Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#5554820 Napisano: 17.01.2013 06:48:43 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś mi pomoże? o co chodzi w tych zakupach biedronkowych za 120 zł : śmietana mleczna dolina 18 ok 500 g do wszystkich przepisów; jak kupiłam śmietanę mleczną dolinę 330 g 18% to źle kupiłam?


ponoc ma byc toczka w toczke jak na ich wykazie-lepiej nieb ryzykowac bo moga nie uznac calego paragonu




ale nie bylo zadnej śmietany 500 g mlecznej doliny Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5554809 Napisano: 17.01.2013 06:45:59 w Biedronka
Czy ktoś mi pomoże? o co chodzi w tych zakupach biedronkowych za 120 zł : śmietana mleczna dolina 18 ok 500 g do wszystkich przepisów; jak kupiłam śmietanę mleczną dolinę 330 g 18% to źle kupiłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5551192 Napisano: 14.01.2013 05:32:37 w Biedronka
no dobra nie wiem jakim cudem,ale mojemu mężowi - mugolowi udało się ustrzelić jedną biedronkę. Dziękuję dobrym duszyczkom co mi pomogły i wytłumaczyły o co w ogóle chodzi w konku. Mam pytanie czy te zakupy czy już ktoś wie mogą być na kilku paragonach?bo z pewnością na jednym mi się nie uda Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5545102 Napisano: 08.01.2013 05:51:59 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

karolkas napisał(a):

ja jestem ciekawa jak to bedzie w wakacje, dziecko np. nie bedzie chodzic do przedszkola w czerwcu pare dni, praktycznie te dni odliczają w lipcu, ale jak w lipcu nie bedzie juz w ogole chodziło do przedszkola, to czy przedszkole bedzie robiło zwrot pieniedzy na konto bankowe? mial ktos tak?


u nas dni z czerwca odliczają we wrześniu.

a jak dziecko kończy edukację w przedszkolu, to zwracają na konto emotka



acha to w ten sposób działa,dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5545092 Napisano: 08.01.2013 05:46:32 w Wkurza mnie...
ja jestem ciekawa jak to bedzie w wakacje, dziecko np. nie bedzie chodzic do przedszkola w czerwcu pare dni, praktycznie te dni odliczają w lipcu, ale jak w lipcu nie bedzie juz w ogole chodziło do przedszkola, to czy przedszkole bedzie robiło zwrot pieniedzy na konto bankowe? mial ktos tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5530946 Napisano: 28.12.2012 07:05:21 w Biedronka
mam pytanko czy te produkty później które trzeba kupić to muszą być Produkty wyprodukowane przez biedronkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5530468 Napisano: 27.12.2012 06:07:30 w Biedronka
ela napisał(a):

karolkas napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

mam jeszcze pytanie, śle się:
SMAKI.HASŁO.IMIÊ.NAZWISKO.MIASTO?

Nie wiem, czy jutro zdążę do 10.00 kupić gazetę. emotka



no wlasnie gazetke musze miec kupioną do jutra zeby wyslac smsa? czy najpierw wyslac smsa, a pozniej dopiero gazetke dokupic?


mozesz dokupić pózniej gazetek jest w każdej biedronce dużooooooooo




aa to juz wiem na czym stoję, bardzo slicznie dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5530451 Napisano: 27.12.2012 05:57:21 w Biedronka
ilonar2301 napisał(a):

mam jeszcze pytanie, śle się:
SMAKI.HASŁO.IMIÊ.NAZWISKO.MIASTO?

Nie wiem, czy jutro zdążę do 10.00 kupić gazetę. emotka



no wlasnie gazetke musze miec kupioną do jutra zeby wyslac smsa? czy najpierw wyslac smsa, a pozniej dopiero gazetke dokupic? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5530401 Napisano: 27.12.2012 05:39:41 w Biedronka
sydariameki napisał(a):

bloomcia napisał(a):

przyłączam się do prośby z hasłem. I mam pytanie, co trzeba wpisać w miejscu zakupy?


Słowo zakupy- to tj prefiks



a czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak kr... na rowie o co biega z tym konkursem z zakupami, nie brałam udziału w pierwszej edycji i zupełnie nie w temacie jestem. Albo linka gdzie mogę o tym poczytać? bardzo proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5501092 Napisano: 08.12.2012 04:50:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wrrr pomarudzę troszeczkę, może to coś da, oprócz pierdułek nic nie wygrywam, a zwłaszcza to na czym mi zależy.Chciałabym wygrać kiedyś super, mega wypaśną nagrodę (czyt. miesiąc na Karaibach dla całej rodziny, rodzinny samochód lub 20 tyś w gotówce). Podobno marzenia się spełniają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5487075 Napisano: 02.12.2012 08:01:09 w Biedronka
skarb888 napisał(a):

Jest jednoznaczny zapis w regulaminie, pomijając oczywisty dla mnie fakt, że tego typu konkurs plastyczny kierowany jest do dzieci:

2. Warunki uczestnictwa w Konkursie

2.1. Uczestnikiem Konkursu może być niepełnoletnia osoba fizyczna, za wyjątkiem osób wymienionych w pkt 2.2 i 2.3 regulaminu. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dołączenie do pracy poniżej zamieszczonej pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na udział podopiecznego w niniejszym konkursie. Zgoda obejmuje również akceptację warunków niniejszego regulaminu.

2.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy, członkowie władz i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich rodzin i osoby im najbliższe.

