do poniedziałku. 🥲

Dziękuje bardzo, czyli nie jestem sama, uf. Gdyby Ci odpisali, prosze , daj znać emotka

Daj znać, gdy coś odpiszą. Ja też do nich napisze, bo nie mam takiej informacji na paragonie, a robiłam zakupy w dwóch sklepach.

Ja też mam "zły" paragon, sklep jest na liście i też napisałam. Dam znać co odpiszą. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#7091698 Napisano: 06.05.2023 16:10:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher elektroniczny Eventim (wartość 200 zł, ważny do 1.12.2023) sprzedam za 130 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#7091529 Napisano: 05.05.2023 15:33:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
kajeczka GRATULACJE!!! Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

misiamarysia

#7091035 Napisano: 02.05.2023 17:37:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Loteria łomza działa już? Kod przechodzi, ale nie wiem czy zapisany gdzieś, żadnego info

Po wysłaniu kodu masz info na ich stronie  .. Dziękujemy , tym razem nie wygrałeś .. coś takiego - na @ nie ma powiadomienia .Ale strona jeszcze dobrze nie działa, czasami wywala i trzeba jeszcze raz kod wklepać .

własnie nie mam nic po kodzie, tak jakby nie zauwazył system

Mam maile

a mi po wpisaniu kodu, wraca pytanie o wiek i nic

Tak, restartuje sie ta strona. Ja z 10 razy probowalem, az zaskoczylo

wpiszę jeszcze pare razy, pozniej poczekam az do konca naprawia emotka

no udało sie po 4 razie, dzięki

Strona w kółko się restartuje. Napisałam/ próbowałam do nich napisać przez stronę loterii kontakt) i tam również Error, nie ma szansy nawet dać im znać, że informatyk się nie popisał. Denerwują mnie tak słabo zorganizowane loterie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

misiamarysia

#7090687 Napisano: 28.04.2023 21:52:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Mam takie pytanko, bo widzę, że  chwalicie się kilkoma wygranymi w Dino, gdzie jest ograniczenie 1 nagroda na osobę. Gracie na inne dane z myślą, że i tak mała szansa na główną czy po prostu te vouchery wakacyjne z konkursów wcale nie są imienne?

1 nagroda na osobę to co innego niż jedna nagroda na gospodarstwo domowe. Mając męża / żonę i np. dwójkę dorosłych dzieci możesz wygrać 4 razy. Wyświetl w wątku >>