Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#3285288 Napisano: 09.04.2010 09:38:42 w Wkurza mnie...
fikumiku napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurza mnie, że na forum kasi ktoś pisze że mazurek którego stworzyłam z mężem jest bzdetny i mi się nagroda nie należy. emotka ludzie to potrafią radość popsuć.




karolkas twój mazurek jest najładniejszy emotka



dzięki za mile slowa, ale to tak przykro sie czyta.Ze mój mazurek nie ma pomarańczy i kiwi jak na wirtualnym tzn ze jest do cenzura.Ludzie jakos z godnoscia nie potrafia przyjac wyników i zawsze sie znajdzie ktos kto ci szpilkę wciśnie i bedzie wynajdował setki powodów, ze wygrac nie powinnam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3285257 Napisano: 09.04.2010 09:24:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że na forum kasi ktoś pisze że mazurek którego stworzyłam z mężem jest bzdetny i mi się nagroda nie należy. emotka ludzie to potrafią radość popsuć. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3281788 Napisano: 08.04.2010 08:11:31 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się na jedna gościówe z allegro, kupiła u mnie jedną rzecz, prawie dwa tygodnie czekalam na przelew, zrobiła przelew, ktorego nie mam zaksiegowanego na koncie jeszcze ,a juz mnie bombarduje mailami kiedy jej wysle. A niech poczeka tyle czasu ile na przelew czekam emotka emotka

i powoli zaczynam sie wkurzać, że jutro czeka mnie chyba dzień porażek konkursowych, bo czekam na wyniki i pewno nigdzie mi sie nie uda wygrac, tam gdzie bym chciała , oj jak mnie to wkurza i juz dołuje Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3279819 Napisano: 08.04.2010 12:17:18 w Carrefour konkursy
a ja mam pytanie mam odeslac tylko dane, to scanów paragonu nie trzeba? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3279765 Napisano: 08.04.2010 12:08:16 w Carrefour konkursy
andzia___ napisał(a):

sms z palmolive!



tez dostalam smsa a wyslalam swoje zgloszenie na dwie godziny przed polnoca, na pewno to bylo dla pierwszych?
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3279426 Napisano: 08.04.2010 10:42:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Ciekawe kto z II etapu jedzie do Wloch z Monini? Moze ktos s forum emotka czy ktos juz dostal szczesliwego mejla? To sie spotkamy na zbiorze oliwkow emotka


czekamy nadal




nooo czekamy, znając życie to będą tak jak ostatnio o 23-ciej wysylac maile Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3274744 Napisano: 07.04.2010 09:48:00 w Gratulacje! Dla wygranych!
kingaa napisał(a):

merus napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

Gratuluje nowego Citroena dla Moniki:) - wygrana marzenie


to daje nadzieję, że jeśli ktoś gra dość często, to w końcu przydarzy się mega duża wygrana emotka



przyłączam się do gratulacji emotka




i ja też, zwlaszcza że Monika ze Szczecina jest, cieszy podwojnie brawo Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3271212 Napisano: 06.04.2010 08:57:13 w Wkurza mnie...
nawet jak zmieniła ilośc miesa mielonego to już nie jest plagiat, ja tez czesto mam takie przepisy ze na bazie innego przepisu cos dodam od siebie albo cos usunę i juz wychodzi coś innego, chociaz podobnego. Było tak samo zrobić Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3269151 Napisano: 05.04.2010 10:11:13 w Wkurza mnie...
a ja się wkurzyłam ze jedynego charmsa jakiego mialam z dorato to musiałam zgubić, oderwalo sie serduszko i już nie moge znaleźć. emotka

i wkurza mnie ze ktos mi glosuje na zdjecie Lubie to na facebooku a pozniej po cichaczu to Lubię to likwiduje tak że mam znowu mniej głosów niż miałam. To po co głosuje!!1 Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3259209 Napisano: 01.04.2010 11:53:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
jenny21 napisał(a):

hehehe faktycznie niezle zart sie was trzymaja emotka




o matko!!! ja już nie wiem co jest żartem a co nie. emotka Jakby do mnie teraz zadzwonili i powiedzieliby ze wygralam wycieczke to bym nieuwierzyła, bo bym myslala ze to zart. Matko cięzki dzien widzę. A juz myślalam ze tyle samochodow wpadlo na forum, fajnie by było. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3251724 Napisano: 30.03.2010 03:13:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wlaśnie dostalam ksiażeczkę z reala Gotuj z przyjemnością z moim przepisem wielkanocnym opublikowanym z imienia i nazwiska emotka takie przyjemne uczucie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3247586 Napisano: 29.03.2010 02:12:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karolkas napisał(a):

