Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#5691388 Napisano: 05.07.2013 14:45:38 w Biedronka
asante napisał(a):

Życzę wszystkim takiej radości, choć przyznam, że chwila, kiedy pani klepie formułkę i nie wiadomo czy się wygrało czy się jest n-rezerwowym jest straszna... Nie powinni tego robić ludziom.



no dokładnie, bardziej się zdołowałam faktem że jestem rezerwowa niż gdybym w ogóle nie wiedziała, moim zdaniem nie powinni tego robić Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5691372 Napisano: 05.07.2013 14:35:33 w Biedronka
asante napisał(a):

Dzięki dzięki wszystkim, serio to jest efekt wizualizacji, bo wcześniej pisałam chyba lepsze hasła, ale wymyśliłam sobie, że ten dzień będzie mój i tak zaprogramowalam głowę. Karolkas (nie)STETY mam paragon emotka



wiem, wiem że masz, gratulację, kurcze a mam dzis imieniny moglabym mieć fajny prezent. Co mnie podkusiło żeby wysyłać 2-ego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5691356 Napisano: 05.07.2013 14:25:06 w Biedronka
ultrablack napisał(a):

karolkas napisał(a):

karolkas napisał(a):

asante napisał(a):

szakal007 napisał(a):

Ja już swoją wygraną dobrze przyświętowałem emotka
Dokładnie, dziś czas na wygraną asante sana ! Ale spokojnie miejsca od 3 lipca wolne emotka


Ale jaja, wywizualizowałam sobie skuter z 2 lipca emotka emotka emotka emotka emotka emotka



buuu a ja rezerwowa jestem emotka właśnie z 2 lipca



po kij mam wysyłać paragon teraz



zrob zdjecie telefonem i wyslij emotka



ale po co przecież asante na pewno ma paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5691352 Napisano: 05.07.2013 14:23:33 w Biedronka
karolkas napisał(a):

asante napisał(a):

szakal007 napisał(a):

Ja już swoją wygraną dobrze przyświętowałem emotka
Dokładnie, dziś czas na wygraną asante sana ! Ale spokojnie miejsca od 3 lipca wolne emotka


Ale jaja, wywizualizowałam sobie skuter z 2 lipca emotka emotka emotka emotka emotka emotka



buuu a ja rezerwowa jestem emotka właśnie z 2 lipca



po kij mam wysyłać paragon teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5691346 Napisano: 05.07.2013 14:21:42 w Biedronka
asante napisał(a):

szakal007 napisał(a):

Ja już swoją wygraną dobrze przyświętowałem emotka
Dokładnie, dziś czas na wygraną asante sana ! Ale spokojnie miejsca od 3 lipca wolne emotka


Ale jaja, wywizualizowałam sobie skuter z 2 lipca emotka emotka emotka emotka emotka emotka



buuu a ja rezerwowa jestem emotka właśnie z 2 lipca Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5691228 Napisano: 05.07.2013 13:02:41 w RMF
spursman napisał(a):

ondine napisał(a):

kubatbg napisał(a):

kochani teraz jak będzie 3 runda to podpowiadam alt + F4 włącza auto-uzupełnienie emotka


emotka Hehe emotka



po co zdradzasz ten sekret??! zmniejszasz sobie i nam szanse! emotka



ja nawet z taką podpowiedzią nie mam autouzupełniania, Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5691032 Napisano: 05.07.2013 11:42:44 w Inne mniejsze markety
dostałam taką wiadomość od superpharm

w dniu dzisiejszym powinna dotrzeć do Państwa pierwsza część nagrody dodatkowej – bon o wartości 50 zł Kolejny bon dotrze w terminie do 10 lipca.

Proszę koniecznie przekazać kurierowi podpisany dokument Protokołu Przekazania Nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5689907 Napisano: 04.07.2013 10:32:18 w RMF
ekuc2 napisał(a):

emotka dzieeeeeeeń doooooooobry emotka

zaczynamy przygotowania do kolejnego dnia konkursowego A teraz szybkie emotka emotka i jak ktoś nie dospał emotka i nasłuchujemy naszego ulubionego radia RMF FM a gdy miła Pani wypowie magiczne zaklęcie, szybko kwoty uzupełniamy emotka a na koniec dnia emotka gratulujemy zwycięzcom emotka emotka



już myślałam że wygrałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5688131 Napisano: 02.07.2013 13:41:01 w RMF
ekuc2 napisał(a):

karolkas napisał(a):

a gdzie się ten formularz pojawia, u mnie nic nie ma emotka


strona http://zakupowe-szalenstwo.tesco.pl/ po starcie edycji zmienia się w pole gry i formularz



aaa bo ja mam teraz tylko takie szare pole, informacja o konkursie i wybór na dole galerii i nic wiecej Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5688127 Napisano: 02.07.2013 13:37:22 w RMF
a gdzie się ten formularz pojawia, u mnie nic nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5687571 Napisano: 01.07.2013 20:10:33 w Biedronka
mia napisał(a):

asante napisał(a):

mia napisał(a):

asante napisał(a):

Błagam organizatorów o niepublikowanie haseł, bo te z Lay's powodują, że mam ochotę rzucić się z okna...


