Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yugen

yugen

#6511858 Napisano: 22.07.2018 09:03:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Teraz lepiej przepłacić, kupić w torebkach 250gr z datą grudzień 2018. 

Akurat te cukierki są tak nie zdrowe, że data do lipca czy do grudnia nie robi żadnej różnicy. Te typowe masowe słodycze są tak napakowane konserwantami, że jeszcze długo będą po orientalnej dacie ważności będą "przydatne do spożycia".   Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6510841 Napisano: 18.07.2018 16:32:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kilka paragonów na Red Bull Biedronka, mogę zapłacić 6 złotych za paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6508449 Napisano: 11.07.2018 19:00:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś zdradzi, o której godzinie informowali z rowerami z Albedo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6498371 Napisano: 14.06.2018 21:31:44 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

pracując za kasą nie mogłam mieć przy sobie własnej gotówki. Stąd batoniki 

Kiedy moja mama pracowała na kasie w sklepie sieci X (wiele la temu), musiała mieć zaszyte wszystkie kieszenie w ubraniach.

Świat jest okrutny i prawda o tym świecie też. To, że ktoś nie chce przyjąć jej do wiadomości, to inna para kaloszy. Ale gdyby nie było takiej masy oszustów, nie musiałyby być wdrażane takie środki ostrożności.
Czy ja już nie pisałem wielokrotnie, że ludzkość w swojej masie jest po prostu zła i podła? I oszukuje na czym tylko się da? emotka

Ale też bez przesady, nie wszystko to podłe oszustwa emotka  Co innego kiedy ktoś wynosi pieniądze z utargu, a co innego gdy ktoś "odbije" sobie napiwek. Bądźmy ludźmi. Mi ostatnio dziewczyna też nie miała wydać reszty, chciałem, żeby zostawiła sobie w kasie te gorsze, ale powiedziała, że nie wolno im tak robić. Więc dobrałem czekoladę do równego rachunku i zostawiłem jej za grzeczną obsługę i jej starania. To dla mnie bez różnicy czy nabiła taką czekoladę dla mnie, czy zostawiłbym jej te 3 złote, a potem wybrałaby sobie jakiegoś batona. Nie można takiej osoby nazwać złodziejem czy oszustem emotka  Czasem przepisy czy inne nakazy są tak absurdalne, że naciąganie ich jest zwykłym, ludzkim odruchem.  Wyświetl w wątku >>

yugen

#6496862 Napisano: 12.06.2018 11:40:33 w Czy informują/ informowali?
A czy ktoś wie w jaki sposób wybierają te zgłoszenia w Brico? Czy agencja zebrała te wszystkie kupony i wybiera? Czy decyduje kierownictwo w każdym sklepie? Bo chyba agencja nie ma zamiaru wykonać ponad tysiąca telefonów...  Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6479315 Napisano: 04.04.2018 12:03:24 w Informują
infatne napisał(a):

Danio 2 wartswy mail o sluchawkach. Ktos dostal info o glownej  emotka  ??

Tak, ja z kartą. Wyświetl w wątku >>

yugen

#6476078 Napisano: 22.03.2018 19:50:03 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na bobovitę w Intermarche. Z najtańszymi produktami. Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6474734 Napisano: 20.03.2018 10:08:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2 paragony na Danio z C4 emotka  Płacę 6 zł za paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6473543 Napisano: 15.03.2018 22:02:56 w Albedo Marketing
cb656 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Czy wygrywacie u Albedo na ten sam numer telefonu w różnych konkursach? Czyli czy moje odpowiedzi są tak słabe czy czas na drugi starter?

Od lat gram w różnych konkursach na te same dane. Raz jest wygrana, raz jej nie ma. Nie widzę związku akurat między numerem telefonu, a decyzją Organizatora o nagrodzeniu. Zakładam, że większe znaczenie ma treść zgłoszenia. emotka Oczywiście mogę się mylić. emotka W związku z wysypem darmowych starterów i faktem, że posiadam już telefon Dual SIM rozważam w przyszłości dywersyfikację... O spostrzeżeniach będzie czas porozmawiać później, to na razie tylko plany.

