Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6551160 Napisano: 27.11.2018 12:27:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Złoty łańcuszek z przewieszką od wody Mama i ja (przed Świętami wprost idealnie) emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6550854 Napisano: 26.11.2018 16:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

Nie mogę wysłać zgłoszenia z Tyskiego Biedronka, nie działami capcha na 2 przeglądarkach.Też tak macie?

Ja miałam problem i w sumie nie mam pojęcia, czy zgłoszenie poszło, żadnego potwierdzenia na maila nie miałam. Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

misiamarysia

#6549688 Napisano: 21.11.2018 22:14:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w loterii Tymbark "Daj coś od siebie" nagrody są podwójne, czyli samochód dla laureata, a równowartość samochodu dla wybranej fundacji, bon na 200 zł dla laureata oraz 200 zł dla wybranej kategorii, czy też zrzekam się tego samochodu na rzecz wskazanej organizacji/fundacji i ja nic nie dostaję, ale mam dobru uczynek???

przecież wszystko jest w regulaminie emotka

15.1 Nagrodą główną w loterii jest:- nagroda rzeczowa w postaci samochodu osobowego marki Toyota CHR o wartości
85.138,00 zł brutto (słownie: osiemdziesiąt pięć tysięcy sto trzydzieści osiem złotych 00/100).
Szczegółowy opis nagrody głównej znajduje się w załączniku nr 2 do regulaminu, oraz
- nagroda pieniężna w wysokości 85.138,00 zł brutto (słownie: osiemdziesiąt pięć tysięcy sto
trzydzieści osiem złotych 00/100), która zostanie przekazana na rachunek bankowy fundacji
posiadającej status organizacji pożytku publicznego wskazanej przez laureata nagrody
głównej, zgodnie z pkt. 17.4 regulaminu.


Bardzo dziękuję za odpowiedź. W międzyczasie przeczytałam jeszcze raz i znalazłam to kluczowe oraz.
Fajna loteria, widzę że większość jak i ja wybiera środowisko i zwierzęta.

Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

misiamarysia

#6549669 Napisano: 21.11.2018 21:07:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze rozumiem, że w loterii Tymbark "Daj coś od siebie" nagrody są podwójne, czyli samochód dla laureata, a równowartość samochodu dla wybranej fundacji, bon na 200 zł dla laureata oraz 200 zł dla wybranej kategorii, czy też zrzekam się tego samochodu na rzecz wskazanej organizacji/fundacji i ja nic nie dostaję, ale mam dobru uczynek??? Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

misiamarysia

#6548672 Napisano: 19.11.2018 10:19:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 100 zł do Makro z Nivea "Kup dla siebie, wygraj dla domu" Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6548670 Napisano: 19.11.2018 10:18:28 w Informują
Nivea "Kup dla siebie, wygraj dla domu" informują mailem o dodatkowych nagrodach / bonach do sklepu, w którym kupiło się produkt Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

misiamarysia

#6548122 Napisano: 16.11.2018 18:28:34 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

assal napisał(a):

Czy informowała Saska na fb z zaproszeniami do Warszawy? Kraków już rozwiązany, ale ja takiego konkursu u nich na stronie nie widziałam i nadal nie widzę  emotka  U koleżanki są widoczne oba. Facebook znów jakieś ograniczenia widoczności wprowadza  emotka

Również czekam niecierpliwie na Warszawę i też nic nie widzę, ale według regulaminu to chyba jutro mogą informować, dzisiaj wybierają.

Coś wiecie / widzicie gdzieś wyniki Saskiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6547800 Napisano: 15.11.2018 21:22:10 w Czy informują/ informowali?
assal napisał(a):

Czy informowała Saska na fb z zaproszeniami do Warszawy? Kraków już rozwiązany, ale ja takiego konkursu u nich na stronie nie widziałam i nadal nie widzę  emotka  U koleżanki są widoczne oba. Facebook znów jakieś ograniczenia widoczności wprowadza  emotka

Również czekam niecierpliwie na Warszawę i też nic nie widzę, ale według regulaminu to chyba jutro mogą informować, dzisiaj wybierają. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6546584 Napisano: 12.11.2018 22:00:38 w Auchan
nikos napisał(a):

kate87 napisał(a):

donia7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Metoda Rachelowa też ponoć jest skuteczna, bo gdy się nią "wygra"- czyli kupi sobie towar za własną gotówkę, to zaraz się naprawdę wygrywa daną rzecz emotka

a wiąże się z tym jakaś konkretna historia, anegdota?:)

Było tak na forum kilka razy, że ktoś sobie kupił np. nową pralkę i zaraz ją wygrał emotka  

Potwierdzam, dwa lata polowałam na TV, aż w końcu kupiłam by po dwóch miesiacach wygrać go bodajże w Laysach:)

Ja w tym roku wykupiłam wczasy i za 2 dni wygrałam podróż marzeń w Auchan emotka

Troszkę nie na temat, ale jednak w temacie. Moja znajoma bardzo długo (wiele lat) i bezskutecznie starała się o dziecko. Adoptowała córeczkę i w ciągu pół roku zaszła w ciążę, jest teraz mama dwóch wspaniałych dziewczynek.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6546304 Napisano: 12.11.2018 01:16:30 w Auchan
4 paragony, 4 pudła Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6546146 Napisano: 11.11.2018 12:16:56 w Auchan
staszek napisał(a):

kupila88 napisał(a):

A moja koleżanka w nocy wygrała 2 ekspresy i pewnie takich osób jest więcej jak była reklama w tv, bo jej na forum nie ma a gra.

