Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#6839357 Napisano: 22.01.2022 09:59:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

diabkate napisał(a):

fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka

Dokładnie tak  emotka  

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: 
Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywaemotka   Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6839345 Napisano: 22.01.2022 09:11:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

Aż wyjęłam swoje paragony. Kisiel GELLWE - C4. BitŚmietaGellwe - Biedronka. A to tylko dwa pierwsze z brzegu emotka

A to moje pierwsze z brzegu, też jest Biedronka.Nie mam pojęcia gdzie szukać sklepów, które na paragonie umieszczają Gellweemotka Może wpisujmy kto ma właściwy, z jakiego sklepu pochodziemotka

W Leclerc masz nr EAN wpisany więc jest ok moim zdaniem bo unikatowy dla produktu chyba 
stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie rymowanka, plus dużo o produktach Kinder. Może losowali, bo nie była na jakimś mega poziomie

Nie sądzę, że losują. U mnie 100% skuteczności, a pisałam (w oczach moich) całkiem przyjemnym stylem i już w momencie wysłania wręcz „czułam”, że to jest to emotka   Chcę wziąć udział jeszcze jeden, ostatni raz. Jak się uda, mogę Wam oficjalnie powiedzieć, że nie losują emotka   Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

mampytanie

#6839291 Napisano: 21.01.2022 21:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

mampytanie napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Nakrętka z coca-coli 500 ml, gdzie jest ten kod? Albo zapis w regulaminie, że są to jakoś specjalnie oznaczone butelki z kodem? Jakoś nie widzę ani jednego, ani drugiego…

Up, up, ktoś coś?

te świątecznie miały kod, na nowszych chyba nie ma

Dzięki za info. Szkoda, że regulamin nic nie wspomina o specjalnej edycji z kodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6839284 Napisano: 21.01.2022 20:44:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Nakrętka z coca-coli 500 ml, gdzie jest ten kod? Albo zapis w regulaminie, że są to jakoś specjalnie oznaczone butelki z kodem? Jakoś nie widzę ani jednego, ani drugiego…

Up, up, ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6838907 Napisano: 20.01.2022 12:03:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piniata za bodajże 2 dzień emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

mampytanie

#6838868 Napisano: 20.01.2022 07:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnes_magnes napisał(a):

Cześć, czy w konkursie Kinder mogę zgłaszać ten sam paragon kilka razy?

Nie… nigdy tak nie ma w promocyjnych. Wystarczy sprawdzić w regulaminie. Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6838771 Napisano: 19.01.2022 17:11:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nakrętka z coca-coli 500 ml, gdzie jest ten kod? Albo zapis w regulaminie, że są to jakoś specjalnie oznaczone butelki z kodem? Jakoś nie widzę ani jednego, ani drugiego… Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6838662 Napisano: 19.01.2022 11:31:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaki kurier rozwozi piniaty z Kinder? A także, czy wysyłają e-mail / SMS o wysyłce? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6838592 Napisano: 18.01.2022 21:10:47 w Czy informują/ informowali?
isana123 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

isana123 napisał(a):

Czy piniata z Kinder za weekend była? (15-16.01)

W MDW pisali o.piatku. więc czekamy na weekend

Oooo, jeszcze w takim razie można mieć nadzieje emotka

Dzisiaj już informowali za wczoraj:) Wyświetl w wątku >>
1 isana123 0

mampytanie

#6838554 Napisano: 18.01.2022 19:18:14 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
diabkate napisał(a):

Wymienię sweter coca coli. Rozmiar - 8XL.emotka

Hahahah, rozetnij ten sweter, ładnie obszyj i  będziesz miała duży koc emotka


W temacie: 
Sprzedam plecak myszka Micky z Nestle (z całym ekwipunkiem) 40 zł
Sprzedam kawiarkę z Primy z kawą 40 zł  Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

mampytanie

mampytanie

#6838374 Napisano: 18.01.2022 12:50:22 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Szukam info, jak wyłączyć przychodzące powiadomienia w danym wątku (w moim przypadku w wątku „Szukam…”). Nie ma żadnego przycisku, co ktoś nie napisze, to przychodzi mi powiadomienie emotka

Wersja mobilna. Na górze wątku.

