Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#3565168 Napisano: 22.07.2010 03:41:56 w Wkurza mnie...
a ja się wkurzyłam albo bardziej rozczarowałam, że peugeot ktorego wygrałam na weekend z pełnym bakiem, musze zwrócic takze z pełnym bakiem. wartość nagrody to 1200 zl, tzn ze samo wypozyczenie auta tyle kosztuje? juz benzyny nie dadzą? jakos mało atrakcyjne mi sie to wydaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3565154 Napisano: 22.07.2010 03:35:45 w TESCO konkursy
toudikot napisał(a):

trojan napisał(a):

emio2 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

to po co są te regulaminy skoro nikt ich nie przestrzega??



szkoda gadac...wqrzyli mnie porzadnie emotka


do dzisiaj mieli wybrać hasła, a poinformować do 24 lipca.


reginy z selgrosa tez nie rozwiazali a poinformowac mieli najpozniej do 22.07, chyba, ze o czyms nie wiem... emotka



no ja wlasnie tez tak lukam czy ktos sie z selgrosa pochwali, bo czekam i czekam, łudzę się ze jak nie zadzwonili to moze nie rozwiazali jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3562375 Napisano: 21.07.2010 01:57:43 w Inne mniejsze markety
a czy ktos cos wie na temat reginy i selgrosa? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3559222 Napisano: 20.07.2010 11:27:16 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie brak listonosza emotka już dawno go nie było emotka



oj u mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3556927 Napisano: 19.07.2010 01:02:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

karolkas napisał(a):

a czemu ja? bo nie rozumiem, powodzenia dla wszystkich, co zbierali like choć im się to nie podobało i nie lubia takich konków


Bo tak emotka

A tak na poważnie emotka bo podoba mi się Twój wpis...



aha emotka chyba wyszło na nasze, bo zwiększyli ilość nagród Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3556912 Napisano: 19.07.2010 12:55:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

malpka napisał(a):

No i zbieranie głosów poszło na marne emotka konkurs empika na facebooku
http://www.facebo...om?v=wall&ref=ts

jak w ogóle można zmieniać zasady po zakończeniu konkursu? emotka emotka

Chyba skończę z klikanymi konkursami raz na zawsze emotka



Mnie się nie podoba, że Pani Beata C. podała link do naszego portalu w komentarzu do własnej wypowiedzi na tablicy Empika, przez co w ciągu dwóch dni zaroi się tu od tylu spamowych troli, ilu karty Władcy pierścieni nie widziały!!! emotka

Co do wyników - powodzenia, karolkas! emotka



a czemu ja? bo nie rozumiem, powodzenia dla wszystkich, co zbierali like choć im się to nie podobało i nie lubia takich konków Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3545764 Napisano: 14.07.2010 11:56:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aniutka napisał(a):

Tusz Astor + naszyjnik + bransoletka emotka Kurier Opek emotka
Tylko nie mam pojęcia z jakiej to okazji, myśle i nic nie moge wymmyślić emotka



tez cos takiego dostałam, fajne to ale skad?? emotka ma ktos pomysł? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3543261 Napisano: 13.07.2010 12:47:06 w Dziś cieszę się z.....
Dziś ciesze się że dzieki facebookowi skontaktowałam się ze znajomą greczynką z Grecji, która pogubila wszystkie adresy i telefony a na facebooku mnie znalazła emotka i że dostałam sie na unijne szkolenie wizazu i pielegnacji dłoni i być może da to poczatek mojej przyszlej pracy w końcu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3542800 Napisano: 13.07.2010 10:22:38 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

romek76 napisał(a):

Co mnie wkurza?Chyba jak niejedną osobę-tropikalne upały panujące w tym miesiącu. emotka




No co ty, w końcu lato emotka Zaraz zbieram manatki i lecę na działkę wytapiać tłuszcz.

A w temacie... Wstałam rano, zaspana schodzę do kuchni, widzę świeże truskawki i jagody, no to poszłam po blender, bo nowy mam. Wyciągnęłam go z pudełka, opłukałam wodą i miksuję na najniższych obrotach, a tu siła taka, że mi chce koktajl wyskoczyć z pojemnika. Myślę sobie... jaki super sprzęcior emotka No ale próbuję zmiksować owoce dalej, ale się nie da, bo chlapie i tak stwierdziłam, że jakbym ustawiła na tą piątkę, to by mi chyba pojemnik rozerwało, taką moc ten blender miał. Także nie zmiksowało się wszystko dokładnie, bo więcej się wylało więc dałam sobie już spokój, bo głodna byłam. Wyciągam blender, chce go umyć, patrzę, a on ma na ostrzach osłonę plastikową i ja z tą osłonką miksowałam owoce i już wiem, dlaczego tak chlapało i rzucało mi ten blender emotka emotka A nie dość tego, to zobaczyłam, że brakuje kawałka tej osłonki czyli się zmiksował z owocami emotka Nie wiem jak ja nie widziałam tego plastiku na ostrzach emotka emotka




emotka jakbym siebie widziała, jak kiedyś zupke dla dziecka miksowalam z małą łyżeczką w środku. Po prostu jej nie zauważyłam ze jest w srodku, zmiksować się nie dała emotka ale sie porysowała Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3541190 Napisano: 12.07.2010 05:33:16 w Pomocy!!!!
snupy3 napisał(a):

finessa napisał(a):

snupy3 napisał(a):

Czy pamiętacie może jeszcze konkurs z zeszłego roku Samsunga gdzie były do wygrania zaproszenia do CinemaCity za zdjęcia telefonu Samsung w ekstremalnych sytuacjach?
Już o tym zapomniałam bo miesiącami nie było wyników a parę dni temu przyszedł mi od nich taki @:

Witaj!



