Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4434967 Napisano: 10.06.2011 02:49:25 w Wkurza mnie...
Wycinki z odpowiedzi

Pani Karolino - my nie jesteśmy agencją tylko firmą które produkuje
suplementy diety.
List dostałam drogą pocztową z Poznania.. podpisaną różnymi
nazwiskami.
Ponieważ było nazwisko laureatki naszego konkursu - napisałam do niej i
lawina informacji się potoczyła.

Nie wiem o co chodzi ale ja się w to ani nie chce mieszać ani
angażować.
Czy ktoś tu kłamie - czy nie - nie nasza sprawa. Mnie na pewno okłamano!
- tylko nie wiem czemu bo chciałam dobrze.

Dlatego też ja się z tej sprawy wyłączam! Żadnych informacji
przesyłać nie będę...
Mam nadzieje, że Pani rozumie.

To naprawdę bardzo niemiłe i przykre że ktoś tak robi...
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434962 Napisano: 10.06.2011 02:47:49 w Wkurza mnie...
karo108 napisał(a):

instalacje ze światełkami i wiatraczkami odrazu rzuciło mi się w oczy.. choć na forum jestem krótko..



napisalam do tej pani z tej agencji, choc ona napisala ze nie jest z agencji tylko z tej firmy od konkursu, kurde juz sama nie wiem skad ona jest. Namiary dostalam od moniki co byla jako druga podpisujaca list Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434917 Napisano: 10.06.2011 02:36:58 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

emotka

plik można szybko i bez rejestracji wrzucić tu:
http://www.wrzuc.to/ emotka



no to wrzucilam http://www.wrzuc.to/wlBcD4FY.wt
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434782 Napisano: 10.06.2011 01:44:11 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

A. CHRUŚCIEL takie nazwisko, taka osoba też się niby podpisała w tym liście, Jest ktoś taki na forum?



zastanów się kto ze znajomych z otoczenia lub z forum dysponował Twoimi danymi podanymi w mailu (np. dane osobowe, telefon, adres mailowy...)

IP można mieć zmienne, można też skorzystać z neta u znajomych, na Hotsie czy w kafejce, co utrudnia jakiekolwiek poszukiwania

a możesz zdradzić do jakiej agencji poszedł ten donos emotka

chociaż śmiem przypuszczać, że Gall Anonim wszelkie możliwe agencje mógł życzliwie informować




nikt nie dysponowal moim mailem i telefonem, w liscie jestem wymieniona tylko z imienia i nazwiska, moze byc to co prawda każda osoba o tych samych danych, ale smiem przypuszczac ze sa wymienione osoby ze srodowiska konkursowego.Ze mna sie nikt nie kontaktował, tylko z kolezanką ktora wlasnie w tej agencji wygrała.

Agencja Agencja Maspex Wadowice Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434715 Napisano: 10.06.2011 01:27:57 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

to nie jest czysty PDF, tylko skan i pdf zrobiony z tego



no wlasnie, nie da rady tego edytowac,skopiowac, wkleja jako obraz Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434712 Napisano: 10.06.2011 01:26:44 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

makin napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Internet się robi coraz bardziej bezkarny emotka



to od nas zależy, jeśli będzie nam się chciało inwestować czas i nerwy w ściganie tych bezkarnych, to przestaną być bezkarni.....




bezkarny, ale to już jest mega bezczelność.

karolkas, mam nadzieje, że naświetliłyście sprawę na tyle jasno, że nikt do Was nie będzie miał żadnych pretensji.

To też Wasze dobre imię, niech Was żaden idiota nie szkaluje!!!.




no tak to jest jedna agencja, a do ilu zostało wysłane tego nikt nie wie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434692 Napisano: 10.06.2011 01:20:42 w Wkurza mnie...
z chęcia bym wkleiła ten list,ale nie wiem jak pdfa tu wkleic, a na fotosiku nie chce umieszczac Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434682 Napisano: 10.06.2011 01:19:08 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

