Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6463030 Napisano: 13.02.2018 12:59:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

atka79 napisał(a):

A ja się zastanawiałam dlaczego dzisiaj nie ma dodanych nowych zdjęć w konkursie Monster Munch, a tu się okazuje, że zarówno Monster, jak i orzeszki to ta sama agencja H7 z Poznania. Zatem pewnie dzisiaj rozchrupują (czyt. rozkminiają) problem z orzeszkiem:)
Może jednak sami coś Wam zaproponują, jak to przechrupią (czyt. przeanalizują):)

Moze ktoś wyleciał z roboty.Wyjdzie taniej niż spłacać oszukane osoby.I zawsze można powiedziec ze winni zostali ukarani

Taaa, wyleciał z roboty. A kto Wam udowodni, że ten konkretny pan X odpowiedzialny za wysyłkę @ wyleciał? No przecież, że się nie da. Moim zdaniem to oleją i tyle, co mają zrobić. Przecież w ramach rekompensaty nie dadzą nagle każdemu nagrody głównej emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6462929 Napisano: 13.02.2018 11:12:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

shineoff napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Do tych, co wczoraj dostali taką wiadomość :  Piszemy reklamacje czy tak to zostawiamy?

A czy to znaczy, że nie wygraliście? Bo nie wiem o co chodzi, ale ciekawość mnie zjada emotka    

wysłali wczoraj takie wiadomości do wszystkich którzy wygrali w konkursie 200 zł 
przez pomyłkę

O rany ale chamstwo! To tak jak z tym testowaniem Avon, też wszystkim maile wysłali, ale nie wszyscy będą testowali! emotka  Ani tu ani tu nie grałam, ale uważam to za szczyt nieodpowiedzialności, przecież to jest ich PRACA, jak można ją wykonywać tak byle jak? Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

shineoff

#6462921 Napisano: 13.02.2018 11:00:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

Do tych, co wczoraj dostali taką wiadomość :  Piszemy reklamacje czy tak to zostawiamy?

A czy to znaczy, że nie wygraliście? Bo nie wiem o co chodzi, ale ciekawość mnie zjada emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6462918 Napisano: 13.02.2018 10:51:09 w Wkurza mnie...

Wiem, dlatego tym bardziej mnie to denerwuje, bo wiem, że większość ludzi uważa dzieci za piękne i godne najwyższych nagród. Szczególnie drażniące jest to w konkursach dedykowanych osobom dorosłym (np. gdzie można wygrać alkohol) - tam też wrzucają zdjęcia dzieci! Dzieci niet, biustu niet, zostają mi tylko loterie ;( 

no chyba, że akurat nie jest piękne  emotka

Nie wolno powiedzieć o dziecku, że nie jest piękne (a zdarzają się mniej urodziwe - i nie ma w tym nic złego, przecież mogą wyrosnąć na ładnych dorosłych), bo się zostanie zlinczowanym przez wszechobecne maDki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6462818 Napisano: 12.02.2018 23:31:38 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

vivi napisał(a):

lager napisał(a):

Tylko dwa Minionki z ost. etapu uwolnione z paki? Reszta się kisi w celi, czy już raczej wszystkie na wolności? emotka

Też jestem ciekawa...

też czekam na info czy już się na pewno nie łudzić?:(

No niestety, pewnie już nie będą informowali emotka  nawet głupiego powerbanku się nie udało wygrać, cóż. Będą inne konkursy (ostatnio powtarzam sobie to 10 razy dziennie i pomaga) emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6462816 Napisano: 12.02.2018 23:27:57 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

shineoff napisał(a):

Aha i najbardziej na świecie wkurza mnie wykorzystywanie zdjęć dzieci w konkursach. Moim zdaniem powinien być zakaz umieszczania wizerunków nieletnich jako prac konkursowych. Wszechobecne chwalenie się dziećmi też mnie wkurza. Tak, wiem, zaraz polecą hejty, ale musiałam to napisać.


