Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6464602 Napisano: 16.02.2018 19:16:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pustka na pustce, pustką pogania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464512 Napisano: 16.02.2018 15:30:42 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

Rafaello ktoś, coś? emotka

wyniki powinny być dziś, ale ni ma

Może informowali, ale nikt od nas nie wygrał? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464388 Napisano: 16.02.2018 11:59:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Właściwie to co to za różnica? Przecież produkt tak czy siak jest kupiony, a przez kogo to chyba nie powinno mieć znaczenia emotka

To chyba nie wiesz, że we wcześniejszych konkursach handel kodami kwił na portalach sprzedażowych emotka Teraz się zabezpieczyli, choć i to jest do obejścia.

No OK, rozumiem że handel kwitł, ale przecież co to za różnica czy pan X kupi 10 opakowań produktu i zagra w konkursie, czy pani Y kupi te 10 opakowań i sprzeda panu X? I tak tyle samo produktów zostało kupionych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464382 Napisano: 16.02.2018 11:56:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monisss napisał(a):

41.Zabrania się handluopakowaniamizKodemiKodami.WprzypadkustwierdzeniaprzezOrganizatora, iż Uczestnik kupił sameopakowaniepoProdukciePromocyjnymlub Kod (bez produktuobjętego promocją), wówczas taki Uczestnik zostaje wykluczony z Loterii.
widzieliscie ?

Ciekawe skąd będą to wiedzieć hihi

Mogą zażyczyć sobie opakowanie i paragon pocztą.

Właściwie to co to za różnica? Przecież produkt tak czy siak jest kupiony, a przez kogo to chyba nie powinno mieć znaczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464361 Napisano: 16.02.2018 11:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

iszhara napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Niebawem zaczynamy laysowe emocje emotka https://lays.pl/

Czy ktoś oprócz mnie czytając regulamin nie ma zielonego pojęcia kim są te osoby "gwiazdy" z którymi można wygrać spotkanie?   emotka   emotka   emotka   

przenoszę tutaj, żeby nie robić zamieszania w zapowiedziach emotka
@ishara, to chyba nie masz syna grającego w piłkę, który jeszcze chce zostać youtuberem emotka
Ja tam Krzycha Golonkę lubię  emotka  https://www.youtu...ser/ClydeFreestyle 
Ale reszty faktycznie nie znam kompletnie... emotka

Hahahaha, to chyba pierwszy konkurs, gdzie nie chcę wygrać ani głównej, ani żadnej specjalnej emotka   Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

shineoff

#6464227 Napisano: 15.02.2018 22:44:56 w Wkurza mnie...

Ale jak to nie chcieli oddać paczki? emotka

Ale jak to "nie wiem, czy słusznie"? emotka

No nie wiem czy słusznie, bo nie wiem czy policja w ogóle może coś zdziałać, czy to wina firmy kurierskiej i to oni, a nie nienormalni sąsiedzi powinni odpowiadać. Nie zgłębiałam się w przepisy, a chyba powinnam w końcu to zrobić.
Nie chcieli - normalnie nie chcieli, heheszki, że to pewnie do nich przesyłka (taaaa z moimi danymi), żebym sobie reklamację pisała, że oni nie mają obowiązku mi jej oddać itp. Ci ludzie SĄ nienormalni. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464213 Napisano: 15.02.2018 22:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calliope napisał(a):

shineoff napisał(a):

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale regulamin konkursu Raffaello na ekonkach jest zły! Weszłam dzisiaj żeby zobaczyć kiedy wyniki (podobno jutro - tak wynika z właściwego regulaminu), a tam napisane, że paragony mają potwierdzać zakup do 12.02!!!! I generalnie ten przypięty u nas to chyba jakiś nie wiem, zeszłoroczny.

Hmmm... ja punkcie 8c) regulaminu widzę zapis o zakupie w terminie 5-14.02. emotka

TAK, ja też kupiłam w Walentynki emotka  Dlatego się wściekłam (niesłusznie, chociaż i tak pewnie nie wygram). Ale proszę, tutaj link do regulaminu z ekonków: http://walentynki...llo.pl/regulamin.pdf
I regulamin właściwy:
http://walentynki...URS-WALENTYNKOWY.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464205 Napisano: 15.02.2018 21:48:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale regulamin konkursu Raffaello na ekonkach jest zły! Weszłam dzisiaj żeby zobaczyć kiedy wyniki (podobno jutro - tak wynika z właściwego regulaminu), a tam napisane, że paragony mają potwierdzać zakup do 12.02!!!! I generalnie ten przypięty u nas to chyba jakiś nie wiem, zeszłoroczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464203 Napisano: 15.02.2018 21:45:50 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie moi sąsiedzi i kurierzy. Znowu kurier zostawił paczkę u sąsiadów (znowu nie informując mnie o tym- stwierdził, że podałam zły adres przy zamówieniu. Tylko, że zamawiam z tej firmy rzeczy od kilku lat i nawet nie muszę podawać adresu, bo jest przypisany do mojego profilu. Sprawdziłam, w potwierdzeniu zamówienia był poprawny adres). Znowu zrobiłam awanturę firmie kurierskiej. Znowu sąsiedzi nie chcieli mi oddać paczki (oddali dopiero jak zagroziłam policją - nie wiem czy słusznie, ale musiałam ich jakoś postraszyć). Nosz kurczę, czy tylko mnie tak kurierzy i sąsiedzi nienawidzą?   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464196 Napisano: 15.02.2018 21:25:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
poprostuanette napisał(a):

