Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#3206215 Napisano: 16.03.2010 06:50:53 w Wkurza mnie...
a tak swoja drogą to facebook to miejsce gdzie naprawdę malo ludzi bierze udzial w konkursach i łatwo wygrac Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3206209 Napisano: 16.03.2010 06:49:01 w Wkurza mnie...
evja napisał(a):

potworkaa napisał(a):

A mnie wkurza, że w które wyniki bym nie zajrzała to karolkas nagrodę zgarnia emotka emotka już w tych facebookowych konkursach to w szczególności emotka a poważnie to gratuluję i podziwiam emotka


Mówisz o Karolinie Ś.?
Mnie akurat nie wkurza, ale doceniam za determinację, i oby nam wszystkim tak się powodziło emotka

W temacie - wkurza mnie pustka w skrzynce mailowej i pogoda za oknem. Chce wiosnę!




ha ha emotka moge sie podzielic

Bo mnie akurat wkurza ostatnio to że wszedzie wygrywam albo kosmetyki albo same slodkości i nic z tego nie mam, bo sie odchudzam.
a to co bym chciala wygrać to mi się nie udaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3205038 Napisano: 16.03.2010 11:49:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
regusia napisał(a):

basiasiwek28 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

basiu ja sama sie wprosilam emotka wejdz na stronke tej grupy i wyslij zaproszenie


Nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają emotka ,a wyników i tak raczej nie zmienią......nie lubię od dziś Tchibo




wyniki muszą zmienić...ja niestety jestem zacięta i jak nie zmienią to pojdziemy wyżej...



nie łudźmy sie wynikow nie zmienią, bo jesli zmienia wyniki to tamci wygrani bedą interwieniować. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3203415 Napisano: 15.03.2010 07:42:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrane 100zl z totolotka wygrane na spotkaniu szczecińskich forumowiczek emotka Dziękuje Tyska Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3202621 Napisano: 15.03.2010 03:21:33 w Wkurza mnie...

karolkas

#3202422 Napisano: 15.03.2010 02:14:49 w Wkurza mnie...
regusia napisał(a):

infatne napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

potworkaa napisał(a):

infatne napisał(a):

m3107 napisał(a):

infatne napisał(a):

regusia napisał(a):

szlag mnie trafia z tym tchibo... emotka emotka emotka


dokładnie ja sobie daje spokój wczoraj o 24.30 ktoś sobie na klikał 2000 głosów..... żal




przylaczam sie do wkurzonych na tchibo
ale raz juz wywalili i mam nadzieje ze zrobia to drugi raz, co nie zmienia faktu ze jest juz nowy tydzien i chyba powinien byc nowy ranking emotka


chyba nie zrobią nowego.... jak do tej pory nie zrobili


no właśnie..bo teraz nie wiadomo czy zbierać glosy na to stare konto czy nowe zakładać..ale bez sensu trochę bo w takim razie w ostatnim tygodniu będzie trzeba mieć 15 tysięcy głosów czy co żeby się załapać na tą nagrodę? emotka emotka


Ja już dałam sobie z tym spokój. Agencja od cukru królewskiego niczego nie zrobiła w przypadku nabijania głosów w tamtym konku, więc i tu nic nie zrobią.


i w tym momencie traci to sens ... bo co oni w ogóle robią takie konkursy....





poczekajmy...napisali mi,że będą eliminować...więc nadzieja jest....



dokladnie ja też czekam i wierzę w eliminację, chociaż raz niech klikany konkurs bedzie w miare uczciwy Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3202307 Napisano: 15.03.2010 01:37:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
7 czekolad Lindt Excellence i perfumy z kona fotograficznego i pasta sensitive emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3202137 Napisano: 15.03.2010 12:57:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
jeny jak to czytam to dziękuje niebiosom, że z tego konkursu zrezygnowałam juz po pierwszym dniu, ale byłabym zła Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3197369 Napisano: 13.03.2010 09:59:47 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

regusia napisał(a):

wkurza mnie,że ja od wtorku siedze i zbieram punkty na tchibo od 7 rano do 24 na okrągło,bomi zalezy na prezencie dla rodziców a ktos wchodzi sobie nagle dzisiaj i nabija sobie wiecej niz ja przez wszystkie dni sie naprosiłam ludzi emotka emotka emotka



