Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6475041 Napisano: 20.03.2018 21:10:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

bruce napisał(a):

Pitach napisał(a):

47,99 - więc całkiem sporo emotka  mam takie same przemyślenia,ale kto pyta,nie błądzi - może akurat któryś z forumowiczów miał podobny przypadek emotka  dziękuję za pomoc  emotka

Powiem Ci, że mnie w ogóle trafia, kiedy wyłączają cokolwiek z tego typu akcji, bo w końcu: co jest w danym sklepie, to powinno się liczyć, klient kupuje, co ma ochotę i koniec. Przymykam oko na alkohol i papierosy, bo tego nie kupuję (ale też bym się denerwowała i walczyła, gdybym kupowała), lecz wyłączać jakiekolwiek produkty dla dzieci to moim zdaniem - cytując słynny skecz - "chamstwo i drobnomieszczaństwo". Wiem, regulamin jest, ok, ale wg mnie w tym wypadku Ty masz rację i Bebilon 4 nie należy już do produktów objętych zakazem, bo nie jest przeznaczony dla niemowląt. emotka

Tylko akurat tutaj organizator ma związane ręce - jeśli chodzi o alkohol, papierosy i... właśnie produkty do początkowego żywienia niemowląt emotka  Choć stawianie w jednym rzędzie mleka i używek wydaje się dziwne emotka  to wynika z przepisów, które zabraniają promocji tych produktów (ma to związek z promowaniem karmienia piersią).

Ale są konkursy gdzie trzeba kupić alkohol, aby wziąć udział. To jak to jest? Alkohol można promować (w niektórych konkursach), a mleka nie wolno w żadnym? Spoko. Nigdy nie przestanie mnie bulwersować, szczególnie to promowanie karmienia piersią emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6474864 Napisano: 20.03.2018 14:32:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
20 Hochland. Małe, a cieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6474012 Napisano: 17.03.2018 13:10:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
No WRESZCIE COŚ!!! Po miesiącu suszy jak na Saharze wpadł bon do TK Maxx z konkursu Wiosenny styl emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6474011 Napisano: 17.03.2018 13:10:02 w Informują
Z tego konkursu (wiosenny styl) , piszą na priv  https://www.e-kon...xx.html#.Wq0FeJPOXOQ emotka Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

shineoff

#6473780 Napisano: 16.03.2018 14:27:58 w Pomocy!!!!
Czy jest tu ktoś, kto dostaje coś do testowania z wizażu? Mam kilka pytań, proszę o pomoc emotka  Nigdy mi się nie udało dostać u nich czegokolwiek, podzieli się ktoś wiedzą? Proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6473776 Napisano: 16.03.2018 14:25:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cb656 napisał(a):

shineoff napisał(a):

Nivea mnie nienawidzi. Wizaż mnie nienawidzi. Wszyscy mnie nienawidzą. No jak można być aż tak beznadziejnym emotka

Właśnie - jak możesz? Wstydź się.
Dziś niczego nie wygrałem. Och, jak cierpię! emotka A przecież marzec. Pozostaje chyba tylko marzenie o nagrodach. I do tego ta pogoda za oknem. Dobrze chociaż, że nie mam dziś urodzin, bo to by było już na maksa przechlapane. Nomen-omen, bo za oknem chlapa właśnie. I temperatura odczuwalna niższa, niż ta na termometrach, a to z powodu wiatru. I tak dobrze, że to nie jest wiatr odzwierzęcy. Na przykład Bobek mojej siostrzenicy - o, ten to dopiero puszcza cichacze. emotka
W sumie... to chyba nie jest tak źle, jak myślałem zaczynając pisanie. Ale i tak przydałby się jakiś pozytywny akcent. Cudaczku, jaki jest Twój sposób na zdrapki? Może i ja coś sobie dziś wydrapię? Mam nadzieję, że nikt mi z zazdrości nie wydrapie oczu za trafione dwie dychy? emotka Zwłaszcza, że to na razie tylko domniemane trafienie, jeszcze nie drapałem. To tylko tak na marginesie.

Uważaj żeby nie wydrapać kodu na zdrapce, bo mi się już to zdarzyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6473727 Napisano: 16.03.2018 13:04:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nivea mnie nienawidzi. Wizaż mnie nienawidzi. Wszyscy mnie nienawidzą. No jak można być aż tak beznadziejnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6473565 Napisano: 15.03.2018 23:02:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