2.3. Przez członków rodziny, o których mowa w pkt 2.2 rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia.




no chyba jest napisane że MOŻE być, ale nie musi Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5486971 Napisano: 02.12.2012 07:25:43 w Biedronka
dotusia napisał(a):

petunija1 napisał(a):

dotusia napisał(a):

petunija1 napisał(a):


Z tego co wiem można było wygrać zwykłą pracą.

Pamiętaj,że teraz jest ograniczenie wiekowe-ze wskazaniem na dzieci, więc nie wiem jak tam sie odnajdą prace przestrzenne...
emotka



to poproszę siostrzeńca, by wykonał pracę i ją podrasujemy emotka



dzięki za odpowiedzi... rezygnuję z przestrzennych... stawiam na wrodzony talent
mojego 4-letniego siotrzeńca emotka



emotka Powodzenia!
U mnie rysuje moja 5 latka... emotka
Ale praca pójdzie jak narysowała. emotka



podrasujemy = dodamy jakąś inną technikę... ja mu podpowiem i tyle emotka
zresztą oglądamy nałogowo Pana Robótkę na Cbeebies, więc może zaczerpniemy jakiś pomysł stamtąd emotka



nie wiem czemu się uparliście że ma byc to praca zrobiona przez dziecko, jest napisane że jak dziecko robi to ma mieć zgodę przedstawiciela,nie widziałam nigdzie zapisu ograniczenia wiekowego.

u mnie wygrała praca przestrzenna, ale kierując się ogólnym nie pokazywaniem swoich prac, ani haseł nie pokażę, bo zaraz się zacznie. Praca była przestrzenna, bardzo pracochłonna, robiona wspólnie z dziećmi i zawierała w sobie wiele technik plastycznych. Ot i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5477756 Napisano: 28.11.2012 08:51:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
Szczere gratulacje wygrana marzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5477748 Napisano: 28.11.2012 08:50:10 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że praca mnie tak absorbuje, a później dzieci, że już nie mam czasu na konki, nic nie wygrywam i czuję się trochę niedowartościowana.Nie przypuszczałam, że taki czas najdzie.A jak sie do czegoś zmobilizuję i pójdę do sklepu, to i tak nie kupuję tego produktu co trzeba nie ta gramatura, nie ta nazwa, nie ta kwota na paragonie emotka rozpaczliwie potrzebuje choć małej wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5472913 Napisano: 26.11.2012 06:49:07 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

Zastanawiam się kto sprzedał nasze nr znów. Dostaję od rana SPAM od 73601... emotka emotka
Regina?
Elitte z Albedo?
Biedronka z 2000 sklepem?
Columbit?



ja mysle ze biedrona, bo tez dostaję, a tylko w biedronce bralam udział z tych wymienionych przez Ciebie

Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5459336 Napisano: 19.11.2012 10:53:12 w Wkurza mnie...
mam już syndrom wkurzania się na pracę chyba, ale to mi przejdzie chyba
Ale najbardziej wkurza mnie streetcom, ciagle mnie bombardują mailami że za mało raportów napisałam, po ile wy raportów piszecie ?(ja mam 7) a ciągle im mało (kampania Tetra Pak). Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5424802 Napisano: 29.10.2012 01:44:54 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem taką ofiarą losu emotka

Nie ma to, jak zacząć tydzień od efektownego upadku z roweru, przez co wyglądam jak ofiara przemocy domowej i nawet kawę muszę pić przez rurkę, bo spuchnięta wara straciła czucie emotka

... a najgorsze jest to, że spuchła w tak zwany dzióbek, więc nie pozostaje mi nic innego, jak zrobić sobie serię słit foci emotka



ej nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Teraz akurat jest masa konków na makijaż hallowenowy, akurat może się nada
emotka nie będziesz musiała się dużo charakteryzować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5399150 Napisano: 12.10.2012 07:43:40 w Biedronka
amaranta86 napisał(a):

jokan napisał(a):

amaranta86 napisał(a):

Wysyłam i wysyłam ale jakoś w gusta nie trafiam a to już naprawdę szczyt moich możliwości, nic lepszego nie wymyślę emotka



moje dzisiejsze poszły, ale bez polotu;-), wiec jutro na nic nie liczę
emotka



a może akurat się trafi! emotka


lewa102 napisał(a):

a mam pytanie do osob co wygraly. Czy ktos mial taka sytuacje ze wysylal przez kilka dni tego samego smsa i np. dopiero trzeciego dnia wpadla za niego nagroda?



dołączam się do pytania emotka



ja za drugim razem na moja mamę na tą samą treść trafiłam, więc może warto codziennie wysyłać to samo.I nie powiem że był to jakies super inteligentne hasło (w każdym bądź razie nikomu się nie podobało) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5398421 Napisano: 11.10.2012 04:17:00 w Biedronka
czarnygreg napisał(a):

karolkas napisał(a):

Pomóżcie kto mi podpowie jak ma wyglądać ten sms zwrotny gdy sie wygra, cholerka moja mama nie umie danych osobowych wysłać swoich


dane.imię nazwisko.adres.rok urodzenia.zgoda na nr 81020



maja byc kropki, czy przecinki, bo każdy co innego pisze Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5398406 Napisano: 11.10.2012 04:12:22 w Biedronka
Pomóżcie kto mi podpowie jak ma wyglądać ten sms zwrotny gdy sie wygra, cholerka moja mama nie umie danych osobowych wysłać swoich Wyświetl w wątku >>
0 0