Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6493619 Napisano: 31.05.2018 17:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aspartaqs napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Podpowiedzcie proszę dlaczego nie mogę wgrać zdjęcia paragonu na urodziny.kinder50.pl?

Nieaktualne

Ja nie mogę od początku konkursu (loteria), więc jeśli ktoś ma jakąś radę, to bardzo proszę. Czy Wam się wyświetla jakiekolwiek potwierdzenie, że paragon jest wgrany??? Proszę o odpowiedź.


Nie wiem jak jest w loterii, ale w konkursie po wgraniu zdjęcia po lewej stronie okienka ukazuje się znaczek

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493588 Napisano: 31.05.2018 14:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aspartaqs napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Podpowiedzcie proszę dlaczego nie mogę wgrać zdjęcia paragonu na urodziny.kinder50.pl?

Nieaktualne

Ja nie mogę od początku konkursu (loteria), więc jeśli ktoś ma jakąś radę, to bardzo proszę. Czy Wam się wyświetla jakiekolwiek potwierdzenie, że paragon jest wgrany??? Proszę o odpowiedź.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493494 Napisano: 30.05.2018 21:06:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Ta karta z DC coca cola to moge wszędzie placic? Cos mi switalo z regul ze niby tylko do DC miala byc.

Tez tak myślałam, a tu taka miła niespodzianka Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

misiamarysia

#6493457 Napisano: 30.05.2018 17:16:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

wycior napisał(a):

dot.konkursu SOMAT..czy paragon i załącznik trzeba wysłać pocztą,czy e-mailem..ktoś wie..???

wydaje mi się ze mailem. Przynajmniej z jego treści tak wynika


Dzwoniłam do nich, bo w regulaminie piszą, że decyduje data stempla pocztowego, a potem o mailu, więc mnie poinformowali, że MAILEM.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493423 Napisano: 30.05.2018 14:39:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
zielonooka85 napisał(a):

Hebe Syoss emotka

I ja również

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6493235 Napisano: 29.05.2018 22:14:30 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie kupujecie Piwniczankę? U mnie w C4 "nie widziano, nie słyszano" Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6492447 Napisano: 25.05.2018 22:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

monnikk napisał(a):

picola napisał(a):

picola napisał(a):

czy po odesłaniu smsa z adresem mailowym dostaliście już maile z konkursu Somat?

nikt nie pomoże?

Ja nie.

ja też nie! emotka

Ja dostałam jedynie sms-a "dziękujemy za przesłanie danych"

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6492418 Napisano: 25.05.2018 20:53:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs Auchan. Podałam kwotę z paragonu 383,80, a tam mam nadal komunikat: "podaj kwotę zakupów". Czy to trzeba tam coś zaokrąglić czy jak emotka

Ktoś wcześniej pisał żeby zmieniać kropkę na przecinek lub odwrotnie, spróbuj, może pomoże. Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

misiamarysia

#6492349 Napisano: 25.05.2018 15:35:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
paula9891 napisał(a):

Blender! Nareszcie cos, bo juz watpilam w swoje sily  emotka

I ja blender, cieszę się bardzo, bo aktualnie nie posiadam, oddałam synowi "na studia" emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6492345 Napisano: 25.05.2018 15:31:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Chciałam się upewnić i podpytać. W loterii Ptasie Mleczko potrzebne jest tylko opakowanie, prawda emotka Dostałam te czekoladki w prezencie, wysłałam kod i wygrałam Longboard. Czy muszę im wysłać całe opakowanie "spłaszczone" z kodem czy np. wystarczy,że im sam wycięty kod wyślę emotka Koleżanki z pracy to ze mnie leją normalnie, a jedna to mi powiedziała nawet, że dopóki mnie nie poznała jako osoby, która od czasu do czasu coś wygrywa, to była świecie przekonana, że wszystkie konkursy to ściema i tam nie da się nic wygrać emotka


Ja wygrałam 100 zł  i odesłałam całe opakowanie, spłaszczone i spięte (na płasko) spinaczami biurowymi, więc przy większej nagrodzie raczej nie ryzykuj, co Ci szkodzi. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6492198 Napisano: 25.05.2018 09:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

karkocka napisał(a):

mirai napisał(a):

Hej. Gdzie mam szansę kupić promocyjne opakowania wędlin Balcerzak z loterii "Nagrody to nasza działka"? Jakoś nie miałem szczęścia na nie trafić...

Netto

Żabka, intermarche 

Piotr i Paweł

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491613 Napisano: 23.05.2018 13:38:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ręcznik arbuz od Smolara Wyświetl w wątku >>
0 1 baba-aga

misiamarysia

#6491496 Napisano: 22.05.2018 22:10:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

Czy na MDW chwalił się ktoś o wygranej w Raffaello? Niby tych fotoksiąg jest tysiak ale jakby głucho na forum. Ja próbowałam 4 razy i wielkie nic.