Gratulujemy zwycięstwa w konkursie Samsung Solid B2100!
Niestety z przyczyn od nas niezależnych, nie wysłano informacji we wcześniejszym terminie, za co serdecznie przepraszamy.
Prosimy o podanie pełnych danych teleadresowych, niezbędnych do realizacji wysyłki nagrody, zaproszenia do kina dla dwóch osób.

W tym problem,że jak odsyłam dane na ten mail to przychodzi mi zwrotny,że nie udało się wysłać emotka

Jak ktoś ma taki sam problem i/lub wie jak to rozwiązać to proszę o jakieś info na Pw.



Nie jestem pewna, ale karolkas w MDW pisała chyba o tym konkursie, ale ręki sobie uciąć nie dam emotka





DZięki,faktycznie. emotka



no to pisze, że też mi sie nie udało do nich wysłać danych emotka i nie wiem jak mam to zrobić, przepadnie nagroda chyba Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3521761 Napisano: 05.07.2010 10:11:56 w Carrefour konkursy
tereniagno napisał(a):

79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

79magda napisał(a):

Kurczę, czy tylko jedna osoba zgarnęła blenderek w Smakołyku? (Nie to, żebym narzekała na brak blenderów emotka ale weekend w Zakopcu to już coś innego emotka )


Czy gdzieś są wyniki,czy tylko dzwonią lub sms wysyłają?



czy jest jeszcze szansa ze zadzwonią np jutro, czy już mam sie nie łudzić?



Pierwsze info czytałam na forum przed południem, a do mnie Pani dzwoniła o 17.30. Do obdzwonienia było 28 osób - możliwe, że się dziś uwinęła, bo rozmowa nie trwała długo.



no to szkoda



Ale nigdy nie należy tracić nadziei przy takich konkach - zawsze jest szansa na listę rezerwową
emotka


Coś nie mam szczęścia do wygranych z Carrefoura i z Tesco,a wysyłam często emotka



no ja własnie tez, pisze powaznie nic nie wychodzi, pisze wierszyki tez nic, nie lubi mnie carefour, tesco to nie wiem, bo mam daleko do sklepu i konkursy mnie omijają tamte.

a na liste rezerwową bym tak nie liczyla, zawsze ktos gdzies kupi paragon, na moje nieszczęście Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3521728 Napisano: 05.07.2010 09:53:02 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

79magda napisał(a):

Kurczę, czy tylko jedna osoba zgarnęła blenderek w Smakołyku? (Nie to, żebym narzekała na brak blenderów emotka ale weekend w Zakopcu to już coś innego emotka )


Czy gdzieś są wyniki,czy tylko dzwonią lub sms wysyłają?



czy jest jeszcze szansa ze zadzwonią np jutro, czy już mam sie nie łudzić?



Pierwsze info czytałam na forum przed południem, a do mnie Pani dzwoniła o 17.30. Do obdzwonienia było 28 osób - możliwe, że się dziś uwinęła, bo rozmowa nie trwała długo.



no to szkoda
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3521707 Napisano: 05.07.2010 09:42:18 w Carrefour konkursy
tereniagno napisał(a):

79magda napisał(a):

Kurczę, czy tylko jedna osoba zgarnęła blenderek w Smakołyku? (Nie to, żebym narzekała na brak blenderów emotka ale weekend w Zakopcu to już coś innego emotka )


Czy gdzieś są wyniki,czy tylko dzwonią lub sms wysyłają?



czy jest jeszcze szansa ze zadzwonią np jutro, czy już mam sie nie łudzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3494773 Napisano: 25.06.2010 06:47:04 w Połączenia nieodebrane
czy komus znany jest ten numer? 697 333 008 Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3490485 Napisano: 24.06.2010 11:50:13 w Giełda Kodów ; )
wypiłam własnie coca cole ,5m , mam jakis kodzik, oddam go pierwszemu PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3459093 Napisano: 14.06.2010 09:31:45 w PODZIĘKOWANIA
Wielkie podziękowania dla:

ciassteczko za pomoc i anielską cierpliwość
tedance za mile pogawędki i jeszcze wiekszą cierplwość
kamli za poświęcenie dla mnie swojego cennego czasu
ati za uświadomienie że promocja Fairy nie jest na paragony
i dla wszystkich, którzy daja mi szczere komentarze i bezinteresowne głosy pod moimi zdjęciami i że Wam sie naprawdę podoba to co wymyślam

Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3432213 Napisano: 04.06.2010 07:14:40 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza i męczy że mnie prawe oko strasznie boli i wyglądam jak podnóżek gołoty z okiem czerwonym bo mnie synek w środę walnął mazakiem prosto w oko emotka no i nie moge się na monitor patrzeć,ani książek czytać, ani cokolwiek robić bo każdy ruch wyzwala pokłady bólu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3415794 Napisano: 28.05.2010 10:14:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszla myszka lenovo, dwie koszulki zelkowe (dla chlopców - hurra) i ksiazeczka bajki z face i wielki uśmiech pana listonosza gdy dostal ode mnie garść grzesków Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3413773 Napisano: 27.05.2010 01:09:17 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że generalnie facebook zmienił sie w jeden wielki klikany konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3413651 Napisano: 27.05.2010 12:20:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mis allegro i grzeski z quizu - szukaj grzeska, duuuzo grzesków, szkoda tylko ze nie promocyjne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0