Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#7182059 Napisano: 11.06.2024 07:13:50 w Wkurza mnie...
majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Ok, w to nie wątpię. A co do AI, to nie wiem, jak to jest z „kreatywnością”, bo nie korzystałam ani razu z tego typu narzędzi. 
Czasem są konkursy, gdzie można przeczytać nagrodzone prace (rzadko, ale coś tam 1-3 razy w roku się pojawia). O ile te za główną nagrodę są zazwyczaj świetne, o tyle wiele z owych prac jest słabych, bez polotu, pozbawione stylistyki, interpunkcji, ba, nawet z błędami, a są nagradzane. Owszem, jury wybiera, co wedle nich jest kreatywne, oryginalne itp., także nie ma co o tym dyskutować emotka

Wiesz ile ja razy napisalam cos wg mnie fenomenalnego? Wiele razy. Inni tez umieja pisac i nikt nie jest pepkiem swiata z nagroda nike, ze ma miec monopol na wygrywanie.

Jeju, spokojnie, nie chciałam aż takich emocji wzbudzić swoją wypowiedzią w wątku „wkurza mnie”. O żadnym monopolu na wygrywanie nie mówię, do „pępka świata” akurat mi jest bardzo, bardzo daleko. Także chill emotka   PS. Pisałam z Tobą kiedyś na priv na jakiś temat, już nie pamiętam, ale jesteś miłą i sympatyczną osobą, także uszczypliwości, szczególnie w tym wątku „wkurza mnie” można zostawić na bok. Bo mnie po prostu, tak zwyczajnie wkurza, że się nie udało wygrać czegoś fajniejszego emotka  No, ale ja nie gram na słupy z niewiadomo jaką ilością odpowiedzi, a tylko i wyłącznie na siebie, także i tak jest dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7181986 Napisano: 10.06.2024 18:50:53 w Wkurza mnie...
Ok, w to nie wątpię. A co do AI, to nie wiem, jak to jest z „kreatywnością”, bo nie korzystałam ani razu z tego typu narzędzi. 
Czasem są konkursy, gdzie można przeczytać nagrodzone prace (rzadko, ale coś tam 1-3 razy w roku się pojawia). O ile te za główną nagrodę są zazwyczaj świetne, o tyle wiele z owych prac jest słabych, bez polotu, pozbawione stylistyki, interpunkcji, ba, nawet z błędami, a są nagradzane. Owszem, jury wybiera, co wedle nich jest kreatywne, oryginalne itp., także nie ma co o tym dyskutować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7181871 Napisano: 10.06.2024 13:39:50 w Wkurza mnie...
xooxoo napisał(a):

zebry napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane.

no wg mnie dużo osób napisało świetną odpowiedź, raz wygrasz, raz nie.

Tez napisalam oryginalna odpowiedz i nawet wiadra nie mam. Trzeba byc cierpliwym przy obecnej konkurencji.

Też tak myślę. Konkurencja coraz większa, ale może następnym razem uda się trafić coś większego. Też mi się wydawało, że napisałam świetną odpowiedź... emotka  i dalej tak myślę! A wiadro przyda mi się na balkonie emotka

W to nie wątpię emotka  natomiast, jeśli faktycznie ludzie używają AI do pisania odpowiedzi, to trochę idea oceniania kreatywności w konkursach odpada. W końcu to nie człowiek, a system AI pisze wówczas „kreatywnie”. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7181755 Napisano: 10.06.2024 11:09:02 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7181271 Napisano: 07.06.2024 16:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Czy maile z bonami do stokrotki z magnum poszły w jednym czasie czy wysyłają etapowo?
emotka

Też mnie to zastanawia, ale nikt nic nie pisze... Choć znając Smolara, wszystko za jednym razem. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7181023 Napisano: 07.06.2024 07:06:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

U Was też wyskakuje błąd serwera przy wchodzeniu w kalendarz?

Tak. nie wiadomo co się kończy i co dodane- błąd serwera na wszelkich urządzeniach i przeglądarkach- sprawdzone. pionas

Pisałam w innym wątku - wchodzenie na stronę przez tryb incognito działa. Ale żmudna robota, by się zalogować itp., także oby zostało to naprawione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7180984 Napisano: 06.06.2024 21:21:42 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

Czy możecie zobaczyć konkursy dziś dodane albo te, które dziś się kończą? mi się pojawia "wewnętrzny błąd serwera".

