Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6455929 Napisano: 24.01.2018 17:19:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Do ulubionych colgate dodaję gdy na czerwonym dywanie staję.

Pastę colgate kochamy,
tak jak czerwone dywany. 
O Streamline drogi,
Daj nam nagrody emotka  

Kocham poezję konkursową emotka  Jeśli nikt się nie obrazi, to można takie konkursowe perełki zebrać i wydać tomik. Na FB jest tego miliardy, czasu brakuje na czytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455880 Napisano: 24.01.2018 14:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

czy ktos może mi podpowiedziec czy streamline lubi jak sie w hasło wplecie nazwe colgate czy nie?

Zadzwoń do nich i się zapytaj emotka z tego co czytałam na forum to oni chyba nie mają jakichś konkretnych ulubionych odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455843 Napisano: 24.01.2018 13:04:29 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

shineoff napisał(a):

Wkurza mnie strasznie to, że są konkursy gdzie można wygrać zmywarkę, o której MARZĘ, a ja nie mogę w nich wziąć udziału. Wiecie dlaczego? Bo nie mam miejsca na mój wymarzony sprzęt w tym mikroskopijnym mieszkaniu! Wkurza mnie to najbardziej na świecie  emotka

Nic a nic nie da sie zrobic? Zrezygnowac z jednej  szafki i rzadko uzywane rzeczy gdzies przeniesc? Nie powiem: "nie wyobrazam sobie zycia bez zmywarki", bo to idiotyzm, ale odkad ja mam, czyli 2 lata, zaluje, ze wczesniej wlasnie nie kombinowalam - a tez mialam malutkie kuchnie. Zreszta i aktualna to nie gigant emotka

Miejsce zmywarki zajmuje pralka, bo w łazience nie ma na nią miejsca  emotka  Ja wiem jakie życie jest wygodne ze zmywarką, dlatego tym bardziej mnie WKURZA ta sytuacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455829 Napisano: 24.01.2018 12:40:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mmika26 napisał(a):

https://www.e-kon...tv.html#.WmhubjQiEdU

Brał ktoś udział w tym konkursie? Wie ktoś coś na temat wyników?
Zalatuje mi to ściemą... na FB nie ma już profilu, bo mi nie wyszukuje, na maila zero odpowiedzi, a na YT mój komentarz konkursowy został usunięty...

Nie grałam, ale też mi to wygląda na ściemę emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mmika26 0

shineoff

#6455727 Napisano: 23.01.2018 22:52:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
masza napisał(a):

shineoff napisał(a):

Edit. Jak w konkursie można zgłaszać bez nr paragonu, to organizator zastrzega sobie, że na każde wysłane zgłoszenie może zażądać okazania osobnego paragonu. Czy to nie skraca trochę zapędów takich "hurtowników"?

Hmmm a skąd organizator będzie wiedział z ilu numerów telefonu  ktoś wysłał zgłoszenia ?

Nie pomyślałam o tym, bo zgłaszam tylko z 1 telefonu emotka  Ale masz rację oczywiście. No, chyba, że zgłoszenia są przez formularz internetowy na konkretną osobę - wtedy hurtownik musiałby chyba wynająć jakichś ludzi do podawania swoich danych, a to już dużo zachodu (choć i tacy pewnie się zdarzają)... Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455712 Napisano: 23.01.2018 22:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

bruce napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

 skoro i tak musze kupić pastę do zębów a nie mam ulubionej to kupię konkursową, puszczę esa i zapominam o sprawie . kiedyś wygram emotka

emotka emotka Dziękuję Ci. I tego się będę trzymać, choć mnie to nieszczęsne Streamline nie lubi!  emotka emotka

Streamline prawie nikogo nie lubi (prócz siebie emotka  )

Niech spróbuje mnie nie polubić. Powiem tak- na jakieś 10 szans wygrania instaxa nie udało mi się ANI RAZU. Fajniejsze nagrody wpadały, a i owszem, gorsze też. Ale Instax żaden. Jak mi go teraz nie dadzą to się wścieknę (golfem też nie pogardzę, ale prędzej w totolotka trafię 6) emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455686 Napisano: 23.01.2018 20:24:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jorunn2010 napisał(a):

shineoff napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

biokoo napisał(a):

