Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6661679 Napisano: 27.11.2019 19:30:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Velvet wpisujemy cenę produktu z paragonu czy cała wartość paragonu. Czytam i nie. Kumam Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6661407 Napisano: 27.11.2019 10:28:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakiego dnia przyszły kody z Coca coli na kawę Costa. Czekam 8 dni i już mi się tej kawy odechciało  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6661294 Napisano: 27.11.2019 00:29:38 w WC - rozmowy o wszystkim
kupila88 napisał(a):

Czy działa wam strona Tyskie konkurs biedronka? Bo mi ciągle komunikat not found

Dziala Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6661196 Napisano: 26.11.2019 18:43:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy, Nestlé "700 nagród... Otrzymał ktoś już tygodniowa aparat instax?  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6658768 Napisano: 20.11.2019 09:47:18 w SZUKAM....
Gdzie realizowaliscie coste. Bo ja po 20 minutach oczekiwania, wydzwaniania odeszła z kwitkiem. Absolutnie nie wiedzieli co z tym zrobić  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6658767 Napisano: 20.11.2019 09:45:42 w SZUKAM....
caramela napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

caramela napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

edzia21 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Czy ktoś może realizował już kody z Costa Cofee? Można wybrać dowolną kawę czy są jakieś ograniczenia?

dowolną (takie info dostałam od baristy)  emotka  
dzisiaj odbierałam powiększoną świąteczną (coś około 18 zł) emotka bez problemu 


To super. Dziękuję za info emotka

A długo czekaliście na kod? emotka


Kilka dni.

Dziękuję emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6656806 Napisano: 13.11.2019 14:03:08 w co chcielibyście wygrać?
Niezmiennie walizki i zawsze marzyłam o zimowym pobycie w górach. W Wenecji byłam 25lat temu przez parę godzin. Byłam zachwycona, czułam atmosferę tamttch minionych lat. Widziałam oczami wyobraźni jej mieszkańców. Ktoś do mnie powiedział, że jest tam brudno, zdziwiona stwierdziłam, że ja Tam nie patrzyłam pod nogi. Więc Wenecja by mnie zachwyciła.  Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

FBilona

#6653925 Napisano: 04.11.2019 09:41:36 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Najwięcej radości i była powodem do dumy wygrana w Wedel na Facebooku. Corka oszalała na tle czerwonej bluzy, a taka duża konkurencja. Nie jestem najmocniejsza w pisaniu ale udało się. Radość i podziw w oczach córki bezcenna. Natomiast najwartosciowsza i trudna do przebicia, niezmiennie wygrana z loterii ,nagroda autko za 111tys. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6653601 Napisano: 02.11.2019 12:28:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
Zawsze gdy padają większe nagrody przechodzi mnie dreszcz emocji, może następna będę ją? Dlatego wygrywajcie cieszcie się i swietujcie. Gratulacje dla wszystkich tych małych i tych dużych wygranych. Brawo! Niech moc będzie z nami. Niech szczescie i pomysły odpisują. Gratulacje,gratulacje. Para buch, vouchery w ruch  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6651407 Napisano: 25.10.2019 07:20:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak działa Velvet? Bo mi się pokazało w serduszku 100zl, tak dwa razy. Czekam na rozwój wypadków a potem ze się nie udało. A już witalam się z gaska Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6649769 Napisano: 18.10.2019 14:53:22 w Wkurza mnie...
madllen napisał(a):

Oj faktycznie, sorki miało byc "Wygrywaj z wypiekami".  Mam nadzieję,że nikt się nie zasugerował moimi wypocinami tylko przeczytał regulamin. Przez chwilę też mi się zrobiło gorąco .No bo szkoda byłoby stracić te 50000 zł na ,które czekam emotka

Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6649729 Napisano: 18.10.2019 12:52:01 w Wkurza mnie...
malenka napisał(a):

FBilona napisał(a):

Koleżanka bardzo często mówi i pokazuje wnuki. Jest zakochana w nich. Mnie to nudzi ale zakładam że nie koniecznie ja zachwyca to co ja mówię np. Konkursy. Dlatego mamy obydwie masę dobrej woli i już stwierdziłam że ma urocze wnuki i pytam co u nich słychać, a ona interesuje się moimi tematami. Tak sobie w. Symbiozie pijemy kawkę. 

To znaczy, że znalazłyście wspólny język. Super, Ty pytasz ją o wnuki, ona odwzajemnia się zainteresowaniem. Jednak czasem rozmowa wygląda tak:

- Jaka piękna złota jesień, liście już są złoto- czerwone, aż miło zerknąć za okno.
- A mój Michałek wczoraj zbierał liście i zrobił z nich dla mnie bukiet.
- Super, jutro zapowiadają deszcze więc okazji na spacery będzie coraz mniej.
- A ja kupiłam Michałkowi kaloszki, popatrz jakie fajne, jak słodko w nich wygląda (tutaj pokaz sesji zdjęciowej w telefonie).
- Bardzo ładne. Masz ochotę na ciastko do kawy?
- No nałóż mi. A mój Michałek wczoraj jak jadł czekoladę to cały się umorusał, popatrz zrobiłam mu zdjęcia (tutaj zdjęcia Michałka umazanego czekoladą)
- Widzę, że świetnie się przy tym bawił. Masz może cukier? Zapomniałam kupić.
- Tak, proszę. Jak wczoraj byliśmy z Michałkiem na zakupach to powiedział mi "Mamusi, nie zapomnij kupić chleba".
- Jak jeszcze raz usłyszę "Michałek" to umrę...
- A Michałek ostatnio wrócił ze szkoły i powiedział, ze ludzie nie umierają tylko idą do nieba.

