Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6461095 Napisano: 08.02.2018 11:18:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):

a co pisaliście? Rymowanki na zmywareczki?

Piszę rymowaneczkę
bo chcę wygrać zmywareczkę,
Albedo doceńcie mój trud
bo na naczyniach brud emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6461084 Napisano: 08.02.2018 11:11:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

znowu zmywarki poszły bez zgłoszeń z ostatnich dni?

Moze dojda do poczatku i wrócą po nas emotka

Watpie. Ostatnio przyjeli taktyke "bez konca" emotka

dzieki za pocieszenie....ja wysylalam ostatniego dnia emotka

W innym konkursie Albedo robiłam zgłoszenie przedostatniego, albo ostatniego dnia i wygrałam. Mit obalony emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

shineoff

#6461009 Napisano: 08.02.2018 10:29:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wygrałam zmywarki, ani butelki - bo nie grałam w tych konkursach, więc to mnie nie dziwi  emotka  Ale inne rzeczy mogłyby wpaść, serio emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460890 Napisano: 07.02.2018 23:59:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joasiajulia napisał(a):

shineoff napisał(a):

Myślałam, że w skodzie miałam dobrą odpowiedź, ale oczywiście się nie udało. Tak samo wszędzie indziej. Czekam tylko na potwierdzenie, że NIE wygrałam w colgate nawet głupiego zestawu past, w guseppe, że nawet nie dotarłam do nagrody pocieszenia, i w ogóle teraz oczekiwanie na wyniki to taka trochę głupia sytuacja - otwieram maila chyba tylko po to żeby się zdołować. Nic mi nie idzie, i w konkach i w ogóle. Beznadzieja emotka  Przepraszam za to marudzenie, wiem że to tak samo beznadziejne emotka  

Według Mnie nie jest to beznadziejne,a tylko konkursowicz zrozumie twoje rozgoryczenie niepowodzeniami.
Nie powiem żebym Ja była nie wiadomo jak zdolna w dziedzinie zadań konkursowych,ale w tym roku wygrałam tyle ile w tamtym przez cały rok.....
Ja w tamtym roku odpuściłam tak w połowie marca.......nie szło Mi w konkursach to wzięłam się za loterię emotka Grałam jeden dwa konkursy w miesiącu,totalne miałam wypalenie,nawet troszku popłakałam,ale ile zaoszczędziłam na pieniążkach,więc się nie załamuj,odpuścić na chwilę i wróć ze zdwojoną siłą emotka

Dzięki za odpowiedź i zrozumienie emotka  Mnie akurat konkursy raczej nie kosztują pieniędzy, tylko czas, który zawsze znajdę emotka  Jak jest konkurs promocyjny to kupuję tylko to, czego i tak potrzebuję, więc nie czuję, że tracę kasę (no bo co to za strata, jak i tak muszę kupić pastę do zębów). W styczniu szło mi dobrze, teraz się popsuło. No nic, będę próbować dalej, i tak gram tylko w tych, gdzie nagrody mnie interesują. Pocieszam się, że to "cisza przed burzą" i coś fajnego wpadnie. Jak nie to trudno, staram sobie powtarzać jak mantrę "będą inne konkursy" emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460731 Napisano: 07.02.2018 15:49:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Myślałam, że w skodzie miałam dobrą odpowiedź, ale oczywiście się nie udało. Tak samo wszędzie indziej. Czekam tylko na potwierdzenie, że NIE wygrałam w colgate nawet głupiego zestawu past, w guseppe, że nawet nie dotarłam do nagrody pocieszenia, i w ogóle teraz oczekiwanie na wyniki to taka trochę głupia sytuacja - otwieram maila chyba tylko po to żeby się zdołować. Nic mi nie idzie, i w konkach i w ogóle. Beznadzieja emotka  Przepraszam za to marudzenie, wiem że to tak samo beznadziejne emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460588 Napisano: 07.02.2018 09:52:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nie mógł wczesniej dostac bo liczenie bombek było na zywo na scenie , pewnie ze mogl miec kogos w tym miescie ale był taki pewny wygranej, ze to było podejrzane

No OK, rozumiem. Myślałam, że bombki liczyło się wcześniej emotka  
Organizatorzy robią takie szopki żeby przyciągnąć ludzi, tak samo jak w centrach handlowych przyjeżdża pszczółka maja, smerfy czy jakieś inne krainy lodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460549 Napisano: 07.02.2018 02:08:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

hmm, coś w tym jest. nie wszystkie odpowiedzi muszą być jawne, ale, z drugiej strony, wolę wiedzieć, z czym przegrałam, by wiedzieć, czy w ogóle w takim czy takim miejscu opłaca mi się w ogóle kiedykolwiek później jeszcze grać. bo gdy widzę, że wygrywają dzieciątka albo, na przykład, zdjęcia banalne, ale za to jak z planu filmowego, bo robione sprzętem za milion złotych, to od razu odpuszczam. 

