Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4513972 Napisano: 07.07.2011 08:22:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
magdax78 napisał(a):

orientuje sie ktos z was kiedy maja byc wyniki z miastodzieci - wielki konkurs foto na dzien taty?



na facebooku pisali ze w przyszlym tygodniu dopiero Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4507016 Napisano: 05.07.2011 11:50:55 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

karolkas napisał(a):

a mnie wnerwia że Monice to tak wszystko jakoś uchodzi płazem, że wysyła te swoje prace plastyczne i organizatorzy to jakoś przyjmują, akceptują i nagradzają. A ja jak już się zmobilizuję do zrobienia pracy plastycznej (przymuszona niestety konkurencją), wysłania jej to zazwyczaj nie jest w ogóle brana pod uwagę, albo dyskwalifikowana, albo nagle konkurs ulatuje gdzieś w eter (np. britta). Ma dziewczyna cholerny instynkt do wybierania tych odpowiednich konkursów jeszcze albo za praca plastyczną idą jeszcze jęczące telefony (tak jak to było w sprawie tego donosu)



jakie telefony emotka




po tej sprawie z tym donosem, Monika dzwoniła do organizatora tamtego konkursu i plakala do telefonu, że ona wcale tyle nie wygrywa, że to nie jest tak jak w tym donosie, ktoś napisał, ze ona wygrala tylko jeden samochód itp. Organizatorka poszukala w necie i znalazla przynajmniej informacje o 4 samochodach ktore Monika wygrała, dalej już jej sie nie chcialo szukać, choć internet aż huczy (tak napisala). Poczuła sie oszukana i odechciało jej sie dochodzić, kto właściwie ten donos wysłał i odmówiła współpracy w szukaniu winnego.

Ja myślę, że Monika wysyłając swoje prace, dodatkowo dzwoni do organizatorów z pytaniami czy praca doszła, czy się nie popsuła, czy organizatorzy wiedzą jak ja uruchomić, bo synek się martwi czy wszystko w porządku. Tym sposobem zwraca na siebie uwagę , przecież wiadomo, że nie zawsze liczy sie treść, tylko to co jest na około. Zwrócisz uwagę na mądrą dziewczyne i brzydką czy na piękną a głupia jak but. Czysta psychologia. Mnie jakoś brak odwagi dzwonić do organizatorów i sie dopytywać czy prace doszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4506988 Napisano: 05.07.2011 11:42:16 w Wkurza mnie...
a mnie wnerwia że Monice to tak wszystko jakoś uchodzi płazem, że wysyła te swoje prace plastyczne i organizatorzy to jakoś przyjmują, akceptują i nagradzają. A ja jak już się zmobilizuję do zrobienia pracy plastycznej (przymuszona niestety konkurencją), wysłania jej to zazwyczaj nie jest w ogóle brana pod uwagę, albo dyskwalifikowana, albo nagle konkurs ulatuje gdzieś w eter (np. britta). Ma dziewczyna cholerny instynkt do wybierania tych odpowiednich konkursów jeszcze albo za praca plastyczną idą jeszcze jęczące telefony (tak jak to było w sprawie tego donosu) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4470951 Napisano: 22.06.2011 10:25:19 w RMF
mam nadprogramowego kubusia, z checią bym wymienila na tygryska,jakby co to Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4469718 Napisano: 21.06.2011 07:56:43 w RMF
mia napisał(a):

karolkas napisał(a):

aurorcia napisał(a):

karolkas napisał(a):

mam pytanko czy ktos mial taką sytuacje, chciałam zaplacic dzis rachunek w sklepie i chciałam żeby mi kasjerka jedną karte do konca wyczyscila i reszte zebym drugą kartą zapłaciła. To kasjerka powiedziała że nie można i musiałam nową czystą kartę zapłacić. Tym sposobem mam kurcze dwie karty napoczęte, nie mozna placic kilkoma kartami za jeden rachunek?


da się,wczoraj na stacji benzynowej 250zł,więc 200 zł z jednej karty i 50 z drugiej,a ostatnio miałam na jednej całe 3 zł to mi ją kasjerka wzięła,wyczyściła z tej wielkiej gotówki i reszte z drugiej



kurde no to wina kasjerki, wiedziałam że czytałam tutaj że się da, ale nie potrafiłam sie wykłócić z kasjerką , buu szkoda, bo mam pozaczynane teraz karty i na każdej coś emotka


