Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#4963264 Napisano: 19.01.2012 10:11:53 w Oddam za darmo
kodzik z coca coli 5pkt, jak ktos wezmie to niech napisze tu że wziety

FWEWEN 3H4EN3 7E3J Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4946438 Napisano: 10.01.2012 12:47:26 w Oddam za darmo
Kod coca cola EE33M7 9KLFMW KPMN Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4941560 Napisano: 07.01.2012 10:39:48 w Wkurza mnie...
Wkurzam się na ospę, (ale mam powód) czemu ta choroba jest taka głupia, że nie zarazi dwójki dzieci na raz, jak jedno już prawie zdrowieje, to teraz drugie dziecko zaczyna. Od świąt tkwię w domu i nie wychodzę i nastepne 2 tyg mnie czeka, normalnie sfiksuję. emotka No i przez to że drugie dziecko zachorowało, to tego starszego nie mam jak do szkoły prowadzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4936822 Napisano: 04.01.2012 03:49:41 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Jestem wściekła cały czas, ale pomyślałam, że może kupię dziś te 2 Pudliszki jeszcze raz i jeszcze raz wyślę tą samą pracę. Ale z czytaniem ze zrozumieniem coraz gorzej u mnie. Jestem naprawdę wściekła emotka emotka



na fb napisali

Kochani, zgłoszenia należy dokonać w ciągu 3 dni po zakupie koncentratów albo do 3 dni po zgłoszeniu zakupić koncentraty. Mamy nadzieję, że teraz jest wszytko jasne emotka Życzymy wszystkim powodzenia!





ja mam paragon z 3 stycznia, wiec do 6 stycznia mam czas zeby wyslac, tak rozumiem. Ale chyba nie wysle bo nie zmontuje filmiku do tego czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4936818 Napisano: 04.01.2012 03:48:44 w Wkurza mnie...
ktosiu napisał(a):

Jestem wściekła cały czas, ale pomyślałam, że może kupię dziś te 2 Pudliszki jeszcze raz i jeszcze raz wyślę tą samą pracę. Ale z czytaniem ze zrozumieniem coraz gorzej u mnie. Jestem naprawdę wściekła emotka emotka



na fb napisali

Kochani, zgłoszenia należy dokonać w ciągu 3 dni po zakupie koncentratów albo do 3 dni po zgłoszeniu zakupić koncentraty. Mamy nadzieję, że teraz jest wszytko jasne emotka Życzymy wszystkim powodzenia!


Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4919921 Napisano: 26.12.2011 07:39:28 w Wkurza mnie...
no to się wkurzyłam, nie pojechałam na świeta specjalnie do teściowej, na ostatnią chwilę robilam i gotowałam na wigilię, tylko po to żeby moje dzieci się nie zaraziły na ospę od siostrzenicy, a dziś patrzę mój Kacper cały wysypany. Normalnie przez telefon się zaraził chyba, aż mi się śmiać chce z bezsensowności sytuacji.Dostałam od kolezanki Pudroderm i gencjanę, coś jeszcze potrzebuję? mam iśc do lekarza jutro, żeby stwierdzić na 100% że to ospa a nie np różyczka? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4917539 Napisano: 23.12.2011 06:15:05 w Wkurza mnie...
no w sumie z tym wyjazdem to się bardziej o męża bałam niz o dzieci, one predzej czy poźniej pewnie i tak zachorują. Nie pojechaliśmy emotka jak zachorują to zachorują kiedyś, specjalnie ich wozić i zarażać na zyczenie nie będę. A dorosłych można szczepić? żeby mąż się zaszczepił?
Siedzę w kuchni i na szybkiego coś teraz gotuję, nie powiem że musiałam masę zakupów zrobić dziś, co trochę wkurzające i nie należało do przyjemnosci. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4916132 Napisano: 22.12.2011 07:38:30 w Wkurza mnie...
toka napisał(a):

karolkas napisał(a):

Jeny co mam robic? mielismy jechać do tesciowej na święta, a dzis dzwonia do nas ze nasza siostrzenica na ospę jest chora.Własnie wysypało ją. Co mam robić? jak pojedziemy, to niby oni nie przyjdą, ale czy te wirusy są w mieszkaniu? jak oni tam chodza teraz? Jak zostaniemy, to doslownie nic na wigilię nie mam emotka


moze się mylę ale ospa chyba nie jest juz groźna jak wysypie-najpierw poczytaj a potem się martw emotka



no wlasnie ja tez tak myslalam, czytam w internecie ze właśnie jest zakaźna na dwa dni przed krostkami i az do czasu odpadniecia strupków. A w ogóle nawet jak ktoś już chorował to i tak moze zachorować na półpaśca. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4916121 Napisano: 22.12.2011 07:31:56 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

karolka, jeśli mieliście ospę to możecie jechać

jeśli nie - jest spore ryzyko zachorowania, szczegolnie podczas wysypywania



ani dzieci, ani mąż nie mieli ospy Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4916111 Napisano: 22.12.2011 07:29:54 w Wkurza mnie...
Jeny co mam robic? mielismy jechać do tesciowej na święta, a dzis dzwonia do nas ze nasza siostrzenica na ospę jest chora.Własnie wysypało ją. Co mam robić? jak pojedziemy, to niby oni nie przyjdą, ale czy te wirusy są w mieszkaniu? jak oni tam chodza teraz? Jak zostaniemy, to doslownie nic na wigilię nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4915222 Napisano: 22.12.2011 09:45:24 w Wkurza mnie...

