Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4235944 Napisano: 22.03.2011 09:37:49 w Wkurza mnie...
onlyrybka napisał(a):

Od kiedy w mieszkaniu własnościowym płaci się czynsz ?

karolkas napisał(a):

A nie wkurza ze mamy wlasnosciowe mieszkanie a czynszu płacimy 600 zł i ciągle podwyższają, bo to bo siamto. I chyba muszę jakieś inne mieszkanie szukac z tanszym czynszem emotka


od kiedy w mieszkaniu własnościowym płaci się czynsz emotka




w czynszu jest woda, ogrzewanie, koszty utrzymania zarzadcy (czyli ich wyplaty) koszty utrzymania nieruchomosci, czyli sprzatanie,trwaniczki,smieci i cenzuraki, jakies ubezpieczenie. Ja mam 50 metrow i 600 stowek placimy.masakra Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4235514 Napisano: 21.03.2011 11:26:25 w Wkurza mnie...
izoldaaa6 napisał(a):

masza napisał(a):

karolkas napisał(a):

A nie wkurza ze mamy wlasnosciowe mieszkanie a czynszu płacimy 600 zł i ciągle podwyższają, bo to bo siamto. I chyba muszę jakieś inne mieszkanie szukac z tanszym czynszem emotka


albo dodatek mieszkaniowy by się przydał z u. Miasta emotka



dla mnie to jest bezsensu - nie dość że kupujesz mieszkanie za kupę kasy - to musisz jeszcze płacić czynsz - to trochę irracjonalne jest jak dla mnie - po prostu paranoja emotka




dokładnie , podniesli nam fundusz remontowy do kwoty 120 zl emotka bo chca dach w kamienicy remontować i jeszcze wspolnota chce wziac kredyt, ktory my bedziemy musieli splacac. I jakbym chciala sprzedac mieszkanie to nic mi po tym, ze dach wyremontowany, wartosci mieszkania mi nie zwiększy. A ja bede splacac nie wiadomo ile tego kredytu.Nie dlugo to bedziemy placic tyle co za wynajem. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4235417 Napisano: 21.03.2011 10:33:56 w Wkurza mnie...
A nie wkurza ze mamy wlasnosciowe mieszkanie a czynszu płacimy 600 zł i ciągle podwyższają, bo to bo siamto. I chyba muszę jakieś inne mieszkanie szukac z tanszym czynszem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4233538 Napisano: 21.03.2011 12:42:39 w PODZIĘKOWANIA
Chciałabym wszystkim podziękować, ktorzy dzielnie kliknęli mi na zdjęcie 3dWhite, pomimo że się nie udzielają w wątku kliknijcie i czasami mają napisane, że nie klikaja. Pomimo tak szerokiej pomocy nie udało się , trudno sie mowi. Ale bardzo bardzo dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4232393 Napisano: 20.03.2011 09:40:42 w Pomocy!!!!
Wiem, że to nie ten top; wiem, że prosiłam juz tysiąc osób z forum, ale może ktos jednak pomoże i zaglosuje jeszcze, do polnocy tylko


http://www.3dwhit...t-galeria.html?id=58

Będę bardzo wdzięczna Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4218520 Napisano: 15.03.2011 07:17:45 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się, że od samego rana super wieści nam sąsiadka przyniosła, że do piwnicy nam się włamali. Chamstwo po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4203769 Napisano: 08.03.2011 03:31:53 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

karolkas napisał(a):

toka napisał(a):

karolkas napisał(a):

a mnie wkurzają wszelkie konkursy na dzień kobiet- powtórka z walentynek i non stop pytania Jak chciałabyś spędzić dzień kobiet , Czego sobie życzysz Dlaczego jesteś dumna z bycia kobietą, matko ile można wymyślać jedno i to samo.


ja nie wymyślam tylko robie kopiuj wklej emotka



a gdzies pozniej na stronce facebooka widzialam zarzuty pod adresem jednej z uczestniczek że ciagle wypisuje to samo i ile mozna to samo czytac, że idzie na łatwiznę i takie tam ble ble

sama nie jestes lepsza bo miauczysz w kazdym konkursie na fejsie i idziesz na latwizne
emotka
i takie wlasnie osoby wkurzaja



emotka o co Ci chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4202771 Napisano: 08.03.2011 09:43:55 w Wkurza mnie...
toka napisał(a):

karolkas napisał(a):

a mnie wkurzają wszelkie konkursy na dzień kobiet- powtórka z walentynek i non stop pytania Jak chciałabyś spędzić dzień kobiet , Czego sobie życzysz Dlaczego jesteś dumna z bycia kobietą, matko ile można wymyślać jedno i to samo.


