Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#7190303 Napisano: 10.07.2024 11:37:07 w Czy informują/ informowali?
mksmichal napisał(a):

https://www.e-kon...morrowland-z-durex 
ostatni etap?

Pewnie jeszcze nie, mają czas do piątku. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

mampytanie

#7190296 Napisano: 10.07.2024 11:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awangarda napisał(a):

Czy ktoś ma tak jak ja problem z wejściem na stronę ekonkursy ? Na komputerze za każdym razem pojawia mi się komunikat error 400 błędne żądanie. Wiecie jak to usunąć?

Ten problem jest już od kilku miesięcy.  U mnie już z trzeci miesiąc tak się dzieje, wchodzę na stronę tylko przez incognito, bo usunięcie ciasteczek i inne nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7190048 Napisano: 09.07.2024 14:25:42 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Kumala to wszystko poszło? emotka

Tylko jedna osoba się chwaliła, więc miejmy nadzieję, że jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7189774 Napisano: 08.07.2024 18:01:01 w Avanti
Czy może być tak, że z Avanti nie przyszedł email z konkursu Joy? Czy na platformie Joy też można sprawdzić wygraną? Imię i pierwsza litera nazwiska się zgadza, długość maila też, etap również. I nie wiem, czy to ja, czy może ktoś jeszcze ma identyczne. Chodzi o przed przed ostatni etap. Trochę głupio mi pisać do nichemotka  chodzi o konkurs poczuj radość. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7188578 Napisano: 03.07.2024 22:06:23 w Czy informują/ informowali?
olivkap napisał(a):

olabas napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Pepsi Joy "POCZUJ RADOŚĆ" za ostatni tydzień?

chyba nawet za przedostatni jeszcze nie było

Przedostatni był wczoraj.

A były maile? Bo widzę siebie w wynikach, a maila nie mam. No chyba, że to nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7188473 Napisano: 03.07.2024 16:50:56 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

olunka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kocie_lakocie napisał(a):

nataliii napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Warka Biedronka cisza hmm dziwne

Też czekam z niecierpliwością.
maz i ja zgłosiliśmy
tam był dość drogi zakup więc ciągle liczę jednak na tego e-mail emotka

Ja też wciąż czekam, również 2 zgłoszenia emotka

Bo dość mało osób się pochwaliło na forum jak na tak ogromną ilość nagród emotka

Dziwna sprawa. 3000 bonow to większość powinna się załapać, a wpisów w MDW malutko

a leżaki tez tam były?  czy coś mi się miesza::)

dobrze Ci się miesza

Nagroda IV-go stopnia -Leżak marki Heineken lub Warka o wartości 65

a ktos się pochwalił leżakiem?

Tam nie było leżaków https://www.e-kon...neken-w-biedronce-18

Były, są wymienione w regulaminie, po prostu osoba dodająca konkurs nie ujęła ich w opisie konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7187767 Napisano: 01.07.2024 20:32:47 w Dziś cieszę się z.....
Z tego, że po wielu mailach, ale i szybkim ogarnięciu sprawy ze strony agencji, otrzymałam żeliwne patelnie i gar Lodge, które naprawdę mi się marzyły, baaaardzo emotka   I cieszę się, że lipiec rozpoczęłam wygraną kartą z Kamisa  emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7187765 Napisano: 01.07.2024 20:26:57 w Smolar
glamlady88 napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

jokan napisał(a):

zof83 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

frodo napisał(a):

Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

zaczynam lipiec 4;0 dla Smolara emotka

O to tak samo jak ja emotka  bo wyniki już chyba są "wgrane"?

A ktoś wygrał w Kamis?

Są podpięte. Dolny nr paragonu trzeba wpisać

Dobrze wiedzieć, czyli pozamiatane jak podałam górny przy zgłaszaniu?😂

Tego niestety trzeba pilnowac emotka  i kilka x sprawdzac czy napewno dobry Sie podało przed dodaniem zgloszenia

Ale czy wyniki z kartami są podpięte, bo jakoś dziwnie na 100 wygranych nikt się nie chwalił?emotka

może niektórym nie chce się sprawdzać (jak mnie np. ) - jak bedzie sms, to będzie, a jak nie to nie
a weź pod uwagę jeszcze, że nie wszyscy się tu chwalą publicznie...

