Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4156516 Napisano: 19.02.2011 06:34:54 w Pomocy!!!!
mam dwa kody z herbatek posti, ale nie mam paragonów. I co zrobic z tym? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4106712 Napisano: 03.02.2011 02:45:41 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza że jedni maja monopol na konkursy plastyczne inni na hasłowe a inni na klikane, a ja jestem taka nijaka i w niczym dobra. Znowu chyba deprechę mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4102492 Napisano: 02.02.2011 11:48:16 w Wkurza mnie...
A ja się wczoraj wkurzyłam na własną głupotę, że czasami mam sieczkę w głowie i nie wiem o czym ja myślę. Robiłam wczoraj bułeczki drożdżowe, bo mi się zachcialo i nie wiem o czym ja myślałam, bo do ciasta nie dałam jajka i mleka a zamiast 30 g masła dałam 300 gr i zabrakło mi mąki i musiałam latać po sąsiadach. Zamiast pysznych drożdżowych bułeczek wyszły mi jakieś kruche gnioty. Mój mąż się nade mną znęca teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4098858 Napisano: 01.02.2011 11:35:30 w Pomocy!!!!
jak zrobic avatarka ze zdjęcia, cos mi sie popsuło i nie pamietam jak to bylo Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4078444 Napisano: 26.01.2011 09:25:54 w Paragony
olciak napisał(a):

wiolafasola napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

szukam paragonu z velvet co był lodoway pałac, swój odesłałam na inny konkurs bo miałąm wiecej tam produktów moze ktos ma na zbyciu?wygralismy kredki do malowania twarzy i przed chwila przyszedł email z prosba o odsyłkę. Prosze pw



Ja też jestem w takiej samej sytuacji, ale wcześniej zeskanowałam paragon, bo Velvet potrzebuje tylko kopii Dowodu Zakupu. Może ktoś może Ci przeskanować swój paragon.


potrzebny jest oryginał



no wlaśnie ja tez mam tylko kopie i pani z velvetu odpisala, ze ma byc oryginał. Więc nawet te farbki pójdą z dymem. Nie wiem czy ni etaniej kupic je samemu, zakup papieru plus wysyłka poleconego, to chyba w sklepie taniej jest kupic te farbki Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4060908 Napisano: 19.01.2011 11:42:42 w PODZIĘKOWANIA
Ślicznie dziękuję ciassteczko za pełne optymizmu rozmowy, moze dzieki temu i nad Szczecinem słońce zaswieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4052194 Napisano: 15.01.2011 09:20:48 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że mój synek 4-letni nie chce się wyprowadzić z naszego małżeńskiego łoża i zaraz ten drugi pewno się wprowadzi. I jak ja mam dbać o męża???? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4046257 Napisano: 13.01.2011 06:53:49 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

To niech się cieszą, że ja nie mam tych pasków z testów emotka bo zaraz bym im powiedziała co i jak. I gdzieś mam bielsze zęby jak mają mnie tak boleć emotka

Karolkas te paski chociaż działają? Bo ja to bym w życiu nie wytrzymała przy takim bólu 7 dni emotka



działają, wytrzymalam 5 dni, troche sie wybieliły, choć u mnie duzej różnicy nie było widać, bo ja i tak w miarę biale mam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4046229 Napisano: 13.01.2011 06:46:54 w Wkurza mnie...
kasiunia23 napisał(a):

kingaa napisał(a):

gimikiss napisał(a):

kingaa napisał(a):

Wkurza mnie, że bolą mnie zęby... wszystkie!!! Od tych cholernych pasków wybielających blend-a-med emotka A użyłam ich tylko trzy razy i mnie tak bolą zęby od rana, że się nie da wytrzymać emotka



uuuu a ja właśnie na nich czekam emotka

Jak dostałaś się do testu??

W ogóle współczuje emotka




Ja mam te paski z innego konkursu i dobrze, że ich nie kupiłam, bo by mnie chyba szlag trafił, że wywaliłam kasę i ich używać nie mogę. Ale ten ból... Nie ma nic gorszego od bólu zęba... ale jak bolą wszystkie, to jest jakaś MASAKRA!! emotka emotka



TEN BÓL TO NADWRAŻLIWOŚÆ ZÊBÓW. bARDZO CZÊSTO WYSTÊPUJE PRZY WYBIELANIU. WYTRZYMAJ, A NA PEWNO BÊDZIESZ ZADOWOLONA Z EFEKTU. PO WYBIELANIU TO MINIE. JA MIAŁAM ZÊBY WYBIALANE GABINETOWO WIÊC COŚ O TYM BÓLU WIEM. DASZ RADÊ emotka



ja sie też dostalam do testu tych pasków blenda med tylko troszke wcześniej i dokladnie po trzech dniach tak mnie zeby bolały, że przez nocke myslalam ze mi powypadaja. Najgorzej ze musiałam nakręcac filmiki (mozna zobaczyć na stronie 3d white), a oczywiscie nie za bardzo mogłam tam mowic ze mnie bolaly zeby po nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4010108 Napisano: 01.01.2011 05:48:30 w PODZIĘKOWANIA
mia napisał(a):