U mnie nic. I nie kojarzę, żeby ktokolwiek coś tam wygrał emotka

Ja raz i NIC, więcej nie kupuję, wygraną będzie to, że nie przytyję. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491495 Napisano: 22.05.2018 22:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

to samo z Shebą, tam mniej wartosciowe nagrody- ale kupiłam juz z 10 paczek i w każdej "Rozpieszczaj mnie dalej" emotka emotka

Nie Ty jedna emotka  moje koty nie jedzą tego g... chociaż bardzo lubią. Czasem dostają, jak już nic innego im nie pasuje, więc mogę "rozpieszczać je dalej" w nieskończoność emotka

Ja tak samo około 10 paczek i NIC Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491433 Napisano: 22.05.2018 18:43:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
misiamarysia napisał(a):

alan84 napisał(a):

goldensight napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Ja pier...wyniki ze Snickersa ! Wrrrr!

na drugim zdjęciu snickersy są wklejone... trzeba spojrzeć czy to w ogóle zgodne z regulaminem

hehhehe nie widzialem ale to jrst beznadziejna agencja ktora wały robi wiec nie zdziwilo mnie to

o mateńko, przesadzili i to grubo (i nie mam tu na myśli nadwagi osób na zdjęciu)

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491432 Napisano: 22.05.2018 18:41:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
alan84 napisał(a):

goldensight napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Ja pier...wyniki ze Snickersa ! Wrrrr!

na drugim zdjęciu snickersy są wklejone... trzeba spojrzeć czy to w ogóle zgodne z regulaminem

hehhehe nie widzialem ale to jrst beznadziejna agencja ktora wały robi wiec nie zdziwilo mnie to

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491418 Napisano: 22.05.2018 17:54:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
andii napisał(a):

lowmacp napisał(a):

nikos

nikos -  gratuluję emotka

nikos - gratuluję serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

misiamarysia

#6491241 Napisano: 22.05.2018 07:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo

Nie ma sie niestety co dziwić. 
- Pochwalisz się 3 nagrodami... jesteś zachlanny
- 10 osob pochwali się tą samą nagrodą... to zaśmiecanie
- pochwalisz się lepszą nagrodą... 30 pw co napsialeś ale jak ty zapytasz to tej osobie co odpisałeś to albo odczyta i nic nie napisze albo odpisze że nie zdradza swoich patentów
 - chwalisz się wygraną np. Rower, to potem cytaty twojego postu „skąd” „gdzie” „kiedy” i zaśmiecanie wątku... 
ja już dawno zrezygnowałem z chwalenia się nagrodami i na szczęście na lepiej wyszło emotka  

Ja też po uwagach z forum przestałam sie chwalić. Ale chociaż dodam info w informują że coś sie rozwiązało. 

Jestem tu od niedawna i niewiele wygrywam, ale zawsze staram się chwalić (lojalnie), żeby właśnie inni mieli informację zwrotną, że coś jest rozwiązane, bo sama się cieszę, gdy ktoś się pochwali i wiem, że już nie ma co czekać i się łudzić, jednak zauważyłam, że od razu w prywatnych wiadomościach piszą do mnie osoby, o których istnieniu nie miałam pojęcia, bo nigdy, dosłownie NIGDY nie udzielają się na tym forum, i proszą o zwycięski tekst, żeby im podesłać, albo dobre rady. Na początku nawet wysłałam kilku osobom te teksty (teraz żałuję), jednak zdarzyło mi się , że jedna osóbka nawet mi za to nie podziękowała, zapisałam ją sobie i powiem wam, że nigdy ne udziela się na forum. Rozpatruję takie osoby w kategorii pasożytów. Oczywiście nie mam tu na myśli korespondencji z "normalnymi" użytkownikami, o których istnieniu wcześniej wiedziałam i nasza wymiana poglądów, informacji była bardzo konstruktywna / pomocna. Tych serdecznie pozdrawiam z rana.

I bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy wstawiają zdjęcia wygranych. Naprawdę to bardzo doceniam. emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
2 notta, joan 0

misiamarysia

#6491240 Napisano: 22.05.2018 07:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo

Nie ma sie niestety co dziwić. 
- Pochwalisz się 3 nagrodami... jesteś zachlanny
- 10 osob pochwali się tą samą nagrodą... to zaśmiecanie
- pochwalisz się lepszą nagrodą... 30 pw co napsialeś ale jak ty zapytasz to tej osobie co odpisałeś to albo odczyta i nic nie napisze albo odpisze że nie zdradza swoich patentów
 - chwalisz się wygraną np. Rower, to potem cytaty twojego postu „skąd” „gdzie” „kiedy” i zaśmiecanie wątku... 
ja już dawno zrezygnowałem z chwalenia się nagrodami i na szczęście na lepiej wyszło emotka  

Ja też po uwagach z forum przestałam sie chwalić. Ale chociaż dodam info w informują że coś sie rozwiązało. 

Jestem tu od niedawna i niewiele wygrywam, ale zawsze staram się chwalić (lojalnie), żeby właśnie inni mieli informację zwrotną, że coś jest rozwiązane, bo sama się cieszę, gdy ktoś się pochwali i wiem, że już nie ma co czekać i się łudzić, jednak zauważyłam, że od razu w prywatnych wiadomościach piszą do mnie osoby, o których istnieniu nie miałam pojęcia, bo nigdy, dosłownie NIGDY nie udzielają się na tym forum, i proszą o zwycięski tekst, żeby im podesłać, albo dobre rady. Na początku nawet wysłałam kilku osobom te teksty (teraz żałuję), jednak zdarzyło mi się , że jedna osóbka nawet mi za to nie podziękowała, zapisałam ją sobie i powiem wam, że nigdy ne udziela się na forum. Rozpatruję takie osoby w kategorii pasożytów. Oczywiście nie mam tu na myśli korespondencji z "normalnymi" użytkownikami, o których istnieniu wcześniej wiedziałam i nasza wymiana poglądów, informacji była bardzo konstruktywna / pomocna. Tych serdecznie pozdrawiam z rana.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6491208 Napisano: 21.05.2018 20:05:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
rebelmen napisał(a):

1 miejsce w Grandzie jest bardzo fajne.

Rzeczywiście przyjemnie się ogląda, jeśli to ktoś z tego forum, to gratuluję wygranej i miłego uśmiechu. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0