Niekoniecznie wina kasjerki, u mnie nie w każdym sklepie da się tak zrobić - to zależy też od tego, jak mają tam ustawione nabijanie w kasie...
emotka




byłam w realu, ale fakt nie wiedziałam dokładnie ile jest na karcie pieniedzy, próbowałam jedną kartą, ale odrzuciło transakcję. Wiec zaplacilam tą która jeszcze nie placilam wcale. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4469515 Napisano: 21.06.2011 07:03:41 w RMF
aurorcia napisał(a):

karolkas napisał(a):

mam pytanko czy ktos mial taką sytuacje, chciałam zaplacic dzis rachunek w sklepie i chciałam żeby mi kasjerka jedną karte do konca wyczyscila i reszte zebym drugą kartą zapłaciła. To kasjerka powiedziała że nie można i musiałam nową czystą kartę zapłacić. Tym sposobem mam kurcze dwie karty napoczęte, nie mozna placic kilkoma kartami za jeden rachunek?


da się,wczoraj na stacji benzynowej 250zł,więc 200 zł z jednej karty i 50 z drugiej,a ostatnio miałam na jednej całe 3 zł to mi ją kasjerka wzięła,wyczyściła z tej wielkiej gotówki i reszte z drugiej



kurde no to wina kasjerki, wiedziałam że czytałam tutaj że się da, ale nie potrafiłam sie wykłócić z kasjerką , buu szkoda, bo mam pozaczynane teraz karty i na każdej coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4469492 Napisano: 21.06.2011 06:56:34 w RMF
mam pytanko czy ktos mial taką sytuacje, chciałam zaplacic dzis rachunek w sklepie i chciałam żeby mi kasjerka jedną karte do konca wyczyscila i reszte zebym drugą kartą zapłaciła. To kasjerka powiedziała że nie można i musiałam nową czystą kartę zapłacić. Tym sposobem mam kurcze dwie karty napoczęte, nie mozna placic kilkoma kartami za jeden rachunek? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4469283 Napisano: 21.06.2011 05:50:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ta cała wiolafasola wygrała już kiedyś wycieczkę znacznej wartości,fotki widziałam na fb.W konkursie jakiegoś wina to było chyba emotka


Łoł, zbyt daleko to trochę zaszło. Tamten konek był ok - wiem, bo dobrze zapamiętałam zdjęcia. Trzymajmy sie faktów i czekajmy na rozwój wydarzeń w sprawie konka Almy.




wiolafasola wygrała na cin cin, zdjęcia były ładne i raczej nie plagiat.
kurcze nie chciałabym być w skórze wioli Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4468051 Napisano: 21.06.2011 12:30:59 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się, że mój synek 2,5 letni po dwóch tygodniach biegania za nim, sprzątania i upominania, w końcu zaczął wołać siusiu i robi do nocniczka , to takie mamusiowe radości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4467916 Napisano: 21.06.2011 11:58:16 w RMF
iwonciaaa napisał(a):

widziałam wczoraj te maskotki w sklepie było jeszcze Maleństwo i Hefalumpy emotka ciekawe czy też będą wysyłać emotka



a ile kosztowała jedna? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4467894 Napisano: 21.06.2011 11:52:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
karolkas napisał(a):

fakt przepisy są bardzo podobne i na pewno było to wzorowane na przepisie pascala, ale zmienione jest tu i ówdzie a to już jest zupełnie inny przepis, wystarczy jeden składnik dodać i de facto już jest coś innego, choć bardzo łudząco podobne



tfu oczywiście przepis Okrasy a nie Pascala Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4467885 Napisano: 21.06.2011 11:49:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
fakt przepisy są bardzo podobne i na pewno było to wzorowane na przepisie pascala, ale zmienione jest tu i ówdzie a to już jest zupełnie inny przepis, wystarczy jeden składnik dodać i de facto już jest coś innego, choć bardzo łudząco podobne Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4460330 Napisano: 18.06.2011 08:17:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slicznotaem napisał(a):

i co? tak się poddajecie ? emotka a gdzie siła walki???? czy tylko moniau wygrywa? bo pewnie o nią chodzi?



tak sie od razu poddajemy? agencje w końcu też sie skończą, drugi raz w tej samej agencji moniau nie wygra. Ja uwielbiam cos wygrywać i z tej radości skakac pod sufit, Moniau już pewno dawno tego nie robi, bo sie przejadla (tego jej nie zazdroszczę).
Ja tam dalej wysyłam swoje zgłoszenia, nawet na Brittę poślę, choć pewno z góry przesądzone jest kto wygra. Cierpliwość i oczekiwanie kiedyś zostanie nagrodzone. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4449208 Napisano: 15.06.2011 10:14:21 w RMF
nineczka17 napisał(a):

sabikus napisał(a):

