Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6470997 Napisano: 08.03.2018 10:53:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od miesiąca nie udało się w ŻADNYM konkursie. Fakt, że porażki nie motywują do brania udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6470280 Napisano: 06.03.2018 13:14:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na razie nic. Zero. Odpuszczam sobie na chwilę, szkoda czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6469196 Napisano: 02.03.2018 20:42:14 w Wkurza mnie...
szejknaftowy napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Wizaż! I moja naiwność, bo choć wiem, że nie nic z tego nie będzie, to i tak marnuję na to swój czas. "Dlaczego to Ty powinnaś wziąć u dział w teście...?" emotka  "Bo tak!"- aż się prosi!

mam to samo,i jakoś nie udaje mi się dostać do testów z takim pytaniem,a jak jest inne pytanie np jak było w maybeline o zmysłowość  bez problemu udało się.wtf

Mi się nie udało nigdy. NIGDY. Wygrywam w różnych konkursach, nie uważam się za jakiegoś ułoma konkursowego, a tam zawsze NIC. W ogóle te kosmetycznie konkursy mnie nienawidzą emotka  
A wkurza mnie wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6469124 Napisano: 02.03.2018 16:25:26 w Czy informują/ informowali?
loteryjny napisał(a):

holden napisał(a):

Czy Smolar poinformował już do końca z loterii Red Bull na stacjach Orlen?

jeszcze nie emotka moze dzis to zrobi

zgodnie z regulaminem mają czas do poniedziałku. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6468959 Napisano: 02.03.2018 10:52:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBkarolina11 napisał(a):

Nie wiem czy w temacie, ale mam takiego smsa? Ktoś cos wie moze na ten temat? Twoj numer znalazl sie wsrod uczestnikow konkursu i zakwalifikowales sie do kolejnego etapu. Czekaj na swoj indywidualny kod, ktory otrzymasz niebawem

Moim zdaniem to ściema. Pewnie dostaniesz kod, który trzeba będzie wysłać gdzieś SMSem za 1000 zł.  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6468867 Napisano: 01.03.2018 22:57:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oczywiście, że nic. Beznadzieja. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6468524 Napisano: 01.03.2018 11:29:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O, dzień dobry, to znowu ja. Czy mogę liczyć na jakąś nagrodę? Halo halo! Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6468523 Napisano: 01.03.2018 11:27:37 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

amif napisał(a):

emotka Smolar pogubił pocztę z ostatnich dni konkursu Wawelu z Mili, wysłałam zwykłym priorytetem, regulamin nic nie pisz eo przesyłce rejestrowanej, do tej pory nie było problemu, i bon do Euro AGD poszedł się..... emotka

nigdy nie wysyłam nierejestrowanym listem... zwłaszcza jak maja to być duże nagrody. uważam że przezorny zawsze ubezpieczony. Agencje zawsze sugerują aby list był polecony... żeby nie było sytuacji że się zgubi emotka

Niekoniecznie Smolar pogubił, równie dobrze pogubić mogła poczta. Często wysyłam korespondencję, jak mi zależy na czymś to zawsze poleconym, jak wysyłam do klientów dokumenty, które mogę zduplikować w każdej chwili, to zwykłym - jak nie dojdzie, to wydrukuję i wyślę jeszcze raz. Kiedyś taki zwykły list do klienta doszedł 3 miesiące po wysłaniu (a wysyłka w obrębie jednego miasta). Także przesyłki ekonomiczne są dobre jak wysyłasz kopię czegoś, albo coś nieważnego.

A mnie wkurza, że jest zimno jak fix! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

shineoff

#6467636 Napisano: 26.02.2018 22:06:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

A ciekawa chociaż jest? emotka

Oceniana dość dobrze, więc chyba ciekawa. Zakupiłam dziś w Relay. Cena osłabiająca, ale trudno. Na poczet wyższej ceny książki nie kupiłam dziś w pracy batona z automatu emotka

W sumie dobry pomysł na promowanie czytelnictwa emotka  W końcu jak ktoś już kupi książkę to ją przeczyta emotka Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

shineoff

#6467635 Napisano: 26.02.2018 22:05:12 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy OLX chroni konsumentów? Jeśli kupuję towar i okazuje się, że jest uszkodzony,
to można odzyskać pieniądze? Serwis dał informację, że dana rzecz jest niesprawna.

