Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6458281 Napisano: 31.01.2018 20:45:22 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Tylko jedna walizka z Belvity w tym etapie na forum? emotka


Na pewno jest ich więcej. Gorzej, że do kolejnego laureata mogą zadzwonić o kosmicznie wczesnej godzinie, gdy półkule mózgowe nie wykazują żadnej synchronizacji z ciałem - a rozmowa jest nagrywana i leci w świat emotka

No, to całe szczęście, że z pewnością do mnie nie zadzwonią emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

shineoff

#6458248 Napisano: 31.01.2018 19:55:22 w Czy informują/ informowali?
keraz123 napisał(a):

keraz123 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Tylko jedna walizka z Belvity w tym etapie na forum? emotka


nie tylko  emotka  u mnie mail o 16:09

i marzenia prysneły emotka

A co wygrało u Was zwykły tekst czy rymowanka?

Mogę powiedzieć co NIE wygrało - ani tekst ani rymowanka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458206 Napisano: 31.01.2018 18:34:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
zezowaty_kot napisał(a):

glena napisał(a):


Ja chciałam wcześniej bardziej wprost napisać, że mnie tu zawsze potwornie wkurza, jak ktoś się chwali kolejną taką samą nagrodą (a wiadomo, że w części przypadków musiał co najmniej nagiąć zasady, podając inne dane itp.) - a szczególnie wtedy, kiedy sama na nią polowałam. Wprawdzie mam dwie pufy z Laysów (ale to była wyższa konieczność), kilka kubków i buffów z Actimela (ale polowałam na Instaxa) itp. emotka

Co za hipokryzja emotka
"Tak mnie wkurza jak ktoś gra na słupy, co prawda ja też tak robię, ale ja muszę, choć wcale nie chcę" emotka emotka emotka

Nie wiem jak było z Laysami, bo nie brałam udziału, ale w Actimelu absolutnie nie trzeba było grać na żadne słupy. Sama na siebie grałam i wygrałam kilka chust (też polowałam na instaxa, który chyba nie jest mi pisany)... Ale hipokryzja to zło w czystej postaci, też tak uważam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458197 Napisano: 31.01.2018 18:07:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

sloikzcukrem napisał(a):

no nic mnie tak nie wkurza jak organizator, który "zapomniał" o wynikach, a na swoim wallu dalej radośnie publikuje inne rzeczy...Królestwodzieci miało wg regulaminu czas do 14 stycznia na opublikowanie wyników. I zamiast napisać, że jest opóźnienie i proszą o jeszcze X dni, to nic. Cisza. Ni hu hu. Nie odpowiadają na wiadomości prywatne ani na pytania pod swoimi postami. I teraz nie wiadomo, czy laureat już poinformowany i może już zarezerwowal sobie pobyt w Danii czy może po prostu nie wybrali...Grrrr

Jaki czad... Oni TU naprawdę muszą zaglądać! emotka
Inaczej jak wytłumaczyć fakt, że już 4 i pół godziny po TYM wpisie, nagle w cudowny sposób ukazały się zaginione wyniki? emotka

Może to był zbieg okoliczności? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458175 Napisano: 31.01.2018 17:15:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Beznadziejny ten tydzień emotka  Belvita mnie nienawidzi, inni również.  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457900 Napisano: 30.01.2018 21:55:25 w Wkurza mnie...
pini napisał(a):

Scan paragonu dostał 2 stycznia...