Ha ha uśmiałam się i zaraz chciałam odwrócić dialog. Ona: jak pięknie dzisiaj na dworze, wszystko w złotym kolorze, ja:oj jak cudnie, że przypomniałas mi o konkursje "wygrana w kolorze Gold". Ona: wiesz dobrze, że korzystamy że słoneczka i jemy twoje pyszne ciasto na dworze, daj przepis ja: nie ma sprawy to z konkursu"festiwal naturalnych przekąsek " Brownie firmy Delecta...... Itp, itd.  Spokojnie, aż takiego fizia to nie mamy. Skrajne przypadki mogą być uciążliwe, nie znam takiego.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6649624 Napisano: 18.10.2019 09:34:51 w Kupię...

FBilona

#6649616 Napisano: 18.10.2019 09:19:29 w Wkurza mnie...
Koleżanka bardzo często mówi i pokazuje wnuki. Jest zakochana w nich. Mnie to nudzi ale zakładam że nie koniecznie ja zachwyca to co ja mówię np. Konkursy. Dlatego mamy obydwie masę dobrej woli i już stwierdziłam że ma urocze wnuki i pytam co u nich słychać, a ona interesuje się moimi tematami. Tak sobie w. Symbiozie pijemy kawkę.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6649552 Napisano: 17.10.2019 22:05:51 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Jak zwykle tylko ja i ja... i moje dzieci. Pomyśl też o innych. Starszy człowiek pewnie tyrał całe życie, odchował dzieci, nikt mu złotówki nie dołożył, a teraz za głodową emeryturę musi przeżyć, kupić leki, a za bochenek chleba wkrótce zabulić z 10zł. A tu jeszcze państwo urządza sobie rozdawnictwo na wielką skalę, żeby kupić głosy wyborców. (...)


To mógł dzieci nie mieć, majstrowanie dzieci nie było i nie jest obowiązkiem żadnego z obywateli RP.
Wysokość emerytury wynika z zarobków - jaką pracę wybrał, taką ma emeryturę.
Gdzie tu \"niesprawiedliwość społeczna\"?

Pracodawcy  co do złotówki odprowadzali podatki od dochodu męża. Kolega jego zawsze na prywaciznie, różnie bywało, dobrze zarabiał i w gorszych czasach mało. Ale zawsze odprowadzal minimum. Teraz jest na rencie i żale na rząd i wszystkich świętych że tak mało dostaje renty.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6649548 Napisano: 17.10.2019 22:00:00 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Jak zwykle tylko ja i ja... i moje dzieci. Pomyśl też o innych. Starszy człowiek pewnie tyrał całe życie, odchował dzieci, nikt mu złotówki nie dołożył, a teraz za głodową emeryturę musi przeżyć, kupić leki, a za bochenek chleba wkrótce zabulić z 10zł. A tu jeszcze państwo urządza sobie rozdawnictwo na wielką skalę, żeby kupić głosy wyborców. (...)


To mógł dzieci nie mieć, majstrowanie dzieci nie było i nie jest obowiązkiem żadnego z obywateli RP.
Wysokość emerytury wynika z zarobków - jaką pracę wybrał, taką ma emeryturę.
Gdzie tu "niesprawiedliwość społeczna"?

Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6649543 Napisano: 17.10.2019 21:54:42 w Wkurza mnie...
To jak zły sen każdego konkursowicza. Chciałam mieć paragon-ideał i poprosiłam kierownika sklepu o potwierdzenie, że zakupiony towar to dokładnie ten konkursowy. Ten potwierdził pisemnie po czym odszedł z paragonem po pieczątkę. Coś wydarza się po coś. Dlatego mam nauczkę aby paragonu nie spuszczac z oka. Rabnal tak niefortunnie że tusz rozmazal się centralnie na numerze paragonu, zalewają c go doszczętnie. Nie zrobiłam wcześniej zdjęcia.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBilona

#6647764 Napisano: 10.10.2019 21:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vouchery z TIC Tac są na bieżąco? nie mam jeszcze z 25.09 Wyświetl w wątku >>
1 mmika26 0

FBilona

#6628721 Napisano: 09.08.2019 18:47:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

karkocka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wysyłają te powiadomienia z żywca że konkurs się kończy ja przeczytałam nagroda z żywca aż mi się gorąco zrobiło

miałam to samo  emotka

ja też liczyłam że to jakaś cudowna rezerwa  emotka

każdemu po 10 tyś Wow

Trzeba by im tak napisać, że nie odpuścimy, tylko domagamy się nagrody z powiadamiającego tytułu mail'a, jak kiedyś ludzie zrobili z huśtawkami z Danone Fantasii - za błędnie wygenerowane wiadomości o wygranych głównych.  emotka emotka

ufffffffffffff myślałam,że tylko mi ciśnienie podskoczyło . Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6617850 Napisano: 08.07.2019 11:55:20 w Konkursy firm tytoniowych
przygarnę zaproszenie do Winstonów . W zamian parę kodów żywca,lecha i somersby. Wyświetl w wątku >>
0 0