Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6531062 Napisano: 23.09.2018 19:51:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

marfiusza napisał(a):

Mysia napisał(a):

Namówiłam znajomego na konkurs nagrody wymiatają dodał foto,dostał akceptację a fotki brak, przejrzałam galerię i wygląda na to, że zniknęły foty z pierwszych dni 2 etapu (więc może jego też się "załapało" do znikniecia) emotka ciekawe czy będą brane pod uwagę,sprawdźcie czy są wasze fotki bo może im system świruje..

Ja dostałam maila z akceptacją dzisiaj o 13, a w galerii fotki nie ma...

mojej też nie ma

Moja już była w galerii, a teraz/dzisiaj zniknęła, nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6530364 Napisano: 20.09.2018 19:14:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy na loterie lindt musi byc skan? Czy zdjęcie tez? Dla mnie to ten sam pieron ale wole się upewnic? 
Chyba ze zdjęcia paragonow bie wygrywają?

Ja robiłam zdjęcie i wygrałam czekolady emotka

Ja zawsze na wszystkie konkursy wysyłam zdjęcia, bo nie mam scanera, nigdy nie bylo problemu. Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

misiamarysia

#6530361 Napisano: 20.09.2018 19:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

Oglądałam rano galerię Biedronkowego ze zwierzakami:
http://nagrodywym...ia/2096/image1-1.jpg czyje słodziaki? emotka
http://nagrodywym...media/1908/morti.jpg
http://nagrodywym...media/1790/555..jpeg
http://nagrodywym...784/IMG_4884-01.jpeg
http://nagrodywym...l/media/1780/22..JPG
Lubię ładne foty, szczególnie takie naturalne a nie męczenie zwierzaków na potrzeby fotki i robienie bałaganu za nich emotka

ps.http://nagrodywym...media/1842/kotki.jpg fota z neta!

Rzeczywiście śliczne te zdjęcia, ale trochę mnie załamały, bo ja ze swoimi z telefonu  nie mam szans (jak zwykle) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6529753 Napisano: 18.09.2018 23:27:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
NAGRODY WYMIATAJĄ:  a jednak kot w zmywarce (była o nim dyskusja, dlatego zwróciłam uwagę) wygrał.
Gratuluję wszystkim, których pupile wygrali emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6528901 Napisano: 16.09.2018 19:55:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Chyba nie bo ja dokonałam zakupu w sklepie online i też info o losie nie mam.

misiamarysia napisał(a):

Czy w loterii payback dostajecie jakąś informację, że po dokonaniu zakupów przyznano Wam los?
Zmobilizowałam się dzisiaj do zakupów w Kauflandzie z kartą, wczoraj zgłosiłam ją do loterii, ale nic nie dostałam, żadnej informacji mailowej, że coś mi naliczono (jakiś los, punkty itp).

Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6528774 Napisano: 16.09.2018 02:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii payback dostajecie jakąś informację, że po dokonaniu zakupów przyznano Wam los?
Zmobilizowałam się dzisiaj do zakupów w Kauflandzie z kartą, wczoraj zgłosiłam ją do loterii, ale nic nie dostałam, żadnej informacji mailowej, że coś mi naliczono (jakiś los, punkty itp). Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6525166 Napisano: 03.09.2018 18:51:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
[quote=
abodak napisał(a):

Dziekuje pieknie emotka

Victoria33] Dziekuje pieknie emotka Wielkie gratulacje !!! Wyświetl w wątku >>
1 abodak 0

misiamarysia

#6523728 Napisano: 29.08.2018 19:55:55 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

monkakk napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

AVANTI - czy komuś się zdarzyło odesłać paragon po terminie, a dostał nagrodę? ja się spóźniłam 4 dni robocze (Lays w Polomarkecie) i ciągle mam cichutką nadzieję na słuchawki...

Wg. mnie nie będą robić problemów. Nawet jak specjalnie nie odesłałam oświadczeń i paragonów na jakieś liche nagrody, to dzwonili i przypominali, że jest po terminie.

Odesłałam 2 dni (po i tak długim terminie na odesłanie) Winiary i dzisiaj przyszedł LazyBag

winiary nie robiło AVANTI

No tak, nie sprawdziłam, ale nagroda przyszła, więc może komuś innemu przyda się moja informacja, gdy też będzie na dłuższych wakacjach bez możliwości odesłania w terminie.

Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

misiamarysia

#6523723 Napisano: 29.08.2018 19:48:29 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
monkakk napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

AVANTI - czy komuś się zdarzyło odesłać paragon po terminie, a dostał nagrodę? ja się spóźniłam 4 dni robocze (Lays w Polomarkecie) i ciągle mam cichutką nadzieję na słuchawki...

Wg. mnie nie będą robić problemów. Nawet jak specjalnie nie odesłałam oświadczeń i paragonów na jakieś liche nagrody, to dzwonili i przypominali, że jest po terminie.