Jak ktoś coś zamawia, czy kupuje to płaci od razu, a nie jak mu się zachce. Też Ci się nie dziwię, że Cię to wkurza. Sama bym się wkurzyła. Nie jest to astronomiczna kwota, ale to zwyczajnie nieuczciwe komuś nie zapłacić. Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

shineoff

#6457894 Napisano: 30.01.2018 21:42:42 w Wkurza mnie...
monnikk napisał(a):

synk napisał(a):

jeśli to są paczki - to po prostu on ich nie zabiera ze sobą. Ma w założeniu że AVIZO zostawi. Po co ma targać kartony jeśli człapie na piechotę albo rowerem jeździ? To takie cwaniactwo trochę - ale tak to działa

Ostatnio byłam na poczcie świadkiem awantury w tej właśnie sprawie. Pani z poczty mówiła, że listonosz nosi tylko listy, czyli przesyłki które mieszczą się w skrzynce. A to  cwaniaki wysyłają paczki jako listy. Adwersarz zaś twierdził, że skoro poczta przyjęła większą przesyłkę jako list to chyba znaczy, że można tak robić. Na co usłyszał, że nie powinni byli takich przyjmować i tyle. listonosz na jedną torbę i paczek nosił nie będzie.

Paczki to nie problem, wiem że ich nie nosi ze sobą. Problemem są właśnie listy, na które czekam i na których mi zależy żeby je dostać, a nie dnia następnego stać godzinę w kolejce na poczcie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457818 Napisano: 30.01.2018 17:41:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku działaj, bo zbliżają się wyniki kilku konkursów i nie chciałabym przeżywać zawodu, tak jak dzisiaj emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457811 Napisano: 30.01.2018 17:25:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

luko922 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

mi pani powiedziała, że na pewno wygralam, a co dowiem się na koniec lutego 
weryfikacja laureatów 

Oddzwonili - powiedziała babka, że to dopiero etap wstępny i jak spytałem czy to znaczy, że nie wiadomo w sumie czy wygrałem to potwierdziła, że nie wiadomo. A potem ciągle podkreślała, że "JEŚLI wygram to coś tam", więc hmm... I że będą maile i lista laureatów do końca lutego.

ALE wydaje mi się, że nie zbieraliby danych bez powodu. Może po ostatnich wpadkach chcą się w ten sposób zabezpieczyć, żeby potem nie było, że powiedzieli za dużo podczas rozmowy. Tylko ciekawi mnie czy już mają przypisane nagrody do haseł czy najpierw obdzwaniają jakąś pulę a potem sobie będą dopasowywać... emotka  

I pewnie z doładowaniami dzwonić nie będą, nie? Można liczyć chyba na to, że to co najmniej ajfon emotka ?

do mnie raczej z doładowaniem
42 laureatow nie obdzwanialiby cały dzień

Nie brałam udziału, więc do mnie nie zadzwonią z pewnością, ale trzymam kciuki żeby Waszymi nagrodami okazały się te najfajniejsze emotka   a tak ogólnie to trochę dziwne, że dzwonią, nawet nie mówią z jaką nagrodą, bo to rzeczywiście wygląda podejrzanie - rozumiem, że dopóki laureat nie dostarczy odpowiednich dokumentów to jest tylko "potencjalnym laureatem", ale chyba wiadomo jakiej nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457795 Napisano: 30.01.2018 16:30:35 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie dziś do imentu listonosz. Autentycznie szlag mnie trafił. 
Zostawił awizo (mimo, że byłam w domu cały dzień). Wiele razy mu się to zdarzało, więc jakoś tydzień temu poszłam na pocztę i wymyśliłam takie rozwiązanie sytuacji:
nie mam windy, piętra wysokie, rozumiem, że facetowi nie chce się wchodzić. Jest starszy, pewnie go to męczy. Wymyśliłam zatem, żeby jak ma dla mnie przesyłkę to zadzwonił domofonem - zejdę i odbiorę. Sytuacja win-win, bo listonosz ma list doręczony, nie nabiega się po schodach, a paniom na poczcie nie będę później głowy zawracać. 
Co na to listonosz? Dalej wrzuca awiza. Po co skorzystać z domofonu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457721 Napisano: 30.01.2018 13:27:30 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

androm napisał(a):

shineoff napisał(a):

przypomniał mi się jakiś konkurs, jeszcze z zeszłego roku, gdzie można było wygrać środki czystości (jakiś płyn do prania, odplamiacz i coś tam jeszcze). I kobieta napisała poemat (serio, miał chyba ze 100 wersów) o ... kupie. Jak jej dziecko zrobiło kupę i wszędzie rozmazało i opisała jak to spierała emotka  

a zdjęcie dała? bo jak nie, to moim zdaniem nagroda się nie należy emotka  

Kurcze, już wiem w takim razie dlaczego NIE wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457718 Napisano: 30.01.2018 13:26:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

shineoff napisał(a):