685 na pocieszenie emotka



mnie tez to wkurza
emotka bo tez pięć dni wyciete z zyciorysu mam i na darmo Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3193391 Napisano: 12.03.2010 06:49:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarły dwa kartony czekoladek z Lindt z konkursu walentynkowego, ehh a miałam się odchudzać Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3178396 Napisano: 08.03.2010 01:30:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszły czekolady od jomico Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3170722 Napisano: 05.03.2010 10:57:26 w Połączenia nieodebrane
do mnie z zastrzeżonego dzwonila babka, znała moje dane i nawet wiedziala że jestem mamą dwójki dzieci chciała mi wcisnąc coś dla dzieci. Ale powiedzialam że czasu nie mam i w sumie nie wiem co konkretnie chciała wcisnąć. Głos kobiety był podobny do tej gościówy od maszynek do golenia Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3162302 Napisano: 02.03.2010 11:17:40 w Rossmann
karolkas napisał(a):

krzyszu napisał(a):

karolkas napisał(a):

ati88 napisał(a):

masza napisał(a):

kotek11 napisał(a):

walki jak ta lala- na pewno mialam wiecej glosow od kumpeli a ona wygrala a ja nie ;(


u mnie tez pudło emotka


i u mnie ;|



wiecie co, ja mam wrażenie ze oni robia jakąs selekcję. Jak do tej pory brałam udział na siebie, to ni czorta nie wygrywalam. A na Bielendzie wzielam udział na męża i sie udało a wcale duzo glosów nie mialam.


A ile mieliscie głosów? JA około 150-200 emotka



ja chyba około 100-tki, nawet sie zbytnio nie wysilalam w zbieraniu, więc szczerze mowiąc nie wiem ile mialam



chyba ze u mnie faktycznie internauci glosowali sami z siebie, w co nie za bardzo mi sie chce wierzyc Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3162296 Napisano: 02.03.2010 11:15:54 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

karolkas napisał(a):

ati88 napisał(a):

masza napisał(a):

kotek11 napisał(a):

walki jak ta lala- na pewno mialam wiecej glosow od kumpeli a ona wygrala a ja nie ;(


u mnie tez pudło emotka


i u mnie ;|



wiecie co, ja mam wrażenie ze oni robia jakąs selekcję. Jak do tej pory brałam udział na siebie, to ni czorta nie wygrywalam. A na Bielendzie wzielam udział na męża i sie udało a wcale duzo glosów nie mialam.


A ile mieliscie głosów? JA około 150-200 emotka



ja chyba około 100-tki, nawet sie zbytnio nie wysilalam w zbieraniu, więc szczerze mowiąc nie wiem ile mialam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3162270 Napisano: 02.03.2010 11:11:54 w Rossmann
ati88 napisał(a):

masza napisał(a):

kotek11 napisał(a):

walki jak ta lala- na pewno mialam wiecej glosow od kumpeli a ona wygrala a ja nie ;(


u mnie tez pudło emotka


i u mnie ;|



wiecie co, ja mam wrażenie ze oni robia jakąs selekcję. Jak do tej pory brałam udział na siebie, to ni czorta nie wygrywalam. A na Bielendzie wzielam udział na męża i sie udało a wcale duzo glosów nie mialam. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3160896 Napisano: 01.03.2010 08:28:00 w Wkurza mnie...
olusiia975 napisał(a):

karolkas napisał(a):

sophie napisał(a):

