Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mugolinka

mugolinka

#6609369 Napisano: 12.06.2019 22:19:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czapka sportowa od F4- F4 SuperBohater  emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6607236 Napisano: 06.06.2019 13:10:22 w Lay's
Czy dostaliście na maila potwierdzenie otrzymania danych już? Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6606879 Napisano: 05.06.2019 16:21:40 w Lay's
Koszulka u męża- tak czytamy początek: ,,Nagroda I stopnia ..." i  się na sekundę gorąco zrobiło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6604132 Napisano: 28.05.2019 19:27:46 w Lay's
pawelkoo napisał(a):

androm napisał(a):

Czy protokół podpisuje sie nawet przy małych nagrodach jak plecak badz chipsy badz koszulka?
Bo Ty miałąś tv więc może dlatego musiałaś podpisać.

Przy takich malych nagrodach nie podpisuje sie zadnego protokolu. W srodku w kartonie jest dolaczony dokument wydania nagrody czy jakos tak (od Avanti).

Dziś odebrałam plecak z II tury II edycji- nic nie podpisywałam, w środku tylko gratulacje,żadnego protokołu. Rano był mail ,że paczka od Avanti idzie Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

mugolinka

#6604006 Napisano: 28.05.2019 14:18:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Plecak Lay's - II etap II tura- dpd  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6603954 Napisano: 28.05.2019 11:46:03 w Lay's
anaesth napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

W kolejnym etapie jest nowe pytanko, może w takim razie ktoś się pochwali wygranym hasełkiem komentatora sportowego? Jestem bardzo ciekawa co wygrywało. 

A proszę bardzo emotka  Telewizor jest już u mnie, więc mogę zdradzić, że w moim komentarzu pieprzniczka sfaulowała solniczkę, sól rozsypała się na murawę i wyszedł z tego najlepszy (rzeczywiście mój ulubiony) smak - Lay's Solone. Oczywiście dodałam do tego parę wykrzykników, coby było bardziej emocjonująco emotka  Nigdy bym nie przypuszczała, że taka odpowiedź zostanie wyróżniona nagrodą główną, ale o gustach jury się nie dyskutuje emotka

Fajowy pomysł emotka U mnie plecak wpadł za tekst : Język stoi na bramce,dłoń z SOLONYM LAY'S rozpoczyna atak.Przebiega koło nosa, ten wysyła impuls do mózgu.Mózg zwodzi język.Chwilę nieuwagi wykorzystuje dłoń i GOOL -pierwsze chrupnięcie zaliczone!!! Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6603615 Napisano: 27.05.2019 12:45:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zasłony od Deccoria.pl- Poczta Polska Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6600717 Napisano: 17.05.2019 07:28:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
mama-l-k-m napisał(a):

Zasłony TUCKANO  z konkursu "wiosna na parapecie" deccoria emotka

I u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6600427 Napisano: 16.05.2019 13:06:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Plecak z Lay's   ,,Wejdź do gry z Kubą" emotka emotka - przed chwilą wiadomość prywatna n fb Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6593724 Napisano: 27.04.2019 12:43:36 w GFK
Temat dzisiejszego badania: Rodzice i Dzieci 
+10 u mnie
u męża +80 
ankieta  dotyczy relacji ojca z dzieckiem/dziećmi Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6592170 Napisano: 23.04.2019 10:50:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kosmetyki Ziaja ze Zwierciadła - Fedex przed chwilą Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6591666 Napisano: 19.04.2019 19:10:09 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

mugolinka napisał(a):

bruce napisał(a):

mugolinka napisał(a):

INPOST Paczkomaty- skutecznie rozwalili mi całe święta. Czy ktoś ma tak wybitnego pecha jak ja ,że Paczkomat mu się zaciął kiedykolwiek??? emotka emotka emotka emotka emotka

Zadzwoń do nich! 
Pojęcia nie miałam, że te paczkomaty nawet zaciąć się mogą, bo już rozmaite cyrki mi wyprawiały...  emotka emotka

ależ dzwoniłam...we wtorek... i w środę ... i w czwartek też...i pisałam maile... i na komunikatorze... Zapewniano mnie ,że ,,niebawem" zjawi się kurier i przełoży paczkę do innej skrytki. Tymczasem dziś przyszły do tego samego paczkomatu dwie kolejne, a paczka wtorkowa dalej tam leżała.A wisienką na torcie okazał się wieczorny mail... że paczka została wyciągnięta przez kuriera godzinę temu ... i zabrana z powrotem do Olsztyna do którego mam 70 km  emotka Ale  i tak mogę ją odebrać w najbliższy dzień roboczy ... czyli wypada we wtorek. Mam przecudne jaja na święta  emotka

ale to jaja zamówiłaś do paczkomatu?

