Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6467385 Napisano: 26.02.2018 12:48:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

shineoff

#6467261 Napisano: 26.02.2018 03:00:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niebieska_Laguna napisał(a):

shineoff napisał(a):

Mam w otoczeniu kilka osób, które lubią zaglądać mi do portfela. Komentować i zamartwiać się moimi wydatkami. Np. dlaczego kupuję czekoladę za 14 złotych... dla nich to realny problem, bo przecież można za 2 złote kupić, bo ta moja na pewno nie jest zdrowsza, a ja jestem głupia, że wierzę, że ona jest bez cukru i z lepszej jakości surowców... Mnie te ich uwagi nie dotykają, ale widzę, że oni na poważnie się tym przejmują. No umówmy się każdy ma swoje problemy, po co sobie cudze dokładać i o czyjś budżet zamartwiać? Nikt do nikogo po chleb nie zastuka (no chyba, że to jakaś bliska rodzina emotka ). Ale tak na serio, uważam, że nie powinno się nawet próbować zrozumieć cudzych wydatków. Każdy ma swoje priorytety. Jeden będzie ciułał grosz do grosza, a drugi żył chwilą. To taka skromna uwaga, żaden atak emotka  Lepiej się śpi, kiedy nie przejmuje się tak bardzo innymi. Wiadomo - każdy ma swój styl życia i nie będzie go zmieniał, bo my byśmy tak nie postąpili. A i my nie mamy się co zadręczać, że ktoś postępuje inaczej, chociażby ze swoimi wydatkami.

Ale ta osoba sama napisała, że ma kłopoty z budżetem emotka  Nie martwię się o cudze wydatki, wręcz uważam, że lepiej się żyje nie zaglądając innym do portfela (tak jak moi sąsiedzi, którzy ostatnio pytali czy nie mamy kłopotów finansowych, bo nie mamy firanek - ciężko było mi utrzymać powagę, ale rozumiem że dla takich starszych pań firanki to absolutny must have i do głowy im nie przyjdzie, że mogę ich po prostu nie chcieć  emotka ). Po prostu zastanawia mnie to wszystko, bo jak jest konkurs promo to kupuję jedynie rzeczy, których na serio potrzebuję, albo lubię, zjem itp. Jedyne co mnie zastanawiało to to, czy rzeczywiście ktoś kupuje np. 10000 batonów, albo 20 opakowań czekoladek. Już uzyskałam odpowiedź, spoko, dziękuję!   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467140 Napisano: 25.02.2018 13:55:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kreatia napisał(a):

shineoff napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że kupujecie zbędne rzeczy na konkursy promo? To się nie dziwię, że mąż się denerwuje- rozumiem kupić proszek do prania, czy pastę do zebów (nawet w zapasie, przecież takie rzeczy mogą stać i stać). Ale kupowcć 1000 opakowań raffaello czy innego paskudztwa, którego się później nie je, to głupota emotka

ps. A w temacie- u mnie jak nic nie było tak nic nie ma, ale w sumie to nie dziwne, bo pech to moje drugie imię emotka  

Głupota? Inność (od Twoich nawyków zakupowych) nazywasz głupotą? No ładnie  emotka  A ja bym powiedziała, że to INWESTYCJA  emotka  
Przecież to, że się nie potrzebuje danego produktu, nie znaczy, że się na nim śpi i patrzy aż się popsuje  emotka
Z takim produktem można zrobić tryliard pożytecznych rzeczy.

Ale zbędny wydatek. Wiem, że np słodycze można rozdać ubogim dzieciakom. Chemię mozna również podarować biednym rodzinom, z pewnością się ucieszą. Ale już np napoje energetyzujące komu oddać? Przecież to jest niezdrowe jak nie wiem co! Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467128 Napisano: 25.02.2018 12:56:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy ja dobrze rozumiem, że kupujecie zbędne rzeczy na konkursy promo? To się nie dziwię, że mąż się denerwuje- rozumiem kupić proszek do prania, czy pastę do zebów (nawet w zapasie, przecież takie rzeczy mogą stać i stać). Ale kupowcć 1000 opakowań raffaello czy innego paskudztwa, którego się później nie je, to głupota emotka

ps. A w temacie- u mnie jak nic nie było tak nic nie ma, ale w sumie to nie dziwne, bo pech to moje drugie imię emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6466444 Napisano: 22.02.2018 16:08:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hej ho! Mam dobry dzień, tylko nic od tygodnia nie wygrałam ;(  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465773 Napisano: 21.02.2018 09:25:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silvia8 napisał(a):

mn112 napisał(a):

mietowa napisał(a):

mia napisał(a):

mietowa napisał(a):

Wysłałam zgłoszenie na orzeszko i żadnego potwierdzenia na stronie, puste miejsce. Nie poszło?

Sprawdziłaś maila?

Tak, po lekturze Waszych postów na temat konkursu. Niestety, maila brak, a moje hasło widnieje już jako wykorzystane.

