Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#6843283 Napisano: 08.02.2022 16:21:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie macie czasy w Oreo?

Udało mi się wygrać czapkę, ale sądzę, że ogólnie coś jest nie tak. 
Dziś kupiłam oreo i zagrałam jeszcze raz - wynik 18 sekund (lekko ponad), także jak dla mnie bardzo dobry, a nawet na zwycięzcę wstępnego się nie załapałam. Czyżby serio aż tyle osób grało, czy po prostu ludzie naprawdę grają bez paragonu?
Nie, żeby mi zależało na tym konkursie, bo mi nie zależy w ogóle, nagrody nie powalają, ale Oreo używam czasem jako pokruszony spód do ciasta, więc akurat kupiłam pod tym kątem na najbliższy weekend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6843203 Napisano: 08.02.2022 13:05:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie czapka z Oreo... Dziwne, bo wolniejszy czas wygrał niż mój szybszy z tego samego dniaemotka  ale i tak na znalezione paragony to nie jest źle, żal było nie skorzystać. Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6843055 Napisano: 07.02.2022 17:55:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Czy Kinder Pingui już wszyscy byli powiadomieni?

Wysyłają stopniowo, także trzeba czekać emotka  u mnie był e-mail przed kilkoma minutami, a ktoś już dużo wcześniej pisał o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6843044 Napisano: 07.02.2022 17:22:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pingwin i u mnie 1/1. Cieszę się, bo będzie ma prezent dla dzieciaczka w rodzince  emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6842812 Napisano: 06.02.2022 15:36:25 w Konkursy z grami
dany-duszek napisał(a):

jakie macie czasy w oreo?

Grałam dwa razy, za pierwszym około 30 sek i był formularz. Kilka minut później zagrałam drugi raz, czas 26 sek i brak formularza. Jak pisałam w innym poście, trochę to dziwne, by nagle w kilka minut były zgłoszenia lepsze od 26 sek, które by mnie wyeliminowały, no ale może jednak tak było. 
Więcej nie grałam. Może spróbuję jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6842776 Napisano: 06.02.2022 10:05:03 w Pomocy!!!!
Cleo92 napisał(a):

Hej, możecie mi powiedzieć czy w loterii Lay's biorą udział tylko chipsy czy krakersy również? w regulaminie jest napisane,żePRODUKTY ale na stroniez konkursem ,,kup dowolne chipsy lays..." i mam wątpliwości

Pewnie chodzi Ci o konkurs filmowy, a nie loterię  emotka

Według mnie liczy się regulamin, a jak jest tam napisane „produkty Lay’s”, to zapewne chodzi o wszystkie. Ja z krakersami nie próbuję, bo przy podwójnym kupiłam w itm, a na kasie nabiło jako „krakersy Sunbites”… także akurat z tego tylko powodu (złego opisu produktu) odpuszczam krakersy. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6842775 Napisano: 06.02.2022 09:50:02 w SZUKAM....
majchrowski napisał(a):

Udało się komuś coś wygrać w OREO ? Jakie macie czasy ? Wyświetla wam się formularz po grze ? 

U mnie formularz się wyświetlił, jak miałam czas około 33 sek. Kilka minut później wzięłam udział drugi raz, czas 26 sek i już bez formularza (nie wiem, czy to możliwe, by w tak krótkim czasie rejestracji nagle ktoś aż tak przebił wyniki). Więcej udziału nie brałam.  A jak u Ciebie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6842542 Napisano: 04.02.2022 14:43:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z oreo informują na bieżąco? Byłam wśród tzw. „wygranych wstępnych” dwa dni temu i nie wiem, czy jednak odpadłam, czy nie. (Fajnie, gdyby się udało, bo o dziwo znalazłam paragon z oreo emotka ). Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6842402 Napisano: 03.02.2022 19:49:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

majonez napisał(a):

angel24 napisał(a):

Witam. Kody są pod każdą nakrętką z coca coli? Czy może butelki są jakoś oznaczone, że to loteria? 