U mnie od dawna tak jest, czyszczenie ciasteczek nie pomogło. Mój sposób - otwieranie e-konków w trybie incognito. Jedynie wkurzające są te wyskakujące za każdym razem okienka o akceptacji ciasteczek itp.... Wiem, żę one są nieuniknione w incognito, ale "aż" 3 różne rzeczy trzeba zaakceptować Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7180885 Napisano: 06.06.2024 13:06:40 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ktosiek1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Lidl Heinz patelnie - nadal nikt nie otrzymał??? Agencja nie odbiera telefonu...

Nope....też czekam

Jeżeli minął już czas na regulaminowa wysyłkę i milczą to może to Heinza by napisać....

Jeden z wygranych konkursowiczów napisał do Heinz, zobaczymy co dadzą znać (napisał mi na priv). Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7180352 Napisano: 04.06.2024 19:35:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
escada napisał(a):

czy w konkursie wafelkowym WW  wygrał ktoś zgłoszeniem wysłanym we wcześniejszych  etapach?

Nie. Natomiast widząc odpowiedzi z tygodnia na tydzień, są one coraz słabsze (oczywiście to moje własne zdanie). Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7180059 Napisano: 03.06.2024 18:22:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Lidl Heinz patelnie - nadal nikt nie otrzymał??? Agencja nie odbiera telefonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7179842 Napisano: 02.06.2024 20:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

Rodowita przed chwileczką poszła bez żadnych problemów , a po Waszych wpisach już się obawiałam, że paragon zmarnowany. Raczej nic z tego nie będzie , ale szansa do puli wpadła.

Kurczę, mi dalej nie idzie, grrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7179832 Napisano: 02.06.2024 20:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurczę, czyli pewnie po ptokach emotka  Kilka razy już próbowałam i dalej to samo...  w regulaminie nie ma informacji, że np. zgłoszenia tylko do konkretnej godziny. Pewnie mają przeciążony serwer (aż tyle zgłoszeń by było?!) lub sama już nie wiem co. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7179827 Napisano: 02.06.2024 19:22:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rodowita - cały czas po kliknięciu dodania zgłoszenia kręci się kółeczko i nic się nie dzieje... ktoś z Was dokonywał zgłoszenia i miał ten sam problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7179826 Napisano: 02.06.2024 19:22:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rodowita - cały czas po kliknięciu dodania zgłoszenia kręci się kółeczko i nic się nie dzieje... ktoś z Was dokonywał zgłoszenia i miał ten sam problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7178647 Napisano: 27.05.2024 21:05:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Oyakata z ostatniego konkursu żabki - czeka ktoś jeszcze na bon do żabki i zestaw produktów? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7178640 Napisano: 27.05.2024 20:41:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dobrze się orientuję, że 1000 zł z Lidla z Heinz ostatnio poszły, a zestaw patelni jeszcze nie? Czy te 1000 zł to było z innego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7177185 Napisano: 21.05.2024 18:27:59 w Czy informują/ informowali?
pusheen napisał(a):

ditomaso napisał(a):

WW? Dzisiaj echo czy opóźnienie?

Są wyniki. Ale mam wrażenie, że wyjątkowo słabe odpowiedzi wybrali tym razem. emotka

Zgadzam się... u mnie mimo jakiejś wygranej, dość słaby tekst wygrał, a kilka świetnych nic. 

A w temacie, czy Heinz z Lidla ten ostatnio zakończony już informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7177090 Napisano: 21.05.2024 13:19:22 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
parad0x napisał(a):

mampytanie napisał(a):

A czy ktoś z Was kontaktował się z organizatorem konkursu Heinz, gdzie były te patelnie do wygrania? I czy dobrze widzę, że najpierw było 45 dni na wysyłkę nagród, a teraz w regulaminie do tego właśnie starego konkursu, jest zmienione na 65 dni?

Pisałem maila dokładnie w tej sprawie, ale brak jakiegokolwiek odzewu.

Dalej cisza z ich strony? Te 65 dni roboczych chyba mija jutro, jeśli dobrze liczę. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7175516 Napisano: 15.05.2024 07:56:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
A czy ktoś z Was kontaktował się z organizatorem konkursu Heinz, gdzie były te patelnie do wygrania? I czy dobrze widzę, że najpierw było 45 dni na wysyłkę nagród, a teraz w regulaminie do tego właśnie starego konkursu, jest zmienione na 65 dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7174409 Napisano: 09.05.2024 13:30:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mampytanie napisał(a):

A co z patelniami z Heinza? Już wysyłali? Bo ja nadal czekam.

Ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0