A ich zapewne doprowadza do szału takie gadanie emotka Kurier nie ma obowiązku do Ciebie dzwonić, a co nie dopiero smsy wysyłać. Powinien Ci zostawiać za każdym razem awizo jak Cię nie ma i tyle. Chcesz dostawać wszystkie przesyłki - zamawiaj do firmy w której pracujesz i nie wygłupiaj się nawet z takimi roszczeniami emotka

Słucham?! Roszczeniami?! Chyba nie wiesz o czym mówisz. Zamiast awizo - 3 razy kurier zostawił przesyłkę u sąsiadów (i nie mówię tu o konkursach, tylko o rzeczach, za które zapłaciłam), bez informowania mnie o tym. Zamawianie do firmy? Fajnie, tylko że wiele razy kurier dostarczył mi paczkę po 17, kiedy firma nie pracuje. To ty się nie wygłupiaj, po co mam marnować swój czas i kuriera. Jeśli dzwoni i mówi, że będzie to spoko. Jeśli dzwoni i pyta czy może zostawić w sklepie/u sąsiada - spoko. Ale nie w momencie kiedy nie mam żadnego kontaktu z kurierem, a on radośnie dysponuje moją przesyłką jak mu się podoba. Awizo od kuriera dostałam RAZ w życiu. I raz jeszcze wcisnął mi do skrzynki pocztowej niewielką przesyłkę, z dość kosztowną rzeczą w środku. Tak, że wystawała i każdy mógł ją sobie ukraść. Co z resztą uczyniło dziecko sąsiadki.

Tak z ciekawości - odzyskałaś tą przesyłkę, co dziecko zwinęło?

Tak. Zobaczyłam, że w trakingu przesyłka doręczona, więc zadzwoniłam do firmy kurierskiej z wielką awanturą. No i dowiedziałam się, że kurier wrzucił do skrzynki. Ja na to - ale w skrzynce się nie zmieści przecież! Będzie wystawać! No i oni sprawę olali, powiedzieli, że mogę złożyć reklamację i tyle. Połączyłam fakty i przeszłam się po sąsiadach, a że na klatce mieszkań jest mało, to podejrzanych też było niewiele. No i sąsiadka się przyznała, że dziecko zabrało, bo "myślało że to ich" (taak, z pewnością, ani nie ma skrzynki pod moją, ani nad, ani nawet obok, ale cóż..). Na przesyłce widniały moje dane, więc kulturalnie zapytałam, czy nie potrafią czytać. Łaskawie oddała mi rzecz. Na szczęście nieuszkodzoną (bo dzieciak nie omieszkał odpakować). Od tamtej pory jestem wyczulona i przede wszystkim błagam kurierów żeby nie wrzucali do skrzynki ani nie zostawiali u sąsiadów, bo może być tak, że następnej rzeczy już NIE odzyskam. Wyświetl w wątku >>
2 ziolko, nkba 0

shineoff

#6457714 Napisano: 30.01.2018 13:20:43 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

elotta napisał(a):

shineoff napisał(a):

Ale akurat tego nie zmienisz dodatkowym kategoryzowaniem konkursów. Jeśli komuś chce się napisać wiersz 50-wersowy, żeby wygrać kubek w serduszka, to zapewniam Cię, że znajdzie go i na poszukiwanie takich konkursów.

