Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6454460 Napisano: 19.01.2018 14:56:39 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

shineoff napisał(a):

Wkurza mnie okropnie jak widzę pod konkursowymi postami na FB te same osoby, które wrzucają te same zdjęcia i kopiują swoje odpowiedzi z innych konkursów. Zawsze mam ochotę napisać im coś na ten temat, ale boję się awantury emotka  

A mnie wkurza, że są takie osoby, które tylko czekają, aż ktoś inny coś zrobi, bo one same "nie, nie... ja nie lubię awantur..." emotka a awanturują się to samo, tyle, że w innym miejscu emotka
To się nazywa odwaga cywilna? Czy jakoś inaczej? Ktoś podpowie? emotka

To się nazywa dbanie o wlasne interesy. Jak zaczniesz się awanturowac pod postem konkursowym  to masz niewielkie szanse na wygraną z prostej przyczyny- organizator nie potrzebuje pozniej awantury i krytyki, ze ktos wygral nieuczciwie. Wkurza mnie, że oczekujesz od innych awanturowania sie. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454320 Napisano: 19.01.2018 11:34:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBdominika3 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

shineoff napisał(a):

Mam jeszcze takie pytanie, bo nigdy mnie to nie dotyczyło, ale może kiedyś będzie. Jak się jest tzw laureatem rezerwowym, to rozumiem, że info o wygranej dostaje się dłuugo po zakończeniu konkursu (no bo muszą poinformować tych pierwszych zwycięzców, później oni odsyłają paragony czy coś i nie przechodzą poprawnie weryfikacji, potem mogą się odwoływać itp.) - no i pytanie brzmi - JAK DŁUGO? Bo zazwyczaj po rozwiązaniu konkursu, gdzie nic nie wygrałam wywalam paragony. A wtedy, gdyby ktoś to mnie zadzwonił, to bym się nieźle wściekła emotka   Trzymacie paragony nawet miesiąc po? W ogóle często się zdarza wygrać coś z rezerwy? Czy to raczej mało możliwe? 

W regulaminie pisze kiedy jest ostateczne zakończenie konkursu. Zanotuj np. na paragonie , czy jaki tam masz system notatek i przed upływem tej daty nie wyrzucaj . W luksji też pisało , że będzie dodatkowe losowanie w styczniu. W przypadku tak długich terminów warto paragony dodatkowo kserować , bo wyblakną . 

To wiem, bardziej mnie zastanawia jak jest jakiś konkurs, który dawno się zakończył, a osoby się odwołują (zawsze mają prawo) i np. z góry wiadomo że ta osoba nie dostanie nagrody, bo nie spełniła warunków, ale jak się odwołuje to trzeba to rozpatrzyć, są terminy 7 dni, 14 dni itp. - wtedy laureat rezerwowy nie może dostać nagrody dopóki sprawa się nie wyjaśni (zakończy). Luksja pewnie wzięła to pod uwagę (stąd info o losowaniu w styczniu), ale w innych są zdecydowanie krótsze terminy, gdzie trwanie procedury odwoławczej nie jest uwzględniane. Tak jak ktoś wyżej pisał - dostał nagrodę długo po oficjalnym zakończeniu konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454290 Napisano: 19.01.2018 11:01:04 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie okropnie jak widzę pod konkursowymi postami na FB te same osoby, które wrzucają te same zdjęcia i kopiują swoje odpowiedzi z innych konkursów. Zawsze mam ochotę napisać im coś na ten temat, ale boję się awantury emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454177 Napisano: 18.01.2018 23:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
farfalla86 napisał(a):

elotta napisał(a):

shineoff napisał(a):

farfalla86 napisał(a):

Czy ktoś z Was bierze udział w tych wszystkich dzisiaj kończących się konkach z opłacaniem rachunków?
Zastanawiam się co to za cudo.

