Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6533716 Napisano: 01.10.2018 17:07:39 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

FBilona napisał(a):

straciłam piłkę z sokołowa bo nie widzę różnicy między parówką, a serdelkiem...

Różnica jest bardzo istotna i widoczna na pierwszy rzut oka (wymiary) oraz wyczuwalna w smaku. emotka Parówka jest cienka, serdelek gruby. Faceci to wiedzą, spytaj męża emotka ...bo podobno facet to świnia ("serdelek" ma pochodzenie z hiszpańskiego "cerdo" czyli świnia, wieprz). emotka

-----
Na SERDELKI bierze się po połowie cielęcinę i dobrze poprzerastaną, lecz nie nazbyt tłustą wieprzowinę, w przeciwieństwie do PARÓWEK, których głównym składnikiem jest mięso cielęce i wieprzowina, ale właśnie bardzo tłusta. O ile serdelki powinny być kruche, o tyle parówki raczej ścisłe, natomiast bardzo soczyste.
To u nas gościnnie występujący produkt konkursowy, generalnie nie jemy ani serdelkow ani parówek stąd ta WPADKA.

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6533639 Napisano: 01.10.2018 15:01:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ojejku, nie chciałabym być w tej komisji Netto. Takie prace fajne,powinni zwiększyć pulę nagród emotka . Marne szanse.Ale mi najbardziej podobają sie kredki. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6533554 Napisano: 01.10.2018 12:05:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,ze straciłam piłkę z sokołowa bo nie widzę różnicy między parówką , a serdelkiem.Dobrze,że nie cenniejsza nagroda.Jak straciłam Warsztaty kuinarne to się skupiłam i dobrze.Teraz znów  nastanie era skupienia Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6533244 Napisano: 30.09.2018 14:39:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po dłuuugiej przerwie ; Pszczółka kuferek, winiary , pasek i torba Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6533129 Napisano: 29.09.2018 20:06:00 w Zdjęcia naszych wygranych

Sztokholm z Netto. Znów dopieszczenie wraz z prezentami spożywczymi na drogę /nie powiem,ciężkie to było-promujące nowe marki/ takimi jak kawa, ryż,oliwki,papryka,makaron itp Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6532926 Napisano: 28.09.2018 19:55:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote=
bzowapani napisał(a):

Pan z arbuzową perkusją skradł moje serce  emotka emotka emotka

bzowapani] Pan z arbuzową perkusją skradł moje serce  emotka emotka emotka Też  mi się podoba,tylko ,że z poprzedniego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6522601 Napisano: 27.08.2018 10:20:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
koszulki z leszka /z wiedzy muzycznej podciągnięta/ i bilety do kina Wyświetl w wątku >>
0 1 kupila88

FBilona

#6522194 Napisano: 25.08.2018 15:00:08 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

Daję kartę synowi i mówię " pin-moja data urodzenia" , nic nie powiedział. Patrzę w konto, brak wydatków-wolał zapłacić ze swoich niż się przyznać, że nie zna. Przy następnych zakupach dam kartę męża z tym samym tekstem.Będę do przodu... Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6520265 Napisano: 20.08.2018 10:38:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Leszek koszulki Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6520003 Napisano: 18.08.2018 14:44:30 w Zdjęcia naszych wygranych
Superpuchar Europy UEFA z Heinekena. Super zorganizowany, uczestnicy dopieszczeni. Męża jeszcze telepie obejrzenie tylu sław z boiska. Zdjęcie z Jerzy Dudek, który towarzyszył laureatom. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6519401 Napisano: 16.08.2018 10:27:49 w Giełda Kodów ; )
wymienię leszki na paragon z biedry red bull Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6519398 Napisano: 16.08.2018 10:23:37 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

Jak mnie ciężko wpienia to, co się dzieje ostatnio nad polskim morzem... Ewakuacja setek ludzi, bo nagle znaleziono niewypały z... czasów II wojny światowej emotka , standard - mnóstwo utonięć i brak rozwagi oraz zdrowego rozsądku podczas kąpieli, teraz znowu te dzieci z Darłówka oraz ich matka, opiekująca się jeszcze czwartym, dwuletnim... Masakra i koszmar po prostu...  emotka emotka

właśnie czytam że dwójki nie odnaleziono A 14 letni niestety umarł. współczuję tej kobiecie . wkurzaja takie informacje gdy człowiek jest bezsilny

Czytałam gdzieś,że ta matka poszła z najmłodszym dzieckiem do toalety.W tym czasie powinna nakazać pozostałym dzieciom, aby nie wchodziły do wody.Mam 8 letniego siostrzeńca i gdy on przebywa w morzu/jeziorze, zawsze ktoś dorosły z rodziny wchodzi z nim do wody, by w razie gdyby się zachłysnął czy topił, natychmiast zareagować.Ale to trzeba mieć oczy dookoła głowy, czasem nie upilnujesz.Bardzo współczuję tej pani.


a ja jakoś nie współczuję. najłatwiej zrobić sobie liczną gromadkę dzieci, nie mając możliwości, by zapewnić im opiekę. to raz. nie wspominam już o tym, że to nie były jakieś małe dzieciątka, tylko osoby w takim wieku, w którym tylko niedouczony ktoś wbiega do wody, gdy są bardzo złe warunki. przeraża mnie więc i wkurza fakt, że dzieci mają ludzie, którzy nie tylko nie potrafią ich otoczyć opieką, ale nawet nie potrafią przekazać im podstawowych zasad bezpieczeństwa. mówię to jako osoba uwielbiająca pływać od dziecka (w morzu kąpałam się mając dużo mniej niż 14 lat), ale osoba, którą rodzice nauczyli, kiedy się wchodzi w morze, a kiedy nie. a poza tym mieli mnie na widoku (och, może dlatego, że nie mieli jeszcze całej chmary rodzeństwa, bo patrzą na życie realnie i odpowiedzialnie). 

bo, gdy masz jedno dziecko, a nie czworo, czy pięcioro, wcale nie musisz mieć oczu dookoła głowy. zwłaszcza, gdy to jedno mądrze wychowujesz. 

