Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4728633 Napisano: 04.10.2011 06:48:33 w Kaufland konkursy
mariolakal napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

przyjmę jakiś paragonik z kauflandu, jeśli ktoś ma za dużo emotka Jutro będę 10h na uczelni to wymyślę jakieś hasełko emotka


Przejdę się jutro pod kaufland, ale nic nie obiecuję... emotka




ja też bym z chęcią przyjeła jeden paragonik,moze ktos ma zbędny Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4712845 Napisano: 28.09.2011 10:03:57 w TESCO konkursy
pola731 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

avikusia napisał(a):

gratki dla bonowców emotka
u mnie jak zwykle wielka lipa emotka

mam pytanko do tych którym sie udało... z jakich sieci macie nr? bo z mojego Heyaha to chyba nigdy nic nie siadnie emotka


Ja Top Drive i Colgate wygrałam w Heyah. A teraz nie mam żadnego bonu na żaden nr, a grałam tylko z tych, na które wygrałam w Colgate emotka


u mnie wszedł na Erę - plus i play do tyłu , w finale udziału nie brałam




ja mam z plusa Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4712625 Napisano: 28.09.2011 09:11:48 w TESCO konkursy
ilonar2301 napisał(a):

To teraz przyznać się kto ma auto? emotka



ja nie bo moja odpowiedz to byla Marysia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4712567 Napisano: 28.09.2011 08:57:57 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie maksymalnie spam smsowy! emotka emotka emotka
W przeciągu 15 minut dostałam trzy smsy (na jeden numer!) o wspaniałych wygranych - dwa z jakiegoś chrzanionego numeru 7353 i jeden od radia Zet, gdzie nigdy w nic nie grałam! emotka


oj dokladnie u mnie to samo i lece jak glupia do telefonu, bo moze to kaloszki, a to tylko audi,i inne samochody Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4712541 Napisano: 28.09.2011 08:53:17 w TESCO konkursy
ziolko napisał(a):

bc14 napisał(a):

a bony wygrywał najszybszy sms po pelnej godzinie emotka
zdradzcie raport? juz po konku emotka


też jestem ciekawa, szczególnie że to Media z DG emotka



ja mialam raport na 00, ale ja sie za bardzo na tym nie znam, bardzo rzadko mi sie udaje w takich konkach Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4712384 Napisano: 28.09.2011 08:18:31 w TESCO konkursy
wlasnie dostalam smsa z konka urodzinowego o boniku Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4696560 Napisano: 22.09.2011 06:27:46 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

emotka

ooooooooooo..... powariowali chyba... losowanie na bank albo mieli już wybrane hasła a reszta się nie liczy emotka




eee jak tak to ma wyglądać to ja nie gram, po co mam marnować kasę na akupy gdzie jest drogo. W dwoch konkach wzielam udzial kaufland i tesco i obydwa jakies przekrety, ja to mam szczescie emotka ale moze jeszcze nic straconego Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4696125 Napisano: 22.09.2011 04:11:57 w TESCO konkursy
aneczka155 napisał(a):

karolkas napisał(a):

anula81 napisał(a):

ciekawe czy ktoś kto wygrał , miał przeanalizowana historię tesco emotka pytanie trudne




he he a ja w pierwszym odruchu napisalam Marysia, sama się z siebie smieję teraz. Nie wiem z jakiego sklepu ona jest, ale z rmf-u mi tak utkwila w głowie. poijam fakt ze na plusa bardzo późno dostałam to pytanie, a skad Marysia jest?


marysia reklamuje w radiu z panem profesorem lidla emotka




aaa a ja obstawialam tesco albo biedronke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4696117 Napisano: 22.09.2011 04:09:07 w TESCO konkursy
anula81 napisał(a):

ciekawe czy ktoś kto wygrał , miał przeanalizowana historię tesco emotka pytanie trudne




he he a ja w pierwszym odruchu napisalam Marysia, sama się z siebie smieję teraz. Nie wiem z jakiego sklepu ona jest, ale z rmf-u mi tak utkwila w głowie. poijam fakt ze na plusa bardzo późno dostałam to pytanie, a skad Marysia jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4694363 Napisano: 22.09.2011 07:05:48 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

odpowiedź w gazetce powyżej pytania

...zamieszczamy w niej także m.in. plotki o życiu gwiazd, artykuły o zdrowiu, przepisy kulinarne, dowcipy i krzyżówkę.

jeśli to wszystko ma być w smsie to już niewiele miejsca na własną twórczość emotka



znalazlam http://imageshack...ges/59/p1100829.jpg/
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4694349 Napisano: 22.09.2011 07:00:33 w Kaufland konkursy
taaga20 napisał(a):

bartula napisał(a):

Cz drugi tydzień z tymi pełnymi odpowiedziami to jest od dzisiaj emotka


tak


a jak dojsc do informacji odnosnie pytania w drugim tygodniu? probuje szukac na stronie i nie znajduję Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4693705 Napisano: 21.09.2011 07:42:33 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

karolkas napisał(a):

a ja mam pytanie czy tresc smsa ma byc

Kaufland 002-000-00000 Stargard......?