Butelki są specjalnie oznaczone? Bo nie widziałem

Niestety nie pod każdą emotka  Mi się trafiła bez kodu

Dokładnie, nie każda ma. W takim wypadku piszcie do nich reklamację. Ja napisałam, dostałam kod od nich. I dobrze, że dali, bo ogólnie w ogóle nie pijamy napojów tego typu, a kupiliśmy raz jeden na tą loterię  (no i do whiskey;)). To przynajmniej kod dali (choć nie wygrałam nic emotka ) Wyświetl w wątku >>
2 agaluna, greka 0

mampytanie

#6842252 Napisano: 03.02.2022 09:53:54 w Czy informują/ informowali?

mampytanie

#6842249 Napisano: 03.02.2022 09:49:41 w Czy informują/ informowali?
mampytanie napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Kinder Pingui informowało wczoraj?

a nie mają czasu do 7 lutego?

Nie, ja w regulaminie widzę, że z drugiego etapu info do 02.02.22r.

Wycofuję… na ekonkach jest zły regulamin - tam widnieje do 02.02, a bezpośrednio na Kinder jest info w regulaminie, że do 07.02 emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6842247 Napisano: 03.02.2022 09:47:30 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Kinder Pingui informowało wczoraj?

a nie mają czasu do 7 lutego?

Nie, ja w regulaminie widzę, że z drugiego etapu info do 02.02.22r. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6842232 Napisano: 03.02.2022 09:11:08 w Czy informują/ informowali?
Kinder Pingui informowało wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6841518 Napisano: 31.01.2022 14:22:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wódka Absolut i u mnie emotka Fajny koniec miesiąca.  Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6841204 Napisano: 29.01.2022 11:01:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wow! Wszystkiego dobrego!!! Oby Wam córcie zdrowo rosły, bo zdrowie najważniejsze emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

mampytanie

#6841079 Napisano: 28.01.2022 16:44:48 w Avanti
incendio12 napisał(a):

A ja sobie będę w Laysach puszczać 1 zgłoszenie na etap i w ogóle nie będę się denerwować brakiem wygranych emotka  od podwójnego świętowania nic mi nie dają, w Star, Cheetos, Lays mnie nie chcą. Avanti trochę za dużo konkursów na raz organizuje i w ogóle mi się one średnio podobają, są takie jakieś "inne". W zeszłym roku były fajniejsze konki Avanti, nawet te bony do Douglasa czy instaxy z Auchan były ok i można było wygrać normalnym zgłoszeniem. A tu może faktycznie jest losowanie i potem wybieranie z kilkuset wylosowanych tekstów... Kto wie.. Poczekam z większą ilością zgłoszeń na konkursy gdzie będą fajniejsze nagrody niż w Cheetos i będzie więcej nagród niż w Star. Podejrzewam że więcej osób by grało np w takich Starach jakby zamiast 1000 zł było do wygrania 5x200 zł dziennie emotka  A teraz dużo osób odpada, bo wygrywają naprawdę tylko najlepsi a ci średni nie mają szans emotka  Na ten moment pomimo że Avanti to była moja ulubiona agencja, to dużo łatwiej jest wygrać w konkursach innych agencji i chyba trzeba skupić się nich na ten moment emotka

 Co do ilości nagród, zgadzam się emotka Też uważam, że lepiej byłoby, gdyby dawali więcej mniejszych nagród. Z drugiej strony, dla nich to trochę więcej biurokracji, a jednak 1000 zł wygląda lepiej niż 200 zł.
Akurat nigdy nie wysyłam więcej niż 2 zgłoszenia na etap w tego typu konkursach (a zazwyczaj jest to właśnie jedno zgłoszenie, jak w większości konków). Szczerze, w życiu nie kupiłabym kilkudziesięciu paczek chipsów tylko po to, by próbować coś wygrać. Dla mnie to podlatuje pod nałóg, ale to nie moja sprawa, każdy gra, jak lubi. Z resztą wiem, że są profesjonaliści w branży konkursowej i to w sumie ich „praca” (choć moim subiektywnym zdaniem to powinno być zabronione, ale raczej nie ma jak tego zabronić).