Najlepiej kiedy publikowane są zwycięskie prace. To akurat niezmiernie irytuje, gdy jest podana lista laureatów i tyle, nie wiadomo kto jaką pracę stworzył - od razu przychodzi myśl, że może było to bardziej losowanie niż rzetelne oglądanie/czytanie prac, albo że niezależnie od tego ile ktoś trudu i kreatywności włoży w swoją pracę to i tak wygra osoba "podstawiona". Inna sprawa, że teraz ludzie urządzają skomplikowane sesje zdjęciowe ze specjalnie stworzonymi rekwizytami aby wygrać kubek, czy breloczek emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460546 Napisano: 07.02.2018 00:52:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tonyclayton napisał(a):

Przy okazji różnych konkursów z galeriami przewaliło się trochę negatywnych komentarzy nt. Pani z kartonami na głowie. Przeglądając kolejne galerie konkursowe dochodzę do wniosku, że ludzie robią z siebie niezłych debili żeby tylko wygrać cokolwiek. Zamieszczanie zdjęć dzieciaków nawet szkoda komentować. 

To samo w konkursach na fejsie. Uważam, że z jednej strony to dobrze, że galerie są otwarte - jak ktoś wygrywa, to wiadomo, że zrobił zdjęcie, można zobaczyć co wygrało, choć zazwyczaj wygrywają beznadziejne zdjęcia z lokowaniem (wychwalaniem) produktów, dziećmi i kartonami. Z drugiej - nieuczciwe, bo jednak osoba jakaś się napracuje, zrobi świetny pomysł, ktoś inny go podłapie i zrobi coś podobnego, tylko lepiej no i wygra. Generalnie wolę jak odpowiedzi nie są publicznie dostępne, wiadomo, że nie będę z siebie robić idiotki na fejsie i pisać wierszy o proszku do prania, a tak, w prywatniej wiadomości, gdzie nikt tego nie publikuje to spoko emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6460545 Napisano: 07.02.2018 00:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

taalvikki napisał(a):


 U nas w grudniu tez był w galerii konkurs z samochodem do wygrania, trzeba było oszacowac ilosc bombek ipodac hasło reklamowe, na rozwiązaniu trzeba było być, były do wygrania 3 nagrody - gdy podaliilośc bombek jeden facet juz sie az wyrywał na scene po samochód, okazało się jednak że osób, które dokładnie oszacowały było kilka i komisja udala sie na narade aby wybrac najlepsze hasło - i kto wygrał? oczywiście ten wyrywny facet, hasła jakie wygralo nie podali  i co jeszcze? Okazało się że był z miasta oddalonego o ok. 200km a konkurs był w nieduzym mieście, żadna metropolia - z niesmaczonych lokalnych  uczestników konkursu było wielu, niektórzy próbowali dyskutować to zbyto ich ironicznym usmiechem, aha - własciele galerii prawdopodobnie nie sa z tego miasta gdzie ta galeria działa
Wniosek? takie konkursy z bogatymi nagrodami sa co najmniej podejrzane

A może ten człowiek wcześniej dostał maila, czy jakieś inne zawiadomienie o wygranej? No i dlaczego się denerwujesz, że był z innego miasta, w końcu mógł akurat w tej miejscowości mieć żonę, kochankę, teściową, przyjaciela, kogokolwiek i często tam jeździć? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460349 Napisano: 06.02.2018 13:27:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic nic nic nic nic emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460322 Napisano: 06.02.2018 12:26:00 w Wkurza mnie...
WKURZA MNIE, że dookoła mojego osiedla buduje się mnóstwo nowych bloków i na te budowy dzień w dzień jeżdżą ciężarówki. Parkują sobie na środku ulicy, zastawiają inne samochody, a w sklepie od rana ogromna kolejka nawalonych (o 7 rano!!!!) wódowlańców, którzy kupują piwo i wódę (a potem prosto marsz na budowę). A najbardziej mnie wkurzyło, że jakiś imbecyl zarysował mi samochód (zaparkowany prawidłowo), żadnej kartki cham nie zostawił, no nic. A to było kiedyś takie fajne, kameralne osiedle emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6460157 Napisano: 05.02.2018 22:15:09 w PLAGIATY
edith napisał(a):

Coś mi się ten tekst znajomy wydaje  emotka  Zaczynają się Walentynki i cuda wianki można znależć :
Moja żona jest moim kosmitą a ja jej nieodłącznym satelitą, w naszym domu panuje atmosfera radosnej nieważkości, drogą mleczną zmierzamy ku wiecznej miłości. Zamiast czarnej materii na naszej orbicie krążą wszystkie kolory tęczy, ale zaćmienie nam nie grozi, nas to wcale nie męczy! Oddałem mej żonie moje najlepsze lata świetlne a wcześniej pierścień Saturna, meteorów deszcz i noc komety a ona kazała mi wrócić z Marsa i odtąd żyję z nią na Wenus, ech te kobiety..

