Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#3835852 Napisano: 05.11.2010 12:18:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie niemoc konkursowa - ani w hasłowych, ani w kulinarnych, ani w zdjeciowych, nigdzie mi sie nie udaje, juz nie mowię o klikanych, które po prostu teraz to porażka.
I bezrobocie mnie wkurza. Że w zasadzie nie wiem w czym jestem dobra, gdzie bym chciala pracować i co robić. Mam chyba doła dziś Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3826783 Napisano: 02.11.2010 08:17:21 w PODZIĘKOWANIA
bardzo dziekuję cb565, targicoli, kalisto, arta i avatea za pomoc przy tworzeniu rymowanek i za to, że są jeszcze osoby, ktore potrafia cos bezinteresownie zrobić, po prostu z chęci niesienia pomocy. Bardzo rymowanki mi sie przydadzą. Cmok cmok Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3824490 Napisano: 02.11.2010 08:46:25 w Pomocy!!!!
Szukam pomocy ludzi dobrych w rymowankach

Chciałabym stworzyc takie pogotowanie paznokciowe tzn robic paznokcie metodą akrylową dla kobietek, w godzinach wieczornych, dla takich które nie maja czasu pójśc w dzien do salonu. I takze robić w sobote i niedzielę.

Potrzebuje jakiejś fajnej rymowanki która by do tego zachecała, chcę ją na ogloszeniu umieścic, ma ktoś jakiś pomysł? bardzo bym byla wdzieczna Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3822318 Napisano: 01.11.2010 09:05:30 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...



Nie znam sprawy więc... ale... tu nie chodzi chyba o czas na rejestrację (bo tyle tego że łohohoh) tylko że potem na maila przychodzi SPAM z wielu firm, że trzeba podawać często dokładne dane, itp.


kropekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...




Czytaj ze zrozumieniem. Ja sie zarejestrowałam, bo chciałam pomóc! A inni się nie rejestrują wcale! Proste! Nie napisałam że zmarnowałam 3 minuty życia wiec nie wciskaj mi kitu! Nie napisałam tego żeby Cię wkurzyć,tylko po to żebyś wiedziała jak jest,Widac nie ma się do kogo odezwać Soryyyyyy




ja się też Tobie zarejestrowałam, choć powiem szczerze nie za bardzo mi się chciało i pomijam fakt, że więcej czasu straciłam na rejestrację, bo ta stronka ciągle mi jakiś błąd pokazywała. Na drugi raz tak się nie robi, że za jeden głosik wymagasz rejestracji, bo musisz się liczyć z tym że połowa ludzi tego nie zrobi.
Kiedyś też zbierałam głosy za rejestrację i wiem jak ciężko jest kogoś namówić i ja najpierw się pytałam czy ktoś mi się zarejestruje i chyba tak powinno być.
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3756813 Napisano: 05.10.2010 06:08:06 w Połączenia nieodebrane
przed chwilką miałam telefon zaczynający się od 224449200 oddzwaniałam ale nikt się nie zgłasza, wie ktoś może skąd to? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3699417 Napisano: 14.09.2010 01:22:26 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

finessa napisał(a):

kotek11 napisał(a):

finessa napisał(a):

Ale się wkurzyłam, wygrałam na winiary grilla elektrycznego, zaszła pomyłka i wysłali mi patelnię, a moja mama odebrała przesyłkę i oczywiście patelnia poszła w obroty emotka emotka emotka potem dostałam @ od nich właśnie, że zaszła pomyłka i albo im ją odeślę na ich koszt, albo zatrzymam patelnię i co teraz??? cenzuraaaaaa! emotka zostaję z marną patelnią za takie fajne zdjęcie, którym wygrałam nagrodę główną emotka emotka emotka emotka emotka

na ale strasznie juz zuzyta emotka ja bym im odeslala..



No wiesz, robisz coś na palniku to spód patelni się rysuje i tutaj właśnie jest z deka porysowana i widać, że użyta emotka emotka


to napisz do nich ... zwal w @ winę na mamę...

