Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6758023 Napisano: 13.01.2021 10:00:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lech bluzy ostatni tydzień  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

FBilona

#6757276 Napisano: 10.01.2021 10:50:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje!!!!  Wyświetl w wątku >>
1 marfiusza 0

FBilona

#6756570 Napisano: 06.01.2021 19:57:57 w Nasze wygrane w minionym roku
Pełen stresu, okrutny dla naszej rodziny rok 2020. Chcę zapomnieć jak najszybciej. Nawet nie mogłam sobie przypomnieć z mniejszych co wygrałam.Konkursowo,? Chciałoby się więcej. Towar pewnie sporo kasy ale zawsze tylko tyle co zjemy lub zdobyczne paragony. Ulubiony konkurs fantasia/koleżanki się ucieszyły /, wkurzająca nagroda z Kinder-joga, góralki cieszyły-wyszły fajne zdjęcia, grześki od niechcenia  200zl, tyskie 200zł na znaleźny paragon, zaczęłam brać udział w pisarskich i lubisie dały 200zl, a somersby ciuchy i inne, trochę empik, lech, Heineken, parownica, bilety, nutella i inne drobiazgi. Za zakładanie kont profity jak wygrana choć z tym zawsze sporo roboty ale ponad 1000zl wpadło. Największą wygrana to dwie wycieczki. Przydałby się w 2021r zastrzyk..... Gotówki  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6753565 Napisano: 20.12.2020 10:31:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy parownica z Kaufland konkurs z proszkiem E ma gwarancję ale ona jest ważna z paragonem, którego nie ma. Co wtedy? Chce sprzedać i nie mogę dojść sedna tematu  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6751438 Napisano: 11.12.2020 12:25:11 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

nie ma to jak znaleźć paragon Majonez Winiary w Intermarche, a Woseba w Biedronce emotka emotka - moze nastepnym razem sie uda emotka emotka

To boli. Ja na zdobycznym miałam 10 kaw,a tylko możliwość wbicia tylko 1.az mnie w dołku ściskało.  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

FBilona

#6751012 Napisano: 09.12.2020 20:08:21 w Wkurza mnie...
Coca cola!  Dostałam maila promującego konkurs z nagrodą miś. Sprawdziłam inne i aż żal. Gdzie konkurs gdzie codziennie był telefon, co tydzień 10000,00zl a na koniec autko za 100000,00zk? Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6744733 Napisano: 16.11.2020 22:28:28 w Naciągacze - nękające połączenia
jola1500 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

yreks napisał(a):

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post. Czy miał ktoś może taką sytuacje. Wystawiłem aparat na olx. Dalem cenę nieco wyższa niż inne tego typu aukcje w razie negocjaji. Dzwoni chłopak, że chce go kupić ale że wyjeżdża za granicę i chce szybkiej transakcji. Proponuję odbiór osobisty bo pracuję i nie mam kiedy tego wysłać tak na już. Kupujący postanawia wysłać znajomego po aparat i prosi o nr konta (wiadomo pieniądze pewnie na koncie byłyby jutro o ile w ogóle wpłaci)
Skoro wysyła znajomego mógłby mu przekazać pieniądze.
Zastanawiam się czy to nie jakiś nowy sposób naciągaczy i oszustów. Miał ktoś podobnie? Co o tym myślicie

Lub wpłaci pieniądze, kolega odbierze a on oskarży Cię o oszustwo, ze wpłacił pieniądze a ty nie wysłałaś mu przedmiotu

Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

FBilona

#6735381 Napisano: 12.10.2020 08:30:13 w Wkurza mnie...
Kukermit napisał(a):

FBilona napisał(a):

asantes oczywiście, że covid to ściema. Wirus, o którym piszę zaatakował 35lat temu. Wiem jaki miała przebieg choroba. Nikt nie zamknął wirusy były i są. Dziwne, że jak ktoś powie żałosny covid to góra łapek, a kalectwo innych osób jakoś na nich nie robi wrażenia. Grzanko trwa


Oj uważaj, bo los bywa przewrotny. Oby nie zechciał Ci udowodnić istnienia Covid.

Spokojnie, na ochotnika zgłosiłam swoją pomoc. Covid to ja mam co roku w myśl powiedzenia"cieszy sie starzec jak przeżyje marzec". Teraz to martwię się, że z dnia na dzień zostajemy kalekami.ni ale kogo to obchodzi. Na pewno nie forum, tutaj grzanko trwa Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6735378 Napisano: 12.10.2020 07:57:10 w Wkurza mnie...
asantes oczywiście, że covid to ściema. Wirus, o którym piszę zaatakował 35lat temu. Wiem jaki miała przebieg choroba. Nikt nie zamknął wirusy były i są. Dziwne, że jak ktoś powie żałosny covid to góra łapek, a kalectwo innych osób jakoś na nich nie robi wrażenia. Grzanko trwa Wyświetl w wątku >>
0 1 bethan

FBilona

#6735377 Napisano: 12.10.2020 07:42:20 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

asantesana napisał(a):

FBilona napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Osobiście przechodzę teraz covida ja i moi rodzice. Nie mówcie, że go nie ma, bo jest. Widzę, co dzieje się ze mną i co dzieje się z moimi rodzicami. Grypę przechodziłam nie raz i zapewniam Was, że nie jest to to samo. Przynajmniej ja nie płakałam z bólu mięśni przy zwykłej grypie i nie miałam problemu w przejściu kilku metrów. I wbrew pozorom wcale nie jest tak prosto dostać skierowanie na test.