Hahahahha, przypomniał mi się jakiś konkurs, jeszcze z zeszłego roku, gdzie można było wygrać środki czystości (jakiś płyn do prania, odplamiacz i coś tam jeszcze). I kobieta napisała poemat (serio, miał chyba ze 100 wersów) o ... kupie. Jak jej dziecko zrobiło kupę i wszędzie rozmazało i opisała jak to spierała emotka  Myślałam, że umrę ze śmiechu i kibicowałam jej z całych sił, ale nie wygrała! Wkurzyło mnie to trochę, bo takiej kreatywności to jeszcze nie widziałam emotka

o Paaaaaaaaaaanie  emotka

a wygrala chociaz? ha ha, szkoda, ze nie zapisalas dla pokolen wiersza...aby pokolenie komputerowcow i tabletowcow uczylo sie kreatywnosci emotka

Zapisałam, tylko nie wiem czy gdzieś odnajdę, w czeluściach starego dysku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457707 Napisano: 30.01.2018 13:15:07 w Wkurza mnie...

Ale akurat tego nie zmienisz dodatkowym kategoryzowaniem konkursów. Jeśli komuś chce się napisać wiersz 50-wersowy, żeby wygrać kubek w serduszka, to zapewniam Cię, że znajdzie go i na poszukiwanie takich konkursów.

Hahahahha, przypomniał mi się jakiś konkurs, jeszcze z zeszłego roku, gdzie można było wygrać środki czystości (jakiś płyn do prania, odplamiacz i coś tam jeszcze). I kobieta napisała poemat (serio, miał chyba ze 100 wersów) o ... kupie. Jak jej dziecko zrobiło kupę i wszędzie rozmazało i opisała jak to spierała emotka  Myślałam, że umrę ze śmiechu i kibicowałam jej z całych sił, ale nie wygrała! Wkurzyło mnie to trochę, bo takiej kreatywności to jeszcze nie widziałam emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6457704 Napisano: 30.01.2018 13:09:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

A ich zapewne doprowadza do szału takie gadanie emotka Kurier nie ma obowiązku do Ciebie dzwonić, a co nie dopiero smsy wysyłać. Powinien Ci zostawiać za każdym razem awizo jak Cię nie ma i tyle. Chcesz dostawać wszystkie przesyłki - zamawiaj do firmy w której pracujesz i nie wygłupiaj się nawet z takimi roszczeniami emotka

Słucham?! Roszczeniami?! Chyba nie wiesz o czym mówisz. Zamiast awizo - 3 razy kurier zostawił przesyłkę u sąsiadów (i nie mówię tu o konkursach, tylko o rzeczach, za które zapłaciłam), bez informowania mnie o tym. Zamawianie do firmy? Fajnie, tylko że wiele razy kurier dostarczył mi paczkę po 17, kiedy firma nie pracuje. To ty się nie wygłupiaj, po co mam marnować swój czas i kuriera. Jeśli dzwoni i mówi, że będzie to spoko. Jeśli dzwoni i pyta czy może zostawić w sklepie/u sąsiada - spoko. Ale nie w momencie kiedy nie mam żadnego kontaktu z kurierem, a on radośnie dysponuje moją przesyłką jak mu się podoba. Awizo od kuriera dostałam RAZ w życiu. I raz jeszcze wcisnął mi do skrzynki pocztowej niewielką przesyłkę, z dość kosztowną rzeczą w środku. Tak, że wystawała i każdy mógł ją sobie ukraść. Co z resztą uczyniło dziecko sąsiadki. Wyświetl w wątku >>
0 1 lager

shineoff

#6457692 Napisano: 30.01.2018 12:53:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

elotta napisał(a):

co z konkursami, gdzie jest do wygrania np. 3 nagrody o wartości 2,5 k i 20 nagród o wartości 15 zł (jakieś łyżeczki do lodów czy whatever)? Wtedy też taki konkurs oznaczyć również do kategorii z tanimi nagrodami?

