Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#3349109 Napisano: 04.05.2010 10:22:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszły przyprawy prymat w kartoniku z facebooka, rewelacja jak dla mnie,super zestaw Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3347436 Napisano: 03.05.2010 05:08:31 w Pomocy!!!!
karolkas napisał(a):

szukam osoby ktora mi podpowie jak zrobic avatara na e-konkursach ze zdjecia z komputera



kaoa dziękuje Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3347411 Napisano: 03.05.2010 04:57:47 w Pomocy!!!!
szukam osoby ktora mi podpowie jak zrobic avatara na e-konkursach ze zdjecia z komputera Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3335862 Napisano: 28.04.2010 06:48:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
aniutka napisał(a):

Ja miałam 81 a mam 25 emotka




he he ja mam -1 , jakim sposobem to nie wiem, a mialam raptem 6 Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3328644 Napisano: 27.04.2010 06:51:58 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie,ze wygralam jedną jedyną koszulkę na zelkach i kurcza przysłali mi dziewczęcą, jak ja mam dwoch synków i nikt na forum nie chce się wymienić emotka wkurza mnie ze organizatorzy nie zadbali o to żeby się wywiedzieć jakie koszulki kto by chcial


Koszulki wysyłali takie jaką płec sie zaznaczyło w profilu..



znaczy się swoją płeć jaką się zaznaczało? to bezsensu zupelnie, co ma moja płeć, do płci dziecka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3328500 Napisano: 27.04.2010 06:16:36 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,ze wygralam jedną jedyną koszulkę na zelkach i kurcza przysłali mi dziewczęcą, jak ja mam dwoch synków i nikt na forum nie chce się wymienić emotka wkurza mnie ze organizatorzy nie zadbali o to żeby się wywiedzieć jakie koszulki kto by chcial Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3318992 Napisano: 23.04.2010 11:21:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ciasssteczko napisał(a):

DHL rozwozi nagrody z kasi - wyciskarki Tefal i formy silikonowe



i do mnie dotarła plus aparat fotograficzny
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3307730 Napisano: 20.04.2010 08:21:16 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

karolkas napisał(a):

mozecie mnie zlinczowac ale to mnie wkurza niesamowicie

Osoby i instytucje, które chcą wspomóc akcję pomocy dzieciom osieroconym w wyniku katastrofy samolotu prezydenckiego mogą
- wysyłać SMS o treści POMAGAM na numer 72052

Bardzo mi smutno i przykro że zginęli ojcowie i matki tych dzieci, ale co jak co nie zginęły osoby biedne, wzięliby te akcje zrobili dla osób bardziej potrzebujących. Mam wrażenie że to juz śmieszne sie zaczyna robić.




Nie wiem dlaczego w Polsce tak jest ,że się nie pomaga tym najuboższym właśnie .jest tylu ludzi którzy naprawdę liczą się z groszem i zyją za kilkaset zł miesięcznie.Czemu im nikt nie pomaga .Taka rzeczywistość ,nie wiem czy kiedykolwiek się to zmieni. emotka



dokładnie ci ludzie, te dzieci podostają naprawdę kupę kasy,od rządu, od partii, z ubezpieczeń (bo nie wierze ze nie byli ubezpieczeni) i naprawdę wyciaganie od nas szaraczkow pieniędzy żeby im jeszcze dołożyć kasy to jest cios ponizej pasa. Naprawde ze dziecko jakiegos polityka nagle nie pójdzie do elitarnej prywatnej szkoly tylko pójdzie do zwyklej publicznej to tragedia mu się nie stanie i nie zamknie mu drogi do edukacji. Są dzieci których nie stać pójśc do jakiejkolwiek szkoly i takim powinnismy pomagac. Chyba Caritas przegiął trochę, mam wrażenie że robi to pod publikę Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3307693 Napisano: 20.04.2010 08:12:52 w Wkurza mnie...
mozecie mnie zlinczowac ale to mnie wkurza niesamowicie

Osoby i instytucje, które chcą wspomóc akcję pomocy dzieciom osieroconym w wyniku katastrofy samolotu prezydenckiego mogą
- wysyłać SMS o treści POMAGAM na numer 72052

Bardzo mi smutno i przykro że zginęli ojcowie i matki tych dzieci, ale co jak co nie zginęły osoby biedne, wzięliby te akcje zrobili dla osób bardziej potrzebujących. Mam wrażenie że to juz śmieszne sie zaczyna robić. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3304909 Napisano: 19.04.2010 10:19:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
jenny21 napisał(a):

Czy ktos dostal te wyciskarki z moje ciasto? Zawsze tak z Kasi trzeba dlugo czekac?



na forum kasi napisali ze bede w tym tygodniu wysylac Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3303410 Napisano: 18.04.2010 10:18:21 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mój mąż, za brak szacunku do moich konkursowych spraw, po ciężkich bojach znalazlam w końcu promocyjne grzeski, a moj mąż zjadł grześka i wywalił papierek do kosza (no super że sprzata po sobie, ale akurat nie to co trzeba) i jeszcze się smieje że w koszu grzebię i papierki wyciągam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3299586 Napisano: 16.04.2010 07:42:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
krzyszu napisał(a):

kasiul napisał(a):

krzyszu napisał(a):