U mnie to samo

I u mnie

Może napiszcie do organizatora? Moja przeglądarka jest humorzasta (a mam wrażenie, że jest to kwestia przeglądarki) i też pewnie będę miała taką sytuację (jak tylko gdzieś upoluję te orzeszki emotka  ). O właśnie, a z jakich przeglądarek korzystaliście? Może to nas naprowadzi, która jest bezpieczna. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465730 Napisano: 20.02.2018 22:25:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ach, cóż to byłby za dzień, gdybym się nie wpisywała w tym wątku? emotka  Co dzień, to porażka! Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465725 Napisano: 20.02.2018 22:16:53 w Kupię...
Również kupię/wymienię się na ręcznik Hebe. Może być nie numer i paragon tylko sam ręcznik, zapłacę przesyłkę, albo odbiorę osobiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465709 Napisano: 20.02.2018 21:36:10 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

shineoff ale taki schemat ma być, jest nawet opis nad polem do komentowania "Pamiętaj, że tutaj piszemy konkretnie, kto informuje, z jakiego konkursu (mile widziany link do konkursu w naszej bazie), z jakiego dnia i w jakiej formie (sms, telefon, e-mail)."
Tylko mało kto go przestrzega, tak samo jak nie zawsze przestrzegają tego, żeby w mdw nie zadawać pytań.

Bo w mdw też mało kto przestrzega tego, aby dokładnie napisać o jaki konkurs chodzi emotka  I taka np. informacja "sanki z czegośtam" nie mówi o tym skąd ta wygrana się wzięła emotka  Najwygodniej byłoby stworzyć opcję tak jak w "wyniki konkursów", gdzie jest rubryka na link. Wtedy nie ma wątpliwości o jaki konkurs chodzi (i czy był w bazie, czy też ktoś się chwali jakimś innym).  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465643 Napisano: 20.02.2018 18:19:04 w Wkurza mnie...

no dawaj tekst, ocenimy emotka

Ja też chcę przeczytać, ja też! emotka

i ja chętnie przeczytam, ba nawet podejrzewam, że po przeczytaniu tego tekstu podejmę jednoznaczną decyzję, że albo gram dalej albo kończę z konkursami( pewnie to drugie ...)

Zawsze zostają loterie emotka  No i należy pamiętać, że jak jest mnóstwo zgłoszeń, to tekst nie jest już taki istotny emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465630 Napisano: 20.02.2018 18:01:12 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

mietowa napisał(a):

Mysia napisał(a):

Troszkę wkurza mnie temat Informują emotka jedno wkurzenie, że to nie mnie ostatnio informują emotka
Drugie, że jeżeli dobrze rozumiem powinny tam się pojawiać informacje typu: smolar wysyła smsy z konkursu jakiegoś tam, lub albedo dzwoni z konkursu z nr jakiegoś tam itd. (czyli organizator informuje o wygranej)
Czy informacje w stylu: mail od dpd jakaś agencja wysyła tablety, albo wrzucili wyniki (skoro jest temat wyniki konkursów) do tego dyskusje są potrzebne? Czy tylko mnie to tak troszkę wkurza? emotka
Widzę nowy post, zerkam z czego informują.. a tu jednak nie informują emotka

Nie, nie tylko Ciebie. Mnie denerwują nawet dodatkowe pytania ("z jakiego numeru?"), bo można zadać je w innym miejscu.

A mnie te dodatkowe pytania nie denerwują, mam wiarę że pełnią role edukacyjną, że może następny wpis będzie konkretny. Przynajmniej mam takie marzenie emotka  Za to irytujące są wpisy ogólnie nic nie wnoszące, typu: Poinformowali mnie o super wygranej w lokalnym konkursie  emotka  Informują jak nazwa wskazuje jest stworzony w celach informacyjnych, a więc wchodząc tam oczekuję: kto, gdzie, jak, po co, kiedy i dlaczego  emotka  W związku z powyższym na miejscu są też wpisy, że informują np. o opóźnieniu wysyłki nagród - wg mnie oczywiście emotka

W tym wątku najlepiej gdyby był schemat odpowiedzi: informują, z konkursu (i tu link, albo nazwa), oraz forma - sms, @, telefon (dobrze dodać np. że ze stacjonarnego z Poznania, albo 606xxx606). Bo jak ktoś napisze "informują z Nivea" to weź człowieku dojdź o jaki konkurs Nivea chodzi. Wyświetl w wątku >>
1 elotta 0

shineoff

#6465599 Napisano: 20.02.2018 17:09:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropka1011 napisał(a):

KAMIS puścił meile z 19 .02 wiem bo pisałam do nich za jaki dzień mam przesłać paragon.

Sprzed 17:00 rzecz jasna? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465597 Napisano: 20.02.2018 17:08:22 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

mysz-s napisał(a):

monkakk napisał(a):

Loteria Kamis, ma ktoś wygraną ze zgłoszenia słanego smsem? Bo chyba tylko zgłoszenia @ widzę w mdw.
I jak informują?

Wlasnie tez jestem ciekawa czy dzwonili do kogoś?

Nikt nie ma wygranych z smsowych zgłoszeń?
A czy wygrane osoby ze zgłoszeń @ były już kiedyś laureatami innych konkursów ?

