Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mugolinka

mugolinka

#6508049 Napisano: 10.07.2018 18:56:07 w Albedo Marketing
petunija1 napisał(a):

Czy miał ktoś telefon za 4.07 Winiary ?? emotka

podbijam pytanie Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

mugolinka

#6506673 Napisano: 06.07.2018 12:32:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
drugi kociasty ręczniczek dla drugiego dziecia ,żeby nie było kłótni emotka jeszcze tylko drugie słuchawy i pas emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6504802 Napisano: 02.07.2018 12:33:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
kocurzasty ręczniczek emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6502690 Napisano: 26.06.2018 18:35:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Niedzielny nasz mecz dodał mi natchnienia i w przerwie między połowami wyklikałam sobie słuchawki od kocurrrra emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6501700 Napisano: 24.06.2018 16:02:42 w Wkurza mnie...
Kruczki, drobne druczki, niedomówienia. Skuszona promocją z ME zrobiłam zakupy 22go- widziałam ,że na realizację mają 5-7 dni. Dziś dostaję maila ,że przewidziany termin realizacji to 2 lipca. Tak więc te 5-7 dni to najprawdopodobniej robocze- bo tego nie napisali jasno. I tak sprytnie za oceny mi nie zapłacą dziady Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6500303 Napisano: 20.06.2018 14:12:32 w Intermarche
Halszka napisał(a):

Podkreślam ostatnią miejscowość z ktrórą kontaktował się organizator:

- Bartoszyce
- Białogard
- Bolesławiec
- Brzeg
- Brzeszcze
- Dębica
- Giżycko
- Gniezno
- Golub-Dobrzyń
- Grójec
- Kalisz
- Knurów
- Lubliniec 
- Morąg
- Oława 
- Ostróda
- Pabianice
- Piekary śląskie
- Piotrków Trybunalski
- Pleszew
- Poznań ul. Górecka
- Rypin
- Skierniewice
- Starachowice 
- Stargard
Starogard Gdański
- Śrem 
- Wałcz
- Wągrowiec
- Wieluń
- Wodzisław Śląski
-Zielona Góra Batorego   

Dopisane , podkreślone na życzenie forumowiczki emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6500262 Napisano: 20.06.2018 12:50:44 w Intermarche
magie1982 napisał(a):

Czy z brico na nieodebrane dzwonia trzy dni pod rząd? Mąż odebrał od razu, a ja mam w szkole taki sajgon teraz, ze akurat dzwonili jak nie mogłam odebrać dwa razy...

wg regulaminu- podejmą 3 próby w kolejnych po sobie 3 dniach Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

mugolinka

#6500256 Napisano: 20.06.2018 12:43:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimolotek napisał(a):

czy ktoś kto ma podgląd do wniosku w którym jest mowa o wygranych miastach z brichomarche, mógłby wkleić ją tutaj? niestety zgodnie z wytycznymi strony nie każdy ma dostęp do niego, z góry dziękuję w imieniu takich osób emotka To,że

Lista z wątku z miastami, których ktoś nie bał się wymienić ku naszej uciesze. To,że w kolejności alfabetycznej, nie znaczy,że tak informowali- w ramach sprostowania. Jesli ktoś z poza wątku zamkniętego ma wiedzę o innych miastach niech napisze/ dopisze,/da znać jakoś

- Bartoszyce
- Białogard
- Bolesławiec
- Brzeg
- Brzeszcze
- Dębica
- Gniezno
- Golub-Dobrzyń
- Grójec
- Kalisz
- Knurów
- Lubliniec 
- Morąg
- Oława 
- Pabianice
- Piekary śląskie
- Piotrków Trybunalski
- Pleszew
- Poznań ul. Górecka
- Rypin
- Skierniewice
- Starachowice 
- Stargard
- Śrem 
- Wałcz
- Wągrowiec
- Wieluń
- Wodzisław Śląski
-Zielona Góra Batorego   Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6500217 Napisano: 20.06.2018 12:09:45 w Lay's
Czy komuś kto wygrał koszulkę udało się ustrzelić coś wyższego w późniejszym terminie ,, na siebie" ???  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

mugolinka

#6498648 Napisano: 15.06.2018 14:36:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
belvita z tesmetoo emotka ( wrzuciłam do teraz) Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6498283 Napisano: 14.06.2018 19:12:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
violka88 napisał(a):

od miesiąca pierwsza wygrana i bardzo się cieszę- koszulka z Lays z 12.06

i u mnie emotka cieszy po tych wszystkich ostatnich porażkach niemal jak kino domowe emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6497717 Napisano: 13.06.2018 20:49:57 w Intermarche
defed napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Ale czytając ten regulamin setny raz i patrząc na kupon stwierdzam , nie jest jasne na 100% co trzeba a co nie no