Też uważam, że sprawa powinna trafic na policję. Temat pani Moniki U. to osobna sprawa i choć wiele razy grała nieuczciwie, myślę, że tutaj nie ma to nic do rzeczy. Ktoś posłużył się Twoimi danymi więc jest to karalne. Skoro list był wysłany mailem, nie powinno być większego problemu z odnalezieniem tej osoby. Za dużo bezkarności jest w internecie i może czas to zmienić.
Nie chcę tu nikogo podejrzewać, ale jesteś pewna, że żadna z tych osób, które były wymienione razem z Tobą nie napisała tego listu? Znasz tę trzecią osobę czy tylko Twoją kolezankę?




ja nie wiem, my się znamy tylko wirtualnie. nie sadze ze ktos kto wygrywa w jakims konkursie, do tej samej agencji pisalby donos, to bylaby glupota. Trzeciego nazwiska nie znam. Ktos mial pecha i dobrze nie sprawdzil, kto wygral w danej agencji i przez przypadek sprawa wyszla. Gdyby kolezanka nie wygrala w tej agencji to bysmy nawet moze nie wiedzialy, ze cos takiego ktos wyslal.

Ja mysle ze policja jest wstanie cos takiego sprawdzic i wykryc kto to pisal, jakby nie patrzec ktos dziala na naszą szkodę tez. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434638 Napisano: 10.06.2011 01:05:45 w Wkurza mnie...
mstelmas11 napisał(a):

W liście który dostała agencja jest również wykorzystane moje nazwisko, co Panią z agencji bardzo zdziwiło, gdyż ja u nich wygrałam i bezsensu było podpisywanie się akurat moim nazwiskiem.
Ale prędzej czy później dojdziemy kto to pisze i na pewno nie odpuszczę temu KOMUŚ




list był wyslany mailem, wiec w nagłowkach muszą byc jakies namiary. po ip mozna chociaz sprawdzic z jakiego miasta ten ktos byl. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434582 Napisano: 10.06.2011 12:51:10 w Wkurza mnie...
ja i kolezanka wygralysmy obydwie w konkursie Opla, moze stąd mial imie i nazwisko. Ale z drugiej strony dla konkursowiczow, ktorzy dokladnie sledza wyniki moje nazwisko nie jest obce, kolezanki tez. Pewnie to sluzylo celom także oczernienia mnie i kolezanki, pewno juz nigdy przez to nie uda mi sie wygrac wycieczki o ktorej marzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434518 Napisano: 10.06.2011 12:35:12 w Wkurza mnie...
Pani z Agencji grzecznosciowo ją poinformowala, ze cos do nich do Agencji takiego wpłyneło Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434515 Napisano: 10.06.2011 12:33:40 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wiecie co, ktoś musi mieć nieźle narąbane w głowie, ktoś z e-konków, żeby pisać donosy do agencji na Monikę Urbaniak i podpisywać je moim nazwiskiem i koleżanki. Bardzo serdecznie temu komuś dziękuje. Ludzie to maja nasrane w głowie. Ktosiu nie udaje ci się wygrywać w konkursach, bo Monika zmonopolizowała konkursy, to idź do psychologa albo do szkoły na lekcje plastyki, moze ci się w końcu uda. Albo zabierz się za coś innego, co ci będzie wychodzić. Dawno się tak nie wkurzyłam. emotka emotka emotka emotka




skąd wiesz, ze ktoś tak robi i podpisuje je jako Ty?? emotka emotka

i że to ktoś z forum??




list donos dostała kolezanka, ktora wygrala w konkursie od Pani zajmującej sie organizacja tego konkursu , ze wlasnie do niej do Agencji takowy list zostal wyslany, piekny donos na Monikę, ile czego powygrywala, w jakich konkursach, na jakie dane osobowe i podpisany list przeze mnie (komputerowo) i jeszcze dwa nazwiska Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434484 Napisano: 10.06.2011 12:26:29 w Wkurza mnie...
Wiecie co, ktoś musi mieć nieźle narąbane w głowie, ktoś z e-konków, żeby pisać donosy do agencji na Monikę Urbaniak i podpisywać je moim nazwiskiem i koleżanki. Bardzo serdecznie temu komuś dziękuje. Ludzie to maja nasrane w głowie. Ktosiu nie udaje ci się wygrywać w konkursach, bo Monika zmonopolizowała konkursy, to idź do psychologa albo do szkoły na lekcje plastyki, moze ci się w końcu uda. Albo zabierz się za coś innego, co ci będzie wychodzić. Dawno się tak nie wkurzyłam. emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4429022 Napisano: 08.06.2011 08:07:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