Ale siły żeby wejść na forum to masz. Dziwne bo każdy porządnie chory to nawet w komórkę nie spojrzy. Atak wirusa to ja wiem jak wygląda, nie biega się wtedy po śniadaniówkach, forach itp tylko walczy o życie a pielęgniarki między sobą sondują czy przeżyje. Tak było w przypadku mojego męża. Wirus który niszczy kraj, za chwilę zamrożą waloryzację i rent i emerytur a budżetówka bez podwyżek bo przez Covida-nie wida tak jesteśmy zadłużeni 

A to Ci się pozmieniało... jeszcze kilka miesięcy temu próbowałaś przekonać tutaj wszystkich, że covida nie ma...

ja?????

Nie, nie Ty, odpowiedź nie jest pod Twoim postem 
asantesana napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

asantesana napisał(a):

FBilona napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Osobiście przechodzę teraz covida ja i moi rodzice. Nie mówcie, że go nie ma, bo jest. Widzę, co dzieje się ze mną i co dzieje się z moimi rodzicami. Grypę przechodziłam nie raz i zapewniam Was, że nie jest to to samo. Przynajmniej ja nie płakałam z bólu mięśni przy zwykłej grypie i nie miałam problemu w przejściu kilku metrów. I wbrew pozorom wcale nie jest tak prosto dostać skierowanie na test.

Ale siły żeby wejść na forum to masz. Dziwne bo każdy porządnie chory to nawet w komórkę nie spojrzy. Atak wirusa to ja wiem jak wygląda, nie biega się wtedy po śniadaniówkach, forach itp tylko walczy o życie a pielęgniarki między sobą sondują czy przeżyje. Tak było w przypadku mojego męża. Wirus który niszczy kraj, za chwilę zamrożą waloryzację i rent i emerytur a budżetówka bez podwyżek bo przez Covida-nie wida tak jesteśmy zadłużeni 

A to Ci się pozmieniało... jeszcze kilka miesięcy temu próbowałaś przekonać tutaj wszystkich, że covida nie ma...

ja?????

Nie, nie Ty, odpowiedź nie jest pod Twoim postem emotka

Wyświetl w wątku >>
0 1 agakaz2

FBilona

#6735376 Napisano: 12.10.2020 07:32:37 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Zabieg ręki na który czekałam 2 lata po raz drugi odwołany. W szpitalu corona. Bezobjawowe zarażenia są groźniejsze niż moja coraz mniej przydatna objawową ręka. 

Widac, ze reka jednak sprawna na tyle by komus przywalic slowem...  emotka
Publicznie szukasz wspolczucia, zrozumienia u innych ? wow

Ciebie jakoś nikt nie pobije, nawet nie próbuję  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6735327 Napisano: 11.10.2020 20:23:44 w Wkurza mnie...
MISIA.....   Stan podgorączkowy może utrzymywać się nawet przez tydzień lub więcej, w zależności od tego, jak intensywne są objawy i jakie metody leczenia stosujemy. Jeśli temperatura ciała jest mocno podwyższona i wynosi więcej niż 38-39 stopni, powinna trwać około 2-3 dni.  tyle z definicji. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6735324 Napisano: 11.10.2020 20:12:53 w Wkurza mnie...
Wielu z forum uwielbia "grzać się" w ciepełku Covid.Katarek,troche mięsnie pobolą ,temperaturka i już teścik,telefoniki do znajomych. Ehy i
ahy .TANIA SENSACJa ale jakże skuteczna, już setki siedzą w domku .Kwarantanna to teraz błogosławieństwo dla nygusów. Co Może mojej rodzinie ktoś bedzie współczuł?
Operacja poważna-zapomnij, zabieg-zapomnij ,specjalista -zapomnij. Wyświetl w wątku >>
0 1 bethan

