Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6534152 Napisano: 02.10.2018 20:30:41 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
benasia napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Gdzie dostanę produkty Kamil i rex na promocję?

A o co chodzi dokladnie?

W HEBE "nie prowadzą" - tak mi powiedziano, że kiedyś mieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6534069 Napisano: 02.10.2018 16:40:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów.

Już nic nie musisz robić, ale powinnaś mieć razem z paragonem wydrukowaną karteczkę z informacją że dziękują Ci że jesteś z nimi i bierzesz udział w loterii czy jakoś tak.

O matko, dziękuję, wyrzuciłam, ale zaraz pędzę wygrzebać w koszu. Jeszcze raz dzięki.

A to nie jest do niczego potrzebne moim zdaniem, możesz wywalić  emotka   Tylko takie potwierdzenie, jak o przyznaniu naklejek na słodziaki w biedronce emotka , jak masz, to na pewno bierzesz udział.

Jeszcze raz dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6533857 Napisano: 01.10.2018 23:58:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów.

Już nic nie musisz robić, ale powinnaś mieć razem z paragonem wydrukowaną karteczkę z informacją że dziękują Ci że jesteś z nimi i bierzesz udział w loterii czy jakoś tak.

O matko, dziękuję, wyrzuciłam, ale zaraz pędzę wygrzebać w koszu. Jeszcze raz dzięki.

A to nie jest do niczego potrzebne moim zdaniem, możesz wywalić  emotka   Tylko takie potwierdzenie, jak o przyznaniu naklejek na słodziaki w biedronce emotka , jak masz, to na pewno bierzesz udział.

Jeszcze raz dziękuję, już teraz mam całkowitą jasność emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

misiamarysia

#6533839 Napisano: 01.10.2018 22:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów.

Już nic nie musisz robić, ale powinnaś mieć razem z paragonem wydrukowaną karteczkę z informacją że dziękują Ci że jesteś z nimi i bierzesz udział w loterii czy jakoś tak.

O matko, dziękuję, wyrzuciłam, ale zaraz pędzę wygrzebać w koszu. Jeszcze raz dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6533818 Napisano: 01.10.2018 21:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6533816 Napisano: 01.10.2018 21:39:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostaliście oficjalną informację o wygranej od CleanHands? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6533797 Napisano: 01.10.2018 20:33:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6533695 Napisano: 01.10.2018 16:39:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Poza kinem mam walizkę z CleanHands (info na stronie, nie od organizatora, a u Was?) Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6533689 Napisano: 01.10.2018 16:32:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

a wysyłał już ktoś zgłoszenie na ferrero - nr kasy mój jest długi i całość nie wchodzi w to pole emotka

Nie dawaj odstępu żadnego, może przejdzie, ja nie dawałam Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

misiamarysia

#6533686 Napisano: 01.10.2018 16:29:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
stokrotka238 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Bilety do Multikina z  Loreal Casting ( na mailu).

U mnie też emotka

I ja pójdę do kina emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6533114 Napisano: 29.09.2018 18:53:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
lowmacp napisał(a):

Nivea 200zl emotka

Ja też 200 zł z Nivea emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6532317 Napisano: 26.09.2018 21:48:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
kasik76 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

odkurzacz z NAGRODY WYMIATAJĄ:d

u mnie też  emotka

mam i ja emotka

I ja też emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6531771 Napisano: 25.09.2018 20:17:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Vanish od Smolara i bilety do kina z Loreal casting Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6531062 Napisano: 23.09.2018 19:51:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

marfiusza napisał(a):

Mysia napisał(a):

Namówiłam znajomego na konkurs nagrody wymiatają dodał foto,dostał akceptację a fotki brak, przejrzałam galerię i wygląda na to, że zniknęły foty z pierwszych dni 2 etapu (więc może jego też się "załapało" do znikniecia) emotka ciekawe czy będą brane pod uwagę,sprawdźcie czy są wasze fotki bo może im system świruje..

Ja dostałam maila z akceptacją dzisiaj o 13, a w galerii fotki nie ma...

mojej też nie ma

Moja już była w galerii, a teraz/dzisiaj zniknęła, nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6530364 Napisano: 20.09.2018 19:14:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy na loterie lindt musi byc skan? Czy zdjęcie tez? Dla mnie to ten sam pieron ale wole się upewnic? 
Chyba ze zdjęcia paragonow bie wygrywają?

Ja robiłam zdjęcie i wygrałam czekolady emotka

Ja zawsze na wszystkie konkursy wysyłam zdjęcia, bo nie mam scanera, nigdy nie bylo problemu. Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

misiamarysia

#6530361 Napisano: 20.09.2018 19:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

Oglądałam rano galerię Biedronkowego ze zwierzakami:
http://nagrodywym...ia/2096/image1-1.jpg czyje słodziaki? emotka
http://nagrodywym...media/1908/morti.jpg
http://nagrodywym...media/1790/555..jpeg
http://nagrodywym...784/IMG_4884-01.jpeg
http://nagrodywym...l/media/1780/22..JPG
Lubię ładne foty, szczególnie takie naturalne a nie męczenie zwierzaków na potrzeby fotki i robienie bałaganu za nich emotka

ps.http://nagrodywym...media/1842/kotki.jpg fota z neta!

Rzeczywiście śliczne te zdjęcia, ale trochę mnie załamały, bo ja ze swoimi z telefonu  nie mam szans (jak zwykle) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6529753 Napisano: 18.09.2018 23:27:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
NAGRODY WYMIATAJĄ:  a jednak kot w zmywarce (była o nim dyskusja, dlatego zwróciłam uwagę) wygrał.
Gratuluję wszystkim, których pupile wygrali emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6528901 Napisano: 16.09.2018 19:55:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Chyba nie bo ja dokonałam zakupu w sklepie online i też info o losie nie mam.

misiamarysia napisał(a):

Czy w loterii payback dostajecie jakąś informację, że po dokonaniu zakupów przyznano Wam los?
Zmobilizowałam się dzisiaj do zakupów w Kauflandzie z kartą, wczoraj zgłosiłam ją do loterii, ale nic nie dostałam, żadnej informacji mailowej, że coś mi naliczono (jakiś los, punkty itp).

Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6528774 Napisano: 16.09.2018 02:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii payback dostajecie jakąś informację, że po dokonaniu zakupów przyznano Wam los?
Zmobilizowałam się dzisiaj do zakupów w Kauflandzie z kartą, wczoraj zgłosiłam ją do loterii, ale nic nie dostałam, żadnej informacji mailowej, że coś mi naliczono (jakiś los, punkty itp). Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6525166 Napisano: 03.09.2018 18:51:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
[quote=
abodak napisał(a):

Dziekuje pieknie emotka

Victoria33] Dziekuje pieknie emotka Wielkie gratulacje !!! Wyświetl w wątku >>
1 abodak 0