Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6446594 Napisano: 28.12.2017 22:17:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, znalazłam konkurs (nie wiem czy mogę wkleić link, najwyżej usunę wypowiedź - http://pokazywarka.pl/konkursfitness/ ) na innej stronie. Chciałam go dodać do bazy, ale wydaje mi się on podejrzany. Co o tym sądzicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6445804 Napisano: 26.12.2017 12:19:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

Konkurs trwał do 21.12 (ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń).

Już kilka razy nabrałem się na ten tak zwany "ostatni dzień", bo choć regulamin jakiegoś konkursu mówi wyraźnie, że dany konkurs trwa niby do (przykład) 21 grudnia do godziny 23:59 to nagle rano o godz. 10 tegoż właśnie dnia ukazują się już wyniki! emotka Dlatego staram się unikać zgłoszeń w ten tak zwany (regulaminowo) "ostatni dzień", by nie zostać z ręką w nocniku zdolnej po zluzowaniu majtów emotka
Co, mało było takich przypadków? I później zgrzytania zębami na forum, że skrócony został termin. emotka
To jest odwieczna walka i polowanie - Uczestnik kontra Organizator emotka

Pisałeś kiedyś reklamacje z tego powodu? Zastanawia mnie to, bo ja nie mam dużego doświadczenia, jeszcze się z tym nie spotkałam, a zdarzyło mi się parę razy wygrać wysyłając zgłoszenie "na ostatnią chwilę". To mega nieuczciwe ze strony organizatora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6442922 Napisano: 16.12.2017 01:02:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
Co do "Nelusi" - jeśli ktoś uważa, że praca jest zrobiona przez dorosłych, albo rażą go błędy (mnie rażą i to bardzo, ale wiele dorosłych osób wypowiada się w ten sposób np. na facebooku)- napiszcie to w komentarzu pod postem. Ja w tym konkursie nie brałam udziału, więc nie czuję rozgoryczenia (nie mam dzieci, więc nie interesują mnie tego typu konkursy). 

"Przeciętne" odpowiedzi wygrywają - to prawda. Ale myślę, że często są wybierane na drodze losowania i większości odpowiedzi nikt nie czyta.  Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6441974 Napisano: 14.12.2017 12:08:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

shineoff napisał(a):

crazy-czika napisał(a):

Widzę, że madki z dziećmi przejęły konkurs T-mobile   emotka   Szkoda tylko, że łamią kolejny raz regulamin wybierając osobę, która sama sobie wysyła kartki   emotka

Też mnie denerwuje, że jednak większość zdjęć w galerii zwycięzców to zdjęcia dzieci. No ale co zrobić emotka

Madki z dziećmi? Wątpię, czy to dłuższy trend. Raczej kolejne chwilowe widzimisię jury emotka Już nie wiadomo, co dawać: kartki z żarciem - na słodko, na wytrawnie, kartki z palcami/innymi częściami ciała, zwierzętami, bardzo ozdobione, ubogo zdobione, z nawiązaniem do T-Mobile, bez nawiązania, z życzeniami, bez życzeń, śmieszne, straszne, z ludźmi, bez ludzi, zimowe, letnie... Mam wrażenie, że było wszystko...

Najwięcej jest dzieci. I widzę, że nie jest to tylko trend w Tmobile, ale i w wielu innych konkursach. Najbardziej się wściekłam jak był konkurs, gdzie trzeba było wrzucić zdjęcie swoich zwierzaków i oczywiście wygralo zdjęcie dziecka w pielusze z kotem gdzieś w tle emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6441965 Napisano: 14.12.2017 11:58:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
crazy-czika napisał(a):

Widzę, że madki z dziećmi przejęły konkurs T-mobile   emotka   Szkoda tylko, że łamią kolejny raz regulamin wybierając osobę, która sama sobie wysyła kartki   emotka

Też mnie denerwuje, że jednak większość zdjęć w galerii zwycięzców to zdjęcia dzieci. No ale co zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6441954 Napisano: 14.12.2017 11:52:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Hej, może nie na temat, ale zastanawia mnie jaka jest wartość nagrody doładowanie za 200 zł. Przecież w dzisiejszych czasach większość operatorów daje oferty no limit w abonamencie, gdzie kosztuje to 30-40 zł miesięcznie. To jaki ma sens to doładowanie? A jeśli dodatkowo nie można go wykorzystać na połączenia/smsy premium (bo rozumiem, że to jest dla Was istotne do konkursów - ja nigdy nie biorę udziału tam, gdzie trzeba wysyłać smsy premium) to w ogóle jest to "nagroda" bezwartościowa! Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6441055 Napisano: 12.12.2017 20:36:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
Doszłam do takiego samego wniosku. Wyraźnie w regulaminie jest napisane o życzeniach, ale niestety organizator chyba tego regulaminu nie czytał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6440396 Napisano: 11.12.2017 17:46:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

shineoff napisał(a):

Kartka z ciastkami była spoko. Kartka, która wygrała 7 to porażka i nieporozumienie emotka  

Organizator ma pewnosc, ze im tandetniejsze zdjonko tym wiecej pewnosci, ze nie bedzie "awantury", że zdjecie przez profesjonalnego  fotografa robione.