ja nie wymyślam tylko robie kopiuj wklej emotka



a gdzies pozniej na stronce facebooka widzialam zarzuty pod adresem jednej z uczestniczek że ciagle wypisuje to samo i ile mozna to samo czytac, że idzie na łatwiznę i takie tam ble ble Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4202757 Napisano: 08.03.2011 09:38:02 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzają wszelkie konkursy na dzień kobiet- powtórka z walentynek i non stop pytania Jak chciałabyś spędzić dzień kobiet , Czego sobie życzysz Dlaczego jesteś dumna z bycia kobietą, matko ile można wymyślać jedno i to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4198081 Napisano: 06.03.2011 03:16:08 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

ze pytanie z breafa przyszło po 2 dniach emotka , ze zwrotki z plusa na zywiec nie mam wciaz emotka



i ja tez nie mam zwrotki,wyslalam z drugiego telefonu, tylko ze to tez plus, bo nie mam innych i tez nie przyszla zwrotka. Kijowo, raz na ruski rok pojadę do Tesco by wziąc udzial w konkursie a tu mi takie kłody rzucają pod nogi Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4196393 Napisano: 05.03.2011 08:18:35 w TESCO konkursy
grusia25 napisał(a):

karolkas napisał(a):

grusia25 napisał(a):

karolkas napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

czy ktoś dostał zwrotkę po wysłaniu mmsa na żywiec?




oj własnie też szukalam na to odpowiedzi, nie dostałam zadnej odpowiedzi ani nawet potwierdzenie dostarczenia.nawet nie wiem czy doszedł mms




ja wysłałam przed chwilą i dostałam zwrotkę od razu emotka



a z jakiej sieci wysylalas?




z orange emotka



kurka ja z plusa, to może z plusem znowu jakies problemy są Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4196379 Napisano: 05.03.2011 08:12:02 w TESCO konkursy
grusia25 napisał(a):

karolkas napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

czy ktoś dostał zwrotkę po wysłaniu mmsa na żywiec?




oj własnie też szukalam na to odpowiedzi, nie dostałam zadnej odpowiedzi ani nawet potwierdzenie dostarczenia.nawet nie wiem czy doszedł mms




ja wysłałam przed chwilą i dostałam zwrotkę od razu emotka



a z jakiej sieci wysylalas? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4196363 Napisano: 05.03.2011 08:06:49 w TESCO konkursy
ciasssteczko napisał(a):

czy ktoś dostał zwrotkę po wysłaniu mmsa na żywiec?




oj własnie też szukalam na to odpowiedzi, nie dostałam zadnej odpowiedzi ani nawet potwierdzenie dostarczenia.nawet nie wiem czy doszedł mms Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4186587 Napisano: 02.03.2011 09:35:24 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

agngrz napisał(a):

aguska7 napisał(a):

agngrz napisał(a):

A ja dzisiaj jestem wściekła, a nie tylko wkurzona emotka

Dopiero 2 tygodnie temu zaczęłam brać udział w jednym konkursie na lajki (a mama w dwóch innych) - wspólnie zbierałyśmy głosy na forach i od znajomych i dzisiaj słyszę dwa zarzuty, że niby oszukuję i ostatnio Grzywińscy górą (bo tak mamy na nazwisko)... emotka emotka emotka

Człowiek chce raz spróbować swoich sił w jakimś innym konkursie (bo nigdy wcześniej na lajki nie grałam), a tu i tak Cię zjadą emotka A ja przecież tu uczciwie głosy od Was zbierałam... emotka

I weź tu bądź człowieku mądry emotka



hmmm, chyba się wkurzyłam... Jakiś czas temu brałam udział w pewnym konkursie (Ty również brałaś), w którym wygrałam, zbierając uczciwie lajki właśnie na tym forum. Tuż po ogłoszeniu wyników oskarżyłaś mnie o tzw lewe konta i o oszustwo. Rozumiem, że teraz czujesz się pokrzywdzona, gdy Ciebie oskarżono, ale uwierz, że ja również wtedy czułam się okropnie, a radość z nagrody od razu prysła... Nie ma sensu pochopnie wydawać sądów na temat innych osób.