Kiedyś na Fejsie pewna pani wyraziła swoje oburzenie na oburzenie cudze -> ona wszędzie do konkursów wrzuca zdjęcia dzieci, bo... dzieci są piękne. Nie zbijesz tego argumentu, prędzej Cię ukamienują emotka Jeśli jednak posiadasz piękny biust, możesz spróbować wklejać jego foty w komentarzach, ale nie gwarantuję, że dostaniesz nagrodę emotka

Wiem, dlatego tym bardziej mnie to denerwuje, bo wiem, że większość ludzi uważa dzieci za piękne i godne najwyższych nagród. Szczególnie drażniące jest to w konkursach dedykowanych osobom dorosłym (np. gdzie można wygrać alkohol) - tam też wrzucają zdjęcia dzieci! Dzieci niet, biustu niet, zostają mi tylko loterie ;(  Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6462808 Napisano: 12.02.2018 23:07:52 w Wkurza mnie...
Aha i najbardziej na świecie wkurza mnie wykorzystywanie zdjęć dzieci w konkursach. Moim zdaniem powinien być zakaz umieszczania wizerunków nieletnich jako prac konkursowych. Wszechobecne chwalenie się dziećmi też mnie wkurza. Tak, wiem, zaraz polecą hejty, ale musiałam to napisać. Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6462805 Napisano: 12.02.2018 22:59:18 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

serberta napisał(a):

Moja twórczość konkursowa. Żenada i dno .Beznadziejne konkursy, tematy walentynkowe wywołują u mnie odruch wymiotny.  Nie wysyłam nawet zgłoszeń na kupione paragony bo mi słabo na myśl że miałabym wymyślać kolejne mialkie banały. Od jutra wyłącznie loterie ...


Dla odmiany ja się staram ile mogę sklecać niebanalne rzeczy, a tu wygrywają opcje krótkie, napisane na kolanie emotka Jak ostatnio widzę niektóre konkursy walentynkowe, to nawet wygrywają wpisy bez polskich znaków, bez interpunkcji, z licznymi błędami, bez większego sensu.

Mnie wkurza sam temat walentynek. Ogólnie Walentynki. Konkursy walentynkowe jeszcze bardziej. Ileż można udawać jakieś miłosne wyznania, historie chwytające za serce (w 99% wymyślone i rodem z trudnych spraw), zdjęcia "zakochanych" par... Też mam odruch wymiotny.  Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6462801 Napisano: 12.02.2018 22:56:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
gonzo89 napisał(a):

Raz wygrałem tam to maila miałem i nie pisało całych nazwisk tylko imię i nazwisko oraz miejscowość.
Widać że ktoś sobie robi jaja, a wyniki wrzucają oficjalnie po weryfikacji laureatów. zobaczcie sobie jak w innych konkursach informują ludzi o wygranych.

Oczywiście, ktoś trolluje, a naiwni się przejmują emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461700 Napisano: 09.02.2018 14:12:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No cóż, raz się wygrywa, raz się przegrywa. Szkoda, że to mnie nie dotyczy, bo ja raz przegrywam, a raz przegrywam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461541 Napisano: 09.02.2018 00:01:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

shineoff napisał(a):

Abstrahując od tego, czy profile są fałszywe czy prawdziwe, to zgodzę się z ludźmi, którzy robią tam burzę, iż prace zwycięskie nie były (wszystkie) rzeczywiście kreatywne. Ani trochę nie były. Nie grałam w tym konkursie, więc wypowiadam się absolutnie obiektywnie, nie przemawia przeze mnie zazdrość, czy ból porażki emotka  

Wypowiadasz się subiektywnie. W ocenie kreatywności pracy obiektywizm nie istnieje.

Oczywiście, że miara kreatywności to zawsze ocena subiektywna, ale wypowiadam się wyłącznie o poziomie prac, nie ma we mnie żadnych emocji (że np. nie wygrałam, więc powiem, że wszystkie prace były beznadziejne, bo zazdroszczę ludziom wygranej emotka  ). O rany, zaplątałam się, mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli emotka  Z tego co zauważyłam w konkursach wszelakich (chodzi mi oczywiście o te kreatywne), to jednak odpowiedź MUSI być na temat. Może być upiękniona, rymowana, zwykła, z emoji, ze zdjęciem - ale musi to być odpowiedź na zadane pytanie, a nie napisanie czegoś o produkcie. O to mi chodziło. A o resztę "niekreatywnych" prac - jak słusznie prawisz, to ocena subiektywna jury. Ale nie da się ukryć, że istnieją pewne schematy jakie odpowiedzi wygrywają (przy założeniach, że ktoś je czyta).  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461537 Napisano: 08.02.2018 23:48:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo1 napisał(a):

Jak myślicie, mogę wziąć udział w konkursie o wycieczce do Paryża i w wielkiej loterii, obydwa w Kauflandzie?Bo w sumie mam paragon za 100 zł, więc zarazem i za 50...A druga rzecz, czy słoiczki Bobovita, Hipp i inne sa wyłaczone  z promocji?