Moi rodzice wychowali trzy córki- niby ten sam dom rodzinny, ci sami rodzice,ale każda z nas jest inna.Dzieci to sobie można wychowywać, wpajać im od małego różne zasady, przekazywać takie czy inne wartości,ale czasem bywa tak,że dzieci i tak zrobią po swojemu, na przekór rodzicom/opiekunom.Tak jak już wcześniej wspomniałam, rodzice moi wychowali 3 dzieci,każdej z nas zapewnili godne warunki do nauki i zabawy i żadna z nas nie czuje się mniej kochana, mniej "zaopiekowana" tylko poprzez fakt,że nie byłyśmy jedynaczkami.Osobiście dzieci nie mam,ale tak sobie myśli,że czy ma się jedno czy kilkoro do wychowania/opieki, tak samo trzeba mieć oczy dookoła głowy.A jeszcze 14 latek wespół z trzynastoletnim bratem to najgorsza mieszanka wybuchowa.Niby już prawie dorośli- tak im się naiwnie wydaje,ale tak praktycznie to taki "głupi wiek", kiedy do głowy przychodzą najgorsze pomysły.

Odważna jesteś!  Dzieci ma każdy ile chce i jego to sprawa. Narody by wyginęły gdyby każdy tak myślał. To był wypadek. mojej koleżance nad morzem utonął syn,z którego nigdy nie spuszczała oka. Wystarczyła chwila,której ona nie może zrozumieć. Ja jak mam pod opiEką dzieci,TO bez względu na wiek i umiejętności muszą pływać w łAPKACH.nawet się nie przejmują mówiąc innym że ciotka wariuje. Taka moda powinna zapanować nad morzem, tyle ludzi, fale, chałas,nie wierze że jak zwali z nóg i wciągnie zdażymy zareagowac i znalezc.przeciez woda nie jest przezroczysta.

Wyświetl w wątku >>
2 brucee, agicho 0

FBilona

#6519392 Napisano: 16.08.2018 10:09:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wszystkich laureatów nagród małych i dużych. Zbiorowo bo oszczędzam pozostałą do dyspozycji lewą łapkę. Wyświetl w wątku >>
3 joan, venix, brucee 0

FBilona

#6518780 Napisano: 13.08.2018 17:21:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

FBilona

#6518371 Napisano: 11.08.2018 18:59:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie dosyc ze z powodu kontuzji gram minimalnie to jeszcze niewiele wygrywam Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6516514 Napisano: 06.08.2018 09:10:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
leszek koszulki Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6516510 Napisano: 06.08.2018 08:53:15 w Giełda Kodów ; )
wymienię lechy na woah Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6515350 Napisano: 01.08.2018 15:11:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziala wam strona cheetosa? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6515279 Napisano: 01.08.2018 13:14:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

trissm napisał(a):

xpac napisał(a):

trissm napisał(a):

Weszłam sobie na C4 zobaczyć co tam konkursowego, choć u nas akurat rzadko który łapie się do konkursów. No ale rozwalił mnie jeden konkurs
https://www.e-kon...18.html#.W2F0dcIyWM8

teraz widzę, że i pod postem konkursowym podobna dyskusja.
Sam pomysł wygrania malucha już jest lekko zaskakujący (choć wczoraj właśnie widziałam takiego odpicowanego na drodze). Wycena na 20 tys wydaje się lekko szalona (chyba, ze to wersja jak dla Toma Hanksa) ale już to, że jedna z wygranych jest NIEDOPUSZCZONA do ruchu, to już jakieś kurna wariactwo. Ja jestem kolekcjonerką. Lubię wygrać koszulkę czy piłkę z autografem, ale co zrobić z niejeżdżącym maluchem???
Nawet wyobrażając sobie, ze dla studenta wygranie malucha byłoby zabawne, to niejeżdżącego???
Chyba Advalue poniosło emotka

Tutaj macie filmik na YouTube o tym konkursie emotka
https://www.youtu...amp;feature=youtu.be


No dobra, fajnie, odpicowane, włożona praca itp. Ale nadal nie wiem co z robić z tym co jest niedopuszczony do ruchu?
Abstrahując od tego, że chyba klaustrofobii bym się nabawiła emotka

Ja jestem ciekawa czy to auto trzeba rejestrować tak jak zwykłe? Bo to byłyby dodatkowe koszty jeszcze emotka   

Ten trzeci groszkowy, taki miałam i dziekuje bardzo za taka wygrana. Chyba dla szpanu bo jak wspomne podróż z nad morza w tej klatce to jeszcze mnie telepie. Wiem, tysiace Polakow nimi jezdzilo i mowi teraz ,ze " kiedys bylo lepiej. Dziekuje za to cudo goraco-zimne w zaleznosci od pory roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6514724 Napisano: 31.07.2018 10:43:19 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
cb656 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Autko Scoda o wartosci 111.000,00 zł

Nie ma takiej marki, ściemniasz emotka Jest ŠKODA emotka

specjalnie tak napisałam bo mi scoda, ze wiecej takich autek nie wpada na forum. wiem czym jezdze emotka Wyświetl w wątku >>