Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mpaulina88

mpaulina88

#6472671 Napisano: 13.03.2018 17:40:56 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

melisa by sie przydała bo pani ze skarbowki mnie przestraszyła emotka   wiecie jak to w Polskiej skarbowce... wole dmuchac na zimno... zwlaszcza ze komunikacja z nimi była zła 

Wyświetl w wątku >>
0 0

mpaulina88

#6472651 Napisano: 13.03.2018 16:37:54 w Wkurza mnie...
Własnie dostałam od nich taka odp: 
Odpowiadając na Pani poniższego maila, sprawa została zamknięta z naszej strony w ubiegłym roku rozliczeniowym, więc nie ma potrzeby, aby wpłacała nam już Pani podatek.
Mam nadzieję, że nagroda się podobała i sprawiła Pani dużo radości,

Hmmm myslicie ze naprawde wplacili ten podatek  ? Dziwne ze juz sie rozliczyli w 2016 r skoro konkurs byl w maju 2017.
Nie wiem co teraz robic czy wplacac czy nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

mpaulina88

#6472644 Napisano: 13.03.2018 16:16:29 w Wkurza mnie...
Dodzwoniłam sie do US,pani powiedziala ze pomimio ze to ich obowiazek zaplacic podatek, to i tak jesli oni go nie zaplacili to ja musze w deklaracji podatekowej to zaplacic, musze zamiast pit 37 zrobic pit 36 i cos tam gdzies wpisac... no chyba ze zaplacili a ja nic nie wiem ale watpie bo ja podawalam im tylko adres i imie i nazwisko...aczkolwiek nagorde potem wyslali do mojej mamy na inny adres..bo ja wyjechalam za granice, kurde jestem taka wkurzona na maxa... zamiast cieszysz sie z tej nagrody przez rok bo tyle juz czasu mienlo same klopoty... Wyświetl w wątku >>
0 0

mpaulina88

#6472623 Napisano: 13.03.2018 15:20:08 w Wkurza mnie...
Wlasnie probuje sie dodzwonic do skarbowki... jestem 52 w kolejce ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mpaulina88

#6472618 Napisano: 13.03.2018 15:09:01 w Wkurza mnie...
Dziekuje za odpowiedzi emotka  Troszkę mnie uspokoilyscie, aczkolwiek zadzwonie jutro do US, bo wiadomo jak to z nimi. Ale wlasnie z nimi korespondencja to jakis koszmar ... Gazeta Cosmopolitan chyba zrezygnowala juz z usug tej firmy co org ten konkurs... Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

mpaulina88

#6472609 Napisano: 13.03.2018 14:45:41 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

Nagroda przekracza ta kwote, miałam dostac informacje, gdzie i ile mam wplacic podatku ale nie dostalam zadnej odpowiedzi tylko nagle został wysłany voucher.  Napisałam dzis do nich znowu co z tym podtakiem... ale narazie nie ma zadnej odpowiedzi... Nie wiem co teraz zrobic bo chyba trzeba zaplacic ogolnie ten podatek do konca marca? W mojej deklaracji? Kurde nie mam pojecia jak nawet to zrobic

Wyświetl w wątku >>
0 0

mpaulina88

#6472582 Napisano: 13.03.2018 13:34:32 w Wkurza mnie...
Czy ktos wie jak to wyglada z podatkiem od nagodry? Rok temu wygrałam konkurs z cosmpolitan, nie moglam sie doprosic o wyslanie nagrody...w koncy jak dostalam voucher na pobyt w spa... okazalo sie ze jest juz niewazny ... ale doagadalam sie z Hotelem, bo nawet juz do nich pisalam czy wiedza cos o tej nagrodzie... i przedluzyli mi na kiedy bede chciala emotka  W regulaminie pisze tak: 
1.        Celempoinformowania Uczestników o zagadnieniach prawno-podatkowych związanych z
wygraną w konkursie Organizator wskazuje niniejszym, iż zgodnie z Ustawą z dnia
26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr
51, poz. 307 ze zm.) z tytułu wygranych w konkursach uzyskanych pobiera się
zryczałtowany podatek w wysokości 10 % wygranej lub nagrody. Wobec powyższego przed wydaniem Nagrody Organizator, zgodnie z ustawą opodatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r., pobierze od
Zwycięzców zryczałtowany podatek od nagród, których wartość przekracza 760,00
zł., w wysokości 10% wartości ich Nagrody, który zostanie przez niego
odprowadzony do właściwego Urzędu Skarbowego. Brak realizacjizobowiązania, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym uprawnia Organizatora do
odmowy wydania Nagrody.

Czyli wynika ze oni powinni zapłacic ten podatek? Ja pisałam do nich wiele razy o ten podatek i nie dostaje zadej odp gdzie co i jak mam wplacic... Boje sie ze moga byc tego jakies konsekwencje, bo wiecie jak to jest ze skarbowka... Wyświetl w wątku >>
0 0