Nie. Wtedy trzeba go dodać dwa razy, do tych obu kategorii emotka emotka Wtedy dopiero będzie wilk spragniony i owieczka napoczęta emotka

Nie żartuj sobie, bo mnie to wkurza emotka  Bez przesady, dobrze wiecie o co mi chodzi - szlag mnie trafia jak muszę przedzierać się przez zylion konkursów "wygraj smycz", albo "wygraj długopis". No i taka refleksja, którą już napisałam, ale powtórzę - jeśli taki konkurs z mało wartościową nagrodą jest tak popularny, to po co organizator ma się wysilać i robić konkurs z nagrodami fajnymi, np. telefonami, czy samochodami do wygrania, skoro ludzie interesują się kubkiem i smyczą? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457688 Napisano: 30.01.2018 12:50:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusia222 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na głośnik od albedo?I co wozi dziś gls?

ja czekam na głośnik

O kurczę, a długo czekacie? Ja byłam zaszokowana tempem Albedo - w poniedziałek odesłałam im paragon itp., a w piątek już był kurier z nagrodą emotka  Jedyne co doprowadza mnie do szału to brak info sms od kurierów, że "dziś będzie", albo chociaż telefonu jakiegoś. Dzwonią domofonem i już, a potem weź się człowieku zastanawiaj, czy jak byłeś w robocie to czasem kurier nie przyjechał -.- Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6457677 Napisano: 30.01.2018 12:38:03 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

Ja jestem przeciw, bo tutaj tania będzie dla każdego oznaczać coś innego.

Dlaczego? Tania, to znaczy do określonej kwoty - uważam, że nagroda warta mniej niż 30 zł JEST tania. Serio. I myślę, że nie ja jedna. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457614 Napisano: 30.01.2018 10:24:26 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

Dla mnie książka jest spoko nagrodą, zwłaszcza jak da się ją czytać, a nie z zaskoczenia przysyłają "Żywoty świętych". Ale te pierdołki za 5 zł, choćby 3 kartki pocztowe albo długopis, to już trochę obciach dla organizatora.Oczywiście nie biorę w nich udziału.

Mnie to bulwersuje, bo są to materiały promocyjne, które co do zasady zamawia się celem rozdawania ludziom np. na targach, czy podczas promocji. A nie po to żeby 100 osób rywalizowało o długopis. Im więcej osób bierze udział w takich konkursach, tym większa szansa, że organizatorzy coraz częściej będą takie organizować. Bo im się to zwyczajnie opłaca emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457602 Napisano: 30.01.2018 09:56:45 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

shineoff napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Tylko jak ustalać, kiedy nagroda jest tania, a kiedy nie? Np. książka za 30 zł to dla mnie bardzo fajna nagroda, a jednak obiektywnie jest to tania nagroda... nie wiem, po co tak wartościować.

W sumie - racja. emotka   Szczególnie, że część nagród jest i tania i droga (co mnie potwornie wkurza). 

No normalnie, tania to np. do 30 zł. Książki to swoją drogą, ale już nagrody typu kubek, smycz, czy podkładka pod myszkę powinny mieć osobną kategorię. I tyle.

kubki sublimacyjne (takie z nadrukiem) to wartosc okolo 5 zł, kubki termiczne - pomiędzy 15-25 zł, smycze - 2 zł, długopisy - pomiędzy 1-5 zł, podkładki pod myszkę - jakieś 10 zł. Koszulki - pomiędzy 10-25 zł. Ja o takie nagrody w ogóle nie gram bo szczerze to nie mam co z nimi zrobić a czasami trzeba się nawysilać niesamowicie żeby wygrać coś tak taniego...

A pamiętacie testowanie chusteczek Foxy? Z 300 osób jak nie lepiej o nie walczyło, wiersze pisali itp. Dla CHUSTECZEK, wartych 5 zł... Ja byłam potężnie zdziwiona. Wyświetl w wątku >>