Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6452616 Napisano: 15.01.2018 13:41:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Robot kuchenny z fit&easy. Nie mogę w to uwierzyć, niech mnie ktoś uszczypnie emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6452514 Napisano: 15.01.2018 09:49:30 w Informują
Albedo dzwoni z loterii Fit&Easy z czwartkowych zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6452412 Napisano: 14.01.2018 15:51:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


zaczynam naprawdę wierzyć, że ta osoba jest wśród nas, bo dziś wchodzę na allegro na konto sexiasia5 i co się okazuje:
Ten użytkownik nic teraz nie sprzedaje emotka
wystarczyło tylko poruszyć sprawę tu na forum, ciekawe gdzie teraz będzie próbował sprzedać te wszystkie telewizory i inne nagrody. Może inne konto, inny porta,l ale gdziekolwiek będzie my go znajdziemy emotka

może będzie sprzedawał pojedynczo, a nie hurtowo? Po jednej sztuce, by nie padły jakieś podejrzenia emotka

Być może to zbieg okoliczności - ta osoba mogła obczaić, że ktoś się interesuje jak wszedł w posiadanie telewizorów i pomyśleć "oho, mają mnie" i dlatego usunął aukcje. Wiecie, na zasadzie "na złodzieju czapka gore". Z drugiej strony może rzeczywiście śledzić to forum...  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6452349 Napisano: 13.01.2018 23:10:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

taalvikki napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

przedstawiam kolejną część konwersacji ze Szczęśliwym Zwycięzcą 30 telewizorów w loterii Rodzina Wygrywa:
ja:
Dziękuję za odpowiedź, ale czy mam rozumieć, że w jednej loterii wygrał Pan 30 telewizorów? Czy one mają gwarancję?
Szczęśliwy Zwycięzca:
maja, gwarancja jest realizowana przez kontakt ze mną
Niestety na pytanie o 30 wygranych telewizorów nie uzyskałam już odpowiedzi. W ogóle nie wiadomo czy jest to Pan czy też Pani, bo niby sexiasia5 ale mail jest na Kazimierz G. (i w mailu wyświetla się nawet pełne imię i nazwisko)

 oj, bo to całe mafie grają. ktoś wyżej napisał, że jeżeli ktoś inwestuje wuj kasy w loterie to jest to ok, ale ja mam inne zdanie. bo żadna to zabawa i żadna kreatywność być hurtownikiem. także i z tego względu loteriami GARDZĘ I TO SAMO POLECAM. 


Tak jak ktoś już napisał - zgłoszenia szły w tysiące z naszej strony i mimo to ktoś wygrywa wszystkie TV? Wygląda to na przekręt z agencją, a może to sama agencja "sprzedaje" nierozdane nagrody.
Trzeba zaangażować w tę sprawę fundatorów emotka

Same w sobie loterie są spoko. I tak nawet jeśli konkurs jest kreatywnościowy i polega na napisaniu czegoś tam to wybór zwycięzcy JEST loterią jeżeli przychodzi dużo zgłoszeń. Chyba nie sądzicie, że siedzi komisja i czyta 10 000 zgłoszeń konkursowych? No i do takich konków, szczególnie jak są promocyjne, to też można przystępować tysiąc razy zazwyczaj. Czyli też największe szanse mają hurtownicy. Generalnie uważam, że te konkursy promocyjne są z góry przegrane dla osób, które nie kupują po trylion produktów. Mi się nic nie udało wygrać w takim (pomijając actimela, ale tam liczył się odpowiedni czas i można było wygrać nawet wysyłając 1 kod), a w kreatywnościowych sporo razy (chociaż kreatywność to NIE jest moje drugie imię emotka ) zazwyczaj tam, gdzie zgłoszeń było niewiele.   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6452324 Napisano: 13.01.2018 20:41:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Co do US - pamiętajcie, że jak sprzedajecie przedmiot warty >1000 zł to nabywca (lub kupujący - zależy jak się umówicie) musi złożyć deklarację PCC i zapłacić podatek w wysokości 2%. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi, wiem że przy samochodach i innych pojazdach jest to konieczne. 

Jest dokładnie tak jak mówisz, z czego US lubi o tym przypomnieć 3 lata po zakupie, jak tam odsetki karne urosną. 

ale nawet po 6 miesiącach posiadania?