ja wygrałam pierwszego dnia i jeszcze karty niet


u mnie tez i listonoszka dzis nic dla mnie nie mam widziałam ją z rana emotka



tez wygralam pierwszego dnia, listonosz juz był ale nic nie przyniósł, więc karty chyba są losowo wysyłane Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4436003 Napisano: 10.06.2011 09:44:07 w Wkurza mnie...
Temat Moniki U. był już wałkowany tysiąc razy i do niczego nie prowadzi. Wygrywa to wygrywa, jej sprawa, każdy na tym forum coś wygrywa w większych lub mniejszych ilościach. Jak się komuś to nie podoba, to trudno, raczej tego nie zmienimy.Wątpię, żeby Monika przestała brać udział w konkursach, bo mamy jakieś zastrzeżenia. Dajmy już spokój. Lepiej się po wkurzajmy na tego kogoś, kto jest tak głupio mądry i pisze takie bzdety do organizatorów i jeszcze się podpisuje czyimiś danymi.
Generalnie jest mi wstyd, że moje nazwisko widnieje pod takim donosem, który mógł napisać uczeń gimnazjum. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4435074 Napisano: 10.06.2011 03:29:39 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

Weszłam tutaj, żeby powkurzać się na sytuację drogową w Szczecinie, ale już mi przeszło jak to przeczytałam emotka
Oczywiście chodzi mi o sam donos i jego treść.
Do czego może doprowadzić zazdrość ludzka, że niczym rasowy przedszkolak rozsyła donosy/prośby nie nagradzajcie jej bo ona już tyle wygrała, dajcie mi/nam bo tak mało wygrywam i ja będe się z tego cieszyć - ona zapewnie nie ( oczywiście to moja interpretacja)

Karolkas wg mnie ty nie masz czym się przejmować, po pierwsze policja nawet by nie mrugneła palcem ( niestety nie dziwie się ) ponieważ to, że jest tam twoje imie i nazwisko nie znaczy, że są to twoje dane emotka
na pewno, żadnej nagrody przez to nie stracisz więc spokojnie.

A do autora donosu - bo moge założyć się że uważnie to czyta/ będzie czytać.
Gratuluje totalnego upadku, bo trzeba być na prawde bardzo nisko, żeby robić coś takiego - bez względu na to czy ktoś wygrywa dużo, czy mało, pisząc wiersze czy strugając .... nigdy w życiu nie upodliłabym się pisząc nie dawajcie nagrody jej bo ma już dużo emotka




to prawda, ktos strasznie placze ze Monice się udaje a jemu/jej nie. Nic nie zdziałam na policji, oby ten donos nie mial znaczenia. Ja próbuje swoich sił w takich konkach jak Monika, choć bardziej w fotograficznych, nie chcialabym żeby później przez jakiś głupi donos miałabym nawet nie być brana pod uwagę jako potencjalny laureat (ale tego pewnie się nigdy nie dowiem) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4435067 Napisano: 10.06.2011 03:26:56 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

karolkas, pozwolisz wkleić ten tekst na forum emotka



jak umiesz to wklej, ja nie potrafie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434987 Napisano: 10.06.2011 02:55:00 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

anava napisał(a):

efelinkaaa
moniau to wyjątkowe zjawisko i pisać na nią pewnie pisał niejeden, ale jak ktoś może podszywać się za innych!


podejrzewam.. ja akurat nie gram w konkursach, w których gra Pani Monika.. Chodziło mi bardziej o to, że na forum jest kilka osób, które bardzo nie lubią Pani Moniki.. Nie chcę nikogo oskarżać, ale jak zobaczyłam ten donos, od razu pomyślałam o kimś.. Zostawię to jednak dla siebie emotka

Karolkas - na serio, idź na policję. Niech ktoś poniesie odpowiedzialność za posługiwanie się Twoimi danymi!




ale co ja mam na tej policji powiedziec, mam same szczatkowe informacje. Z reszta na dobra sprawe, jak wpiszesz moje imie i nazwisko w goole to tez sie pojawiaja inne dziewczyny o tych samych danych. Jest ich troche w Polsce, jak ja udowodnie, że ktos pisząc ten list myslal wlasnie o mnie, (adresu,maila, nipu) nie mialam podanego w liscie. Moge tylko domnimywać ze chodzilo o mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434976 Napisano: 10.06.2011 02:51:28 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

nie umiem otworzyć, niestety, trzeba pobrać? i otworzyć za pomocą czego?



no trzeba pobrac i otworzyc za pomoca programu do otwierania pdfów Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4434975 Napisano: 10.06.2011 02:50:40 w Wkurza mnie...
nic wiecej sie nie dowiem, bo ja nie znam tej pani, tej agencji czy firmy, nawet w tym konkursie nie bralam udzialu, moje nawisko bylo tylko jako podpisujace donos.Do kogo i gdzie zostalo wyslane sie nie dowiem Wyświetl w wątku >>
0 0