ja kiedys w tesco wygrałam ciężarowkę policyjną lego, przysłali statek. Szczerze nawet nie zauważylam, że cos innego przyszlo.A po tygodniu przyslali ciężarówkę i jeszcze przeprosili ze błędny zestaw przysłali. Oczywiście statku nie odsyłałam z powrotem, dziecko już się dawno nim bawiło. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4899910 Napisano: 14.12.2011 08:37:04 w RMF
ivisia napisał(a):

warszawa - gocław emotka


dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4899901 Napisano: 14.12.2011 08:36:09 w RMF
avikusia napisał(a):

wam tez sie nie ładuje?! emotka


nie uslyszalam jaka galeria,pomozcie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4883158 Napisano: 07.12.2011 11:30:01 w RMF
w tej zabawie ten konkurs to totalna porażka dla mnie,za kazdym razem am problem z ułożeniem kwoty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4883097 Napisano: 07.12.2011 11:18:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

turli napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurza mnie podejście ludzi,którzy uważają, że jak jest coś wygrane w konkursie to znaczy ze nie jest warte swojej ceny. Chcę sprzedać kino domowe,które normalnie jest warte najmniej 2200 a gościu mi piszę, że on zaryzykuje i kupi ode mnie za 1000 zł.No kurcze, to wole w ogóle nie sprzedawać. emotka


Wdł.mnie powinnaś sprawdzić ile taki sam model kosztuje najmniej w jakimś sklepie internetowym i dać trochę niższą cenę. Zawsze sprawdzam w regulaminie jaka jest wartość nagrody, a potem okazuje się że w sieci sklepy sprzedają teniej. Stąd może kłopot.



racja, wartość regulaminowa zawsze jest zawyżona ;/

np w konkursie kropka tv do wygrania jest odtwarzacz dvd blu-ray Funai za 2499 zł emotka

a na allegro można kupić za ok 800 zł max

nowy!!




No cena 2200 to jest nie regulaminowa tylko najniższa w sklepie internetowym, według regulaminu jeszcze więcej kosztuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4882930 Napisano: 07.12.2011 10:39:10 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurza mnie podejście ludzi,którzy uważają, że jak jest coś wygrane w konkursie to znaczy ze nie jest warte swojej ceny. Chcę sprzedać kino domowe,które normalnie jest warte najmniej 2200 a gościu mi piszę, że on zaryzykuje i kupi ode mnie za 1000 zł.No kurcze, to wole w ogóle nie sprzedawać. emotka


to w jakim celu piszesz , że coś jest wygrane w konkursie?



no nie wiem jak ktoś się pyta, jakie jest pochodzenie kina, to piszę, a co mam nie mowić że z konkursu?
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4882909 Napisano: 07.12.2011 10:33:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie podejście ludzi,którzy uważają, że jak jest coś wygrane w konkursie to znaczy ze nie jest warte swojej ceny. Chcę sprzedać kino domowe,które normalnie jest warte najmniej 2200 a gościu mi piszę, że on zaryzykuje i kupi ode mnie za 1000 zł.No kurcze, to wole w ogóle nie sprzedawać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4880424 Napisano: 06.12.2011 01:16:09 w Wkurza mnie...
a wkurzaja mnie dzisiejsze wszelkie konkursy na fb - napisz co dostałaś,napisz jaki wymarzony prezent,napisz, ktory prezent najbardziej zapamietałaś,napisz list do mikołaja, namaluj mikołaja - wymiękam, tyle tego ,a nigdzie się nie mogę zmobilizować i czasówki, wszędzie się spóźniam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4880409 Napisano: 06.12.2011 01:13:35 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

karolkas napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie ,że córka postawiła sobie za punkt honoru chyba zjedzenie wszystkich słodyczy , które dostała z okazji Mikołaja i nic nie daje sobie powiedzieć , bo jej Mikołaj przyniósł i ona wie ,kiedy ma zjeść...

więc 4 latka właśnie siedzi na kanapie i wcina 5 batona a jest w domu od 30 minut ...



oj tam oj tam, ja stara baba a zjadłam już pół paczki ptasiego mleczka, no bo to od mikołaja, (nie tuczy emotka tak sobie tłumaczę)



ja też się jej wcale nie dziwię,bo od rana zamiast posiłków wcinam batoniki i ptasie mleczko
emotka a tłuszczyk tak rośnie,że nawet to słychać emotka




ja nic nie słyszę, więc chyba nie jest tak źle jeszcze emotka raz w roku można, (tylko tych razów u mnie np, jest dużo) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#4880331 Napisano: 06.12.2011 12:54:28 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

wkurza mnie ,że córka postawiła sobie za punkt honoru chyba zjedzenie wszystkich słodyczy , które dostała z okazji Mikołaja i nic nie daje sobie powiedzieć , bo jej Mikołaj przyniósł i ona wie ,kiedy ma zjeść...

więc 4 latka właśnie siedzi na kanapie i wcina 5 batona a jest w domu od 30 minut ...



oj tam oj tam, ja stara baba a zjadłam już pół paczki ptasiego mleczka, no bo to od mikołaja, (nie tuczy emotka tak sobie tłumaczę) Wyświetl w wątku >>
0 0