mia napisał(a):

mrufka napisał(a):

wsciekly napisał(a):



emotka bo jury nie trawi cudów - niewidów emotka



a z tym się akurat nie zgodzę. zależy jeszcze jakie... emotka



Dokładnie... a najgorzej, ze nie wiadomo, które nie trawi, a które wręcz uwielbia emotka



i tu sie liczy tzw. doświadczenie emotka emotka emotka


Taa... szczególnie w konkursach na Rossnecie.
Przy najbliższym intratnym w takim razie, jak pozwolisz skorzystam z Twojego doświadczenia... emotka




ja na rosnecie do tej pory nie wiem co preferują, pisalam wierszyki,normalnie, od serca, wymyslne i nigdy nic. Na rmfie najwyrazniej prosto, od siebie chcą Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4428732 Napisano: 08.06.2011 06:40:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
mrufka napisał(a):

ewaewa napisał(a):

mnie zdziwiło to, że taka odpowiedź wygrała główną nagrodę ostatnio w Lu Go na RMF:

Od kilku dni mój poranek smakuje truskawkami. Z nieukrywanym łakomstwem i obżarstwem, bo na truskawkowe szaleństwo czekam przez cały rok.

odpowiedź jest napisana poprawnie, ale jest bardzo banalna moim zdaniem. Naprawdę nie było tam ciekawszych odpowiedzi? Ja sobie ten konkurs odpuściłam już ponad tydzień temu, bo główkowałam, pisałam im ciekawie, a nie udało mi się nawet ciastek zdobyć emotka



ee nie przesadzaj, i gorsze wygrywały.. nie brałam tam udziału i kompletnie się nie orientuję, ale nie powiedziałabym, że ten tekst jest banalny emotka mi się nawet podoba , komisji też mógł się spodobać, nic w tym dziwnego emotka




ja na rmf wymyslałam cuda nie widy i sie nie udawalo, a dzis wygralam z najbanalniejszym tekstem jaki moglam napisać, że mój poranek smakuje twarożkiem ze świeżym szczypiorkiem i rzodkiewką i filiżanką zielonej herbaty. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4409402 Napisano: 01.06.2011 07:37:01 w RMF
jest sens dzwonic jeszcze? pierwsza osoba co sie dodzwoni to wygrywa? nie slyszalam reklamy nie znam konkretów Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4409363 Napisano: 01.06.2011 07:21:21 w RMF
to teraz trzeba dzwonic? bo nie slyszalam nic Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4408901 Napisano: 31.05.2011 09:01:58 w TESCO konkursy
szukam podpowiedzi, może jakas dobra duszyczka podpowie na PW co wygrała już w konkursie Tesco Lego, jak słać zeby było w miarę dobrze Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4407538 Napisano: 31.05.2011 09:54:41 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

gdzie ta zakładka jest? emotka



wiadomosci i pod spodem inne albo aktualizacje, jeszcze trzy inne nagrody mi przepadły, ale się wkurzyłam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4407517 Napisano: 31.05.2011 09:46:52 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

ola2493 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

konkursy15 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

nie widziałam na facebooku zakładki inne w wiadomościach ;/ przepadło mi 7 nagród emotka emotka emotka emotka emotka


emotka uuu
jakieś poważniejsze czy gadżety?


oo teraz widzę też tą zakładkę, tyyyyle ludzi się o coś mnie pytało a ja o tym nie wiedziałem emotka


chodzi o zakładkę aktualizacje? bo nie widzę inne

o kurde emotka te tego nie widziałam, na szceście u mnie nić chyba nie przepadło.


po wejściu w wiadomości jest opcja inne, miałam tam wiadomości od lutego emotka




dokladnie ja wczoraj tam weszlam do tej zakladki i przepadl mi tygodnowy wyjazd do wloch na narty co wygralam z wyborowej. Po prostu nawet nie widzialam tych wiadomosci, wczoraj odczytalam dopiero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0