PS - mam kuchenka elektryczna wiecn ie wiem jak sie na normalnym palniku rysuje od spodu emotka


Pech



he ja dostałam uszkodzonego grilla emotka jedna nozka złamana, tez mam im odesłac Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3692226 Napisano: 10.09.2010 09:19:34 w Wkurza mnie...
ariadnaa napisał(a):

tato999 napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurzyło mnie to i już

http://www.facebo...554008862&ref=mf emotka




przestań z nimi dyskutować emotka emotka emotka emotka emotka



dokładnie przerwij tą idiotyczna rozmowę- nie ma się co w to wciągać
emotka i się nie przejmuj



chyba tak zrobię, kurcze czemu ja sie musze tak denerwowac zawsze i przejmować Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3692196 Napisano: 10.09.2010 09:05:25 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurzyło mnie to i już

http://www.facebo...554008862&ref=mf emotka


Olej ich ciepłym moczem, niech się wypchają tymi nagrodami emotka



ja nawet tam sie nie kwalifikowalam do nagrody, oni na mnie psy wieszają że zapraszałam was z e-konkursów, bo wy jestescie tylko do konkursów a to juz nie jest fair. a gosciwa zaprosiła osoby ktore nie maja zadnej aktywnosci na facebooku a polubili tyko strone cropp, i jest ok, bo nie sa z e-konkursów. Paranoja normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3692152 Napisano: 10.09.2010 08:51:07 w Wkurza mnie...

karolkas

#3686863 Napisano: 08.09.2010 07:40:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
kotek11 napisał(a):

margo466 napisał(a):

pola731 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

bardzo milo zaskoczyly mie wyniki, a raczej podejsce Vichy do kropelkowego konkursu.. zobaczymy jak im pojdzie weryfikacja tych kont...



nie powiem , z przyjemnością przeczytałam wpis o weryfikacji



ale jestem zaskoczona emotka


a jaka dzis bylam zaskoczona.. wchodze wlasnie zeby przy sniadaniu status ustawic (to juz mania konkursowa emotka ) a tam... wykluczylismy cie z konkursu....bla...bla



za przeproszeniem do du... jest ten konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3686857 Napisano: 08.09.2010 07:39:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
jenny21 napisał(a):

czy ktos czeka na wyniki konkursu Czas dzieci - danie dla dzieci?



ja czekam
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3645820 Napisano: 24.08.2010 06:01:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszły kubeczki paradyża o dwa za dużo, ale co tam kłócić się nie będę Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3642925 Napisano: 22.08.2010 08:12:39 w Oddam za darmo
oddam kodzik z pepsi pierwszemu PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3627485 Napisano: 16.08.2010 09:46:41 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

karolkas napisał(a):

a czy moe byly juz jakies wygrane z konkursu carrefour wygraj samochód mikra i koszyki? bo ja nie w temacie, nie wiem czy ktoś się chwalił czy nie


nie było jeszcze



dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3627457 Napisano: 16.08.2010 09:25:29 w Carrefour konkursy
a czy moe byly juz jakies wygrane z konkursu carrefour wygraj samochód mikra i koszyki? bo ja nie w temacie, nie wiem czy ktoś się chwalił czy nie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3627326 Napisano: 16.08.2010 08:26:02 w Wkurza mnie...
Wkurzam się że moje dzieci nie lubią przedszkola, ja sobie flaki wypruwam, a one codziennie mi sugerują że to już ostatni raz Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3594260 Napisano: 03.08.2010 11:07:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
izoldaaa6 napisał(a):

gratki kalisto emotka emotka emotka emotka
marzenia czasami się spełniają (nie chodzi o nagrodę)
gratuluje również emotka pozostałym zwyciężcom z poprzednich postów emotka



i ja gratuluję, chociaż nie wiem o jaki konkurs chodzi i co Kasia wygrała. Ale jesli to było jej marzenie to gratulacje poczwórne. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3578752 Napisano: 29.07.2010 08:31:17 w Pomocy!!!!
karolkas napisał(a):

Szukam osoby z Gdyni, która by mi pomogła. Potrzebuję zdjęć znaków drogowych z ul. Witomińskiej z Gdyni. Jesli by ktos mial ochote mi pomóc to bardzo prosze o kontakt na PW. Odwdzięczę się


Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3577224 Napisano: 28.07.2010 03:42:37 w Pomocy!!!!
Szukam osoby z Gdyni, która by mi pomogła. Potrzebuję zdjęć znaków drogowych z ul. Witomińskiej z Gdyni. Jesli by ktos mial ochote mi pomóc to bardzo prosze o kontakt na PW. Odwdzięczę się Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3571212 Napisano: 26.07.2010 10:15:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszedl do mnie całkiem pokazny zestaw kosmetyków z garniera, ale napisane ze z konkursu Garnier Bikini organizowanym na portalu o2, czyzby to z Odliczamy dni do lata z facebooka? Wyświetl w wątku >>
0 0