Ja nie, mam wrażenie, że konkursy na blogach są ustawione i nie marnuję na nie czasu emotka  

Dziwny ten konkurs.
Co do blogowych to gram głównie o książki emotka

Odpuściłam to sobie, bo może to moja paranoja, ale jakoś mi to śmierdziało.
Na blogach parę razy udało mi się wygrać, ale ta cała akcja promocyjna jakoś mi nie pasuje. A ja zwykle słucham intuicji emotka

A co tam trzeba było podać jakieś wrażliwe dane? Czy tylko maila? Bo ja maila podaję wszędzie, już do znudzenia. Pokusiłam się kiedyś o eksperyment i założyłam 2 maile - jednego nie podawałam NIGDZIE, a drugiego wszędzie. Co ciekawe ilość spamu na obu jest podobna. Także ten emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454173 Napisano: 18.01.2018 23:47:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam jeszcze takie pytanie, bo nigdy mnie to nie dotyczyło, ale może kiedyś będzie. Jak się jest tzw laureatem rezerwowym, to rozumiem, że info o wygranej dostaje się dłuugo po zakończeniu konkursu (no bo muszą poinformować tych pierwszych zwycięzców, później oni odsyłają paragony czy coś i nie przechodzą poprawnie weryfikacji, potem mogą się odwoływać itp.) - no i pytanie brzmi - JAK DŁUGO? Bo zazwyczaj po rozwiązaniu konkursu, gdzie nic nie wygrałam wywalam paragony. A wtedy, gdyby ktoś to mnie zadzwonił, to bym się nieźle wściekła emotka   Trzymacie paragony nawet miesiąc po? W ogóle często się zdarza wygrać coś z rezerwy? Czy to raczej mało możliwe?  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454160 Napisano: 18.01.2018 22:51:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
farfalla86 napisał(a):

Czy ktoś z Was bierze udział w tych wszystkich dzisiaj kończących się konkach z opłacaniem rachunków?
Zastanawiam się co to za cudo.

Ja nie, mam wrażenie, że konkursy na blogach są ustawione i nie marnuję na nie czasu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454065 Napisano: 18.01.2018 19:00:33 w Czy informują/ informowali?
mariolakal napisał(a):

barcza napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

malgol napisał(a):

barcza napisał(a):

mietowa napisał(a):

barcza napisał(a):

czy Fortis coca cola z ostatniego dnia wysłał zwrotki dziękujemy za udział  emotka

Ja dostałam od razu, ale wysyłałam bez myślnika (cocacola).

 te wiem że smsy przychodziły ale mi chodzi o te smsy z myślnikiem coca-cola emotka

nic jeszcze nie było

też nie dostałam

losowanie 18.01.2018 r, czyli jak nie mamy zwrotki to chyba nie brali pod uwagę tych zgłoszeń

Szlag by trafił ten nieudolny prefiks coca-cola w Regulaminie tej loterii... Skoro sobie nie radzili z myślnikiem to mogli wrzucić jakiś aneks typu: cola... Nie dość, że zwrotki przychodziły po kilku dniach /sama wzięłam udział dwa razy, więc wiem/ to jeszcze we wszystkich wątkach pojawiały się co chwilę pytania pt. "czy dostaliście zwrotkę z coca-coli na Circle K/ i mnóstwo odpowiedzi z nimi związanych...  emotka

A w temacie: czy FIT&Easy już pozamiatany ? 

Ostatnie losowanie Fit&easy było 16, więc dzwonili wczoraj pewnie. Także teraz już tylko rezerwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454028 Napisano: 18.01.2018 17:40:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyłał ktoś już smsa na colgate z biedy? Przewertowałam regulamin i cisza o wynikach, nic nie piszą kiedy można się ich spodziewać emotka  Czy ja straciłam zdolność czytania ze zrozumieniem? Wiem, że jak będą to będą, ale wiecie pewnie jak się czeka na wyniki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453993 Napisano: 18.01.2018 15:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zawszebeznagrod napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Tak się zastanawiam skąd tyle tej kretowej rezerwy, może nie wszyscy odesłali wszystkie zgłoszone paragony a może zdyskwalifikowali te słabo opisane emotka


Ja obstawiam, że sporo osób nie odesłało swoich danych po powiadmieniu ich, że wygrali mopa Vileda - ale to tylko moja teoria.

