Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4588276 Napisano: 04.08.2011 11:59:10 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

Przyłączam się emotka Ja od ponad trzech tygodni wygrałam JEDN¡ nagrodę emotka Porażka emotka




ja tez nic sensownego nie wygrywam ostatnio,ale sobie tłumaczę, że urlop mam od konkursów emotka i sie nie wkurzam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4583169 Napisano: 02.08.2011 11:35:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
puma941 napisał(a):

slavek napisał(a):

puma941 napisał(a):

slavek, a po wybraniu produktów klikasz na zatwierdzam ?


tak i pokazuje, że nieprawidłowy zestaw produktów emotka


http://i54.tinypic.com/35biko1.png
tu masz produkty, które należy zaznaczyć (5 z nich)
jeśli nadal będzie Ci wyświetlało, że nieprawidłowe produkty, napisz na tablicy Dove emotka



ja zaznaczam produkty te co są w dwóch gornych rzedach, jak zaznaczalam okrągly krem do rąk i ten drugi to zawsze mi pokazuje ze nieprawidlowe produkty
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4532858 Napisano: 14.07.2011 02:58:50 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

kajeczka napisał(a):

79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie ze nie potrafie aktywowac smsow premium z play, dzwonilam do obsługi gościówa powiedziała ze nie ma uprawnień, kazała mi samej aktywować online lub iść do salonu. Próbowalam znależć w internecie i kicha nic nie znalazlam. Ktos wie jak aktywować te smsy?



Iść do salonu. W Play aby wysyłać eski premium, musisz zarejestrować starter, a tego dokonać możesz tylko w salonie.


Wydawało mi się,że trzeba doładować nowy starter min.5zł i po kilku godzinach można wysyłać na premium.No,ale mogę się mylić emotka czyniłam tak z miesiąc temu emotka



no mnie koleżanka tak mowiła więc doladowałam i dalej nie mogę puszczać smsów




no kurde teraz sprobowalam wyslac i wysłało, nic nie rozumiem z tego Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4532847 Napisano: 14.07.2011 02:56:02 w Wkurza mnie...
kajeczka napisał(a):

79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie ze nie potrafie aktywowac smsow premium z play, dzwonilam do obsługi gościówa powiedziała ze nie ma uprawnień, kazała mi samej aktywować online lub iść do salonu. Próbowalam znależć w internecie i kicha nic nie znalazlam. Ktos wie jak aktywować te smsy?



Iść do salonu. W Play aby wysyłać eski premium, musisz zarejestrować starter, a tego dokonać możesz tylko w salonie.


Wydawało mi się,że trzeba doładować nowy starter min.5zł i po kilku godzinach można wysyłać na premium.No,ale mogę się mylić emotka czyniłam tak z miesiąc temu emotka



no mnie koleżanka tak mowiła więc doladowałam i dalej nie mogę puszczać smsów Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4532741 Napisano: 14.07.2011 02:20:56 w Pomocy!!!!
kto ma pod reka adres tej stronki co mozna spawdzać karty wygrane w rmfie? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4532658 Napisano: 14.07.2011 02:00:40 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie ze nie potrafie aktywowac smsow premium z play, dzwonilam do obsługi gościówa powiedziała ze nie ma uprawnień, kazała mi samej aktywować online lub iść do salonu. Próbowalam znależć w internecie i kicha nic nie znalazlam. Ktos wie jak aktywować te smsy?



Iść do salonu. W Play aby wysyłać eski premium, musisz zarejestrować starter, a tego dokonać możesz tylko w salonie.




acha dzięki, to pójdę Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4532622 Napisano: 14.07.2011 01:50:38 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ze nie potrafie aktywowac smsow premium z play, dzwonilam do obsługi gościówa powiedziała ze nie ma uprawnień, kazała mi samej aktywować online lub iść do salonu. Próbowalam znależć w internecie i kicha nic nie znalazlam. Ktos wie jak aktywować te smsy? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4530677 Napisano: 13.07.2011 06:35:59 w Oddam za darmo
karolkas napisał(a):

oddam za darmo dwa kodziki z pepsi,ja sie nie bede w to bawic, PW



juz nieaktualne
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4530539 Napisano: 13.07.2011 05:47:15 w Oddam za darmo
oddam za darmo dwa kodziki z pepsi,ja sie nie bede w to bawic, PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4522760 Napisano: 10.07.2011 06:07:34 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

drac napisał(a):

karolkas trzeba było pojechać na północ, gdzieś nad Zalew, np. Nowe Warpno, Miroszewo, Warnołęka i tam mielibyście prawdziwy święty spokój i biwak z naturą. Współczuje przeżyć.
W Ińsku jest super czyste jeziorko, ale co z tego emotka


i syfik zamiast wody emotka
nie lubie naszego zalewu emotka
też własnie kombinuje nas jakimś biwakiem, bo, aż mnie ciągnie do namiotu emotka ale chciałabym nad jakieś jeziorko, najlepiej dzikie ...