Odesłałam 2 dni (po i tak długim terminie na odesłanie) Winiary i dzisiaj przyszedł LazyBag Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6523718 Napisano: 29.08.2018 19:41:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Wk***a mnie jedna agencja na S. ... emotka

Witaj w klubie Wyświetl w wątku >>
2 mia, androm 0

misiamarysia

#6521956 Napisano: 24.08.2018 14:09:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

mia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Już wiem. Konkurs trwał do 15 sierpnia. Dziś wybierają laureatów. A nie wiedzą dlaczego nie było wcześniej regulaminu

emotka emotka emotka

emotka emotka emotka emotka emotka

To już chyba wszystko rozumiem:
3.4.W przypadku, gdy spośród przesłanych zgłoszeń nie będzie możliwe wyłonienie liczby zwycięzców odpowiadającej liczbie przewidzianych do
wydania nagród
(np. z uwagi na zbyt niską liczbę zgłoszeń lub ich
niedostateczną jakość w świetle kryteriów wskazanych w zdaniu
poprzednim), może zostać przyznana niższa liczba nagród.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6521953 Napisano: 24.08.2018 14:02:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Już wiem. Konkurs trwał do 15 sierpnia. Dziś wybierają laureatów. A nie wiedzą dlaczego nie było wcześniej regulaminu

emotka emotka emotka

emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6521804 Napisano: 24.08.2018 09:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs w HEBE.

On w ogóle był?? Trwa?
  jeszcze ze 3 dni temu tego regulaminu na hebe.pl na pewno nie było, a wynika że już 15 sierpnia zakończony?

https://www.hebe....kursu-uwolnij-emocje

D.Zwycięzców wybierzemy i poinformujemy do dnia 5 października 2018 r. 

3.2.Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni przez Jury w terminie do dnia 24 sierpnia 2018 r. W Konkursie wyłonionych zostanie łącznie 140 (słownie: stu czterdziestu) zwycięzców podstawowych. Jury dokona wyboru zwycięzców zgodnie z zasadą, że spośród wszystkich zgłoszeń, które wpłynęły do Organizatora danym dniu okresu trwania Konkursu, Jury każdorazowo wybierze 10 (słownie: dziesięć) najlepszych Odpowiedzi. 

Nic nie rozumiem, konkurs dopiero co się pojawił , wynika , że trwał? od 2-15 sierpnia, regulaminu nie było na 100%, poza tym wynika, że laureaci wybrani zostaną do 24.08, ale poinformowanie laureatów do 5 pażdziernika..?? 1,5 mies będa informować o konkursie = który był a regulamin po jego zakończeniu się ukazał? 

Ma ktoś info na ten temat? Moze daty konkursu powinne być np od 22.08 - 05.09? Nagród dużo - 140 

Dziwne , trzeba by zadzwonic do Albedo i podpytać 

Bardzo dziwne, bo niniejszym zmieniają nazwę konkursu HEBE MILLENIALS 2 ( który wg dat już się zakończył, ale chyba nie był wcześniej ogłoszony ), dziwna sprawa, ale może jakiś błąd w dacie jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6521798 Napisano: 24.08.2018 09:11:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta podarunkowa Kaufland od TQ Group, kurier GLS, nie wiem jaki to konkurs i na ile zł ta karta, w kopercie tylko ta karta luzem, żadnego listu gratulacyjnego, nic,  a dokumenty zwrotne kurierowi podpisywała mama. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, ZetZ 0

misiamarysia

#6521758 Napisano: 23.08.2018 23:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam 
Czy jest obecnie jakiś konkurs na LISTERINE ?

pozdrawiam
Krzysiek

Możesz kupić w loterii drogerii Natura, zawsze to coś emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6521488 Napisano: 23.08.2018 10:53:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy książeczki KINDER przychodzą pocztą, czy przywoził Wam kurier? Może ktoś już taką dostał z poprzednich etapów i pamięta. Z góry dziękuję za odpowiedź.

O ile dobrze pamiętam to z pierwszego etapu wysyłali poleconym PP

Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6521110 Napisano: 22.08.2018 11:34:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy książeczki KINDER przychodzą pocztą, czy przywoził Wam kurier? Może ktoś już taką dostał z poprzednich etapów i pamięta. Z góry dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6520554 Napisano: 20.08.2018 19:35:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
taaga20 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Agnieszka gratuluje czerwonego autka (już kurz na nim siadł od kwietnia emotkaemotka Co Ty robiłaś na drugim końcu Polski? Myślałam, że nagrodę zwinie jakaś konkursowiczka z południa emotka

się przeprowadziłam! zamieniłam morze na góry emotka
dziękuję bardzo emotka niestety muszę opłacić 10% podatku ale jestem mega szczęśliwa - dziękuję wszystkim za gratulacje emotka emotka

Serdeczne gratulacje czerwonego autka, niech się dobrze spisuje. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6520292 Napisano: 20.08.2018 11:19:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vazzz napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

vazzz napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wczoraj brały udział w konkursie Red Bull Megawatt- czy Wasze hasła zostały dodane do galerii haseł?

moje tak emotka (wysyłałam ok 22-giej)

Dziękuję za odpowiedź. To fajnie, bo ja wysłałam hasło ok godz. 16 i do tej pory nie mam maila o dodaniu go do galerii. Jak mnie wkurza ten konkurs ;/

Ja zgłaszałam tuż przed północą i mam maila dzisiaj o 8.53 z potwierdzeniem udziału. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6520007 Napisano: 18.08.2018 15:33:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeanettka. napisał(a):

myla napisał(a):

Działa Wam strona tescomagazyn.pl ?

nie... nie mam dostępu do regulaminu konkursu w którym coś (nawet nie wiem co) wygrałam

U mnie również się nie otwiera Wyświetl w wątku >>
1 myla 0