slonko365  napisałam do nich m.in "Ponieważ moje koty są niepełnosprawne - nie spełniają estetycznych wymogów emotka Jest mi zwyczajnie, po ludzku przykro, że karmię je ... - spośród różnych karm to właśnie koty wybrały tę akurat markę, a ona jest nastawiona na koty o nieskalanym wyglądzie."
Każdego zwierzaka można uchwycić na fotce tak, by nie szokować ludzi, nie podkreślać "ubytków", a przyciągnąć wzrok jego walorami. Na Fb , siepomaga, itp jest mnóstwo apeli o wpłaty na ratowanie zwierząt, im bardziej dramatyczne historie i zdjęcia, tym większe zainteresowanie i co tu dużo mówić...ludzie w porywach serca i empatii, wpłacają różne sumy, większość tych historii jest prawdziwa, mnie razi otoczka emotka .
Jeśli chodzi o moją  "zemstę" , to masz rację emotka , koty zachowywały się tak, jakby działa im się krzywda. Przetrwały one i ja też. Zamiast karmą o zawartości m.in "kurczak (17%), suszone białko drobiowe, pszenica pełnoziarnista (14%), kukurydza, mączka ze skrobi pszenicznej, mączka ze skrobi kukurydzianej", chrupią taką "30 % świeży filet z kurczaka bez kości, 28 % suszony filet z kurczaka, 18 % ziemniaki, 5 % tłuszcz kurczaka, 2 % suszone jajko, 1,5 % śledź ze świeżego połowu, 1,5 % suszony śledź, tran (100 % tłuszcz ze śledzia)".:-)

Najtańsze karmy są uzależniające i napchane polepszaczami zapachowymi. To taki fastfood - kotu nic się nie stanie jak zje to raz na kilka miesięcy (bo np. zamówienie nie dojdzie na czas, a w pobliskim sklepie tylko takie) - tak też zdobyłam jeden jedyny paragon z Felixa, który może użyję. Natomiast co do karmy - sucha karma jest niezdrowa. Zapraszam na priv, opowiem conieco. Przepraszam, wszędzie mam misję uświadamiania, bo dobro kotów to rzecz, o którą walczę zażarcie. 
A wracając do konkursu - po prostu nieładnie się zachowali tak pisząc. Mogli taki akapit pominąć i tyle.   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6473522 Napisano: 15.03.2018 21:12:57 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Nivea dezodorant? Nagrodami byly bony do zalando

chyba nie, do dziś maja czas emotka

Zapomnieli?

Kto ich tam wie emotka

Wiem, ale czekałam 

Też czekałam i się nie doczekałam. trudno się mówi, kolejna przegrana i tyle emotka  
Chociaż dziwne, że nikt na forum nie wygrał, ale pewnie wygrał/a tylko się nie chwalił/a. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6473402 Napisano: 15.03.2018 16:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

odnosnie pisma z loterii, to bardzo ciekawe, ze odpisal prokurent emotka na studiach mielismy omawiany taki aspekt emotka coz.

A co w tym złego? Prezes miał odpisać? Nie zawsze mają na to czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6473349 Napisano: 15.03.2018 13:48:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ehh, jedno wielkie NIC. Beznadzieja! Wcześniej jeszcze coś wpadało, ale od połowy lutego nie udało mi się w żadnym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6473348 Napisano: 15.03.2018 13:47:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

azaflora napisał(a):

joan - najlepsze dwa cytaty z ich odpowiedzi:
" Sami znamy kociaki, które zostały pokrzywdzone przez los i wiemy, że są to wciąż radosne, szczęśliwe zwierzaki, ponieważ właściciel o nie DBA. Tak jak napisaliśmy na początku, proszę czuć się swobodnie we wzięciu udziału w naszym konkursie.
Warto pokazać, że wszystkie koty mogą być szczęśliwe"
emotka


Wiadomo - kup produkt, wysil się przy zdjęciu, prześlij zgłoszenie (ale i tak nie wybierzemy Twojej pracy). Opiekun nawet zapomina czasami o różnych "niedoskonałościach" swojego kota, a tu taka postawa... eh.

W konkursach nie widziałam też aby wygrywały zdjęcia dzieci z niepełnosprawnościami (chociaż nie wiem czy ktoś takie dodaje?). A szkoda, bo zdjęcie kotka, który radośnie biega na 3 łapkach, albo niewidomego i super szczęśliwego dziecka są bardziej poruszające. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6473168 Napisano: 15.03.2018 01:18:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Te konkursy  to loterie czy kreatywne? Bo jeśli to loterie to przecież są organy państwowe, do których można się w tej sprawie zwrócić...

Przecież korekk kilka razy zaznaczył, że chodzi o loterie emotka

Przepraszam, mój mózg już się zagotował i nie pracuje emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

shineoff

#6473166 Napisano: 15.03.2018 01:10:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
korekk napisał(a):

FBilona napisał(a):

xpac napisał(a):

korekk napisał(a):

RODZINNALOTERIA I LOTERIAGLADE 

Postanowiłam być bystra jak zwycięzcy tej i poprzednich edycji. Zgłosiłam więc 500 paragonów, których fizycznie nie posiadam. Ale czemu nie mogę tego zrobić, skoro pewni panowie otrzymują nagrody za druknięte paragoniki? Jaki wniosek? Niestety nie jestem chyba bystra,bo nie wygrałam nawet zestawu produktów. Ciąg zgłoszonych paragonów idący w tysiącach jak nie kilkunastu tysiącach aż bije po oczach (zwłaszcza w Glade). Loyalty Point wprowadza zabezpieczenia typu max 3 zgłoszenia dziennie, max 15 w całej loterii. I co to daje? Nie zniechęca to naszych zawziętych drukarzy do gry, jest jedynie trochę trudniej. Nagrody już powystawiane na Allegro. Wielka szkoda,że tak ciężko pracownikom Loyalty potwierdzić autentyczność paragonu. 
Współczuję bardzo osobom, które wysyłają jedno, dwa , pięć zgłoszeń i łudzą się że wygrają. Może jeden-dwa zestawy produktów trafią w ich ręce, bo te duże nagrody wiadomo w jakie ręce muszą wpaść emotka