Zgodnie z regulaminem to chyba mają 5 dni na poinformowanie (chyba?) Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465261 Napisano: 19.02.2018 22:04:56 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie ogrom nauki jaki ma mój syn w pierwszej klasie - chodzi mi konkretnie o prace domowe. Dopiero skończyliśmy, oboje jesteśmy padnięci od patrzenia w książki i pewnie konkurs Fantasia mi ucieknie, bo nie wykrzesam z siebie już chyba nic dziś. Jeszcze pacierz z religii. Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz... 

Znam to emotka  Chleba naszego poprzedniego ... i nie budź nas na pokuszenie emotka

Współczuję biednym dzieciakom. Uczą się na pamięć modlitw, których nie są w stanie nawet zrozumieć emotka  My mieliśmy w podstawówce siostrę Halinę, która była straszna i każdy się jej bał. Jak ktoś przekręcił coś w modlitwie, albo nie znał któregoś z apostołów to straszyła nas ogniem piekielnym i szatanem. Do dziś mam gęsią skórkę jak sobie przypomnę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465253 Napisano: 19.02.2018 21:47:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
ikropka napisał(a):

czy na Heinekena jest jakiś patent? Niektóre osoby lub rodziny mają po kilka nagród, więc chyba musi istnieć jakiś "system"

Chyba taki, że cała rodzina, łącznie z babciami, dziadkami, wujkami, a może i znajomymi rejestruje na siebie po 5 kodów dziennie, a kapsle gromadzili cały rok emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6465195 Napisano: 19.02.2018 17:45:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Beznadzieja emotka  w konkursach dno, w robocie dno, chyba już nie da się gorzej emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464799 Napisano: 17.02.2018 21:13:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
inter81 napisał(a):

shineoff napisał(a):

Wszystko kwestia szczęścia. Na wakacjach zbierałam kapsle Specjal na kufle. Przy okazji podniosłam inne...i co. .Znalazłam 3 na których było  piwo,które odebrałam w sklepie. Potem na You tube oglądałam kolesiów co nakupowali piw i sprawdzali prawdopodobieństwo. Nie wierzyłam,że na tyle mieli tak mało, a ja na parę sztuk 3 piwa.

 Ja miałam takie szczęście z Big Milkami emotka  Na 10 kupionych 8 wygrywało, a często wygrany też miał szczęśliwy patyczek! Ha, pamiętam jak dzieciaki macały patyczki, czy są na nich napisy o wygranej emotka   

i dlatego potem zaczęli robić logo na każdym a info o wygranej jest wsadzane w loda

Tak samo się sprawdzało jajka niespodzianki - te cięższe miały zazwyczaj figurki (kolekcjonowaliście? emotka  ), te lżejsze jakieś beznadziejne nagrody. Teraz to już w ogóle rzadko kiedy można trafić figurkę, same bylejakie te zabawki.  Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6464718 Napisano: 17.02.2018 14:37:59 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

shineoff napisał(a):

deva napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

Rafaello ktoś, coś? emotka

wyniki powinny być dziś, ale ni ma

Może informowali, ale nikt od nas nie wygrał?

Czy maile do zwycięzców już poszły?

Dobre pytanie, bo pierwsza litera nazwiska i imię mogą oznaczać z tysiąc różnych osób emotka  Mogliby chociaż umieścić fragment adresu @ zwycięzców. Albo rzeczywiście maile już były, a nikt z forum nie dostał. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464711 Napisano: 17.02.2018 12:22:49 w Dyskusje o wynikach konkursu

Wszystko kwestia szczęścia. Na wakacjach zbierałam kapsle Specjal na kufle. Przy okazji podniosłam inne...i co. .Znalazłam 3 na których było  piwo,które odebrałam w sklepie. Potem na You tube oglądałam kolesiów co nakupowali piw i sprawdzali prawdopodobieństwo. Nie wierzyłam,że na tyle mieli tak mało, a ja na parę sztuk 3 piwa.

 Ja miałam takie szczęście z Big Milkami emotka  Na 10 kupionych 8 wygrywało, a często wygrany też miał szczęśliwy patyczek! Ha, pamiętam jak dzieciaki macały patyczki, czy są na nich napisy o wygranej emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6464705 Napisano: 17.02.2018 11:41:05 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzają mnie niby małe wydatki, które po zsumowaniu doprowadzają do bankructwa... Niby jakieś grosze, tu kilkadziesiąt złotych, tam stówka... I tak w kółko aż rośnie to wszystko do potężnych kwot emotka  
I wkurza mnie jeszcze, że jakieś słowo bez polskich znaków zmienia swoje znaczenie. I boję się, że moja odpowiedź zostanie źle odczytana...  Bo szał bez "ł" to już szal...

Chyba najgorsze to "robić łaskę" emotka , bo bez polskich znaków brzmi dość obcesowo emotka
Mnie wkurzają wydatki na samochód, każda naprawa to min. 1000 zł i ciągle powstają jakieś nowe usterki emotka  Eh, pora wymienić tego złoma. Wyświetl w wątku >>