Co ja mam powiedzieć? Trzy paragony i zero wygranych.
Fakt, że od gdzieś połowy drugiego tygodnia, po obejrzeniu haseł, odechciało mi się grać... emotka


3? To ja nie mówię ile ja napisałam, a wygrałam raz i to jednym ze słabszych swoich haseł emotka


Kochana, trzy paragony, haseł ze 20... emotka



i ja się dołącze do grona narzekających, u mnie ani jedno nie wpadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5687149 Napisano: 01.07.2013 12:14:08 w Biedronka
koper napisał(a):

karolkas napisał(a):

koper napisał(a):

Jednak graf wysyła maile partiami. Właśnie dostałam na onetową skrzynkę. 100% skuteczność w konkursie emotka


te gadżety z coca coli to jest z konkursu przy jednym stole?


Nie, to z konkursu piłkarskiego
https://www.e-kon...115255/#.UdFVvWJM_I4

(Kulinarny rozsyła maile we wtorki)



aaa dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5687138 Napisano: 01.07.2013 12:10:37 w Biedronka
koper napisał(a):

Jednak graf wysyła maile partiami. Właśnie dostałam na onetową skrzynkę. 100% skuteczność w konkursie emotka


te gadżety z coca coli to jest z konkursu przy jednym stole? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5686088 Napisano: 28.06.2013 22:32:19 w Przedszkolaki i przedszkola :)
malaga1 napisał(a):

Dziewczyny poradzcie mi co mam zrobić! Od jakiegoś czasu chodze wkurzona na ta sytuacje i mysle. Otóż w przedszkolu mojego dziecka delikatnie mówiąc chyba 'wszystko sie rozłazi' a najbardziej panie. Dzieciaki prawie nic nie robią w zorganizowanych grupach, prawie zadnych rysowanek wspólnych a juz napewno nie wierszyków, spiewania... Czy u was tez tak jest? W zeszłym roku córa na koniec roku przyniosła nawet nie w 1/4 zapełnione książeczki za które zapłaciłam 120zł. Po co wiec to kupować? Na spacery tez nie chodza prawie bo komu by sie chciało te dzieciaki ubierać?! Za oknem słońce a oni siedza w budynku. Panie natomiast z lubościa oddają się nałogowi palenia papierosów co widzę z okna bo mam przedszkole pod nosem. Dymek 2-3 razy w ciagu godziny to chyba lekka przesada!! emotka Rok temu zwracaliśmy pani dyrektor uwagę na ten problem to panie zaczeły być dyskretniejsze i wychodziły za druga część budynku emotka Moje dziecko przynosi do domu jakies rysunki na zuzytych podrukowanych kartkach, gazetach to co sama namaluje jak jej się chce albo zabiera z domu własne książeczki czy wycinanki.
Nie mam tyle odwagi żeby isc i zrobic awanture bo nigdy nie wiadomo jak to się odbije na dziecku ale w środku normalnie mnie juz nosi emotka



czyżbyś była ze Szczecina? bo bo u mnie dokładnie identyczna sytuacja,jak się już cieszę, że mój Karolek skończył z tym przedszkolem dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5683587 Napisano: 25.06.2013 19:34:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

dotusia napisał(a):

też macie wrażenie, że osoby wygrywające w Lays max bardzo się powtarzają? czyżby ilość miała znaczenie? może moje kilka pomysłów po prostu tonie w tej ilości haseł... ile wy ślecie dziennie?



Nie wiem jak inni ale ja jeszcze żadnego nie wysłałam a paragony z pierwszego dnia mam emotka



a na lays max trzeba mieć paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5677070 Napisano: 15.06.2013 10:54:10 w Dziś cieszę się z.....
Dziś się cieszę, że na dwa dni przed planowanym wyjazdem dostałam w końcu bilety i vouchery i mogę ze spokojnym sercem jechać do Disneylandu i przeżyć najpiękniejszą przygodę z dziecięcych marzeń.Pozdrowię od Was Myszkę Miki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5675290 Napisano: 12.06.2013 21:43:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


do mnie dzis dzwonil jakis numer prywatny ale nie zdążyłam odebrać, tak się zastanawiam co to mogło być, wafelki, a moze nivea, a moze superpharm pantene? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5673636 Napisano: 10.06.2013 18:33:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a na cifa przychodzą smsy czy maile, bo nie wiem co sprawdzac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5668019 Napisano: 03.06.2013 17:31:13 w Wkurza mnie...
podniecona wygraną w loterii halls przy jednym zgłoszeniu zainwestowałam kasę w loterię nivea, cif,profi i kurde zero i jestem zła, a przecież dobrze wiem, że loterie mnie nie lubią, naiwna jestem Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5663084 Napisano: 27.05.2013 21:47:24 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

Kolejny dzień porażek z rzędu...
Co za miesiąc...



aj już tak nie mów, ja wygrałam od Ciebie stolik, Ty ode mnie torbę , coś tam wygrałyśmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0