a wkurza mnie że auto nam się zepsuło emotka a tak było dobrze, niby awaria, która jest normą, po jakimś czasie ale czy musiało akurat teraz ;/ , na myśl, że teraz trzeba wydać kilkaset zlotych (choć nie wiem skąd je wziąć ) robi mi sie słabo, a nie możemy pozwolić sobie na kiludniowy brak auta


kalisto ja na boże cialo bylam na dzikiej plazy na cieszynie lobeskim, blisko chociwla mielismy cisze ,spokoj, plaza prawie dla nas, po drzewko na ognisko do lasu chodzilismy, wędkowalisy, bylo ekstra. Wczoraj tam podjechalismy to była masa ludzi.teraz to chyba nigdzie sie spokoju nie za zna, podobno gdzies w czaplinku platne pole jest fajne Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4522578 Napisano: 10.07.2011 04:16:04 w Wkurza mnie...
A tak przy okazji nie polecam pola biwakowego w Ińsku, masa ludzi, halas i widoki sa na zaparkowane auta zamiast na piekne jezioro. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4522576 Napisano: 10.07.2011 04:14:47 w Wkurza mnie...
dzikanimfa napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurzyłam sie, ale juz mi przeszło.Pojechalismy z dziećmi na biwak, chcielismy im zrobić taki biwak pod namiotem, rozbilismy sie, wszystko ładnie pięknie, ale niestety wieczorem kolo nas rozbila sie jakaś ekipa starszej młodzieży i niestety skończyla się sielanka - młodziez piła, halasowala, smiała się, rzygała. O piatej nad ranem nie wytrzymalismy i mąż wyszedł i ich nawrzeszczał (bylismy ci niedobrzy), a nad ranem dodatkowo odkryliśmy ze w nocy porysowali nam auto. Mąz stwierdził, ze za taką nockę nie popusci. Do 16-tej czekaliśmy az kierowca wytrzeźwieje żeby spisać oświadczenia uszkodzenia. Gościu miał przekichane bo porysował nam nasze auto na gwarancji swoim jakims służbowym i się zaczął denerwować że mu cos w pracy zrobią.
Nie wiem albo się zestarzałam albo nam naprawdę zaleźli za skórę.



i bardzo dobrze, taki KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY trzeba przydeptać.
szacunek dla Was emotka



ehh tak strasznie nie chcielismy wyjśc na takich wapniaków, co to nie potrafią się bawić, ale widocznie granice też są jakieś.Sami przecież nie zawsze się zachowywalismy jak przystało.
A z autem gosciu probowal się dogadac, ale niestety naprawa musi byc gwarancyjna i pomimo tego że uszkodzenie nie duże ale kosztuje to 1200 zl. Gosciu sie wkurzył trochę. A nam sie odechcialo dalszego biwakowania i wrócilismy wczesniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4522540 Napisano: 10.07.2011 03:44:42 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam sie, ale juz mi przeszło.Pojechalismy z dziećmi na biwak, chcielismy im zrobić taki biwak pod namiotem, rozbilismy sie, wszystko ładnie pięknie, ale niestety wieczorem kolo nas rozbila sie jakaś ekipa starszej młodzieży i niestety skończyla się sielanka - młodziez piła, halasowala, smiała się, rzygała. O piatej nad ranem nie wytrzymalismy i mąż wyszedł i ich nawrzeszczał (bylismy ci niedobrzy), a nad ranem dodatkowo odkryliśmy ze w nocy porysowali nam auto. Mąz stwierdził, ze za taką nockę nie popusci. Do 16-tej czekaliśmy az kierowca wytrzeźwieje żeby spisać oświadczenia uszkodzenia. Gościu miał przekichane bo porysował nam nasze auto na gwarancji swoim jakims służbowym i się zaczął denerwować że mu cos w pracy zrobią.
Nie wiem albo się zestarzałam albo nam naprawdę zaleźli za skórę. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4518480 Napisano: 08.07.2011 11:13:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

karolkas nie rozumiem jednego skoro sama dołączyłaś prezentacje, to o co chodzi ? o to że wygrała rodzina U czy co, bo ciężko mi zrozumieć dlaczego opadają ci ręce emotka



A wiesz dokładnie, gdyby wygrała ciotka klotka z Wyszkowa, jakoś by mnie to nie ruszyło. Może jestem zazdrosna, może mnie wkurza, że jedni mają w nadmiarze, aż im uszami wychodzą, a inni marzą o wycieczce. Rusza mnie to i już i nie będę Panią Dulską, która będzie się zachwycać nad ślicznymi buziami dzieci Moniki w prezentacji, co dla mnie osobiście nie jest żadnym zaproszeniem na imprezę. Ale widocznie dzieci to dobry produkt, który trzeba wykorzystywać i sprzedawać (choc sama tego nie będę robiła).