"Konsument" to pojęcie odnoszące się do wymiany handlowej z podmiotami gospodarczymi. W przypadku prywatnej umowy kupna-sprzedaży miedzy prywatnymi osobami, jeśli w ofercie nie było zastrzeżenia, że dopuszcza zwrot, to chyba pozamiatane. emotka

W żaden sposób Cię nie chroni jeśli kupiłeś od osoby prywatnej emotka  OLX się nadaje do kupowania ciuchów i tanich rzeczy, bo coś droższego to strach kupić, jak później okaże się kradzione, zepsute, czy coś. Zostaniesz i bez pieniędzy i bez rzeczy, a do tego OLX nawet nie ma systemu opinii, żeby poznać czy kupujesz coś od normalnego uczciwego człowieka, czy też od oszusta lub złodzieja emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467586 Napisano: 26.02.2018 19:12:28 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

shineoff napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursów na FB. Bardzo wiele z nich to konkursy na zasadzie "polub i udostępnij", a laureatów się losuje. Jak zapewne wiecie, takie działania są nielegalne, a do organizacji loterii potrzebne są zgody Izby Celnej i innych organów. Dodatkowo organizatorzy nie mają prawa wymagać ani udostępniania, ani oznaczania znajomych (słynne "zaproś do zabawy") - czego z resztą wiele osób nie chce robić, aby nie zaśmiecać sobie tablicy, tudzież powinni opublikować regulamin konkursu, o czym często "zapominają". Pytanie brzmi: czy ktoś z Was już pisał do organizatorów, że takie konkursy są nielegalne? Czy ktoś otrzymał jakąś rzetelną odpowiedź? Co można zrobić w takiej sytuacji?


Nie pisałam, bo to prawie w 100% buraczane profile, a takich mi nie żal - uczestników tym bardziej. Natomiast w przypadku fajnego profilu możesz napisać PW do organizatora i poprosić, by zmienił treść akcji, np. dodał zadanie typu "Jakim komplementem obdarzyłbyś nasz sklep? Uzasadnij (max 200 znaków)".

Widziałam sporo konkursów (nawet w bazie, sama takich nie dodaję, bo nie będę rozpowszechniać nielegalnych konkursów) i organizatorzy często byli spoko. Buraczane butiki z ciuchami z ali omijam szerokim łukiem, a tam takie konkursy są chyba codziennie emotka Do jednego (normalnego) napisałam kulturalnie informując o sytuacji, ale mnie olał emotka  
Co do faktu, że "nikt nie zmusza do udziału" - zgadzam się, ale to nie znaczy, że mamy się godzić na takie warunki i nie odzywać się, jeśli komuś to nie pasuje. A tu nie dość, że nie pasuje to wielu osobom, to jeszcze jest to sprzeczne z prawem. Chyba można w jakiś sposób zareagować? Czy jeśli ktoś kogoś okradnie to też mam siedzieć cicho, bo "jak się nie podoba to się nie odzywaj"? Wyświetl w wątku >>
2 radosna, joan 0

shineoff

#6467584 Napisano: 26.02.2018 19:06:14 w Pomocy!!!!
ewka.kr napisał(a):

Mam ipada. nigdy nie miałam takiego sprzetu.czy ktos podpowie jak go uruchomić? nie mam konta apple id. czy jakbym go sprzedawała/dawała na prezent, a założe takie konto na siebie (docelowo w przyszlosci chce zakupic iphone i korzystac z wlasnego konta) to ktos bedzie sie mogł potem włamać i usunąć moje np dane,zdjęcia itp z innego urzadzenia apple?Prosze o priv jeśli ktoś uzywa ipada i pomoże

Ipada nie mam, ale mam Iphony odkąd pojawiły się na rynku. Musisz założyć konto, natomiast jak będziesz go oddawała/sprzedawała to po prostu zerujesz ustawienia do fabrycznych i tyle - chociaż powiem szczerze, że ja jeszcze nie miałam takiej potrzeby, bo moje iphony kończyły marnie i nie dało się ich sprzedać nawet do serwisu na części emotka   Warto mieć itunes na komputerze jeśli nie masz Maca (bo tam jest on w defaulcie) żeby móc synchronizować dane, nie wiem jaki jest windowsowy program do zdjęć, na macu są po prostu "zdjęcia" i synchronizuje się automatycznie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467582 Napisano: 26.02.2018 19:02:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

defed napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Ile kosztuje książka Kobieta w oknie?