Uderz w stół. Nie mówię, że widziałam TO KONKRETNE zdjęcie na fejsie, tylko kilka zdjęć takich samych, które pojawiały się w każdym konkursie walentynkowym. Rozumiem, że w tych 3-4 konkursach też dodałaś identyczne zdjęcia? Bardzo kreatywnie emotka  

pudło... 

To może pani, która stworzyła grę walentynkową (jakieś podchody) i mężowi wszędzie kartki rozkładała? Też widziałam ten tekst chyba w każdym konkursie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464190 Napisano: 15.02.2018 21:18:21 w Dyskusje o wynikach konkursu

Bosz, dziś na FB widziałam chyba z 10 razy to samo zdjęcie w różnych konkursach. Czy ludzie są aż tak mało kreatywni, że nie potrafią zrobić więcej zdjęć niż jedno? emotka  Jest to kwestia regulaminu, czy zezwala na dodawanie prac, które już gdzieś były (wygrały), czy też nie. Jeśli zezwala - w sumie to jej zdjęcie i może sobie dodawać tyle razy ile chce. Chociaż osobiście uważam to za beznadziejne i tyle.

nie wiem gdzie widziałeś to zdjęcie w konkursach dodawanych na fb... proponuje przyjrzeć się jeszcze raz bow konkursie na FB walentynkowym wzięłam udział w sumie 3 -4 konkursach przy czym tego zdjecia nie dodałam ani razu... Po drugie każde zdjęcie to odrębne prawa autorskie wystarczy poczytać prawa autorskie...

p.s słabo szukacie... bo zdj to dodawane było na szybkość coby załapać się do 50tki. A tam limitu zdjęć nie było więc...

Uderz w stół. Nie mówię, że widziałam TO KONKRETNE zdjęcie na fejsie, tylko kilka zdjęć takich samych, które pojawiały się w każdym konkursie walentynkowym. Rozumiem, że w tych 3-4 konkursach też dodałaś identyczne zdjęcia? Bardzo kreatywnie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464131 Napisano: 15.02.2018 18:38:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
violinv napisał(a):

poprostuanette po co wywołujesz cenzuraburzę jeśli sama wykorzystujesz prace zgłoszone do innego konkursu http://durszlak.p...fndtn-panel-aktualne i http://www.deserz...ml#lg=1&slide=16 mam dalej szukać takich przykładów

Bosz, dziś na FB widziałam chyba z 10 razy to samo zdjęcie w różnych konkursach. Czy ludzie są aż tak mało kreatywni, że nie potrafią zrobić więcej zdjęć niż jedno? emotka  Jest to kwestia regulaminu, czy zezwala na dodawanie prac, które już gdzieś były (wygrały), czy też nie. Jeśli zezwala - w sumie to jej zdjęcie i może sobie dodawać tyle razy ile chce. Chociaż osobiście uważam to za beznadziejne i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464128 Napisano: 15.02.2018 18:34:21 w Czy informują/ informowali?
atka79 napisał(a):

shineoff napisał(a):

Jak to jest z podejmij wyzwanie stylu Nivea? Bo niby są etapy, a jednak w regulaminie ogłoszenie wyników ma być po zakończeniu konkursu (w marcu). Czy znowu moja umiejętność czytania ze zrozumieniem umarła i nie mogę się doczytać?  emotka

Też się nad tym zastanawiałam, zwłaszcza że wczoraj dostałam maila o akceptacji zgłoszenia z pierwszego etapu, a dzisiaj o akceptacji z drugiego etapu. Dopiero wtedy doczytałam, że wybór będzie w sumie dopiero w marcu z czterech etapów. Do tego paragony można dodawać w późniejszym terminie, chyba do końca lutego.