Co do Avanti, fakt, zawsze sporo ma tych konkursów chipsowych, a może b tak choć raz urządzili coś z sałatami fit lub jakimiś twarogami? 😁 (wiem wiem, nie od nich to zależy. Jak się produkt sprzedaje, to i konkursów nie potrzebuje). Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6841066 Napisano: 28.01.2022 16:24:37 w Avanti
marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Może emotka  Chociaż ja akurat w to wątpię, bo wróciłam do konkursów w październiku zeszłego roku i tylko raz wygrałam. Fakt, w przeszłości kilka wygranych u nich miałam i to w niedalekich odstępach czasowych. 

Natomiast Smolar - co innego, myślę, że mnie zablokowali, bo od momentu, jak zgłosiłam zły paragon i była negatywna weryfikacja kilka lat temu, nic nie wpadło. Pewnie trafiłam na jakąś listę tych, co to niepotrzebnie zawracają „cztery litery”, tworząc im tylko dodatkowe rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6841060 Napisano: 28.01.2022 16:13:43 w Avanti
Sądzę, że napisałam świetny tekst, który nadawałby się do spotu reklamowego Lay’s. To jest to moje subiektywne zdanie. (Pewnie wielu z nas myśli podobnie o swoich niektórych tekstach). 
Dla Avanti był to najpewniej zwykły gniot emotka Nie uważam, że oni losują, ale po prostu szukają czegoś innego, gusta są różne.

Mimo tego, ja chyba odpuszczam, bo nie jemy chipsów (chyba że od święta raz na rok paczkę), a ile można to rozdawać. 
Aha, i wydaje mi się, że nieważne, czy ktoś wyśle 1, 3, 10, 50 czy ileś tam zgłoszeń, liczy się jakość. Mnie się udało w zeszłym roku wygrać główną jednym zgłoszeniem, także wszystko jest możliwe, jak tekst wgra się w ich gusta. Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6840914 Napisano: 27.01.2022 20:25:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje, na jakim dniu House of Asia skończyło informować? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6840883 Napisano: 27.01.2022 17:56:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Nie mają obowiązku dać pieczątki...? Aż tak to mi nikt nie powiedział, ale jak mają jakieś "ale", to im mówię, że mają potwierdzić prawdę, a nie nieprawdę i zawsze jakoś daje radę. Nigdy nie tłumaczę, że na konkurs- można pofantazjować, wystarczy ruszyć głową. "Najlepsza" jest jedna z kierowniczek kasjerek w C4- ona potrafi zwołać "konsylium" i debatować, chyba po to, by na monitoringu się nagrało, że sama decyzji nie podejmowała. Z rok temu w akcji bonami za zabawki też stwierdziła, że mam rację, tylko oni tak maja mówić Klientom, bo dyrektor tak kazał (tylko, że dyrektor w ograniczony sposób interpretował regulamin), na moje pytanie, czy inni Klienci się nie "rzucają" odparła, że tak im mówią i "sobie idą", ale pan jest inteligentny emotka - rozbawiło mnie to.

Myślę, że można także wspomnieć o tym, iż przedmiot sprzedaży powinien zostać na dokumencie sprzedaży opisany w sposób jednoznaczny i wyczerpujący. To wynika z przepisów prawa, można odszukać odpowiednie zapisy przed wizytą w sklepie. Zatem "słodycze" czy "chrupki solone" to opisy niespełniające wymogów prawa emotka Mnie się przydarzył na paragonie opis "szczotka" - i nie wiadomo, czy do zębów, czy do d*. A szczotka miała być do sprzątania, marki York emotka

Tak jak ja kiedyś kupiłam Lays krakersy na konkurs (podwójne świętowanie), a na paragonie było „krakersy sunbites” emotka
Co do dawania pieczątki - szczerze nie rozumiem ich (nie)rozumowania, że „nie wolno”…  Wyświetl w wątku >>
0 0