dotarla bransoletka dorato z wymiany forumowej i ptasie mleczko z facebooka za przyjemnosci



dojechał shaker i oliwa w spray i pędzelek z monini Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3246961 Napisano: 29.03.2010 11:59:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarla bransoletka dorato z wymiany forumowej i ptasie mleczko z facebooka za przyjemnosci Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3240200 Napisano: 26.03.2010 08:55:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ciasteczko gratulacje , a jednak, super emotka no to życzę balijskiego , upalnego pobytu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3237979 Napisano: 26.03.2010 10:33:46 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza ze zamiast przygotowac oferte cv i list motywacyjny na oferte pracy siedze przed monitorem i dziubdziam slonecznik i jestem cała brudna Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3237487 Napisano: 26.03.2010 07:31:59 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się że juz jest piatek i wielkimi krokami zbliza sie weeekend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3233636 Napisano: 24.03.2010 09:14:50 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

anava napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

Wkurza mnie DOVE i w ogóle konkursy . . Chyba trzeba dać sobie spokój na jakiś czas . . emotka


tak jak mnie,
nie wiem co pisać by coś wpadło emotka załamka


a mnie wkurzają..pustaki
A tak a propo z dove jeszcze beda do piatku dzwonic:)



ja tez ubolewam nad dove, powatpiewam juz w jakikolwiek swój talent, wkurza mnie to, ze nie umiem pisac pod gusta jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3231145 Napisano: 24.03.2010 09:47:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dziś doszły garnki tefal classic z flory, przesliczne i kosmetyki garniera z faceboka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3231088 Napisano: 24.03.2010 09:28:49 w Carrefour konkursy
ciasssteczko napisał(a):

madzdz napisał(a):

Nie brałam jeszcze nigdy udziału w konkursach Carrefoura, więc mam pytanie jak długo po zakończeniu konkursu trzeba czekać na wyniki? To tak odnośnie tego MMSowego konkursu, jestem ciekawa czy udało się ustrzelić jakieś zestawy kosmetyków emotka ).



to zależy od agencji, a nie od marketu emotka

w tym przypadku sądzę, że smsy o zestawach pójdą w tym tygodniu, mimo, że graf ma ponoć jakieś opóźnienia to z tym akurat nie powinno być problemu



ja wyslalam zgloszenie na dwie godziny przed koncem konkursu,ale mam zaplon emotka pewno nawet zestaw nie wpadnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3208551 Napisano: 17.03.2010 11:23:36 w Wkurza mnie...
minia napisał(a):

potworkaa napisał(a):

karolkas napisał(a):

evja napisał(a):

potworkaa napisał(a):

A mnie wkurza, że w które wyniki bym nie zajrzała to karolkas nagrodę zgarnia emotka emotka już w tych facebookowych konkursach to w szczególności emotka a poważnie to gratuluję i podziwiam emotka


Mówisz o Karolinie Ś.?
Mnie akurat nie wkurza, ale doceniam za determinację, i oby nam wszystkim tak się powodziło emotka

W temacie - wkurza mnie pustka w skrzynce mailowej i pogoda za oknem. Chce wiosnę!




ha ha emotka moge sie podzielic

Bo mnie akurat wkurza ostatnio to że wszedzie wygrywam albo kosmetyki albo same slodkości i nic z tego nie mam, bo sie odchudzam.
a to co bym chciala wygrać to mi się nie udaje.


a bo to tak zawsze jest..że się wygrywa coś na czym nie zależy.... emotka i to w sumie tez trochę wkurzające emotka


po co grac o cos czego sie nie chce?
takie mam małe pytanie emotka

u mnie pustki w skrzynce 1 złosci mnie to



temat już walkowany był wiele razy, A na przyklad po to żeby sprzedać i sobie kupic to co się chce, po to zeby dac w prezencie i zaoszczędzić, po to, bo mąż je slodkosci, po to bo lubie grac i wygrywać i tych po to jest setki. I nie linczuj, ze to ja wygrałam paczke ptasiego mleczka i odebrałam na przyklad nagrode Tobie.
Wkurzają mnie takie teksty. Wyświetl w wątku >>
0 0