Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4876710 Napisano: 05.12.2011 10:36:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
Paulina gratulacje szczere,zwiedzaj świat, zwiedzaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4875236 Napisano: 04.12.2011 07:06:41 w Dziś cieszę się z.....
Mojego męża przez dwa tygodnie non stop bolała głowa, serce mi się krajało, jak go widziałam takiego zbolałego. Wizyty u lekarza nic nie wniosły,dostał już skierowanie do szpitala. A wczoraj wpadliśmy na pomysł że to może zatoki są, psiknął sobie raz do nosa preparatem dla alergików,coś się odblokowało i cały dzień nie bolała go głowa dziś. Prezent na urodziny sobie zrobił. Zupełnie inny facet teraz.
Bardzo mnie to cieszy,że już go głowa tak nie boli. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4849644 Napisano: 23.11.2011 09:01:17 w Wkurza mnie...
no i jestem jeszcze zła, że od trzech dni, siedzę i się wypisuję z masy newsletterów, do których się zapisywałam kiedyś bez pomyślunku.Sama jestem sobie winna. No i że jak próbuję się wypisać z jakiejś stronki, to mi czasami odpisują, że ja u nich się nie rejestrowałam, tylko gdzieś indziej i na mocy jakiś głupawych umów mój mail mają. I że niektórych stronek to się w ogóle wypisać nie mogę, bo już nawet nie pamiętam loginów i haseł. No i niech sie ta zima w końcu skończy, bo moje zdrowie psychiczne jest na wyczerpaniu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4849623 Napisano: 23.11.2011 08:52:01 w Wkurza mnie...
michaszka napisał(a):

wkurza mnie Haribo, bo wygrały hasła niezgodne z regulaminem, bez słowa żelki. Na facebooku napisali:
Propozycje haseł konkursowych rzeczywiście zgodnie z regulaminem powinny zawierać słowa: Lidl i żelki Haribo i te zgłoszenia poddawane są ocenie naturalnie w pierwszej kolejności. Wśród nadesłanych propozycji pojawiły się jednak i takie, które nie zawierały wymaganych słów, ale bardzo przypadły do gustu jury, które doceniło kreatywność autorów poprzez wyróżnienie ich prac. Tym samym zapraszamy do udziału w konkursie i przesyłania propozycji haseł. Jak widać – każdy ma szansę zgarnąć nagrodę emotka

buuu, ale jestem zła, co to ma być. Nigdy więcej żelków



no to jestem zła,że nie wiedzialam że trzeba ze slowami żelki i Lidl i ułożyłam bez tych słów, no nic mi ostatnio nie wychodzi, masakra jakaś Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4839977 Napisano: 19.11.2011 06:22:36 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

karolkas napisał(a):

nie no ja sie pociacham, zmusiłam sie dzis zeby kreatywnie zrobic zdjęcie potrawy na konkurs, zdjęcie zostało zrobione,wysłane,potrawa zjedzona. a ja teraz patrze na zdjęcie ze przez pomyłkę nóż jest po lewej stronie potrawy, a widelec po prawej.Wrrrr nic mi ostatnio nie idzie


Wejdź np. do Infran View i zmień zdjęcie poprzez odbicie lustrzane emotka



no zmieniłam,choc mi sie juz to nie podoba,Sama na siebie zła jestem, jaka ostatnio sierota jestem, nic, no nic mi nie wychodzi, nawet fotka głupiej potrawy Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4839940 Napisano: 19.11.2011 06:00:42 w Wkurza mnie...
nie no ja sie pociacham, zmusiłam sie dzis zeby kreatywnie zrobic zdjęcie potrawy na konkurs, zdjęcie zostało zrobione,wysłane,potrawa zjedzona. a ja teraz patrze na zdjęcie ze przez pomyłkę nóż jest po lewej stronie potrawy, a widelec po prawej.Wrrrr nic mi ostatnio nie idzie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4834581 Napisano: 17.11.2011 11:22:38 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie niemoc konkursowa, ze nic mi się nie udaje, nic nie chce, nic nie potrafię wymyśleć.
Że synek po antybiotykach chyba dalej jest chory, dalej kaszle i ze drugi zaczyna tez chorować. Że nie mam pracy, a mąż ma problemy i nowy rok zacznie się nieciekawie. Że ogólnie się nic nie udaje emotka Wyżaliłam się, może mi się lepiej zrobi Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4833844 Napisano: 16.11.2011 09:56:18 w Wkurza mnie...
skorpionka82 napisał(a):

sarsaparilla napisał(a):