Co robicie z tymi wszystkimi towarami których macie w nadmiarze, które kupujecie na konkursy? Rozdajecie gdzieś ? Mówię o słodyczach, proszkach itp.


zużywam, bo gardzę hurtowym graniem, więc nie kupuję na sto tysięcy paragonów. a jeżeli coś mi niepotrzebne, to zawsze komuś w domu będzie potrzebne. choć zazwyczaj wybieram konkursy w produktami, które i tak się jakoś zużyje. emotka

ja to samo. zazwyczaj jedno zgłoszenie

A często udaje Ci się tak wygrywać?

nigdy emotka  raz powerbank z Minionków z paki. Ale skoro i tak musze kupić pastę do zębów a nie mam ulubionej to kupię konkursową, puszczę esa i zapominam o sprawie . kiedyś wygram emotka

Noo, w konkursie z pastą to liczy się kreatywność - jedno zgłoszenie wystarczy (mam nadzieję, że ktoś w ogóle to czyta). W loteriach sprawa się ma inaczej, ale statystycznie wygrana JEST możliwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455667 Napisano: 23.01.2018 19:53:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
elotta napisał(a):

O tak, jedyna rzecz jaka mnie wkurzała to właśnie granie bez paragonu i potem próby kupienia go w przypadku wygranej...

Spójrz na to z drugiej strony - możesz taki paragon odsprzedać np. za 1000 zł emotka  Jak komuś bardzo zależy to zapłaci więcej. 
Chociaż osobiście, jak nie wygram do drę paragony ze złością i wrzucam do śmieci. Mogłabym co najwyżej puzzle paragonowe komuś wysłać emotka

Edit. Jak w konkursie można zgłaszać bez nr paragonu, to organizator zastrzega sobie, że na każde wysłane zgłoszenie może zażądać okazania osobnego paragonu. Czy to nie skraca trochę zapędów takich "hurtowników"? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455649 Napisano: 23.01.2018 19:01:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jorunn2010 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

biokoo napisał(a):

Co robicie z tymi wszystkimi towarami których macie w nadmiarze, które kupujecie na konkursy? Rozdajecie gdzieś ? Mówię o słodyczach, proszkach itp.


zużywam, bo gardzę hurtowym graniem, więc nie kupuję na sto tysięcy paragonów. a jeżeli coś mi niepotrzebne, to zawsze komuś w domu będzie potrzebne. choć zazwyczaj wybieram konkursy w produktami, które i tak się jakoś zużyje. emotka

ja to samo. zazwyczaj jedno zgłoszenie

A często udaje Ci się tak wygrywać? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455622 Napisano: 23.01.2018 17:27:35 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie strasznie to, że są konkursy gdzie można wygrać zmywarkę, o której MARZĘ, a ja nie mogę w nich wziąć udziału. Wiecie dlaczego? Bo nie mam miejsca na mój wymarzony sprzęt w tym mikroskopijnym mieszkaniu! Wkurza mnie to najbardziej na świecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455616 Napisano: 23.01.2018 16:59:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Konkursy vs ja, wynik -  3:0. Odechciało mi się. Pierwszy raz mi się tak na serio odechciało. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455610 Napisano: 23.01.2018 16:49:30 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

shineoff napisał(a):

Ktoś już miał @ z tego konkursu?
https://www.e-kon...zw.html#.WmdYXpOdWRs

ciekawa jestem emotka  

6.6 Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową nie później niż do godziny23:59:59 dnia 07.02.2018 r

O rany, jak ja nie lubię takich długich terminów oczekiwania emotka  Dzięki za info, czytałam regulamin i nie zauważyłam tego punktu. Chyba muszę cofnąć się do podstawówki i nauczyć się czytać ze zrozumieniem emotka   Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6455605 Napisano: 23.01.2018 16:45:11 w Czy informują/ informowali?
Ktoś już miał @ z tego konkursu?
https://www.e-kon...zw.html#.WmdYXpOdWRs

ciekawa jestem emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455489 Napisano: 23.01.2018 12:19:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Fit&Easy, wozi GLS emotka  Zgłoszenie z początku stycznia. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455328 Napisano: 22.01.2018 20:18:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku miałeś działać, a nie działasz emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455300 Napisano: 22.01.2018 19:12:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
mastah napisał(a):

