Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#6834876 Napisano: 01.01.2022 19:55:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

mampytanie napisał(a):

greka napisał(a):

giti napisał(a):

Mam pytanko bo nie zauważyłem, czy nikt nie wygrywa w loterii Lidla za opinie? Tam jest troche tych nagród, a nie widziałem żeby ktoś pisał.. ? emotka

też o tym myślałam, ja wysłałam dość sporo i nic

Też trochę wysyłałam przez pewien czas i również nic. 

Nie wiem jakie mają kryteria nagradzania, bo u mnie też nic,a kilka wysłałam emotka

żadne...bo to loteria

Dokładnie, a do tego tego pewnie zgłoszeń jest multum, bo jednak jakikolwiek zakup w Lidlu upoważnia do wzięcia udziału.  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

mampytanie

#6834830 Napisano: 01.01.2022 16:23:06 w Avanti
pawelkoo napisał(a):

Widzieliscie nagrody w Lays? Wrr, znowu te kody Canal+ na miesiąc (i to milion nagród...)

Który konkurs? Jest w bazie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6834819 Napisano: 01.01.2022 14:57:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
greka napisał(a):

giti napisał(a):

Mam pytanko bo nie zauważyłem, czy nikt nie wygrywa w loterii Lidla za opinie? Tam jest troche tych nagród, a nie widziałem żeby ktoś pisał.. ? emotka

też o tym myślałam, ja wysłałam dość sporo i nic

Też trochę wysyłałam przez pewien czas i również nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6834811 Napisano: 01.01.2022 13:31:58 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:

samsung Galaxy Watch4 Classic srebrny (1000 zł już z wysyłka)

Plecak z myszką Micky z Nestle (35 zł) Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6834766 Napisano: 31.12.2021 21:16:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

paula9891 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy coś robicie w związku z brakiem maila potwierdzającego udział w Tyskim? Wysyłacie jeszcze raz? W regulaminie na szybko nie znalazłam nic odnośnie tego maila.. 

Po prostu dziś nie ma zwrotek. Wyślesz drugi raz i zwrotki też nie będzie emotka

Przed chwilą wysłałam zgłoszenie i zaraz przyszło na maila potwierdzenie emotka (poczta Onet)

Mnie również normalnie przed kilkoma minutami przyszło potwierdzenie (zaraz po dodaniu). Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6834728 Napisano: 31.12.2021 16:30:56 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Samsung Galaxy Watch4 Classic srebrny - nowy, nieotwierany plus mam paragon do gwarancji. Cena 1000 zł z wysyłką w cenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6834706 Napisano: 31.12.2021 15:09:27 w Nasze wygrane w minionym roku
Gram od 2017, ale w 2019-2020 nie grałam praktycznie w ogóle, a w 2021 powróciłam do konkursów dopiero w październiku. Jestem zatem amatorem, a nie zawodowym konkursowiczem (nie miałabym też tyle czasu na takie zajęcie non stop).  Nie gram o rzeczy nieprzydatne, "śmieciowe" czy tzw. chińszczyznę, bo nie widzę sensu w zanieczyszczaniu środowiska wysyłkami i produkcją tandetnych gadżetów, które i tak wylądowałyby w koszu.

Podsumowanie jest zadowalające, szczególnie cieszą:
Samsung Galaxy watch4 classic z Liptona - mam nadzieję spieniężyć (może ktoś zainteresowany?)
bony spożywcze Lidl, Żabka i Itm, także MkCafe i Minutka - w dobie inflacji jak znalazł
alkohole (kilka butelek, około 10) - bo są idealne na prezenty na każdą okazję emotka
kapsułki do prania  - zawsze przydatne
książki - uwielbiam czytać
zestawy produktów spożywczych 
mały głośnik jbl 

Największe zaskoczenie - bilety na tyski pociąg - nie użyłam ich, ale ta satysfakcja, że 1 z dwóch moich tekstów był doceniony i było tak blisko głównej naprawdę cieszą.

Największe rozczarowanie - gry planszowe z radia Czwórka. Miały być o wartości ponad 240 zł, a przyszły dwie gry za łącznie 70 zł... a tak lubimy grać w planszówki.

Podsumowując, może wartość nie tak duża, bo około 2.5 - 3 tys., ale jak na 3 niepełne miesiące grania (i grania tylko o to, co chciałoby się mieć) i tak się cieszę:) 

Plan na nadchodzący 2022 r. to brać udział w większej ilości konkursów kreatywnych, wygrać trochę gotówki, bo będziemy zaczynać budowę naszego wymarzonego domu, którego projekt właśnie tworzymy, a ceny budowy obecnie są jak z kosmosu. Ponadto liczę na wygranie rzeczy do domu (fajnie, jakby wpadła zmywarka do zabudowy, suszarka do prania), kuponów spożywczych, rzeczy, którymi mogę obradować bliskich (bo uwielbiam to robić emotka ). 

Mam nadzieję na konkursy np. z sałatą (tą w opakowaniach, choć to trochę nieekologiczne), rybami (jak. Graal), musztardami, bo mam dość tych ze słodyczami, chipsami, napojami, szczególnie, że nie jemy zbytnio takich rzeczy, a coli itp. w ogóle nie pijemy.