Ja nad ranem puscilam i zaraz po północy i lipa, i rano też pudło:/

ja mam w sumie 4 paragonu, jeden puściłam w nocy i niestety nic, przed chwilą drugi i też nic. Koleżanka miała chyba po prostu wielkie szczęście, powinna grać w lotka przy takiej trafialności. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6546145 Napisano: 11.11.2018 12:14:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

luckymen napisał(a):

Mysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś już dostał ( z osób, które wygrały oczywiście) gwarancję do iRoomba z konkursu foto w Biedronce? Pisałam już do organizatora dwa maile, ale mnie ignorują.

Mnie też ignorują... emotka

Potwierdzam, a telefonu nie odbierają emotka

Nieładnie, a jak wyszła sprawa z kradzieżą to grzecznie maile czy dotarło, proszą o nr seryjne a teraz olewka...
Dokładnie tak, jak piszesz, nawet jak kurier miał przyjechać (u mnie II etap) to dwa maile dostałam, żeby sprawdzić, rozpakować i koniecznie dać znać, czy odkurzacz był w środku, a teraz, jak nie maja interesu, to ignorancja totalna.

Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

misiamarysia

#6546041 Napisano: 10.11.2018 20:21:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już dostał ( z osób, które wygrały oczywiście) gwarancję do iRoomba z konkursu foto w Biedronce? Pisałam już do organizatora dwa maile, ale mnie ignorują. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6544047 Napisano: 04.11.2018 14:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

kalinea napisał(a):

Gdzie znaleźliście żele Kamil lub proszek Rex?

W hipermarkecie Auchan.

Ja w Rossmannie krem do rąk znalazłam na samym początku konkursu, potem już nie szukałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6542835 Napisano: 29.10.2018 20:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

luckymen napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

katake napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.


Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Pierwszy etap emotka

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, u mnie II etap

Do mnie wczoraj przyszła wiadomość o podaniu numeru seryjnego odkurzacza-w celu wyjaśnienia, które maszyny zaginęły. Jest w tym mailu także informacja, że będą w temacie gwarancji coś działać-bo parę osób o to pytało.Ja miałam odkurzacz z etapu I.

Dzięki bardzo, więc czekamy na gwarancje.

podbijam, jakieś info odnośnie gwarancji lub ktoś dostał już???

Pisałam do nich w tej sprawie maila (18.10) z zapytaniem o gwarancję, ale mnie zlekceważyli i nie odpowiedzieli.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6542793 Napisano: 29.10.2018 17:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

katake napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.


Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Pierwszy etap emotka

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, u mnie II etap

Do mnie wczoraj przyszła wiadomość o podaniu numeru seryjnego odkurzacza-w celu wyjaśnienia, które maszyny zaginęły. Jest w tym mailu także informacja, że będą w temacie gwarancji coś działać-bo parę osób o to pytało.Ja miałam odkurzacz z etapu I.

Dzięki bardzo, więc czekamy na gwarancje.

podbijam, jakieś info odnośnie gwarancji lub ktoś dostał już???

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6542002 Napisano: 25.10.2018 21:05:45 w Loterie bramkowe
agata6 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Tez macie problem z wysyłaniem Prince Polo?wychodzi mi jakas strona szyfrowana,zgloszenia nie da sie wysłać...

U MNIE JEST OK

Nie mam żadnego problemu z wysłaniem ale za to mam wielki problem z wygraniem emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6541960 Napisano: 25.10.2018 17:21:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słoik od Bakalland Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6541361 Napisano: 23.10.2018 19:49:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Witam mam problem zgłosiłam kod z płatków Nestle i nie wiem czy komunikat się pojawił.... ? 
Przeszlam do drugiego kroku o wypełnieniu danych do nagrody głównej. Proszę o informację jak to wygląda. Bo teraz nie wiem czy coś wygrałam czy nie... emotka

Jeśli były do wypełnienia dane do nagrody głównej to nie wygrałaś. Przykro mi, ale wiem na pewno, bo ćwiczę to codziennie. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

misiamarysia

#6540724 Napisano: 21.10.2018 19:36:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

Na jaki adres wysyłacie dane do wysyłki z konkursu Lidla "Kto rządzi?"? Ten, z którego przyszedł mail czy adres agencji? 

Ja odesłałam dane na adres podany w ich mailu, już bez paragonu, bo nie chcieli, ale tam się chyba wgrywało paragon przy zgłoszeniu (może ktoś pamięta???) Wyświetl w wątku >>
0 0