Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6463831 Napisano: 14.02.2018 23:27:45 w Dziś cieszę się z.....
emotka emotka emotka  Cieszę się, że przyszły wyniki moich badań, które poświadczyły o zdrowiu!!! Żadna wygrana w konkursie tak nie cieszy. Żadne wyniki konkursów nie były tak stresujące emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6463607 Napisano: 14.02.2018 13:35:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Świat konkursów stoi przede mną otworem. Niestety nie tym, co trzeba emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6463599 Napisano: 14.02.2018 13:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

izak1000 napisał(a):

No właśnie , 30 piłek w Heinekenie rozdanych a wpisu w mdw ani jednego.. emotka

A ty widzisz 30 zwycięzców? Dlaczego ja tylko 11 emotka

uzupełniają powoli już jest 12 

A w zgłoszeniu podawało się imię i nazwisko?

Proszę, jest już pierwszy zwycięzca piłki w mdw emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463586 Napisano: 14.02.2018 13:15:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

cb656 napisał(a):

shineoff napisał(a):

Dziwne to by było żeby już wszystkich poinformowali i tak mało wygranych u nas. Wiem, że nie wszyscy się chwalą, ale jednak statystyka przeczy temu, żeby na 100 nagród na forum trafiło się chyba z 5 (niektórzy wygrali po 2 nagrody). 

Statystykę można zafałszować przez ilość danych użytych do analizy. Logika podpowiada, że skoro coraz mniej osób ma chęć publicznie się przyznać do wygranej emotka to nie ma co bazować na takich parametrach, jak ilość wpisów na forum emotka

No właśnie , 30 piłek w Heinekenie rozdanych a wpisu w mdw ani jednego.. emotka

Myślę, że w weekend będzie więcej wpisów o Heinekenie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463576 Napisano: 14.02.2018 13:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

shineoff napisał(a):

Dziwne to by było żeby już wszystkich poinformowali i tak mało wygranych u nas. Wiem, że nie wszyscy się chwalą, ale jednak statystyka przeczy temu, żeby na 100 nagród na forum trafiło się chyba z 5 (niektórzy wygrali po 2 nagrody). 

Statystykę można zafałszować przez ilość danych użytych do analizy. Logika podpowiada, że skoro coraz mniej osób ma chęć publicznie się przyznać do wygranej emotka to nie ma co bazować na takich parametrach, jak ilość wpisów na forum emotka

No statystyka to w ogóle jest jak bikini, wszyscy o tym wiedzą. Dobra, już się nie odzywam, ktoś wygrał, ktoś nie wygrał, nie ma co płakać czy się dołować. Pewnie na ten konkurs ludzie powysyłali srylion zgłoszeń, bo pastę do zębów kupuje się jednak częściej niż akcesoria do zmywarek (szczególnie, że nie każdy zmywarkę ma, a zęby ma każdy emotka  ) Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

shineoff

#6463570 Napisano: 14.02.2018 12:54:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To ciekawe czy na forum ktoś samochód trafi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463565 Napisano: 14.02.2018 12:48:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

czy w Colgate Biedronka dostał Ktoś info o nagrodzie innej niż produkty???

Ja dalej czekam chociażby na produkty emotka

a myślicie, że jeszcze będą informować?  emotka

Ja nadal czekam....Nie wierzę, że tak mało wygranych na forum...

a ja mysle,ze poinformowali tylko ludzi esi enie chwala emotka

też tak myślę, że już wszystko poinformowane

Może jestem naiwna, ale czekam dalej. Z Somatu duuuuużo więcej osób się chwaliło wygranymi, a tutaj raptem 3 osoby? Dziwne to by było żeby już wszystkich poinformowali i tak mało wygranych u nas. Wiem, że nie wszyscy się chwalą (przecież nie ma takiego obowiązku), ale jednak statystyka przeczy temu, żeby na 100 nagród na forum trafiło się chyba z 5 (niektórzy wygrali po 2 nagrody).  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463562 Napisano: 14.02.2018 12:43:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Colgate 4:0 emotka  ALE nie załamuję się - a nóż widelec jeszcze wszystkiego nie rozesłali emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463395 Napisano: 13.02.2018 23:39:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

shineoff napisał(a):

Rafaello - czy dostajecie jakieś potwierdzenie wzięcia udziału w konkursie? Albo chociaż na ekranie coś się wyświetla? Czy tylko wraca do pustego zgłoszenia? Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka

U mnie tylko pusty ekran.

Dzięki, to daje jakąś nadzieję. Bo moje przeglądarki są takie super, że w ostatnim konku Yves Rocher mogłam sobie pomarzyć o dodaniu odpowiedzi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463389 Napisano: 13.02.2018 23:16:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rafaello - czy dostajecie jakieś potwierdzenie wzięcia udziału w konkursie? Albo chociaż na ekranie coś się wyświetla? Czy tylko wraca do pustego zgłoszenia? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463385 Napisano: 13.02.2018 22:44:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

delvitto napisał(a):

mam wysłane 4 zgłoszenia, z różnych tel, do wedla w c4, ale wczoraj tylko na jeden dostałam prośbę o nadesłanie zdjęcia paragonu. Czy oni tak wyrywkowo, czy mogę mieć nadzieję, że coś wygrałam, ale wpierw weryfikują?