Aż zęby bolą od czytania. Jeśli ktoś to plagiatuje, to jest chyba niedorozwinięty. Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6460107 Napisano: 05.02.2018 20:51:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Super, nie dość, że nic nie wygrałam, to jeszcze ktoś mi samochód zarysował. O losie, czy ta passa się kiedyś odwróci? Czy będę przegrywem do końca świata? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458968 Napisano: 02.02.2018 12:19:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To znowu ja! Ile można nic nie wygrywać? Albo wpadały jakieś same nagrody 1000 stopnia, albo nic. Czy to cisza przed burzą? Może przyszły tydzień chociaż zaowocuje w jakieś wygrane... Cokolwiek... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458963 Napisano: 02.02.2018 12:15:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Zdarza się czasami w konkursach z samochodami, które są oklejone reklamą sponsora - wtedy nie można samochodu sprzedać / odkleić znaków towarowych sponsora przed wygaśnięciem umowy (najczęściej jest to rok od odbioru samochodu).

No tak, ale to trwa jakiś określony czas, po którym jednak ten samochód można sprzedać, odkleić znaki. A nie, że jest "zakaz sprzedania nagrody".  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458960 Napisano: 02.02.2018 12:07:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

maximus napisał(a):

czy z punktu widzenia prawnego legalne jest , aby organizator w regulaminie wprowadził punkt " zakaz sprzedaży wygranej rzeczy"  
Zwycięzca może np wykorzystać wygraną  kwotę 3000 zł na zakupy np. telewizora lub telefonu   ale już nie może sprzedać tego telewizora lub telefonu.   Czy to jest legalny zapis regulaminowy ?

A w którym konkursie jest taki zapis?

Przecież to jest bez sensu, jak niby organizator udowodni zwycięzcy, że sprzedał nagrodę, albo tym bardziej- jakąś rzecz, którą kupił za pieniądze z nagrody? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458913 Napisano: 02.02.2018 11:18:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

myślę, że wygraliśmy na bank a to, że nie podają nagrody to asekuracja po wpadkach w ostatnim konkursie

No wiem, że tam były jakieś dziwne akcje. ALE sorry. To jest agencja reklamowa, oni się tym zajmują na codzień. To jest kurczę ich praca! Jeśli organizują konkurs gdzie można wygrać 1000 nagród, to powinni nad tym zapanować. Czy tak trudno zrobić listę zwycięzców? Serio? Do tego wystarczy excel, a dla mniej zaawansowanych - ołówek i kartka. I dzwonić po kolei do ludzi, zaczynając od końca czy też początku tej listy. Ba, można nawet tym ołówkiem odhaczyć czy ktoś odebrał, podał swoje dane, czy też nie. To nie jest jakaś wielka filozofia. Dla mnie to oni są nieprofesjonalni i tyle. Dobrze, że nie brałam udziału w ich konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458908 Napisano: 02.02.2018 11:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

rebelmen napisał(a):

Dzwonią z Jesiennej Mobilizacji pytają o dane i adres a nawet pesel, pytam w jakim celu pesel, odpowiedz emotka o to aby opłacić podatek, pytam co wygrałem, nie wiedza emotka Będzie lista pod koniec lutego. Dziwny sposób informowania.


Ale przynajmniej (w teorii) coś wygrałeś - do niektórych uczestników konka dzwonili przecież z info, że "może coś wygrali, a może nie" emotka

Noo to jest na maksa dziwne. Ale mam nadzieję, że każdy kto podał pesel coś wygrał - inaczej to zwykłe wyłudzanie danych. Że pan X coś wygrał, albo i nie, ale niech na wszelki wypadek poda pesel emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6458850 Napisano: 02.02.2018 09:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To gramy w innych krajach? Dadza nagrody?


W loterii niemieckiej nie dadzą, bo "Teilnahmeberechtigt sind alle natürlichen Personen im Alter von mindestens 18 Jahren, die ihren ständigen Wohnsitz in der Bundesrepublik Deutschland haben." Co ciekawe, przy uzupełnianiu formularza można wybrać z listy inny kraj, niż Niemcy emotka

Alles klar emotka

O ile Niemcy zrozumiem (duży kraj, dużo ludzi), o tyle na Słowacji tyle nagród?! Tam mieszka ok. 5 mln osób! Więc czym to jest podyktowane, że tam można wygrać tyle nagród, a u nas to w ogóle albo 1 fajna nagroda, i reszta byle jaka, albo same tanie i beznadziejne (jak te termosy z Milki za niecałe 15 zł - kiedy zobaczyłam cenę tego termosu już wiedziałam, że jest beznadziejny, przecież najprostsze termosy w sklepach kosztują min. 50 zł). Szok i niedowierzanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

shineoff

#6458784 Napisano: 01.02.2018 23:33:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To znowu ja. Wolałabym nie być stałym gościem w tym wątku emotka  Ale cóż. WSZYSCY mnie olali, WSZYSCY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0