Nawet po 100 latach posiadania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6452319 Napisano: 13.01.2018 20:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zawszebeznagrod napisał(a):

[quote=
harnas]

luckymen napisał(a):

harnas napisał(a):

Jakoś nie chce mi się wierzyć, by ktoś mógł UCZCIWIE wygrać 30 telewizorów - czyli wszystkie nagrody w 1 konkursie jak dobrze pamiętam. 
A co do tych agencji to sprawdźcie sobie czy nie jest to ten sam podmiot pod dwoma nazwami emotka
Ewidentne przekręty.

PS: Ta Octavia to z jakiego konkursu?

te C3 z coli w biedronce

C3 wiem, Aygo też się domyślam, ale Octavie też musiał gdzieś zgarnąć.

Zatanawiam się gdzie jest US w takich chwilach, o fundatorach już nie mówię ...


Octavia jest z konkursu Zamocowani, Citygo z Oleju Polskiego - obie loterie organizowała ta sama agencja reklamowa z Warszawy (i360) Czy w takim razie nie jest lepiej napisać do sponsora konkursu, na którego zlecenie agencja organizuje loterię? Bo de facto agencja to ma głęboko w d... czy ludzie się zrażą do firmy organizatora czy nie (wiadomo, że 99% ludzi kojarzy konkurs nie z agencją, tylko ze sponsorem, czyli Glade, Kiwi, Nivea itp.). A sponsorowi zależy zarówno na sprzedaży produktów, jak i rzetelnym przeprowadzeniu konkursu, bo jednak chodzi tu o renomę ich marki.
Co do drukowania paragonów - nawet jeśli ten facet ma sklep gdzie na potęgę drukuje sobie paragony na konkretne produkty, to przecież i tak inni ludzie też grają, więc byłyby statystyczne szanse na zdobycie chociaż jednej nagrody przez kogoś innego. Moim zdaniem to przekręt taki konkretny w porozumieniu z agencją.
Co do US - pamiętajcie, że jak sprzedajecie przedmiot warty >1000 zł to nabywca (lub kupujący - zależy jak się umówicie) musi złożyć deklarację PCC i zapłacić podatek w wysokości 2%. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi, wiem że przy samochodach i innych pojazdach jest to konieczne.  Wyświetl w wątku >>
1 ir 0

shineoff

#6452074 Napisano: 12.01.2018 19:54:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

korekk napisał(a):

Jeśli ktoś nadal zastanawia się nad udziałem w loteriach, które organizuje Loyalty Point: duck, glade, kiwi ...

to poniższy link, gdzie wystawionych jest 30 telewizorów z tejże loterii powinien dać do zrozumienia czy warto kupować chociażby jeden produkt i brać udział w szemranych gierkach  emotka

http://allegro.pl...zja-i7130753308.html

no miał człowiek szczęście

a ktoś wygrał coś w tych loteriach w ogóle? Ja nie grałam, bo nie kupuję ich produktów, ale bardzo jestem ciekawa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6452015 Napisano: 12.01.2018 16:55:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimolotek napisał(a):

Mam pytanie do laureatów z sałat Fit&Easy czy skoro dzwonią w dniu dzisiejszym to wygrana dotyczy paragonu zgłoszonego w jakim dniu? Bo regulamin jest strasznie pokręcony

Z tego co zrozumiałam z regulaminu, to np. zgłoszenie ze środy będzie losowane w czwartek, a w piątek zadzwonią. Czyli dzisiaj do zgłoszeń środowych (tak myślę?) dzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6451878 Napisano: 12.01.2018 11:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Ej no, kiedy się zaczną jakies sensowne konkrusy? Już prawie połowa stycznia i lipa, tak delikatnie mówiąc...  emotka

Masz rację emotka  Też na to czekam! Na razie nic fajnego nie ma do wygrania emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6451614 Napisano: 11.01.2018 16:54:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I znowu to samo... emotka  dzień jak codzień, każdy beznadziejny! Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6450765 Napisano: 09.01.2018 18:06:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i znowu to samo, kolejny dzień przegranych emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6450575 Napisano: 09.01.2018 11:57:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

no i nie gram o łózka i meble bo to większości ściema

A czemu akurat z meblami ściema? Chociaż w sumie zastanawia mnie transport takiej nagrody emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6450572 Napisano: 09.01.2018 11:53:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Agnes napisał(a):

shineoff napisał(a):

Naszła mnie taka rozkmina - są te konkursy na FB w stylu "polub i udostępnij" - nigdy nie biorę w nich udziału, bo nie chcę zaśmiecać sobie tablicy, ale mam pytanie. Czy ktoś w ogóle kiedyś coś wygrał w takim konkursie? 

tak wiele razy

Warto patrzeć ile osób gra,bo ja np. odpuszczam jak widzę ponad 400 albo i 1000 komentarzy.Ostatnio hitem jest fotel,gdzie komentarzy jest ponad 14 tysięcy.

