Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vanillasky-2017

vanillasky-2017

#6589902 Napisano: 14.04.2019 12:18:01 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
reniii napisał(a):

reniii napisał(a):

@trampek, napisał(a):

A M konkurs z dzwonkiem można kupie w tubce czyvtylko te 4paki.

Dziś w Biedronce kupiłam jogurt Danonek w tubce i na opakowaniu była informacja o loterii, więc w takim wypadku one też biorą chyba udział (oprócz tych wielopaków). Tylko trafić coś to cud jakiś jest.

W cenie 2,19 

Lewiatan- pojedynczy serek 1,99zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6589901 Napisano: 14.04.2019 12:16:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dwa dzwonki Danio. Maile z potwierdzeniem przyszły o 10.08 i 10.18 (jakąś niecałą minutę po wklepaniu kodów). Wyświetl w wątku >>

vanillasky-2017

#6585567 Napisano: 31.03.2019 21:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobrze rozumiem, że pierwsze losowanie nagród tygodniowych w loterii Monster dopiero 29 kwietnia a dziennych od 30 kwietnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6584812 Napisano: 28.03.2019 17:25:26 w Kupię...

vanillasky-2017

#6584336 Napisano: 27.03.2019 13:48:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, nic po prostu nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6583699 Napisano: 25.03.2019 15:35:27 w Czy informują/ informowali?
Frugo? Ktoś coś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6583199 Napisano: 23.03.2019 07:51:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

Bo tu chodzi żeby się obłowić jak tylko się da za wszelką cenę i nie dać nikomu innemu wygrać nie ważne co to jest opaska przypominająca wstążkę czapka paskudna itp itd. Czytam wpisy i dlaczegóż nikt nie napisze mam już wystarczająco danego czegoś i więcej nie potrzebuję i trafiłem ten przedmiot o tej czy o tej bo te bramki się na pewno powtarzają bo jedne i te same osoby widać i na forum i na listach zwycięzców te same imiona i cała gama imion z całej rodziny i dlaczego nie napiszą: nie chcę więcej i dlatego piszę że nie będę grać już o 1354 przedmiot bo mam cały dom po sufit zapełniony pierdołami i do domu wejść nie mogę bo oknami wysypują się produkty które zakupiłem aby to wszystko wygrać i dlatego tylko zrobię sobie przerwę. Ale takiego czegoś nie napewno nikt nie napisze i nie doczekam aby ktoś taki podał prawdziwą godzinę tej bramki by ktoś sobie inny też chociaż jeden gadżet wygrać. To mi się nie podoba.

I po co ta zawiść?

Loteria to HAZARD, który lekko przemienia się w nałóg. Nie chodzi o przedmiot tylko o to uczucie "wygranego".
Jak ludzie inwestują w batoniki po 1,49zl a nie kradną ci z portfela to w czym problem?

Dla jednego Miś Velvet to radość, nawet taka 10-15 sekundowa chwila szczęcia na twarzy kumpla, chorej koleżanki albo żony, kiedy DPD dostarcza w 48 godz pluszaka.

Czas bramek jest zmienny i nawet jak ktoś napisze, że wygrał o 17:02 - to nic to nie znaczy. Bo bramka mogła być otwarta od 16:55 albo od 17:00. 

Nie jest prawdą, że nikt nie podaje czasu, kiedy bramka się otwiera. Trzeba uważnie czytać forum.Kupiłam kilka batoników Milki na konkurs z termosami i sama nie trafiłam ani razu. Trafiłam jeden jedyny raz wysyłając zgłoszenie dokładnie w czasie podanym przez jednego z forumowiczów na forum. Czas był podany z dokładnością do sekundy. Nie był to wpis w stylu "przed chwilą", "dziś rano". Nie. Był podany dokładny czas, który pojawia się w info o wygranej. Skoro ktoś podał aż tak dokładny czas na forum to z pewnością z myślą, że ktoś skorzysta... Poza tym chciałam kiedyś kupić paragon na konkurs bo w moim mieście nie ma sklepu, w którym należało dokonać zakupu. Dość szybko po pojawieniu się mojego wpisu dostałam mail od osoby, z którą nigdy nie pisałam, z informacją, że odbiór nagrody jest tylko w tym sklepie. Pewnie wyrzuciłabym kasę w błoto, gdyby ktoś mnie nie uprzedził. 
Strasznie nie podobają mi się uogólnienia... Na forum są również osoby pomocne i życzliwe. Tak samo jak pełne złości i zawiści. Samo życie...Miłego dnia! emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