Nie są, jedynie mleko modyfikowane jest wyłączane ze wszelkich promocji i konkursów. Co do pytania nr 1 to nie mam pojęcia, ale pewnie w regulaminach jest coś na ten temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461536 Napisano: 08.02.2018 23:43:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

Nawiasem mówiąc, zdecydowanie bardziej mi się podoba zacytowana wyżej krytykowana wypowiedź, niż słodkie rymowane pitulenie w rodzaju: "Ach, gdy mołdawskie wino piję, to wreszcie wiem, że naprawdę żyję! W marzeniach w Mołdawii podróżuję, gdy tak cudownie się czuję! Mąż mnie przytula i przy winie, wspominamy jak ten czas płynie... " i tak dalej s.r.an.i.e w banię. emotka

P.S.
W konkursie udziału nie brałam, dopiero teraz wiem, że był (jak to zwykle u mnie bywa).

Też wolę normalny tekst niż debilne rymowanki, klecone tak na siłę, że aż trzeszczą  emotka  Ale akurat cytowana wypowiedź po prostu nie jest odpowiedzą na pytanie konkursowe, dlatego tak się ludzie zbulwersowali. No i tak przejrzałam te odpowiedzi, rzeczywiście nie były wybitne.   Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

shineoff

#6461525 Napisano: 08.02.2018 22:54:23 w Dyskusje o wynikach konkursu


Abstrahując od tego, czy profile są fałszywe czy prawdziwe, to zgodzę się z ludźmi, którzy robią tam burzę, iż prace zwycięskie nie były (wszystkie) rzeczywiście kreatywne. Ani trochę nie były. Nie grałam w tym konkursie, więc wypowiadam się absolutnie obiektywnie, nie przemawia przeze mnie zazdrość, czy ból porażki emotka  
Poniżej jedna ze zwycięskich prac ""Pozwolę sobie zacytować jedną ze zwycięskich prac: "Do samego kraju mam pewien sentyment, głównie dzięki podróży sprzed dwóch i pół roku. A co do Mołdawskiego wina wrażenia smakowe to przede wszystkim skojarzenia ze skórką od chleba i suszonymi owocami. Z każdym kieliszkiem lepsze, całość klarowna, nos paląca, lekko zadymiona. Pozdrawaim." - Wina Mołdawii odpowiedzcie mi proszę czym się kierowaliście przy wyborze takiej pracy? Przecież tu nie ma nawet odpowiedzi na pytanie które zadaliście a dla przypomnienia brzmiało ono: "W jaki sposób wyobrażacie sobie idealnie spędzony czas z mołdawskim winem! " Co wnosi taka wypowiedź do konkursu?"" Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461375 Napisano: 08.02.2018 17:06:24 w co chcielibyście wygrać?
myszulka napisał(a):

Miłość ..  emotka   A najlepiej konkursowicza, co by zainteresowania się zgadzały emotka

Niedługo Walentynki, może Amor w Ciebie wyceluje emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461354 Napisano: 08.02.2018 16:38:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
smakujewino napisał(a):

shineoff napisał(a):

Czy Wam też ta galeria w monster munch działa tak fatalnie? Chciałabym zobaczyć, czy mojej koncepcji już ktoś nie wykorzystał, ale nie mam siły na przewijanie każdego zdjęcia pojedynczo, przecież jest ich pewnie z milion emotka  

Nie, normalnie się przewija. A co to znaczy Twoja koncepcja? generalnie temat jest taki, że dużo ludzi podobnie interpretuje jak widze.