Powodzenia wszystkim w 2022 roku! Niech każdy z nas wygra choć jedną, tą najbardziej wymarzoną rzecz emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6834474 Napisano: 30.12.2021 15:25:16 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił...

Najważniejsze, to się nie stresuj. Może to w takim razie jakieś pismo zamykające dawne sprawy spadkowe i tyle.  Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6834465 Napisano: 30.12.2021 15:12:45 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6834376 Napisano: 30.12.2021 09:43:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smartwatch Galaxy 4 Classic z Konkursu Liptona oraz kupon do itm na 50 zł z konkursu zimowe sposoby na chłód (czy coś takiego). Oba kurier DPD Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6834359 Napisano: 30.12.2021 07:35:14 w Avanti
cb656 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Dziś w wynikach jest pani Larysa. Myślicie, że tak świetnie pisze po polsku, z takim pomysłem i tak sprawnie gramatycznie, że bije na głowę starych wyjadaczy? Najwyraźniej...

emotka emotka emotka Błagam, tylko nie to... Myślisz, że imię wyznacza narodowość?! emotka
Co mają powiedzieć Dżesiki, Brajanki czy choćby dzieci Wiśniewskiego?
Ej, no weź... emotka emotka
...a nawet jeśli Larysa nie jest rodowitą Polką, to równie dobrze może znać język lepiej od niejednego Polaka z dziada pradziada. emotka
A poza tym może być zwykłym słupem konkursowym zdolnego, płodnego Polaka, który ma więcej pomysłów niż osobowości emotka

Dokładnie, nawet jeśli to nie jest Polka, to pewnie radzi sobie lepiej z językiem polskim niż spora część Polaków. Znam, ba, nawet mam w moim domowym ognisku osobę z niepolskich, odległych i nieznanych ziem, która od dawna mieszka w Polsce i mówi i pisze po polsku rewelacyjnie. Czy to dawniej w liceum, czy na studiach, bywali u mnie Polacy o pięknych, obcojęzycznych imionach, które zostały im nadane z racji małżeństwa Polki/Polaka z obcokrajowcem (dlaczego ułamek ich tożsamości narodowej nie może być dorzucony, prawda? Przecież to jest cudowne!). Sama pewnie też skończę z nadaniem nieco egzotycznego imienia dla dziecka, jeśli takowe kiedyś się u nas pojawi.
Już nie bądźmy tak zawistnym narodem emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6832828 Napisano: 22.12.2021 11:49:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś czeka na kawiarkę z Primy z początków listopada?
ps. Mój ekspres odżył, to już nie ubolewam, że MkCafe mi żadnego nie dało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6832394 Napisano: 20.12.2021 14:11:43 w Czy informują/ informowali?
Biovital informował z wyboru laureatów z ostatniego czwartku? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6832106 Napisano: 18.12.2021 11:36:23 w SZUKAM....
jomajd86 napisał(a):

Czy w konkursie lays i cheetos zakup musi być z aktualnego etapu? Znalazłam paragon z listopada jeszcze i zastanawiam się czy można nim zagrać? W regulaminie nic nie widzę na ten temaemotka

Nie musi być, nie ma takiej informacji w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
1 jomajd86 0

mampytanie

#6832085 Napisano: 18.12.2021 09:46:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam plecak z Nestle Myszka Micky - 40 zł wysyłka gratis Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6831972 Napisano: 17.12.2021 15:20:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

myszania napisał(a):

Czy w Kauflandzie wystarczy, że zeskanuję kartę Payback zeby dostać ten los?

Tak, ale panie "lubią" dać już rozklejony los, więc sprawdź, zanim weźmiesz, czy nie przejrzały wcześniej. Ja 3 takie dostałam i mam nauczkę.

Mogli zrobić zdrapki, a nie takie otwierane losy, bo faktycznie przy odbieraniu trzeba zerkać, czy są fabrycznie zamknięte. Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6831971 Napisano: 17.12.2021 15:19:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

agusiamajusia napisał(a):

Naprawdę się dzis popłakałam emotka  Avantii buuuu na 22 zgłoszenia nic.

Uwierz ze ja również …strasznie mi smutno bo im bardziej się staram tym gorzej wychodzę emotka

A ja wychodzę z założenia, że byli lepsi, no cóż, c’est la vie emotka Raz na wozie raz pod wozem, jak to mówią. Ale dla mnie konkursy to bardziej taka frajda / zabawa, zgłoszeń chyba jeszcze nigdy aż tylu nie wysłałam, jak niektórzy piszą. (A potem się dziwię, że np. w loteriach nie wygrywam przy 2-3 zgłoszeniach emotka ) Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6831946 Napisano: 17.12.2021 13:53:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti…. Liczę, że kolejny etap będzie tym wygranym.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6831926 Napisano: 17.12.2021 12:54:33 w Avanti
Czy nadal informują? Czy raczej już wszystko poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6831759 Napisano: 16.12.2021 22:01:47 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dzięki za pomysły, ale teraz mam dylemat, co wysłać.😅 Proza, rymy... Może pora się pogodzić z tym, że nie jestem dobra w pisaniu i niezależnie od rodzaju nic z tego nie będzie.😓

Niby proza/rymy obie formy wygrywają. Sama piszę i nie wiem... Niby wygrałam bilety, ale do dychy dalej daleko emotka

U mnie to samo, bilety za pierwszym podejściem wpadły, a 10tys. jakoś nie widać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0