vanillasky-2017

#6582638 Napisano: 21.03.2019 11:37:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
aleks1983 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Wszystko zgodnie z regulaminem, więc reklamacja nie przejdzie... Ale z drugiej strony, im więcej się ich teraz pomęczy, tym większe prawdopodobieństwo, że więcej loterii na takich zasadach nie zrobią emotka
Ja to nawet prywatną wiadomość z agencji dostałam na FB, żebym przestała ich oczerniać emotka  (przez moje komentarze na FB, że nagrody zostały u agencji)

No bo taka prawda,przecież nie przekazali tego na cele charytatywne. 
Dobrze napisałaś 

Swoją drogą to mam nauczkę.Powinnam uważniej czytać regulaminy. W następnym takim dziadostwie nie wezmę udziału a na herbaty Loyd patrzeć nie mogę, szczególnie po tej akcji z herbatkami wywołującymi halucynacje.   Loyd Feeeeemotka
Co się dzieje z pozostałymi nagrodami? Zostają w agencji czy wracają do sponsora ? Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6581410 Napisano: 18.03.2019 11:33:46 w Pomocy!!!!
monkakk napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Czy w konkursie L'Oreal C4 przychodzi Wam sms ze zgodą na przetwarzanie danych lub chociaż potwierdzenie zgłoszenia?

w zeszłym tygodniu przyszło potwierdzenie ale z opóźnieniem - chyba godzinnym

No to u mnie minęło ponad 2 godziny ;/

 Po przesłaniu zgłoszenia Uczestnik otrzyma od Organizatora wiadomość tekstową(SMS) z pytaniem o zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem w celach
związanych z realizacją Konkursu, na którą w celu wzięcia udziału w Konkursie należy odpowiedzieć
wiadomością tekstową (SMS) o treści LOREAL.ZGODA.
Powinien przyjść sms dot. zgody. Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6581403 Napisano: 18.03.2019 11:27:08 w Pomocy!!!!
Czy w konkursie L'Oreal C4 przychodzi Wam sms ze zgodą na przetwarzanie danych lub chociaż potwierdzenie zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6581398 Napisano: 18.03.2019 11:20:33 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

A mnie wkurzyło to, że kupiłam Hortex na konkurs w polo, w ostatni dzień konkursu i w ostatniej godzinie otwarcia sklepu... 
Wróciłam do domu z myślą o wysłaniu smsa i co? padłam. Obudziłam się o godzinie 00:26...
I wkurzyło mnie to, że nie zrobiłam zakupów w kauflandzie. Chciałam jechać w sobotę a zakupy do 13.03.
Ten czas tak mi zapierdziela, że dni mijają jak Pendolino,...  emotka emotka

W ostatni dzień poprzedniej loterii Prince Polo objechałam 3 sklepy na moim osiedlu w poszukiwaniu wafelków. Kupiłam 5 szt oczywiście na osobne paragony wstrzymując kolejkę. Wróciłam do domu przed 20. W domu jak to w domu. Dzieci, a to dopytać bo jutro kartkówka/ pani pyta, kolacja, prasowanie, ogarnianie chaty...Usypiałam młodszego syna (zdecydowanie jak dla mnie zbyt wcześnie na moje spanie)  no i oczywiście odpłynęłam. Obudziłam się po 2. Paragony leżały dalej w torebce.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

vanillasky-2017

#6581021 Napisano: 15.03.2019 20:19:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia3 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

atanerka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria z nutą magii - Loyd


Wyniki dostępne tutaj: https://loydloter...reat%C3%B3w-Loyd.pdf

Śmiech na sali ...na 650 nagród, tyle wydali,reszta dla nich...udała im się tą loteria emotka

YYYY... serio?? Może od początku mieli 31 nagród tylko na poczet konkursu naściemniali że jest ich 650? Trochę dziwnie krótka ta lista...