Wyrywkowo, co nie zmienia faktu, że szansa na wygraną jest emotka .

Być może ktoś wysłał zgłoszenie z takim samym numerem paragonu, to się zdarza emotka Wyświetl w wątku >>
1 delvitto 0

shineoff

#6463367 Napisano: 13.02.2018 21:41:52 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

mia napisał(a):

shineoff napisał(a):

Nie wiem o co wam chodzi, te orzeszki są pyszne emotka  Szkoda tylko, że niedostępne we wszystkich sklepach obok mnie  emotka  Albo ktoś tu jest zapalonym konkursowiczem (i miłośnikiem orzeszków) i wszystkie wykupił, albo produktów konkursowych u mnie "nie rzucają" w sklepach emotka

Dżizaz! Jak się skończy konkurs, to prześlę Ci chętnie wszystkie za zwrot kosztów przesyłki.  emotka Albo i gratis, jak zaprocentują odpowiednio. emotka
Właśnie zachodzę w łeb, co z nimi zrobić, choć kupuje tylko te mini paczuszki, ale już czuję ile tego do końca konkursu będzie... emotka

tez moge za koszty wysyłki przeslac paczuszki emotka My tego nie zjemy emotka

A bardzo chętnie, nawet mogę się odwdzięczyć wysyłając Rafaello, którego nie uwielbiam emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

shineoff

#6463357 Napisano: 13.02.2018 21:07:30 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

shineoff napisał(a):

Nie wiem o co wam chodzi, te orzeszki są pyszne emotka  Szkoda tylko, że niedostępne we wszystkich sklepach obok mnie  emotka  Albo ktoś tu jest zapalonym konkursowiczem (i miłośnikiem orzeszków) i wszystkie wykupił, albo produktów konkursowych u mnie "nie rzucają" w sklepach emotka

U mnie w każdym sklepie są... i to w osiedlowym 2.59 pln. Brat cieszy sie ze mu troche tych orzeszkow zeszlo ze sklepu ?

Tak to jest, u mnie i orzeszków brak, i innych promocyjnych, na pytanie o zdrapki Tymbarka wszędzie wybałuszają oczy i myślą, że jestem nienormalna, i Intermarche brak, i Kauflanda, i w ogóle fresha, żabki, topaza, abc, lewiatana. No konkursowe zadoopie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463347 Napisano: 13.02.2018 20:50:36 w Wkurza mnie...
Nie wiem o co wam chodzi, te orzeszki są pyszne emotka  Szkoda tylko, że niedostępne we wszystkich sklepach obok mnie  emotka  Albo ktoś tu jest zapalonym konkursowiczem (i miłośnikiem orzeszków) i wszystkie wykupił, albo produktów konkursowych u mnie "nie rzucają" w sklepach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463269 Napisano: 13.02.2018 18:34:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hej, wątku, możesz zadziałaś plis? Bo co wyniki to porażka, ja już nie mam siły. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463268 Napisano: 13.02.2018 18:32:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tadziuuu napisał(a):

nawet minionki mnie nie lubią... chyba czekają na mnie z główną emotka

Nie chcę Cię martwić, ale główna będzie wybierana z laureatów II i III stopnia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463251 Napisano: 13.02.2018 18:00:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dobra, już się tak nie denerwujcie. Właśnie popatrzyłam na te hasła i prawie wszystkie były bardzo fajne emotka  Zobaczymy czy w następnym etapie też będą mieli takie problemy, czy też nie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463224 Napisano: 13.02.2018 17:25:22 w Wkurza mnie...
O rany jak mnie wkurzają konkursy wszystkich innych sklepów niż auchan, tesco i bieda. W promieniu 20 km nie mam żadnego innego sklepu emotka  Nawet Lewiatan przestał być lewiatanem! Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463185 Napisano: 13.02.2018 16:25:19 w Czy informują/ informowali?
kokii napisał(a):

asandraa napisał(a):

Czy z konkursu Colgate - Biedronka laureaci zostali poinformowani?


Teoretycznie do jutra mają czas.

Nie sądzę- nie liczę jakoś szczególnie na wygraną, ale gdyby informowali to myślę, że już z milion osób by się chwaliło co najmniej zestawami emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463033 Napisano: 13.02.2018 13:02:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

I ja. Somat mnie załamał, a Listerine dobił. Luty - nędza jakich mało. Tyle zachodu, biegania po sklepach i kupowania produktów promocyjnych na nic. Dziś znów inni się cieszą z wygranej, a ja sprawdzam telefon i czuję rozczarowanie. Konki promo w formie sms są nie dla mnie najwidoczniej, a jako posiadaczka maleńkiego dziecka w nich upatrywałam jeszcze szanse. 

A co ma dziecko do konkursów? Chyba najłatwiej jest w loteriach, jeśli nie masz czasu emotka   Jak ja się cieszę, żę nie brałam udziału w somat i listerine - przynajmniej mogę powiedzieć, że ja vs te konkursy to 0:0 emotka  no, ale tak w temacie, to na te głupie minionki liczyłam, a tu .....  Wyświetl w wątku >>
0 0