Dziękuję wszystkim osobom, które głosowały na mnie w Knorze i dzięki którym mam szansę w marcu zobaczyć Barcelonę! emotka emotka emotka
Także tym anonimowym, bo głosów dostałam znacznie więcej niż się spodziewałam... emotka emotka emotka
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! emotka



a ja właśnie chciałam podziękować wszystkim tym, którzy pisali że zagłosowali, a tego nie zrobili i tym sposobem zwyciężyły osoby które praktycznie miały mniej punktów ode mnie. Sprawdza się stara zasada: Licz tylko na Siebie. Smutne stwierdzenie na nowy początek roku
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4003073 Napisano: 29.12.2010 03:28:37 w Oddam za darmo
bileciki do parku mikołaja oddane dla samantha22 miłej zabawy Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3988197 Napisano: 22.12.2010 09:44:40 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

cudaczek napisał(a):

goralecka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

goralecka napisał(a):

troche mi smutno, ze duzo osob ma domowki a ja nie moge powiedziec jak w reklamie Mamby - mam i ja emotka


emotka Nie przejmuj się,głowa do góry.Ja też nie mam ni jednej.Będą inne konkursy emotka emotka


właśnie wpadło - extremalny przezent emotka taaa już widzę jak pomykam na linie rowerem 40 m nad ziemią emotka emotka

wkurza mnie, że ludzie nie widza mojego sposobu na Knorr i nie moga oddawac na mnie glosow a mi tak zalezalo emotka



mnie wkurza, że nawet JA nie widzę swojego... ani żadnego z przepisów znajomych. Co jest nie tak z tą aplikacją? Można to gdzieś zgłosić?


oj...ale w ogole ta aplikacja zle chodzi, pomysly skacza raz sie widze 8 raz 15 grudnia. Czy zglosic to niem wiem - na facebooku moze.



na moje tez nie moga, bo akurat babka jest na moim sposobie i co chcą kliknąc na sposób to klikaja na babkę, a on nie chce sie ruszyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3986145 Napisano: 22.12.2010 10:14:49 w Pomocy!!!!
pomocy, szukam osob ktore wygrały na knorr-mój sposób na swieta i moglyby mi zaglosowac na moj sposób Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3924234 Napisano: 03.12.2010 09:17:10 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się, nie mam ostatnio kasy, mój mąz za ostatnie pieniadze kupił kawę w intermarche konkursową i zanim spakował rzeczy do torby, to ktoś mu paragon świsnął, szukał i nie mógł już znależć i nie mogę wziąć udziału w konkursie. Szlag emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3899362 Napisano: 25.11.2010 03:00:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wiki1985r napisał(a):

fryz napisał(a):

doszedl pilsner sztuk 1 emotka


u mnie 2 sztuki były... emotka




do mnie 2 sztuki doszły na męza a dla mnie nie przywiezli, dziwne Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3872440 Napisano: 17.11.2010 12:10:16 w PODZIĘKOWANIA
Ja dziękuje bardzo, bardzo ślicznie efelinkaaa , że miala tyle cierpliwości do mnie i odpowiadała na pytania, a na koniec sama to zrobiła Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3861269 Napisano: 13.11.2010 01:38:43 w W Social Media nazywam się...
Ja zawsze niezmiennie Karolina Świder emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3856662 Napisano: 11.11.2010 07:03:20 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ja sie wymieniałam z lekkoatletką, kalisto, izoldaa i jeszcze ze dwie osoby ale nie pamietam nicków, sobie chwale emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3836582 Napisano: 05.11.2010 03:41:01 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

karolkas napisał(a):

cudaczek napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurza mnie niemoc konkursowa - ani w hasłowych, ani w kulinarnych, ani w zdjeciowych, nigdzie mi sie nie udaje, juz nie mowię o klikanych, które po prostu teraz to porażka.
I bezrobocie mnie wkurza. Że w zasadzie nie wiem w czym jestem dobra, gdzie bym chciala pracować i co robić. Mam chyba doła dziś



Będzie dobrze... emotka



oj chyba nie będzie, juz chyba za stara jestem na konkursy emotka brak weny, brak zdrowia do zbierania głosów, brak kasy na kupowanie promocyjnych produktów. po prostu kryzys na całego. Dobrze że chociaz męża mam, dzieci i mieszkanie.



chociaz???????????kochana masz coś czego zazdrości Ci milion osób na tym świecie w tym ja - wspaniałą rodzinę i swój własny kąt. Naprawdę byłabyś szczęśliwsza mając w szafce promocyjne opakowanie ciasteczek Lu Go czy zgrzewkę Lecha ze zdrapką?
Główka do góry emotka emotka




w sumie masz rację, zgrzewka piwa nie da mi tyle szczęścia co dzieci, moze trzeba z tej perspektywy na to popatrzeć Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3836536 Napisano: 05.11.2010 03:28:06 w Wkurza mnie...
cudaczek napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurza mnie niemoc konkursowa - ani w hasłowych, ani w kulinarnych, ani w zdjeciowych, nigdzie mi sie nie udaje, juz nie mowię o klikanych, które po prostu teraz to porażka.
I bezrobocie mnie wkurza. Że w zasadzie nie wiem w czym jestem dobra, gdzie bym chciala pracować i co robić. Mam chyba doła dziś



Będzie dobrze... emotka



oj chyba nie będzie, juz chyba za stara jestem na konkursy emotka brak weny, brak zdrowia do zbierania głosów, brak kasy na kupowanie promocyjnych produktów. po prostu kryzys na całego. Dobrze że chociaz męża mam, dzieci i mieszkanie.
Wyświetl w wątku >>
0 0