  • 1x samochód MINI Hatch 5dr One 75kW – 1/1 WYDANE
  • 100x głośniki JBL  - 6/100
  • 50x bon o wartości 500zł 2/50
  • 500x bon o wartości 50zł 22/500
Czyli z 651 nagród wydano 31 nagród!! MASAKARA

Ooo a co lepsze, pan którego kod wylosowano do odbioru nagrody głównej nie przeszedł weyfikacji... bo nie miał opakowania konkursowego... Chyba bym się zapłakała. Samochód dostał laureat rezerwowy, Oj marzy mi się  taka rezerwa emotka

Ale muszę przyznać im odwagę za tą listę,jak do nich napisałam wiadomość z udostępnienie listy laureatów to mi odpisali że dane są chronione rodo,tak się wściekłam i odpisałam aby nie ściemniali itp...byłam pewna że nie udostępnią listy,a tu proszę taka niespodzianka 

Rzeczywiście, jakaś totalna ściemaemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

vanillasky-2017

#6579545 Napisano: 12.03.2019 10:41:54 w Paragony na trwające konkursy
Frugo Lidl wymienię na Tymbark Kupiec. Lub kupię Tymbark. Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6575508 Napisano: 27.02.2019 18:14:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 5 kodów Captain Jack. Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6574555 Napisano: 25.02.2019 08:30:29 w Lay's
stokrotka238 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Pomocy, czy ktos mi podpowie co mam zrobić bo mi na podglądzie ucina chrupka? emotka  Próbowałam już i zmieniać rozmiar foty i dalej to samo....już nie wiem co robić...

Nikt,mi nie podpowie??  emotka

Może po prostu zrób fotkę raz jeszcze z chrupkiem w większym oddaleniu... Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

vanillasky-2017

#6574526 Napisano: 24.02.2019 22:09:27 w Wkurza mnie...
lb napisał(a):

wkurza mnie brak wygranej w loterii LOTTO a jeszcze bardziej fakt że pani sprzedająca kupon wiedziała pierwsza czy mam wygraną czy nie

Mnie cieszy niezmiernie, że Lotto wprowadziło zmianę i info o wygranej jest drukowane od razu z kuponem. Nie trzeba nigdzie sprawdzać a kupujący od razu wie, czy coś wygrał czy nie. W moim mieście w jednym ze sklepów, w którym było Lotto, w poprzedniej loterii kasjerka źle wprowadzała transakcję do systemu i klient nie dostawał kuponu choć powinien. O ile dobrze pamiętam, należało w poprzedniej loterii zakupić np. Lotto plus coś jeszcze, transakcja miała być za min. 5 zł. Jak kasjerka wprowadziła Lotto plus np. zdrapkę jako osobne transakcje, klient nie dostał kuponu. Dla mnie obecne rozwiązanie jest prostsze i unika się kłopotliwych sytuacji. A że kasjerka wie pierwsza, czy jest wygrana, czy nie, co z tego... Jak kupuję lotto kasjerka nawet nie patrzy co się tam niżej na kuponie nadrukowało... co ją to niby obchodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6573964 Napisano: 22.02.2019 11:30:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jednodniowa wejściówka na IEM w Katowicach na Dota 2, syn zachwycony a ja zostałam super mamą  emotka  Komentarz mojej latorośli: " W końcu coś dla mnie z tych twoich konkursów". Wooow, no po prostu woow:)
https://www.e-kon...extreme-masters.html Wyświetl w wątku >>

vanillasky-2017

#6573597 Napisano: 21.02.2019 10:45:23 w Pomocy!!!!
@gnieszk@ napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Wygrałam voucher Eventim w loterii Tic Tac, ale nie mogę się dopatrzeć, który zgłoszony przeze mnie kod wygrał... podpowiedzcie proszę, jak to sprawdzić.


Jak wejdziesz w formularz laureata kod jest widoczny do góry w adresie strony (w linku)

Dziękuję!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

vanillasky-2017

#6573592 Napisano: 21.02.2019 10:32:45 w Pomocy!!!!
Wygrałam voucher Eventim w loterii Tic Tac, ale nie mogę się dopatrzeć, który zgłoszony przeze mnie kod wygrał... podpowiedzcie proszę, jak to sprawdzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

vanillasky-2017

#6572379 Napisano: 17.02.2019 21:42:56 w Giełda Kodów ; )
Pilnie kupię 1 kod Captain Jack Wyświetl w wątku >>
0 0