Zgadzam się z tym, ale nie piszę tu ze złośliwością, tylko myślę sobie na głos. Życzę Tobie, by zgłoszenie męża spodobało się na tyle osobie czytającej, by ta stwierdziła "a, zaznaczę za niego zgody, miał taki fajny pomysł, że żal by nie wygrał!"  emotka

Wiem kochanaemotka . Ja również myślę na głos: ,że jeszcze się z taką akcją nie spotkałam. Ale zaznaczam- zgubiła mnie rutyna i kompletne działanie w ciemno. Pewnie mając ten kupon przed nosem zaznaczyłabym odpowiednio nie zgłębiając się i zastanawiając A tak do wizji czekania dochodzi wizja czy jest w ogóle na co czekać- jakoś to podłamuje.  Obyśmy się wszyscy obłowili i jak co roku radośnie forum zasypie się radosnymi wpisami , a organizator nauczy się pisać jaśniej o co mu chodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
3 defed, brucee, mia 0

mugolinka

#6497710 Napisano: 13.06.2018 20:32:37 w Intermarche
defed napisał(a):

bruce napisał(a):

Zgadzam się całkowicie.

Niby tak, ale teraz te rodo weszło i nie sądzę, by ludzie z Brico ryzykowali przetwarzanie danych bez udzielonych zgód. Może jeden z tych kuponów bez zgód wrzucił tzw. tajemniczy klient, który czuwa nad takimi kwestiami? emotka

Ale patrz też w taki sposób. Po co im zaznaczenie durnych tak/nie jak nie ma pod nimi podpisu? Takie zaznaczenie ma sens w przypadku internetu, kiedy podrobienie jest niemal niemożliwe. A tak nasza Pani Basia może wziąć długopis , zaznaczyć również NIE na kuponie i kupon także staje się nieważny, a Pani Basia i spółka zachowa część nagród. Na dobrą sprawę pomijając regulamin można zauważyć ,że przy zgodach masz dwie gwiazdki a nie jedną - czyli ,że pole obowiązkowe. Ale to takie swobodne konkluzje. Nie pamiętam jak rok temu ale dwa lata temu były podpisy. I tym razem mając tylko część kreatywną mówię mężowi co i jak: tu to, tu tamto, wpisz dane i się podpisz. Wrócił. Pytam: Podpisałeś? Tak- odpowiada. Teraz pokazuję to powyższe zdjęcie on mówi ,że na bank się podpisał a tych zgód nie widział i że ten kupon inny jest emotka Ale czytając ten regulamin setny raz i patrząc na kupon stwierdzam , nie jest jasne na 100% co trzeba a co nie no i ,że zgubiła  mnie konkursowa rutyna. Cóż.Mój błąd. Jak widzę również nie tylko mój  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mugolinka

#6497687 Napisano: 13.06.2018 19:51:02 w Intermarche
Ten kupon jest do bani emotka  Żegnaj odkurzaczu emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 kreatia

mugolinka

#6497669 Napisano: 13.06.2018 19:18:00 w Intermarche
nataszka napisał(a):

bethan napisał(a):

nataszka napisał(a):

 Tam na kuponie zaznaczało się zgody,a jak się nie zaznaczyło to już chyba pozamiatane?

Zaznaczyłam na "tak" tylko te wymagane.

A ja to zupełnie przegapiłam i nic nie zaznaczyłam...:(

w regulaminie nie ma nic o tym ,że było trzeba coś zaznaczać . U mnie wypełniał mąż, kuponu nie widziałam, ale też niczego ,,do zaznaczenia" nie zauważył tylko wypełnił dane i podpisał Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mugolinka

#6497637 Napisano: 13.06.2018 18:42:50 w Intermarche
zaczytana-pola napisał(a):

Pewnie Grójec emotka
Szkoda, że nie mówią,bo co z odbiorem jeśli wygra się pralkę? emotka

przypomina mi się mama jak autobusem pojechała po odbiór a tu... skuter emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6496799 Napisano: 12.06.2018 08:58:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zwrot z ,, Spróbuj nowego BIG MILKA " z dnia 24. 05. (info z ,,co można dostać gratis") Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6495455 Napisano: 07.06.2018 14:17:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zwrot Rexona- z 17.05. Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6492379 Napisano: 25.05.2018 17:43:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1000 zł z Rmfki -Drewnochron- II etap Wyświetl w wątku >>