No ale zawsze ktoś może zrobić awanturę, że miała liczyć się estetyka i kreatywność, a wygrało jakieś g.... Ten konkurs jest beznadziejny i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6439792 Napisano: 10.12.2017 15:00:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
Kartka z ciastkami była spoko. Kartka, która wygrała 7 to porażka i nieporozumienie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6439661 Napisano: 10.12.2017 01:41:35 w Visa Konkursy
magisterek napisał(a):

aleksandra31 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

shineoff napisał(a):

Hej, czy można im wysłać potwierdzenie płatności kartą wydrukowane z wyciągów bankowych? Nie zbieram tych kwitków. W regulaminie jest napisane, że można, ale w mailu który dostałam życzą sobie wyłącznie kwitka z terminala. Jak myślicie? Ktoś już tak przesyłał?

wg mnie tylko to z terminala

Proszą wyraźnie z terminala, więc lepiej wyślij taki, byleby dobra data, nie przed rozpoczęciem konkursu i nie po wysłaniu zgłoszenia. Może coś znajdziesz.


Wydruk z konta może być ale trzeba dołączyć skan karty z widocznymi ostatnimi 4 numerami karty, reszte trzeba zamazać.
W tej kwestii taką dostałem od Organizatorów odpowiedź.


Dziękujemy za wiadomość. W przypadku potwierdzeń płatności oraz wyciągów z konta
nie ma tam umieszczonej informacji o tym, że karta, którą była wykonana
płatność jest kartą Visa. Gdyby zgłosił Pan taką transakcję i Pana
Zgłoszenie zostało by wybrane przez Komisję Konkursową jako zwycięskie
to na etapie weryfikacji zostanie Pan poproszony dodatkowo o przesłanie
skanu karty z widocznym jej numerem, który jest tożsamy z numerem karty
widniejącym na potwierdzeniu. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa i
ochrony danych osobowych skan karty powinien mieć zasłoniętą część cyfr
dokładnie tych samych, które są zasłonięte w potwierdzeniu.  Natomiast jeśli nie prosił Pan przy transakcji o potwierdzenie, ale ma Pan
zachowany paragon to proszę sprawdzić, czy nie widnieje na nim Pana
numer karty i informacja o tym, że jest to karta Visa. Zazwyczaj
paragony zawierają komplet informacji, które są potwierdzeniem
transakcji i będą akceptowane w przypadku weryfikacji Laureatów.  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zespół Obsługi Visa

dzięki ogromne za info. Fakt, że wygrałam tylko kartę do Eurosport Player, więc w sumie to bym nie płakała, że nie mam kwitków z terminala. Nigdy ich nie zabieram, a paragony wyrzucam, jak ich nie potrzebuję emotka  ale jak można potwierdzenie z konta wysłać, to wyślę, niech mają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6439518 Napisano: 09.12.2017 13:20:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
primaballerina napisał(a):

rat napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Wiem, że temat się przewijał, ale powiem, że mam szczerze dość już konkursu T-Mobile. Jak patrzę na wyniki, to naprawdę odechciewa się grać. Zrobili z teoretycznie fajnego konkursu jakiś festiwal miernoty. Ja już nie gram od kilku dni, ale szkoda mi ludu, który wciąż walczy, wciąż tworzy kreatywne zdjęcia, a z góry wiadomo, że wygra jakiś ślimak albo gąsienica. 

Dla mnie to celowe zagranie agencji, nie żadne losowanie,  wybierają "ekstremalną prostote" stworzoną przez normalną Grażyne. Taki gest środkowego palca dla konkursowiczów co przesadzają z kreatywnymi zdjęciami i w 100% są pewni swojej wygranej.

Pewnie tak, ale mnie się nie podoba środkowy palec do konkursowicza, bo przecież to też była "normalna Grażyna", tyle że taka, która zainwestowała w rozwój swoich umiejętności i w kreatywność. Większość z nas tu obecnych poświęciła czas i pieniądze (choćby zakup akcesoriów do fotek)  na rozwój konkursowych umiejętności, więc nie widzę niczego złego w tym, że ktoś teraz bije typowe Grażyny na głowę. No nic, niech dalej bawią się na swoich warunkach. 