Podpięte, u mnie karta, jeśli uznają mi górny numer 🙄

U mnie też karta, ale też wpisałam górny numer 🤦‍♀️ Chodzę zła na siebie cały dzień, bo zawsze dokładnie czytam regulaminy i sprawdzam, a tu zaćmienie umysłu 🤷‍♀️

No dokładnie to samo, zawsze sprawdzam a teraz zaćmienie i przyzwyczajenie, że prawie zawsze Smolar chce górny numer.

podpięte, u mnie karta i dobry nr paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7183935 Napisano: 17.06.2024 17:51:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Everydayme - Fairy emotka  Tylko nie wiem, czy ten do testowania, czy ze sportowego Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7183330 Napisano: 14.06.2024 20:05:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
katarzynap napisał(a):

Czy z kasztelana z dino z maja ktoś dostal bon? Nie dostałam, pisałam i pytałam i cisza.

Nie, tam chyba był dość długi termin na wysyłkę bonu, jakoś do lipca czy sierpnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7183303 Napisano: 14.06.2024 18:46:56 w co chcielibyście wygrać?
Voucher na podróż:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7182572 Napisano: 12.06.2024 18:34:06 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

Ja też mam z tym problem i ciągle czyszczę ciasteczka w telefonie, co pomaga na chwilę emotka

Przynajmniej na chwilę emotka  U mnie w ogóle, a mam tak na obu urządzeniach :/ Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7182570 Napisano: 12.06.2024 18:33:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje!!! Super nagrody ostatnio lądują w ręce Forumowiczów! emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#7182567 Napisano: 12.06.2024 18:30:54 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Dlaczego nie mogę wejść przez przeglądarkę na stronę e-konkursy? Wyskakuje mi taki komunikat. Restart telefonu i przeglądarki nic nie daje emotka

Tak się dzieje tu już od dawna. Wchodź przez incognito, inaczej się nie da (u mnie nic nie pomogło), mi nie działa już ze 2 miesiące... Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7182418 Napisano: 12.06.2024 12:04:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

mampytanie napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się?

też się nad tym zastanawiałam... Ogólnie jak zobaczyłam tę małą paczkę to myślałam, że jest jedna i się wkurzyłam. Są trzy ale rzeczywiście nie żeliwne. Szkoda, że w Regulaminie nie było podane nic więcej - ani firmy, ani wartości. Jednak żeliwne to żeliwne

A masz zapis z regulaminu? W regulaminie było, że żeliwne? Bo ja mam zrzut ekranu patelni ze zdjęcia i tam jest napisane „zestaw żeliwnych patelni i sosów Heinz”

Była mowa w regulaminie o żeliwnych.

Bardzo Ci dziękuję, zatem działamy z reklamacja Wyświetl w wątku >>
1 samdej 0

mampytanie

mampytanie

#7182412 Napisano: 12.06.2024 11:52:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cytriss19 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się?

też się nad tym zastanawiałam... Ogólnie jak zobaczyłam tę małą paczkę to myślałam, że jest jedna i się wkurzyłam. Są trzy ale rzeczywiście nie żeliwne. Szkoda, że w Regulaminie nie było podane nic więcej - ani firmy, ani wartości. Jednak żeliwne to żeliwne

A masz zapis z regulaminu? W regulaminie było, że żeliwne? Bo ja mam zrzut ekranu patelni ze zdjęcia i tam jest napisane „zestaw żeliwnych patelni i sosów Heinz” Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7182407 Napisano: 12.06.2024 11:40:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7182406 Napisano: 12.06.2024 11:40:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7182403 Napisano: 12.06.2024 11:37:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarły te patelnie z Heinz.. porażka, nie są żeliwne, a jakieś zwykle badziewne…. Myślicie, że można złożyć reklamację? No chyba, że w regulaminie nie było słowa o żeliwnych… Wyświetl w wątku >>
0 0