No właśnie jakiś prezent powinnaś dostac za pomyłkę ,ale więcej nie ma pewnie u nich co liczyć.
A nie zaproponowali Ci jakiejś nagrody w ramach przeprosin/? emotka



w maliu gościówa pisała ze coś dorzucą, ale na dobrą sprawę nie wiem czy cos dali, bo nikt nie miał identycznych nagród i zestawów. i w regulaminie tez nie jest napisane co konkretnie sie wygrywa


no to miejmy nadzieję że coś będzie
:)



no ja juz pudlo z kosmetykami dostałam i raczej nie przyślą nic wiecej bo chyba by w odpowiedzi na reklamacje napisali. Mogę sie tylko domyslac czy cos dorzucili do tego pudla co dostałam juz, bo konkretnie nie napisali tego Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3160883 Napisano: 01.03.2010 08:23:11 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

No właśnie jakiś prezent powinnaś dostac za pomyłkę ,ale więcej nie ma pewnie u nich co liczyć.
A nie zaproponowali Ci jakiejś nagrody w ramach przeprosin/? emotka



w maliu gościówa pisała ze coś dorzucą, ale na dobrą sprawę nie wiem czy cos dali, bo nikt nie miał identycznych nagród i zestawów. i w regulaminie tez nie jest napisane co konkretnie sie wygrywa Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3160822 Napisano: 01.03.2010 08:05:12 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

bruce napisał(a):

katrin22 napisał(a):

sophie napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurzyłam sie bo odpisali mi z e-lazienek w sprawie reklamacji. Gościowa podtrzymala swoje stanowisko, że pierwsze wyniki były błędne a o godzinie 16 miały byc prawidłowe emotka a w ogole to tylko chyba ona rozpatrwała moja reklamacje a nie żadna komisja. Aż sie odechciewa brać udziału w konkach. Chyba doła mam.


jeżeli chcesz walczyć możesz uprzykrzyć im życie o ile masz screen zadzwoń albo do Szczecińskiego rzecznika praw konsumenta a najlepiej do Polickiej świetna babka tam jest oni muszą ci pomóc



Czasami nie warto za wszelką cenę dochodzić swoich praw ,bo w sumie nagroda tych nerwów ci nie zwróci ,a będziesz miała u nich przesra.. emotka


a ktoś by się akurat przejął przesraną u nich, ja bym walczyła!!!!!!!!!


popieram! walczyć trzeba o swoje!!!
emotka




Pewnie,a ta życzliwa osoba co odradzała walkę, to pewnie znalazła się na drugiej liście i boi się o swoją du.....
emotka emotka emotka emotka



he he, wy to umiecie pocieszyć
ja myslę ze i tak jestem na czarnej liście u nich i juz nie mam co startowac u nich w konkursach.

z tego co gościówa mi napisala, to pierwsza nagroda mi się nie należała i tylko przez pomyłkę znalazłam sie na pierwszym miejscu, przez błąd systemu,co zostalo później naprawione. I ona nie dopuści żeby nagroda została odebrana tej co wygrała, bo ona była lepsza bo miała zrobione w power poincie prace, a ja dałam tylko zdjęcia. Że jednogłośnie wszyscy wybrali tą Kolasińską i że ona niestety nie potrafi mi wyjasnic jak to sie stalo, że ktos wcisnął przycisk publikuj o godzinie 15.30 i opublikowal niekompletne i nieprawdziwe wyniki. Ja nie wiem z czym mam walczyć, bo powtarzać mi to ciągle będą. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3160346 Napisano: 01.03.2010 05:11:17 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam sie bo odpisali mi z e-lazienek w sprawie reklamacji. Gościowa podtrzymala swoje stanowisko, że pierwsze wyniki były błędne a o godzinie 16 miały byc prawidłowe emotka a w ogole to tylko chyba ona rozpatrwała moja reklamacje a nie żadna komisja. Aż sie odechciewa brać udziału w konkach. Chyba doła mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3150934 Napisano: 26.02.2010 10:07:51 w co chcielibyście wygrać?
wycieczkę i SPA!!! zawsze o krok jestem i zakupy ze stylistą. Wyświetl w wątku >>
0 0