Czy bez slowa Kaufland?
jak piszecie? bo z regulaminu nic wyczytac nie moge


Tak. Kaufland musi być, jest przykład w gazetce.




acha dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4693694 Napisano: 21.09.2011 07:38:48 w Kaufland konkursy
a ja mam pytanie czy tresc smsa ma byc

Kaufland 002-000-00000 Stargard......?

Czy bez slowa Kaufland?
jak piszecie? bo z regulaminu nic wyczytac nie moge Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4693494 Napisano: 21.09.2011 06:52:23 w Kaufland konkursy
pawel1615 napisał(a):

karolkas napisał(a):

monia24 napisał(a):

a jaka jest odpowiedź na pierwsze pytanie?



Mam nadzieje że Stargard Szczeciński emotka


ja pisze że W szczecinskim stargardzie, bo mi się lepiej rymuje emotka



no tak nie probowalam, moze faktycznie lepiej by sie rymowalo Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4693480 Napisano: 21.09.2011 06:49:14 w Kaufland konkursy
monia24 napisał(a):

a jaka jest odpowiedź na pierwsze pytanie?



Mam nadzieje że Stargard Szczeciński emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4692963 Napisano: 21.09.2011 03:55:07 w Kaufland konkursy
czy ma ktos za duzo paragonów i mogłby sprzedac lub oddac? chcialabym wziac udzial w konkursie , PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4614415 Napisano: 16.08.2011 03:44:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
frezja napisał(a):

ty zachowujesz sie w kazdym konkursie w ktorym udzial wezmiesz jak konfident albo mlaszczesz o nagrody ,moniau w przeciwienstwie do ciebie nie pisze po organizatorach
emotka emotka emotka dobre maz pisal to maz nie pracuje tylko na facebooku siedzi emotka




może zarobie karniaka a co mi tam.
nic Ci do tego co mój mąż robi w godzinach nocnych albo teraz. Nie znam Cię i tłumaczyć się nie będę. Nigdy jeszcze w życiu nie pisałam żadnej reklamacji i nie donosiłam na nikogo. A skąd Ty wiesz co Monika robi, tego pewnie nikt nie wie. Nie zgrywaj się na taką co wszystko wie.

I z tego co pamiętam to Ty zawsze byś nagradzała plagiatorów, zawsze jesteś przeciwna wszystkim którzy chcą walczyć o uczciwość, nie nagradzanie plagiatorów itp. Chcemy być uczciwie nagradzani, to walczmy o tą uczciwość. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4614268 Napisano: 16.08.2011 02:53:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
frezja napisał(a):

karolkas napisał(a):

rogalino napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

rogalino napisał(a):

http://www.facebo...p;type=1&theater zobaczcie komentarze pod wygranym zdjeciem, myslicie ze cos zmienia?



A mnie wkurza to, że wszyscy tylko czekają na to aby napisać skarge, donos. Co za kraj....
Co z tego że wygrał, był lepszy miał fajny pomysł - a wy już węszycie żeby mieć tylko pretekst do napisania skargi.


ja nie pisałem żadnej skargi, nawet nie pomyślałbym żeby takie coś napisać, po prostu trafiłem na te komentarze sprawdzając wyniki konkursu. Ja cieszę się ze swojej wygranej emotka




ale czy jest to podstawa do dyskwalifikacji?


bawisz sie w konfidenta emotka emotka emotka




żeby było jasne: nie pisałam żadnej reklamacji, ktoś popisał komentarze pod pracą odnośnie praw autorskich i tyle, mój mąż rozwinął temat. Jakbym była zołza to bym napisała oficjalną reklamację i nikogo bym się o zdanie nie pytała.
A jak ktoś wykorzystuję czyjąś pracę to powinien się liczyć z konsekwencjami, choćby praca była super mega kreatywna, ale... wykorzystał nie swoją pracę.Tyle się trąbi o tych prawach teraz, u Moni to się nawet muzyki czepiliście. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4613525 Napisano: 16.08.2011 09:41:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
rogalino napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

rogalino napisał(a):

http://www.facebo...p;type=1&theater zobaczcie komentarze pod wygranym zdjeciem, myslicie ze cos zmienia?



A mnie wkurza to, że wszyscy tylko czekają na to aby napisać skarge, donos. Co za kraj....
Co z tego że wygrał, był lepszy miał fajny pomysł - a wy już węszycie żeby mieć tylko pretekst do napisania skargi.


ja nie pisałem żadnej skargi, nawet nie pomyślałbym żeby takie coś napisać, po prostu trafiłem na te komentarze sprawdzając wyniki konkursu. Ja cieszę się ze swojej wygranej emotka




ale czy jest to podstawa do dyskwalifikacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4607114 Napisano: 12.08.2011 01:00:56 w Wkurza mnie...
Wszystko mnie wkurza, a zwłaszcza to ze nie potrafię wygrać tego o czym marzę. I czy się staram wykonując pracę czy totalnie zlewam to i tak nie wygrywam. Czy ekstra malowanki, czy wyklejanki, czy laurki, nic nie jest doceniane. I ze od miesiąca nie wygrałam nic sensownego i jestem sfrustrowana i czuje, ze jestem nic nie warta ani to co pisze, ani to co robię. nawet na urlop nie mogę pojechać, bo pogoda do d... Deprecha mnie dopadla czy jak?, ale czemu tak wcześnie. Wyświetl w wątku >>
0 0