Nie wiem czy jest to odpowiedni wątek, ale chciałbym poruszyć pewną frapującą mnie kwestię. Pewnie włożę trochę przysłowiowy kij w mrowisko swoją wypowiedzią, ale w końcu mamy wymieniać się poglądami emotka

Chodzi mi o Wasz stosunek do wygrywania sporej liczby tych samych nagród w konkretnym konkursie przez jedną osobę. I abstrahuję tu od kwestii wygrania zabawek dla kilkorga dzieci/chrześniaków/dziecka koleżanki itp, czy wygrania kilku bonów do jakiegoś sklepu i od tego, że widocznie ktoś jest na tyle zdolny, że jego kilka prac wygrało, a 10 kogoś innego nie. Bardziej zastanawia mnie czy faktycznie o to tu chodzi, czy to trochę nie "zabija przyjemności" z grania i nie zaburza całej idei grania w konkursach.
I żeby nie było nie przemawia przeze mnie zazdrość  emotka  a raczej "idealistyczne" podejście do tematu  emotka

No ale co w tym złego, że ktoś wysłał 10 zgłoszeń i każde z nich wygrało (o ile pozwala na to regulamin, rzecz jasna), a ktoś inny wysłał 100 i nie wygrało żadne? Ma się zrzec nagrody? Ludzie wysyłają mnóstwo zgłoszeń, bo chcą mieć jak największe szanse, to normalna sprawa. Chociaż mi osobiście zdarzyło się wyłącznie w Actimelu wygrać kilka chust, ale to dlatego że polowałam na instaxa. Gdybym dostała upragniony aparat to nie grałabym dalej, bo nagrody były małej wartości, a Actimela nie lubię emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mayteq 0

shineoff

#6454804 Napisano: 20.01.2018 17:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

joan napisał(a):

pablo75 napisał(a):

A ja nie rozumiem dlaczego alkohol, papierosy,leki sie nie wliczaja,czy sklep na nich nie zarabia?


Prawdopodobnie chodzi o to, że pewnych produktów nie można promować / nie można zachęcać do ich zakupu. To tak w skrócie emotka

Dokładnie tak. Jak by nie było takich zapisów to np. palacze mogliby kupować całe wagoniki fajek i paragony konkursowe kwotowo łatwo by było uzupełnić. Mój mąż pali, korzystałabym z tego  emotka  ale lipa, nie można tak... bo są przepisy o których pisze joan...

Ja uważam, że te wykluczenia mleka są idiotyczne. Alkohol, papierosy - rozumiem jak najbardziej, nie powinno się promować i wspierać palenia i picia. Mleko jest wykluczane wyłącznie ze względu na promowanie karmienia piersią. I to już (dla mnie) jest chore. Przecież wiadomo, że nie każdy chce i może w ten sposób karmić. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454769 Napisano: 20.01.2018 15:39:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszorka92 napisał(a):

ponieważ nie mam dostępu do wątku kauflanda to tutaj zapytam. Czy na tą loterię mogą być zakupione słoiczki- gerberki, kaszki i soczki dla dzieci? Nie wiem co jest objęte terminem "preparat do początkowego żywienia niemowląt". 

Myślę, że tak. "Zakazane" jest tylko mleko modyfikowane (z idiotycznych powodów). Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454669 Napisano: 19.01.2018 22:17:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku DZIAŁAJ!!!! W poniedziałek spodziewam się wyników kilku konkursów, spraw żebym się uśmiechnęła czytając je! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6454493 Napisano: 19.01.2018 15:50:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
biokoo napisał(a):

Circle Coca cola, Belvita, Amundsen, Trio, Pringelsy i inne ehhh emotka emotka emotka

Z Trio przecież jeszcze nie losowali samochodu, skąd wiesz, że nie wygrasz? emotka  
A tak w temacie - pustka dzisiaj smutna emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0