FBilona

#6735286 Napisano: 11.10.2020 17:15:09 w Wkurza mnie...
roksana2802 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Koleżanką od 18 lat mieszka w Czechach ,pracuje tam w szpitalu i tak wczoraj rozmawiałyśmy sobie o koronie. To się śmiała ,że wirus jest i zawsze będzie. A lekarze będą nam wpisywać covida ,bo oni za to dostają kasę i to nie mała. Mówiła ,aby zerknąć sobie na statystki zachorowań na grypę i jej śmiertelność. Stwierdziła ,że są na zbliżonym poziomie. Inne choroby już nie istnieją . Ludzie z angina i z bólem ucha to dla lekarzy korona juz. Laboratoria wpisuja covida tym co nie przychodzą na testy,a się zapisali. Wirus jest,ale nie jest taki jak go wykreowały media. To są słowa lekarza ,ona sama nie wpisuje covida tylko normalnie leczy na inne choroby i strasznie ja wkurza,że jej koledzy i koleżanki lekarze tak się zachowują

Osobiście przechodzę teraz covida ja i moi rodzice. Nie mówcie, że go nie ma, bo jest. Widzę, co dzieje się ze mną i co dzieje się z moimi rodzicami. Grypę przechodziłam nie raz i zapewniam Was, że nie jest to to samo. Przynajmniej ja nie płakałam z bólu mięśni przy zwykłej grypie i nie miałam problemu w przejściu kilku metrów. I wbrew pozorom wcale nie jest tak prosto dostać skierowanie na test.

Ale siły żeby wejść na forum to masz. Dziwne bo każdy porządnie chory to nawet w komórkę nie spojrzy. Atak wirusa to ja wiem jak wygląda, nie biega się wtedy po śniadaniówkach, forach itp tylko walczy o życie a pielęgniarki między sobą sondują czy przeżyje. Tak było w przypadku mojego męża. Wirus który niszczy kraj, za chwilę zamrożą waloryzację i rent i emerytur a budżetówka bez podwyżek bo przez Covida-nie wida tak jesteśmy zadłużeni  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6734949 Napisano: 09.10.2020 16:09:59 w Wkurza mnie...
Może nie do końca ten wątek bo roześmiałam się na widok zdobycznego paragonu, w którym było 9 pozycji Mk Cafe. Serce zabolało Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6734948 Napisano: 09.10.2020 16:07:36 w Wkurza mnie...
Zabieg ręki na który czekałam 2 lata po raz drugi odwołany. W szpitalu corona. Bezobjawowe zarażenia są groźniejsze niż moja coraz mniej przydatna objawową ręka.  Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

FBilona

#6731253 Napisano: 23.09.2020 20:08:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dala napisał(a):

psotka napisał(a):

Może ktos się orientuje jak wygląda rozmiarówka z Somersby? Damska M - da się rękę włożyć?  emotka  Regulamin mówi,  że nie można wybierac

Bomberka damska M to odpowiednik rozmiaru 36/38. 

Mam pytanie. Jak podałam imię damskie to z "urzędu  dostaje rozmiar M? Co zrobic żeby dostc L? Dzięki  Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

FBilona

#6730871 Napisano: 22.09.2020 14:17:06 w Wkurza mnie...
kalmia86 napisał(a):

baxter napisał(a):

Wkurza mnie empik, specjalnie doładowałam konto za punkty z ankiet, chciałam się wymienić na forum na kod zniżkowy a tu ani kod nie działa ani nie mogę zapłacić środkami jakie mam na koncie bo produkt nie pochodzi z magazynu empiku emotka
Pewnie jak ktoś tam często kupuje to  to wszystko wie a ja to tak okazjonalnie to sie dopiero dowiedziałam jak chciałam sfinalizować zakupy

To pikuś. Najlepiej jest jak chcesz dokonać zwrotu. Niby kupione na stronie empiku ale do nich nie zwrócisz... A w regulaminie cisza na temat zakupu przez ich stronę ale z innego magazynu. Chyba, że już zmienili...
I  też mnie to wkurza.

Jeszcze nie reagują na zużyte zniżki promocyjne gdy dostawa zakupionego towaru nie doszła do skutku z ich winy. Nie wspomnę, że vouchery miały zle ustawione daty ważności. To było tango bo je sprzedałam  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6730787 Napisano: 22.09.2020 08:45:43 w Wkurza mnie...
Unikalnie zapakowane, wypróbuj za darmo Develey ale jak już się jest zarejestrowanym to przesyłkę trzeba opłacić i to ma być darmo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6725668 Napisano: 31.08.2020 09:52:53 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Deszcz leje, a koleżanka wrzuciła mi artykuł "Według amerykańskiego ekonomisty Martina Armstronga rządy wielu krajów zachodnich już zdecydowały, że nastąpi druga blokada. Koronawirus pozostanie fałszywym pretekstem z prawdziwego powodu, a mianowicie powrotu kryzysu bankowego i zadłużenia państwowego, któremu towarzyszyć będzie bezprecedensowe załamanie". Przy tej pogodzie..... 

To ten ten con artist ?

Wyświetl w wątku >>
0 0