To się cieszcie, że nie macie Millenium.



cieszę się ogromnie, że na to nie trafiłam emotka



no to sie ciesze tez ze nie trafiłam na nią Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4833710 Napisano: 16.11.2011 08:54:55 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie streetcom i te głupie maile, że się na mnie zawiedli , bo wypełniłam tylko 6 raportów z kampanii Acidolacu a powinnam 12. Noż kurde, mam zmyślać? jak nie mam koleżanek, to co mam ludzi zaczepiać na ulicy? I tak oddałam swój zapas Acidolacu bo głupio mi było tylko ulotki dawać.



A gdzie było napisane, że 12??



w tej książeczce, że dostaje sie dla trzech kolezanek misie plus 12 ulotek ktore trzeba rozdać. I oni mi ciagle piszą o tym, ze mam 12 raportow napisac z rozdania tych ulotek. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4833589 Napisano: 16.11.2011 08:07:21 w Wkurza mnie...
wkurza mnie streetcom i te głupie maile, że się na mnie zawiedli , bo wypełniłam tylko 6 raportów z kampanii Acidolacu a powinnam 12. Noż kurde, mam zmyślać? jak nie mam koleżanek, to co mam ludzi zaczepiać na ulicy? I tak oddałam swój zapas Acidolacu bo głupio mi było tylko ulotki dawać. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4819971 Napisano: 09.11.2011 03:00:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
kammaro napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

bartula napisał(a):

agamaty - GRATULACJE emotka
Super uczucie jak marzenia się spełniają, teraz powinnaś opić to ....kawą Tchibo emotka emotka




\
również gratuluję emotka emotka emotka emotka



gratulacje!!
emotka emotka emotka


GRATULACJE emotka emotka emotka emotka



gratulacje super nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4819546 Napisano: 09.11.2011 12:07:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doszła czekoladowa rakieta Lindt, karton 7 days i pasty 3dWhite - idealny zestaw na odchudzanie i dbanie o zdrowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4816829 Napisano: 08.11.2011 09:03:37 w Wkurza mnie...
Mój synek bardzo rzadko ma zapalenie oskrzeli,czy gardła,czy krtani, zazwyczaj kaszle ale nigdy nic nie ma.Teraz ma pierwszy raz.Teraz kaszle ale nie świszczy.Cos się stanie jak pójdę dla świętego spokoju po weekendzie dopiero?
Ja tak nie wiem czy do końca ufać tym lekarzom na dyzurach nocnych, kiedyś dla mojego 5 miesiecznego Karolka na ropiejące oko przepisała wodę utlenioną i super mocny antybiotyk,co farmaceuta mi odradził (ja wiem ze aptekarze nie są lekarzami,ale czasami więcej wiedza niż lekarz).Może lekko przesadziła z tą astmą,jakoś do tej pory lekarka rodzinna ani alergolog nic takiego nie znalezli u niego. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4816774 Napisano: 08.11.2011 08:44:49 w Wkurza mnie...
Kurka wkurzyłam sie ździebko,ale oczywiście nie na dzieci. W sobotę mam ten wygrany wyjazd na cin cin do Warszawy, obkupiłam się w sukienke,buty,torebke,koszule, a wczoraj moje dzieci się rozchorowaly i mają zapalenie oskrzeli , a jedno dostało skierowanie do szpitala z podejrzeniem astmy.Można stwierdzic czy ktos ma astmę jak kaszle, bo ma zapalenie oskrzeli? zawsze lekarka rodzinna mowiła że kaszle bo ma alergie, po zwykłych syropkach przechodziło, a wczoraj musielismy isc do innej co ma dyzur nocny i wymysliła astmę, tak czekalam na ten wyjazd, a tu się pod górę robi emotka babcia sobie nie poradzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4807265 Napisano: 04.11.2011 10:01:32 w Kaufland konkursy
maa napisał(a):

karolkas napisał(a):

ma ktos moze zbędny paragonik na ten etap? chetnie bym przygarnęła




Karolkas przypomnij mi sie w weekend bede na pewno na zakupach to paragonik odstapie