tak myślałam emotka
dobrze, że chociaż ty potrafisz się do tego przyznać emotka

i ja kończę swój udział w tym temacie, ide bazgrać hasła, które mam nadzieje, wygrają ze stosem laurek, które na bank na płyną
a jeśli nie ? trudno wygrywają lepsi ...




a ja szyć strój na stylizacje grecką emotka szkoda mi już meczyc palce by pisac o MU i ciagle tym samym Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4518290 Napisano: 08.07.2011 10:34:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

arta napisał(a):

i jak słusznie ktoś zauważył - sam tekst (bez zdjęć) wypada słabo


owszem, ale prezentacja jest świetna emotka
ale ja zauważyłam co innego, wszyscy siadają na nich że dali prezentacje, ale zauważcie że sama karolkas napisała, że też dołączyła prezentacje emotka i mogę się założyc, że inni też tak zrobili. Więc jedynie mozna siadać na komisję, że nagrodziła takie prace a nie inne.
Wiem, że samym tekstem tez mozna wygrać i to z moniką w konkursie gdzie ona bierze udział emotka choć np ta sama komisja gdzie indziej nagrodzi już prace z dodatkiem.
Choć nie raz tekst przegrał z dodatkiem i to nie tylko moniki, bo nie ukrywajmy mase ludzi stąd wysyła coś dodatkowego, ale nie jest to zauważane tak bardzo jak u moniki zarówno przez nas jak i przez komisję




jak dla mnie mogą mnie zdyskwalifikować, nie o to grałam, nie mam szafek do trzymania tych garnków, a za 50 zl nie będę sprzedawać. Wysłałam zgłoszenie dla sprawdzenia co właściwie jest oceniane i sprawdziłam, w sumie nie ważne co napiszesz tylko ile zdjęć załączysz Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4518233 Napisano: 08.07.2011 10:25:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

karolkas nie rozumiem jednego skoro sama dołączyłaś prezentacje, to o co chodzi ? o to że wygrała rodzina U czy co, bo ciężko mi zrozumieć dlaczego opadają ci ręce emotka



A wiesz dokładnie, gdyby wygrała ciotka klotka z Wyszkowa, jakoś by mnie to nie ruszyło. Może jestem zazdrosna, może mnie wkurza, że jedni mają w nadmiarze, aż im uszami wychodzą, a inni marzą o wycieczce. Rusza mnie to i już i nie będę Panią Dulską, która będzie się zachwycać nad ślicznymi buziami dzieci Moniki w prezentacji, co dla mnie osobiście nie jest żadnym zaproszeniem na imprezę. Ale widocznie dzieci to dobry produkt, który trzeba wykorzystywać i sprzedawać (choc sama tego nie będę robiła). Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4518191 Napisano: 08.07.2011 10:18:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

karolkas napisał(a):

joan napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

wygrana praca http://www.facebo...illa/187706397948314


A co tam trzeba było zrobić? Nie brałam udziału i nie mam regulaminu...


kupić makaron barilla i w paru slowach napisac zaproszenie na imprezę pt Vivanotta Italia


A możesz zacytować odpowiedni fragment regulaminu, pls?




nie mam ściągniętego na komputer regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4518149 Napisano: 08.07.2011 10:08:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

wygrana praca http://www.facebo...illa/187706397948314


A co tam trzeba było zrobić? Nie brałam udziału i nie mam regulaminu...



kupić makaron barilla i w paru slowach napisac zaproszenie na imprezę pt Vivanotta Italia Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4518092 Napisano: 08.07.2011 09:55:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
onlyrybka napisał(a):

akika24 napisał(a):

karolkas napisał(a):

mnie już po prostu ręce opadają http://trattoria-...la.pl/3,konkurs.html emotka



Oni są Messim świata konkursów emotka Ewidentnie mają zawsze to coś emotka



karolkas nie ma co się złościć, widocznie ich prace są jakimś sposobem nadal najlepsze, trzeba być o krok do przodu emotka




szczerze? świerzbiło mnie jak nie wiem co żeby wyslac na barillę prezentacje, lecz brakło mi niestety wloskich zdjęć, pomimo tego wyslałam oprocz tekstu (dla sprawdzenia) link do kolażu zdjęc, nad ktorym tez posiedzialam trochę czasu. Wyslałam też na męża zgloszenie bez linka do zdjęcia. wygralo moje, więc o czyms to swiadczy. Pomimo tego że pisali na face że przyjmuja teksty tylko, to na 100% uważam że sugerowali się także dodatkami, nie wierzę, że Monika nie wyslala prezentacji.

Masz racje Kalisto, to tylko mnie uczy by byc jeszcze lepszym i bardziej pracować, co skrupulatnie teraz robię i będę na każdy konkurs wysyłała teraz dodatki czy sa wymagane czy zabronione czy cokolwiek, az w końcu uda mi się wygrać ta wymarzona wycieczkę i będę skakać pod sam sufit ze ją wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4517121 Napisano: 07.07.2011 11:35:30 w Dyskusje o wynikach konkursu