He he... ta... i chciałam małe pisanki a mam wielkie jajo :-D  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6591663 Napisano: 19.04.2019 18:40:06 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

mugolinka napisał(a):

INPOST Paczkomaty- skutecznie rozwalili mi całe święta. Czy ktoś ma tak wybitnego pecha jak ja ,że Paczkomat mu się zaciął kiedykolwiek??? emotka emotka emotka emotka emotka

Zadzwoń do nich! 
Pojęcia nie miałam, że te paczkomaty nawet zaciąć się mogą, bo już rozmaite cyrki mi wyprawiały...  emotka emotka

ależ dzwoniłam...we wtorek... i w środę ... i w czwartek też...i pisałam maile... i na komunikatorze... Zapewniano mnie ,że ,,niebawem" zjawi się kurier i przełoży paczkę do innej skrytki. Tymczasem dziś przyszły do tego samego paczkomatu dwie kolejne, a paczka wtorkowa dalej tam leżała.A wisienką na torcie okazał się wieczorny mail... że paczka została wyciągnięta przez kuriera godzinę temu ... i zabrana z powrotem do Olsztyna do którego mam 70 km emotka Ale  i tak mogę ją odebrać w najbliższy dzień roboczy ... czyli wypada we wtorek. Mam przecudne jaja na święta emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mugolinka

#6591639 Napisano: 19.04.2019 17:04:55 w Wkurza mnie...
INPOST Paczkomaty- skutecznie rozwalili mi całe święta. Czy ktoś ma tak wybitnego pecha jak ja ,że Paczkomat mu się zaciął kiedykolwiek???emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mugolinka

#6591241 Napisano: 18.04.2019 10:37:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Odkurzacz Bissell od RMF FM - tel przed chwilą ( bez wejścia na antenę) emotka emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6591011 Napisano: 17.04.2019 14:16:24 w Wkurza mnie...
tygrysek82bu napisał(a):

Biedronka... Wczoraj mąż po pracy wskoczył  na szybkie zakupy i był świadkiem, jak kasjerka, zapytała ludzi , których akurat kasowała przed mężem, czy korzystają z tego rabatu 15 % za zbieranie jajek-naklejek. Odpowiedzieli, że tak, więc ich poinformowała, że to tylko od max. 75 zł się odejmuje. Więc podzielili zakupy za ponad 200 zł na 75 i resztę i dostali 9 zł rabatu... Mąż oczywiście nie orientuje się w tym wszystkim, więc nic się nie odzywał, ale przecież przez Ci ludzie zostali oszukani emotka  75 zł to maksymalna kwota zwrotu, czyli zakupy mogą być na max. 500 zł... Ktoś kasjerki nie doinformował i ludzie tracą. Ja mam zaplanowane duże  zakupy z tym rabatem na czwartek i już widzę jakie będą przeboje... Na pewno nie zgodzę się na te 9 zł...

Przyznam ,że tez źle zrobiłam i zmarnowałam duży zwrot, bo zrobiłam tylko na 75- niedorozumiałam regulaminu emotka  

W temacie
Wkurza mnie Inpost. Paczkomat się zaciął. Od wczoraj paczki nie mogę wyjąć. Pani na infolinii mówi ,że mają czas na przełożenie  jej do innej skrytki... 48 h- za tyle to byłaby już depozycie. Najbardziej mnie wkurza ,że są tam moje wyczekiwane kwiatki emotka I jeszcze w dodatku ich tłumaczenie,że regulaminowo nic im nie zrobię , bo to są żywe rośliny a tego zabrania regulamin. Szkoda tylko ,że w nosie mają ten regulamin podpisując umowy z firmami ogrodniczymi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6588770 Napisano: 10.04.2019 11:06:14 w GFK
Temat dzisiejszego badania: Napoje +10
 Nie szukają do badania kobiet w wieku 30 lat  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6588485 Napisano: 09.04.2019 13:23:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wizaz.pl test kosmetyków  (info na mailu)-  Dream Long od Elseve Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6587911 Napisano: 08.04.2019 09:54:03 w Wkurza mnie...
To może ja rzucę 3 grosze tak  okiem siostry nauczycielki przedszkolanki, pani od biologii , nauczyciela wspomagającego przy nauczaniu osób z autyzmem i bibliotekarki w jednym. 
Na rękę 2300  z  dodatkami- po 7 latach pracy, 5 ukończonych kierunkach studiów. Ja wiem ,że są osoby -nauczyciele , których praca ogranicza się do otworzenia starego zżółkniętego zeszytu i podyktowaniu rozwinięcia tematu. I ona też to wie. Ale są też nauczyciele , którzy jeszcze nie wyjdą z klasy już myślą o nowym scenariuszu zajęć, o nowej zabawie dla dzieci, o przystrojeniu klasy. Są nauczyciele , którzy o wychowankach mówią ,,moje dzieciaczki" i mogą o nich gadać godzinami poza szkołą. 
I moim zdaniem takich starych zgorzknialców jest garstka ( to już okiem osoby która też ma parę lat nauki za sobą w różnych szkołach w skutek przeprowadzek i różnych uczelniach) . Grupa ta skutecznie właśnie kreśli wielką rysę na wizerunku nauczyciela. A zaraza ta rozsiewana jest m.in w  mediach poprzez  wiadomości i reportaże lub nasze ukochane media społecznościowe, w których chętnie się mówi o tym co się złego wydarzyło a o tych dobrych rzeczach wspomina się na końcu jak starczy czasu w sposób niczym o incydencie.  Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6587236 Napisano: 04.04.2019 21:25:28 w GFK
Badanie na temat zakupów  +80
pytają o pieluszki dla dziecka Wyświetl w wątku >>
0 0