o super by bylo, przypomne sie,dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4806434 Napisano: 03.11.2011 09:03:50 w Kaufland konkursy
ma ktos moze zbędny paragonik na ten etap? chetnie bym przygarnęła Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4806363 Napisano: 03.11.2011 08:33:59 w Wkurza mnie...
No kurde, w mojej rodzinie są lekko niezdrowe relacje. Jednym słowem chciałam dobrze, a mam teraz moralniaka, bo odebrałam babci i siostrze (bo miał być wspólny ich prezent) możliwość podarowania wnukowi fajnej zabawki (pomijam fakt, że moje dzieci czyli także wnuki babci, nie dostałyby równie fajnej zabawki). Więc tu już jest dyskryminacja wnuków.
To już w sumie nie chodzi o fakt, że to od cioci czy nie, tylko o to że ja cos daję, a oni chowają do szafy,by dać zabawkę na inną okazją w ramach swojego prezentu.
Ja tam zawsze będę pamiętać że jako małe dziecko dostawałam coś od jednej ciotki i co dostałam.I pamiętam też że jako dzieci się licytowaliśmy też kto co dostał.
Ehh szkoda gadać,zawsze obrócą kota ogonem, żebym tylko miala moralniaka, no i mam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4805259 Napisano: 03.11.2011 01:30:20 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Chciałaś dać coś dziecku, czy pokazać, że jesteś taką super ciocią? Nie twierdzę, że nie masz racji i rozumiem Twoje oburzenie, ale z drugiej strony to gdyby zależało Ci tylko na tym, by to dziecko miało frajdę, to w sumie jaka różnica, kto ten prezent wręczy?! A Siostra nawet, jak chciała tak zrobić, powinna Cię zapytać o to, czy się zgadzasz...




no chciałam żeby dziecko też wiedziało że dostaje tez coś od cioci, a nie ciagle od babci, mamy czy mikołaja.
To chyba tez przyjemnie jest jak dzieci później wiedzą od kogo co dostały. Moje przynajmniej wiedzą, że tę zabawkę maja od babci, tamtą od wujka, a tamtą mikołaj przyniósł i jak ten wujek przyjedzie to wiedzą że to od niego.Moim zdaniem tak powinno być. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4805145 Napisano: 03.11.2011 12:55:40 w Wkurza mnie...


uff dzieki, myślałam ze to ja jakaś dzwina jestem.tyle wskóralam, że siostra da tę zabawke dziecku (tak mi powiedziała) ale z tekstem do mnie że jestem nieczuła i babcia nie bedzie miala co dziecku dac na mikolaja i ot tyle w tym temacie emotka i jakos sie źle czuję, bądź człowieku dobry i daj coś dziecku Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4805079 Napisano: 03.11.2011 12:29:30 w Wkurza mnie...
szarri napisał(a):

karolkas napisał(a):

Ale sie wkurzyłam, nie wiem może ktoś mnie naprostuje, moze ja źle rozumuję.
Wysłałam synkowi mojej siostry prezent - samochód z lego i chciałam żeby go jemu wręczyła tak od ciotki, a ona co zrobiła? schowała i powiedziała że dokupi jeszcze czekoladkę i da mu na Mikołaja, ręce mi opadły.

No kurde nie wiem, a może tak się robi teraz, dostajesz od ciotek prezenty dla dzieci i je chowasz i selekcje robisz (to na mikołaja, to pod choinkę,to na urodziny) i jednym słowem pozbywasz sie problemu kupowania prezentu od siebie.


a siostra jest z tych normalnych? bo jeśli tak, to może po prostu wie, że dzieciak ma za dużo zabawek i nie chce mu dawać kolejnych bez okazji. wiem po moim rodzeństwie, że pierółka od babci, coś tam od cioci i nagle chłopaki mają dziesięć ton zabawek i nie potrafią docenić następnej ani nawet tych, co mają...




siostra mi napisała w smsie, ze nie ma w tym nic zlego ze chciała odciązyc babcię,która ma do obdarowania trzech wnuków i zeby ten prezent wręczyła babcia jako swój.A moje dzieci i tak prezentów od babci nie dostają, bo babcia nie ma pieniedzy (z resztą, jak dostaną lizaka tylko to też się cieszą a ja nie wymagam od nie).
Nie wiem jakoś mi sie to nie podoba i mam prawo być lekko wkurzona, chocby i w dobrym celu to było Wyświetl w wątku >>
0 0