A gdzie są te wyniki?



strona internetowa kamis, myślę, żę to chyba inny konkurs niż ten na Facebook!
emotka


Tak ufff myślałem, ze konkurs na facebooku się zakonczył emotka Bo ostatnio jakoś mam szczęście, że nic niewygrywam przez moje gapiostwo emotka
http://www.kamis....tent/view/3834/1195/ Zwycięzca bardzo fajną fotke ma emotka



ten na facebooku jeszcze dziś trwa, no to jajeczko pierwsze fajne, pomyslowe, te drugie tez (bo moje emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3299493 Napisano: 16.04.2010 07:09:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
olciak napisał(a):

czy dostaliście @ z konkursu wielkanocnego Kamis?



ja nie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3292115 Napisano: 13.04.2010 10:18:13 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie, że chyba cos sie ze mną porobiło, bo nie cieszą mnie male wygrane, kiedys cieszyłam sie z najmniejszej blachostki a teraz uczepilam sie tej wycieczki, że chcę ja wygrać i wszystko co nie jest wycieczką mnie nie cieszy . Kurde chora chyba jestem. I wkurzam sie ze mąż mnie do mnie pretensje że siedze tyle na konkach a ja nie moge się mu odgryźć i powiedzieć, że coś sensownego wygrywam.




przestań walczyć o wycieczkę a sama wpadnie emotka
ja swojego czasu usilnie o SPA walczyłam i się nie udawało - kiedy odpuściłam (stwierdzając że nie jest mi to pisane) SPA zaczęły wpadać jedno po drugim emotka czasami gdy się chce za bardzo to się nie udaje



no nie wiem tak mi ta wycieczka gałki przysloniła, że nie moge o niczym innym mysleć, bo wiem ze jak nie wygram, to nie bedzie mnie stać zeby pojechać. Może dzis zly dzien mam, bo z monini znowu nici wyszly. no po prostu nic mnie nie cieszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3292109 Napisano: 13.04.2010 10:16:17 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie, że chyba cos sie ze mną porobiło, bo nie cieszą mnie male wygrane, kiedys cieszyłam sie z najmniejszej blachostki a teraz uczepilam sie tej wycieczki, że chcę ja wygrać i wszystko co nie jest wycieczką mnie nie cieszy . Kurde chora chyba jestem. I wkurzam sie ze mąż mnie do mnie pretensje że siedze tyle na konkach a ja nie moge się mu odgryźć i powiedzieć, że coś sensownego wygrywam.


A może mąż ma rację , zajmij się nim bo poszuka sobie innej co nie będzie spędzała czasu przed kompem.Tylko wyjdzie z nim na spacer no chyba , ze jesteś w pracy i wtedy siedzisz przed kompem na konkursach to ok.



no wlaśnie tego sie boję, odpukać mam nadzieje ze nie poszuka. na razie konki to moja praca i tak bardzo chcialabym że móc powiedzieć że mogłabym sie utrzymać za to, albo chociaż zapewnic rozrywkę rodzine. A tak szafy pelne kosmetykow tylko a mąż się wkurza ze wysylam go po nastepne do carefoura z nadzieja ze moze cos lepszego wpadnie, a ja znowu kosmetyki wygrywam. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3292082 Napisano: 13.04.2010 10:07:03 w Wkurza mnie...
i wkurza mnie ze to co wygrywam np. perfumy warte 100 zl na alegro nawet za 30 zl nie chca pojsc. Ani nie mogę tego spieniężyć ani tego nie zużyje, na kij mi to. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3292080 Napisano: 13.04.2010 10:05:31 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że chyba cos sie ze mną porobiło, bo nie cieszą mnie male wygrane, kiedys cieszyłam sie z najmniejszej blachostki a teraz uczepilam sie tej wycieczki, że chcę ja wygrać i wszystko co nie jest wycieczką mnie nie cieszy . Kurde chora chyba jestem. I wkurzam sie ze mąż mnie do mnie pretensje że siedze tyle na konkach a ja nie moge się mu odgryźć i powiedzieć, że coś sensownego wygrywam. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3291132 Napisano: 12.04.2010 08:41:04 w Pomocy!!!!
natie napisał(a):

edith napisał(a):

No to w takim razie trzeba się będzie do nich odezwac emotka


moze wysylali tylko do tych co wygrali ekspresy



chyba tak ja dostalam maila odnosnie ekspresu ale odnosnie kaw nie wspomniano wcale, wiec nie wiem czy to bedzie jakis osobny mail, czy jak Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3289731 Napisano: 12.04.2010 10:59:22 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

klaudia011 napisał(a):

sambolera napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Kurcze byłem przekonany, ze misiowanki można dodawać do 12 kwietnia emotka A tu patrze już niektórzy głosy na forumz bierają emotka



tez się spóźniłam emotka


i ja emotka


Czyli to organizatorzy coś zrobili nie tak? Jeżli tak to może napiszmny do nich emaile? emotka



ja wyczytalam ze do 11 kwietnia mozna bylo dodawac rymowanki , od 12 kwietnia miało być glosowanie
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3285671 Napisano: 10.04.2010 08:19:10 w Żegnamy zmarłych