Nie uważam się za wytrawnego konkursowicza, ale się staram, aby moje zdjęcia były ładne, kompozycja harmonijna, napis dowcipny. Po prostu, jak każda Grażyna się staram, ale niestety szczęście mi nie dopisuje emotka  Niestety nie jestem jakoś super kreatywna, ale to co wygrywa w tym konkursie to festiwal żenady. Bo przeciętne Grażyny wstawiają ładniejsze i ciekawsze zdjęcia, a wygrywają beznadziejne. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6439244 Napisano: 08.12.2017 17:09:35 w Visa Konkursy
Hej, czy można im wysłać potwierdzenie płatności kartą wydrukowane z wyciągów bankowych? Nie zbieram tych kwitków. W regulaminie jest napisane, że można, ale w mailu który dostałam życzą sobie wyłącznie kwitka z terminala. Jak myślicie? Ktoś już tak przesyłał? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6439014 Napisano: 08.12.2017 11:31:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
wena napisał(a):

xpac napisał(a):

paula27 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Hahaha ale super kurczak  emotka  
Znowu poprawiliście mi humor emotka

Dziś wygrały super ciastka...

szkoda że nie super kurczak ;/

A może mi ktoś wytłumaczyć, napisać, narysować  emotka ..... jaki jest wspólny mianownik zwycięskich prac (a może autorów tych prac emotka )? Niektóre zgłoszenia, ależ owszem, są zabawne, kreatywne, lecz niestety nie wszystkie łączy ta wspólna cecha. Zatem zastanawiam się, czy autor powinien być w jakiejś konkretnej sieci? Może mieć telefon na kartę czy też abonament? Być może koniec umowy jest tuż, tuż lub właśnie się skończyła?  emotka Nie wiem, czy jest sens tracić cenny czas. Czy ktoś ze zwycięzców pomoże rozwikłać zagadkę?  emotka  

Myślałam jeszcze o tym w jakich godzinach dodaje się zdjęcie - pewnie wybierają z tych co im się wyświetlają... Ja jestem już wściekła, ilekroć patrzę na te wygrane prace. Bo nic mnie tak nie denerwuje jak to, że wygrywają często prace ani ładne, ani kreatywne. Jak przegrywam z kimś, kto zrobił świetną pracę, to jest to w porządku, ale jak przegrywam z jakimś zdjęciem z google, albo kolejnym takim samym zdjęciem dziecka, to serio ręce opadają.  Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6438284 Napisano: 07.12.2017 01:46:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Juz lepsze te slimaki, karp, mordki...

https://zyczdobrz...1dca57de4ec816342d76

Ma byc obrzydliwie chyba  emotka  

O rany! Już się przeraziłam, że to wygrało emotka Obrzydlistwo! Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6438040 Napisano: 06.12.2017 18:07:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
Odechciewa się grać i starać się i robić jakieś kreatywne rzeczy. Od początku konkursu codziennie wysyłam zgłoszenie, zawsze dopieszczone, zdjęcia wybieram ciekawe, ozdabiam i co? Nic emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6438028 Napisano: 06.12.2017 17:54:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
Widzieliście dzisiejsze zwycięskie zdjęcie Tmobile? Moim zdaniem to oni sobie jakieś żarty robią... Rozumiem, że losują, w końcu jest tyle prac, że nie sposób to ocenić, ale no bez przesady, w tamtym dniu były duuużo ciekawsze prace, to to ja nie wiem w ogóle dlaczego wygrało emotka  Beznadzieja emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6434148 Napisano: 28.11.2017 14:24:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Znowu się wpisuję emotka  Niestety szczęście nie dopisuje. Nie wiem czy te moje prace są beznadziejne, czy też mam jakiegoś gigantycznego pecha, ale nic mi się nie udaje wygrywać emotka  Jedynie chusty od Actimela ponad tydzień temu, ale co to za wygrana, jak chciałam aparat emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6418299 Napisano: 19.10.2017 14:20:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Benadziei ciąg dalszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6416702 Napisano: 16.10.2017 14:08:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja to chyba w ogóle nie mam szczęścia, jestem mało kreatywna, beznadziejna i w ogóle nie mam szans na cokolwiek. Tyle czasu poświęcam, a rezultatów - żadnych emotka  Wymyślam wierszyki i prozę np. na konkurs Eski, gdzie wysyłam milion zgłoszeń dziennie i nawet nie dostałam się do półfinału. Przepraszam, musiałam się wyżalić, bo mi strasznie smutno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6414108 Napisano: 09.10.2017 21:56:31 w Dyskusje o loteriach
Czy ktoś próbował wygrać na loterii Crunchips? Dużo kodów posłaliście? U mnie mnóstwo i... nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0