Tak więc morał nasuwa mi się jeden: nie sądźcie a nie będziecie osądzeni emotka



Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jest takie miejsce, gdzie można naprawdę uczciwie zbierać głosy... Nie wierzyłam, że można prosząc znajomych zebrać 100 czy 200 głosów, a co dopiero 2 czy 3x tyle...

Nie gniewaj się! Wyciągam rękę na zgodę i przeprosiny emotka




a ja przyznam szczerze, że nigdy nie uzbierałam 500-600 lajków.. kiedyś zbierałam 3 doby i było ledwo ponad 260 emotka Po tym czasie - albo nie miałam jak się wymienić (z dwoma kontami na FB trudno było, bo więcej razy nie mogłam polubić czyjegoś wpisu), albo - kogo się pytałam, to już mi kliknął.. więc ja nie mam pojęcia jak to jest uzbierać 600-700-800 a nawet więcej lajków emotka

a co do tematu: kurde, nie wyspałam się, noooooo emotka




a ja wspominam te czasy jak kiedyś sie wygrywalo na facebooku mając 12-u znajomych.
a wkurzam sie na dwóch takich co piszą głupoty na Froscie na facebooku Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4185826 Napisano: 01.03.2011 09:25:05 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

merynosek napisał(a):

fryz napisał(a):

merynosek napisał(a):

Tyle nagród w garnierze było i NIC...
Dove NIC...
Wkurza mnie ta cisza...


nie ciebie jedna emotka
chyba mam jakiegos konkursowego bana....nic, kompletnie NIC nie wpada emotka


Podobno czasem dobrze jest ponarzekać bo zła passa mija, a ja wciąż narzekam i NIC emotka
Chyba muszę się zamknąć emotka


Te narzekam juz od kilku tygodni i dalej NIC emotka Juz nawet w dzisiejsze wygrane nie wchodze bo wyraz zazdrosci na twarzy moze mi sie zachowac na trwale
emotka



ja chyba zaraz też zacznę narzekac, żeby odczarować zły urok. Kurka tylko żebym bardziej nie osiwiała od tego narzekania
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4161434 Napisano: 21.02.2011 03:41:17 w Pomocy!!!!
karolkas napisał(a):

mama190 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

karolkas napisał(a):

mam dwa kody z herbatek posti, ale nie mam paragonów. I co zrobic z tym?


zagrać i wygrać herbaty emotka
do nich nie chcą

a jak wygrasz porcelanę to ja mam niepotrzebny
emotka



teraz piszecie!!!, ja głupia polecialam do sklepu i kupiłam herbatke przedwczoraj żeby miec paragon emotka a i tak wtopiłam.




o sorry pisaliście wczesniej tylko ja teraz zobaczylam wiadomosci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4161432 Napisano: 21.02.2011 03:40:13 w Pomocy!!!!
szukam namiarow na jakiegos laryngologa ze Szczecina, potrzebuje pilnej wizyty z dzieckiem. Ktos może ma jakiegoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4161428 Napisano: 21.02.2011 03:39:24 w Pomocy!!!!
mama190 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

karolkas napisał(a):

mam dwa kody z herbatek posti, ale nie mam paragonów. I co zrobic z tym?


zagrać i wygrać herbaty emotka
do nich nie chcą

a jak wygrasz porcelanę to ja mam niepotrzebny
emotka



teraz piszecie!!!, ja głupia polecialam do sklepu i kupiłam herbatke przedwczoraj żeby miec paragon emotka a i tak wtopiłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4160811 Napisano: 21.02.2011 12:42:02 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wszystko mnie wkurza... Pusty portfel, brak wygranych... Samo życie emotka


To tak jak mnie... szczególnie ten pusty portfel... w tym miesiącu dokładnie pusty emotka emotka emotka



oj i mnie , ale bedzie lepiej Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4160224 Napisano: 21.02.2011 10:02:29 w Wkurza mnie...
a ja się wkurzyłam na plusa, nie dośc że jestem noga totalna w smsowych czasówkach, miałam jeden jedyny kod na posti, to wczoraj jak wysylalam o 20 smsa to akurat plus chyba mial awarie, wrrrrr, potwierdzenie dostarczenia wiadomosci dostalam o 22.56 i kto mi odda kodzik.

I jest mi smutno, ze mój Kacperek po dwóch tygodniach choroby nie chciał dziś iść do przedszkola i płakal i była powtórka z września Wyświetl w wątku >>
0 0