Coś, co wymyśliłam i uznałam, że będzie kreatywne (bardziej niż dmuchanie)  emotka  No nieważne, spróbuję w innej przeglądarce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461327 Napisano: 08.02.2018 16:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Wam też ta galeria w monster munch działa tak fatalnie? Chciałabym zobaczyć, czy mojej koncepcji już ktoś nie wykorzystał, ale nie mam siły na przewijanie każdego zdjęcia pojedynczo, przecież jest ich pewnie z milion emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6461209 Napisano: 08.02.2018 12:59:24 w Dyskusje o wynikach konkursu

W tym przypadku jedyna wątpliwość jest taka, że organizator postanowił nie wliczać do liczby znaków spacji. Może i powinni to ująć w regulaminie, ale z drugiej strony, gdyby napisali, że zdyskwalifikowali prace mające ponad 250 znaków ze spacjami, to byłby raban, że w regulaminie nic nie było, że 250 "ze spacjami"  emotka  Nie została nagrodzona żadna praca niezgodna z regulaminem - nie było w nim napisane, że 250 znaków musi obejmować spacje - może i z reguły tak jest, i sami sobie strzelili w kolano, doszczegóławiając to dopiero po konkursie, ale tak czy inaczej nie ma tu złamania regulaminu, a skoro n ie sprecyzowali tego od razu - wątpliwość rostrzygnęli na korzyść uczestników. Nie wygrała żadna z długich prac, których chyba była połowa w tym konkursie  emotka
I powiem tak - róbcie raban dalej, jak drugi raz wpadną na to, żeby sobie robić dobry PR przez robienie konkursu na FB, to się palną w czoło z myślą "a na cholerę nam problemy, nie za to nam sponsor płaci, żeby mieć potem utrapienie, pozytywnie musi być, żadnych konkursów"! Jeszcze bym zrozumiała, gdyby nagrodzili którąś z tych długich prac - nieregulaminowych. Ok, trzeba protestować. Ale jakieś wypisywanie, że konkurs ustawiony, że mało kreatywne prace wybrali... Żenujące to jest.  emotka

I w sumie jak dla mnie ok, nie lubię facebookowych konkursów. emotka  Byle by tylko zaczęli robić konkursy poza FB, a nie zrezygnowali z nich całkiem. 

Też nie lubię konkursów na FB, najbardziej tych "polub i udostępnij" - nigdy się w to nie bawię. 
Co do awanturowania się o konkursy - nie sądzę, żeby ktokolwiek przez to przestał robić konkursy. Raczej zmieni się forma konkursów, np. na takie, gdzie nie widać odpowiedzi innych użytkowników, czyli na messengerze (i bardzo dobrze). Uważam, że lepiej jak regulamin jest napisany precyzyjnie i organizator go przestrzega. I być może dzięki zwróceniu im na to uwagi zaczną bardziej precyzyjnie pisać regulaminy. Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6461168 Napisano: 08.02.2018 12:12:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
rozinio napisał(a):

Wina Mołdawii wrzucili wyniki:
https://www.faceb.../?type=3&theater

Ludzie w komentarzach buntują się (i słusznie), bo nagrodzili za długą pracę i napisali, że w regulaminowych 250 znakach zdecydowali się nie wliczać spacji.

Wrzucam jako case study emotka

Widziałam sporo konkursów, gdzie ludzie niedokładnie przeczytali regulamin (i uczestnicy i organizatorzy) i wygrywały odpowiedzi niezgodne z regulaminem - za długie, ze zdjęciami itp. Słabe to jest emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pablo75 0

shineoff

#6461100 Napisano: 08.02.2018 11:23:25 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Wkurza mnie moja 15letnia córka . Notorycznie podbiera mi kosmetyki  emotka  kupiłam sobie apteczkę na kluczyk ,żeby nie miała do nich dostępu i co dziś widzę wchodząc do łazienki , wyłamała zamek  emotka  jakoś przeżyłam to ,że potrzebuje pomalować rzęsy , brwi czy ukryć „niewidoczne dla mnie” mankamenty cery . Dostaje kasę na kosmetyki (bo kiedyś przyłapałam ja na kupowaniu pudru w chińskim markecie ) - ale standardowo wtedy budzi sie w niej jednak dziecko i woli kupić sobie słodycze i inne cenzuray niż porządne kosmetyki ...No po co jak stara ma tyle kosmetyków . Złoje jej dziś skore emotka to jej te „niewidoczne pryszcze „ spadną  emotka  

To kup jej zestaw kosmetyków, a nie dajesz na nie kasę i po problemie emotka  Moje koleżanki, gdy byłyśmy w tym wieku dostawały np. kasę na korepetycje - chyba nie muszę mówić na co ją wydawały emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0