Info z porównywarki cenowej: Kobieta W Oknie - A.J. Finn już od 22,84 zł   emotka

Ale na ten konkurs książkę należy kupić w konkretnych punktach Relay, Inmedio itp

A ciekawa chociaż jest? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467525 Napisano: 26.02.2018 16:32:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
koper napisał(a):

mia napisał(a):

Rano zepsuł się samochód. Debet na obu kontach, info że mąż w tym miesiącu prawie nic nie zarobi. Mnie po 20 latach pracy jednak nie przedłużą umowy, więc od września mam szukać nowej pracy. Ile jeszcze dziś szczęśliwych wiadomości się wykoci? emotka
Aha, no i nic dziś nie wygrałam oczywiście, żeby być w temacie do końca. 

Jakbym siebie słyszała. Robota mi dostarcza tyle kasy, zeby nie umrzeć z glodu (muszę ją zmienic, tylko to nie jest łatwe), samochod sie rozwalil, a naprawa pochlonie cale oszczednosci. Super! Oczywiscie nic nie wygralam, bo po co mialoby sie cos dobrego wydarzyc? Konkursy traktuje jako zrodlo dobrych informacji, odskocznie od problemow. A tymczasem wszedzie tylko porazki. Ja wiem, porazka to nie przeciwienstwo sukcesu, tylko jego część, ale to znaczy, że musi mi się szykować sukces na miarę wygrania w totolotka, tyle tych porażek emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

shineoff

#6467465 Napisano: 26.02.2018 15:04:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Te orzeszki to niech sobie wsadzą. Beznadzieja, nic nic nic emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467452 Napisano: 26.02.2018 14:51:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
Beznadziejne te hasła z orzeszków. Chyba rzeczywiście je losują emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6467449 Napisano: 26.02.2018 14:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nic Nac's nie ma opublikowanej nagrody głównej emotka Nie żebym liczyła na cokolwiek, ale czy to znaczy, że w tym etapie jej nie było, czy o co chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467436 Napisano: 26.02.2018 14:22:00 w Pomocy!!!!
Mam pytanie odnośnie konkursów na FB. Bardzo wiele z nich to konkursy na zasadzie "polub i udostępnij", a laureatów się losuje. Jak zapewne wiecie, takie działania są nielegalne, a do organizacji loterii potrzebne są zgody Izby Celnej i innych organów. Dodatkowo organizatorzy nie mają prawa wymagać ani udostępniania, ani oznaczania znajomych (słynne "zaproś do zabawy") - czego z resztą wiele osób nie chce robić, aby nie zaśmiecać sobie tablicy, tudzież powinni opublikować regulamin konkursu, o czym często "zapominają". Pytanie brzmi: czy ktoś z Was już pisał do organizatorów, że takie konkursy są nielegalne? Czy ktoś otrzymał jakąś rzetelną odpowiedź? Co można zrobić w takiej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467407 Napisano: 26.02.2018 13:39:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Ja wczoraj wysłałam zgłoszenie około 23-ej, natychmiast dostałam maila z potwierdzeniem i linkiem aktywacyjnym. Ale skoro wyniki mają być już dzisiaj, to mam wątpliwości, czy moje zgłoszenie zostanie przeczytane..... emotka  

Ja to widzę tak: zgłoszenia czytane są na bieżąco i te lepsze są wrzucane do szuflady "potencjalni zwycięzcy", a gorsze odwalane. Z tejże szuflady dzisiaj wybiera się zgłoszenia najlepsze. Tzn gdybym pracowała w tej agencji reklamowej, to tak właśnie bym zrobiła, aby przeczytać każde zgłoszenie od razu, posortować je wstępnie i dzisiaj wybierać zwycięzców. Ale pewnie czytają co 20 zgłoszenie, bo mało ludzi podchodzi rzetelnie do swojej roboty - mówię to na podstawie doświadczeń i nie chodzi mi wyłącznie o agencje reklamowe, ale o wszystkie inne branże. Na zasadzie "jeśli możesz zrobić coś byle jak, to tak zrób, zaoszczędzisz czas". Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6467398 Napisano: 26.02.2018 13:22:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

amastowa napisał(a):

nie przejmujcie się tym, ze na mail nie przychodzi potwierdzenie. ja miałam zgłoszenie w drugim etapie, też nie było potwierdzenia przez kilka dni. Dotarło dopiero w dniu wyników, a kilka minut po nim wiadomość o wygranej  emotka

oni to przysyłają zwycięzcom, tuż przed publikacją wyników

Ja dostałam potwierdzenie od razu na @, a to było zaraz po dodaniu zgłoszenia bodajże w środę (czyli do wyników kilka dni jeszcze było). Wyświetl w wątku >>
0 0