Również dostałam maila o akceptacji, w sumie długi czas po nadesłaniu zgłoszenia (chyba 1 dnia II etapu wysyłałam, a maila dostałam wczoraj). Bez sensu emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464102 Napisano: 15.02.2018 17:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezlukru napisał(a):

Co mówi regulamin konkursu Monster Much:
6. Zabronione jest zgłaszanie do Konkursu Zdjęć, których udział w Konkursie może naruszać jakiekolwiek prawa lub dobra osób trzecich, w tym w szczególności prawa autorskie lub prawo do ochrony wizerunku lub prawo do prywatności. Zdjęcie zgłoszone do Konkursu musi być oryginalne, nie może stanowić opracowań innych utworów i nie mogą w niej być wykorzystane jakiekolwiek inne utwory, do których prawa przysługiwałyby osobom trzecim.

A co robi pani oryginalna:


zgłasza ten sam patent w innym aktualnie trwającym konkursie:

Oba zdjęcia są tak beznadziejne, że wątpię aby wygrały cokolwiek. Chyba gorzkie żale na fujarce emotka

A tak nawiązując do regulaminu, to chyba chodzi o to że musi być zrobione własnoręcznie (czy też stanowić własność intelektualną autora), a nie że nie można pomysłu na zdjęcie wykorzystywać gdzieś indziej. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464092 Napisano: 15.02.2018 17:18:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
astronautka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Poszłam do biedronki po surf ale tam masakra bałagan taki że aż chciało mi się to ogarnąć  emotka
U was też taki syf w sklepie? 

niestety też, ale syf robią ludzie, którzy czasami zachowują się w sklepie jak świnie w chlewie (nie obrażając biednych świń), kiedyś jak zwróciłam uwagę pewnej "pańci" żeby nie robiła takiego syfu w winogronach bo też chciałabym kupić ładne i nieoberwane kiście to powiedziała, że od tego są pracownicy, żeby tu robić porządek a ona ma prawo przebierać.... ehhhhhh

W żadnym sklepie nie widziałam większego syfu jak w biedronce. W mojej osiedlowej zastawiają paletami całe regały, tak, że musiałam czekać aż odstawią paletę, aby móc sięgnąć po żel pod prysznic. Wstyd! Klienci też nie pomagają, a do tego macają pieczywo brudnymi łapami (fujka!!!!) emotka Wyświetl w wątku >>
1 kamyk101 0

shineoff

#6464089 Napisano: 15.02.2018 17:16:29 w Czy informują/ informowali?
Jak to jest z podejmij wyzwanie stylu Nivea? Bo niby są etapy, a jednak w regulaminie ogłoszenie wyników ma być po zakończeniu konkursu (w marcu). Czy znowu moja umiejętność czytania ze zrozumieniem umarła i nie mogę się doczytać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463942 Napisano: 15.02.2018 11:25:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
Vivacia napisał(a):

mia napisał(a):

zof83 napisał(a):

http://palcelizac...-ciescie-francuskim/
Zdjęcie, które wygrało jedną z głównych nagród w III etapie konkursu Henglein...

No to po całości gość poszedł... emotka Myślałam, że to tylko ten sam pomysł, ale w galerii faktycznie jest Ctrl+V.

Ewidentnie skopiowane, zdjęcie można nawet kupić na włoskim portalu: https://it.dreams...foglia-image28340836

To co, piszemy do organizatora? Może jak 10 osób napisze to wtedy się ktoś zainteresuje?  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

shineoff

#6463931 Napisano: 15.02.2018 11:09:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
zof83 napisał(a):

http://palcelizac...-ciescie-francuskim/
Zdjęcie, które wygrało jedną z głównych nagród w III etapie konkursu Henglein...

Mam nadzieję, że chociaż nie jest ściągnięte z internetu. W ogóle w tych kulinarnych ciężko jest wygrać z pracami żywcem ściągniętymi z innych portali, a widziałam wielokrotnie takie zdjęcia  emotka  Zastanawiałam się nawet czy pisać do organizatorów w tej sprawie, ale nie wiem czy kogoś to zainteresuje w tych agencjach emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463928 Napisano: 15.02.2018 11:04:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

https://heineken.com.pl/#zwyciezcy
czy oni mieszają z wynikami czy ludzie mają tak niesamowite szczęście, że wygrali po dwie nagrody ( ograniczenie 5 kodow na osobę dziennie ) ???

Ale nie ma na stronie wyników z 1 dnia emotka

wczoraj były częściowe wyniki i jedna osoba wygrala piłkę i konsolę, druga osoba dwie piłki, dwie osoby z jednej rodziny dwie piłki dlatego mnie to zdziwiło
dzisiaj zniknęły 
pewnie namieszali 

No właśnie widzę, że zniknęły wyniki. Ciekawe dlaczego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6463832 Napisano: 14.02.2018 23:34:15 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

poszłam kupić Raffaello. Kupiłam. Ale co z tego skoro o paragonie to już zapomniałam...

Ileż razy mi się to zdarzyło! Szczególnie w Biedzie, gdzie paragony drukują długo po zakupach emotka   Też mnie to wkurza! Wyświetl w wątku >>
1 ace 0