Bardzo, baaardzo Ci dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6838371 Napisano: 18.01.2022 12:40:29 w SZUKAM....
Szukam info, jak wyłączyć przychodzące powiadomienia w danym wątku (w moim przypadku w wątku „Szukam…”). Nie ma żadnego przycisku, co ktoś nie napisze, to przychodzi mi powiadomienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6838121 Napisano: 17.01.2022 16:28:08 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
W telefonie, jak wejdzie się na stronkę, to można przewijać w dół w nieskończoność (no prawie w nieskończoność, bo się ciągnie i ciągnie to wzorzyste tło). Raczej jest to jakiś bug. Na komputerze tak się nie dzieje. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6838118 Napisano: 17.01.2022 16:25:10 w Avanti
Cheetos już wsio poszło? Jeśli tak, wieeeeelkie rozczarowanieemotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6837834 Napisano: 15.01.2022 18:01:52 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Produkty Voigt - gdzie najtaniej kupujecie? U mnie w brico najtańszy ponad 20 zł, a do tego do podłóg (akurat takiego mi nie trzeba). Może gdzieś znaleźliście do szyb lub innych powierzchni? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6837820 Napisano: 15.01.2022 15:25:07 w Co można dostać gratis?
sylwiabe napisał(a):

Oczywiscie Shopee tez nowa platforma zakupowa zbieranina rzeczy z Chin oraz polscy sprzedawcy. W zakladce moje kupony po rejestracji kupon 15/20 zl. darmowe wysylki i tanio... emotka  Od plastrow na pryszcze po make olej soki i orzeszki w skorupkach.

Ja tam często kupuję od polskich sprzedawców (chińszczyzny nie lubię emotka ) i fajne są promocje z kuponami. Zrobiłam dość spore zakupy z tym pierwszym kuponem, zamiast 20 zł na Shopee Lewiatana, zapłaciłam 5zl. Innym razem bardzo dobrej jakości karmy dla zwierząt (małe mokre saszetki kilka sztuk), zamiast 30 zł po rabacie wyszło około 11 zł emotka Warto sprawdzać łączące się kupony (np. Sprzedawca plus obserwowanie jego profilu).  Wyświetl w wątku >>
1 sylwiabe 0

mampytanie

#6837783 Napisano: 15.01.2022 10:58:14 w WC - rozmowy o wszystkim
rare85 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Zgadzam się. I słodycze, tona słodyczy.  Dla mnie teraz to jest najbardziej wkurzające, bo święta minęły i nie ma jak opchać innym słodkości (fakt, będą po drodze urodziny, imieniny i inne, zawsze można coś dołączyć, ale bez przesady). Cieszy mnie loteria Hortex, ale wkurza też, że akurat Hortex, bo jest dużo droższy niż mrożonki, które standardowo kupuję, jak już moje własne domowe są na wykończeniu.

Ze słodyczami mam podobnie. Mnie cieszy, że to właśnie Hortex, tak, jest droższy, ale ich fasolka szparagowa jest dla mnie najlepsza, mogę ją jeść na kilogramy emotka

Akurat u mnie mam sporo własnej fasolki pomrożonej, wątpię, by Hortex pobił tą domową, wyhodowaną w ogródku emotka  Natomiast inne mixy np. z kalafiorem czy brukselką na zupę są ok, ale w tej cenie mogłabym mieć dwie paczki. Co nie zmienia faktu, że i tak wolę loterię Hortex niż jakieś loterie ze słodyczami (tych serio ma już dość) emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6837767 Napisano: 15.01.2022 09:50:22 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:

kawiarka z Primy wraz z kawą - 40 zł 

Plecak Myszka Micky z całym ekwipunkiem (jakieś kredki, zeszyt, ołówki itp.)  - 40 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6837766 Napisano: 15.01.2022 09:48:30 w NA CO CZEKAMY?
do 20.01 "Przygotuj się na święta" Euro Sklep - poprawili w regulaminie  Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0