Te konkursy  to loterie czy kreatywne? Bo jeśli to loterie to przecież są organy państwowe, do których można się w tej sprawie zwrócić... Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6472803 Napisano: 14.03.2018 09:43:55 w Biedronka
Halszka napisał(a):

jokan napisał(a):

Halszka napisał(a):

Ale jestem wsciekła na zmiane pytania w konkursie Colgate/palmoliwe!
Zrobiłam notatki z regulaminu! w pierwszym dniu konkursu, zapisałam wszytsko a tu wczoraj patrze: "Dlaczego pieknie  byc kobietą?" emotka
Wszystkie wypociny "Jak pieknie byc kobietą"nijak się maja do tego nowego pytania! emotka
Dodam, że na plakat od początku nie patrzyłam, bo przecież regulamin jest wiążący. Jak dokonali zmiany to mogli aneksem! emotka

a jakie jest pytanie "Dlaczego pieknie byc kobieta?"

Tak, tak jest też juz w regulaminie.

Nie płaczcie, myślę, że "wypociny" w ramach odpowiedzi na jedno i drugie pytanie mogą być zaklasyfikowane tak samo.
Pyt. Jak pięknie być kobietą? - Mieć piękny uśmiech, rodzić dzieci, blablabla.
Pyt. Dlaczego pieknie być kobietą? - Mieć piękny uśmiech, rodzić dzieci blablabla.
:D Te pytanie są głupie, obydwa. A na głupie pytania pasują głupie odpowiedzi emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

shineoff

#6472138 Napisano: 12.03.2018 12:12:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No cześć, dawno mnie tu nie było! A to tylko dlatego, że już straciłam wiarę w moc wątku. Nic nic nic nic. Nic w marcu, susza totalna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6472091 Napisano: 12.03.2018 10:31:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

jokan napisał(a):

synk napisał(a):

jak to możliwe że w Heinekenie, przy ograniczeniu 5 zgłoszeń na dzień, gość trafia 3 piłki?

znajomy królika

na to wygląda - bo właśnie mi odpisali że wygranie 3 piłek w ciągu dnia jest możliwe. Absurd totalny

Statystycznie jest to możliwe. Można nawet pokusić się o obliczenia, czy przypadkiem nie ma większej szansy na trafienie w totolotka emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

shineoff

#6471997 Napisano: 11.03.2018 20:33:58 w Wkurza mnie...
Monopolowy obok mnie jest czynny.. Właściciel nie próżnuje, w końcu ZUS się sam nie opłaci emotka  Mógłby tylko wprowadzić do asortymentu mleko, jajka i inne rzeczy bardziej potrzebne niż 245 rodzajów wódy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6471923 Napisano: 11.03.2018 14:18:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Wizaż. NIGDY nic u nich nie dostałam do testowania, chociaż brałam udział w każdym konkursie już od pół roku emotka  Nie wiem czy to ja jestem taka beznadziejna, czy oni to losują, ale wkurza mnie to bardzo bardzo emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6471912 Napisano: 11.03.2018 12:48:35 w Wkurza mnie...

znajoma właścicielka sklepiku, matka dzieciom, musiała dziś stanąć za ladą sklepu zamiast spędzić czas z rodziną.Bezdzietne studentki, które dorabiały u niej w niedzielę i prosiły się o pracę musiała odprawić. Gdzie tu logika?
A swoją drogą strasznie mnie wkurza,że państwo chce decydować za obywateli, nawet w takich sprawach jak zakupy.O innych nie wspomnę.

Też uważam, że to idiotyzm. Sama dorabiałam w sklepie jak byłam studentką i w niedziele zawsze były największe utargi, więc wszyscy chętnie przychodziliśmy do pracy, bo od utargów dostawaliśmy prowizję (sklep był z akcesoriami, torebkami, butami etc.). Gdy ktoś nie chciał iść w weekend do pracy, na jego miejsce pojawiały się 3 chętne osoby. Myślę, że bardziej uczciwym byłoby zagwarantować pracownikom większe wynagrodzenie za pracę w niedzielę - z pewnością znalazłyby się osoby, które wolą zarobić więcej niż siedzieć w domu "bo niedziela". Czasy się zmieniły, wiele osób pracujących w handlu nie ma dzieci, tylko są młodymi ludźmi, którzy wykonują taką pracę aby zdobyć doświadczenie i zarobić kilka złotych. Poza tym, jak komuś się nie podoba praca w handlu, to zawsze mógł ją zmienić. A teraz jest taka paranoja, że rząd będzie decydował w jakie dni mamy pracować, a w jakie robić zakupy. W czym gorsze są kelnerki i kucharze, że oni w niedzielę mogą pracować? Ich rodziny są jakieś mniej ważne niż rodziny kasjerek? Wyświetl w wątku >>