A dlaczego ktoś nie chciałby mopa? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453922 Napisano: 18.01.2018 13:19:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

nic tylko się upić a Amundsena nie chcą dać emotka

spokojnie, ja dopiero przed chwilą dostałam maila. Wysyłają je cały czas od wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453913 Napisano: 18.01.2018 13:03:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wóda Amundsen. Fajnie, chociaż liczyłam na coś fajniejszego emotka   Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

shineoff

#6453840 Napisano: 18.01.2018 10:44:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Urządzenie do mikrodermabrazji z konkursu na FB Douglasa (konkurs jeszcze przed świętami był) DPD. Bez żadnego smsa, czy innej informacji, po prostu kurier przyszedł. A już myślałam, ze o mnie zapomnieli emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

shineoff

#6453651 Napisano: 17.01.2018 19:12:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
madzia34 napisał(a):

shineoff napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Buuuu płaczę emotka   emotka   emotka   emotka . Tak liczyłam na tego Amundsena, zwłaszcza, że nagród było dość sporo, się natrudziłam, namęczyłam skracając swoje wypociny, żeby w limicie znaków się zmieścić, a tu nic, nawet wódki z kieliszkami  emotka   emotka   emotka  

Może jeszcze nie wszystkie maile wysłali? Tak tylko pocieszam, bo sama liczę emotka  No szkoda, oby wątek zadziałał i żebyśmy dodawali tylko w "moje dzisiejsze wygrane" emotka  

tez liczyłam na główną:) 

Ambitnie! emotka  Ja liczyłam na cokolwiek. No ale... Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453644 Napisano: 17.01.2018 18:27:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dwaburekoty napisał(a):

Buuuu płaczę emotka   emotka   emotka   emotka . Tak liczyłam na tego Amundsena, zwłaszcza, że nagród było dość sporo, się natrudziłam, namęczyłam skracając swoje wypociny, żeby w limicie znaków się zmieścić, a tu nic, nawet wódki z kieliszkami  emotka   emotka   emotka  

Może jeszcze nie wszystkie maile wysłali? Tak tylko pocieszam, bo sama liczę emotka  No szkoda, oby wątek zadziałał i żebyśmy dodawali tylko w "moje dzisiejsze wygrane" emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453547 Napisano: 17.01.2018 14:58:54 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

shineoff napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

shineoff napisał(a):

Dostał ktoś @ z Amundsena? Mieli dzisiaj wysyłać..

wydaje m się, że dziś komisja
a maile do piątku 

"
Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu „Odkrywaj więcej z Amundsen Vodka”.
Informacja o nagrodzie zostanie wysłana zwycięzcom w wiadomości e-mail na adres podany w zgłoszeniu."

Tak piszą na stronie, czyli jakby że już wyłonili. Zaraz zerknę w regulamin emotka

to się pojawiło już rano po zakończeniu konkursu

OK, zerknęłam w regulamin i rzeczywiście do piątku. Nie wiem co mi się uwaliło w głowie, że dziś mają informować emotka  Ale pewnie i tak nadzieje są płonne, cóż, zobaczymy. Wszystkim biorącym udział oczywiście życzę @ z gratulacjami emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6453543 Napisano: 17.01.2018 14:55:56 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

shineoff napisał(a):

Dostał ktoś @ z Amundsena? Mieli dzisiaj wysyłać..

wydaje m się, że dziś komisja
a maile do piątku 

"
Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu „Odkrywaj więcej z Amundsen Vodka”.
Informacja o nagrodzie zostanie wysłana zwycięzcom w wiadomości e-mail na adres podany w zgłoszeniu."

Tak piszą na stronie, czyli jakby że już wyłonili. Zaraz zerknę w regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453540 Napisano: 17.01.2018 14:54:15 w Czy informują/ informowali?
Dostał ktoś @ z Amundsena? Mieli dzisiaj wysyłać.. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453516 Napisano: 17.01.2018 14:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Dostałam sms od KONKURS: Dziękujemy, odbierz telefon, aby otrzymać swój prezent. Twój kod.....
Podejrzewam, że z Trio, czy ktoś dostał podobnego?

ale Trio dzwoni...

A to nie jakiś nie wiem, przekręt? Wiecie, w wielu konkursach udostępniamy numer, agencje pewnie nimi handlują, jakoś dziwnie to brzmi, że "odbierz telefon". Jakbyś miał odebrać to by zadzwonili po prostu? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6453510 Napisano: 17.01.2018 14:17:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Butelka Chivasa i zaproszenie na galę. Szkoda, że jestem chora i do jutra mi nie przejdzie emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6452710 Napisano: 15.01.2018 18:14:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

wesola napisał(a):

Czy działa komuś strona konkursu Wszechkoty? Ma ktoś może regulamin? Jak włączam to od razu kieruje mnie na stronę Nestle  emotka

działa mi  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0