Może to jakiś mega modny fotel? emotka   To inna sprawa, która mnie zadziwia, że są konkursy gdzie do wygrania jest byle g... typu kubek, albo smycz, albo bon na 20 zł, a komentarzy miliard emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6450558 Napisano: 09.01.2018 11:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Naszła mnie taka rozkmina - są te konkursy na FB w stylu "polub i udostępnij" - nigdy nie biorę w nich udziału, bo nie chcę zaśmiecać sobie tablicy, ale mam pytanie. Czy ktoś w ogóle kiedyś coś wygrał w takim konkursie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6450421 Napisano: 08.01.2018 22:53:58 w Nasze wygrane w minionym roku
Usiadłam i to policzyłam. Konkursami się interesuję od listopada, a rok zamknęłam z wynikiem 2000 zł z haczykiem. Jestem z siebie bardzo zadowolona i mam kopa motywacyjnego na ten rok! Życzę i sobie i Wam wszystkim żebyście co roku cieszyli się z większej ilości (i wartości) wygranych emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6449991 Napisano: 08.01.2018 11:20:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

kinzao napisał(a):

shineoff napisał(a):

Nooo, ta loteria Kinder to jedna wielka pomyłka. Widziałam, że sporo osób na nią czekało, a tu takie g... Nagrody nie są absolutnie warte zachodu, mogli już nawet jedną jakąś fajną rzucić (np. nie wiem, aparat foto, albo jakieś telefony), a nie same tylko bezwartościowe plastiki i w dodatku obrandowane. Ale może to i lepiej, nie będę jeść kinderów to nie przytyję emotka  

Zgadzam się, ale nie zdziwi mnie jak za jakiś czas będzie tu wysyp radości z takich 'wygranych'. Ludzie wysyłali dziesiątki kodów actimela dla jakiejś szmatki i kubka termicznego za grosze....

Teraz wielkie jęki, a potem będzie pełno radosnych wpisów o wygranych.

Akurat w Actimelu wygrałam 4 chusty (na 6 kodów, to i tak nieźle emotka  ), ale polowałam na instaxa. Nie wygralam go niestety emotka  i olałam konkurs. Co do Kinder - nie ma tu nic fajnego, nawet instaxa, czy cokolwiek co chciałabym wygrać, poza kompletnie zbędnymi przedmiotami. Także spokojnie, nie będę stanowić konkurencji emotka  Ale jak kogoś te nagrody interesują, to życzę powodzenia i wielu wygranych! 
Co nie zmienia faktu, że szkoda, że takie duże firmy organizują tak bylejakie konkursy emotka  Przecież stać ich na ufundowanie ciekawszych nagród. Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

shineoff

#6449952 Napisano: 08.01.2018 10:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nooo, ta loteria Kinder to jedna wielka pomyłka. Widziałam, że sporo osób na nią czekało, a tu takie g... Nagrody nie są absolutnie warte zachodu, mogli już nawet jedną jakąś fajną rzucić (np. nie wiem, aparat foto, albo jakieś telefony), a nie same tylko bezwartościowe plastiki i w dodatku obrandowane. Ale może to i lepiej, nie będę jeść kinderów to nie przytyję emotka   Wyświetl w wątku >>
2 joan, zonka78 0

shineoff

#6449422 Napisano: 05.01.2018 17:02:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Znowu nic emotka  dziś ogłoszono wyniki 3 konkursów, na których bardzo mi zależało.. No i nic emotka  Ehh, mam tak beznadziejny dzień, że szkoda gadać... Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6448390 Napisano: 03.01.2018 18:27:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tosca napisał(a):

Czy  ktoś podpowiedziałby mi , w jakich sklepach można dostać produkty Fit&Easy, potrzebne do wzięcia udziału w tym konkursie https://www.e-kon...my.html#.Wk0RU1XibIW ? Jakoś bowiem nigdzie ich nie zauważyłam.

W Auchanie są napewno. W biedzie podobno też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6448287 Napisano: 03.01.2018 13:55:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nóż ze Smakera! Ale super emotka   Wyświetl w wątku >>