Każdy nowy pracownik agencji reklamowej przechodzi szkolenie na którym zapoznaje się z numerami telefonów, które znajdują się na czarnej liście organizatorów (z niewiadomych przyczyn). Musi nauczyć się ich na pamięć, żeby potem przy czytaniu zgłoszeń automatycznie je odrzucać. Może się wydawać, że  tysiące numerów zgłoszonych do konkursu wyglądają podobnie, jednak nie dla pracownika agencji reklamowej. On potrafi rozpoznać każdy z tych numerów i przypisać go do konkretnej osoby. Bo zapamiętuje nie tylko numery telefonów, ale i dane osobowe. Żeby wiedzieć komu nie dać nagrody emotka  A tak na serio. To ja od lat gram na jeden i ten sam numer i nie zauważyłem żadnego wykluczenia. Praktycznie zawsze coś od Albedo wpada i podaje na ten numer różne dane. Raz siebie, raz żonę, raz teściów, raz brata. Nigdy nie było problemu z jakimś "blokowaniem" numeru. Wyświetl w wątku >>

yugen

#6472898 Napisano: 14.03.2018 12:48:43 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

marta_1234 napisał(a):

Czytałam oba przed wzięciem udziału i później pisząc  wiadomości do organizatorów, takiego zapisu nie było tu i tu. Pisząc do nich miałam głownie na celu pokazanie  postaw niektórych uczestników. Zwróciłam też im uwagę na taki proceder. Podsumowując nie mamy wpływu na to co jest w regulaminach, a potem wychodzą  takie "kwiatki". Było mineło, trzeba się z tym pogodzic,ze są takie  osoby. Nawet już  nie mam siły myśleć o tej sprawie  emotka


I wszystko jasne emotka

Rozumiem Twój ból, ale to tak, jakby pisać do Albedo w sprawie ich badziewnych, bezparagonowych konków dla oszustów i dekli* twierdząc, że "to nieuczciwe" oraz "mnie to wkurza". Wygodniej włożyć rękę w maszynkę do mięsa.

* dekiel: przykładowo osoba X grająca bez paragonu, która oferuje sprzedaż(!) wygranego zestawu plastrów (wart. 21 zł), gdzie zakupy promo wyniosły potencjalnego kupującego ok. 15 zł, a osoba X otrzymać pragnie 5 zł. Tacy k* samotni geniusze w konkursach, że pińć złociszy odpuścić nie potrafią, czapki z głów emotka

Zawsze można wybrać konkurs, który nam pasuje i nie denerwować się potem. Ludzie czytają regulaminy, zasady im nie pasują, a i tak biorą udział i marudzą. Wszystkim nie da się dogodzić. Tak samo z nagrodami. Nie lepiej sortować konkurs pod siebie, zamiast oczekiwać, że wszyscy się dostosują? Kto będzie chciał oszukać, ten i tak oszuka. Co do zdjęć, to jesli regulamin tego nie zabraniał, to w czym osoba robiąca zamieszanie szuka problemu? Może lepiej ten czas na szukanie dziury w całym przeznaczyć na zrobienie lepszego zdjęcia, zdobycie nagrody i nie narzekanie na innych? Zdjęcie przecież nie było kradzione. Czasami scenerię do zdjęcia przygotowuje się bardzo długo i aż żal nie zrobić kilku ujęć na różne konkursy. Nie bardzo rozumiem problemu? Swojej twarzy też dwa razy nie sfotografujesz do konkursu, bo ten sam uśmiech, oczy, tylko produkt inny? Wyświetl w wątku >>

yugen

#6469273 Napisano: 03.03.2018 09:40:46 w Paragony na trwające konkursy
Jeszcze danio dwie warstwy kilka kupię, mogę zapłacić 5 zł za paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6469267 Napisano: 03.03.2018 09:18:35 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na zbliżający się konkurs Colgate w Biedronce: https://www.e-kon...ka.html#.WppaJajOXIU Proszę o oferty na pw już z ceną za paragon emotka  Wezmę kilka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6466763 Napisano: 23.02.2018 13:36:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie zwalanie winy za brak nagrody na agencję, sklep, brak numeru paragonu, losowanie zamiast czytania. A może problem leży w słabej odpowiedzi? A niepotrzebnie winnych szukać z boku? Ja gram głównie hobbystycznie, dla zabawy, mam tylko swój numer telefonu i żony. Nie widzę jakiejś dużej różnicy między liczbą nagród z konkursów z numerem paragonu czy bez. To samo z agencjami i sklepami. Raz dają, raz nie. Przecież jak ktoś pisze słabo, to mu nie pomoże nawet milion zgłoszeń. A jak ktoś ma dobre pióro, to i tak kupi paragonów na więcej zgłoszeń z numerem i swoje zgarnie emotka  A kto ma kombinować i tak będzie kombinował. Czy nie łatwiej po prostu grać tam, gdzie komu pasuje? Jeden woli z numerem, drugi bez, trzeciemu jak mi to obojętne. Więc po co się frustrować? Zawsze komuś coś nie bezie się podobało, a to nagroda, a to produkt promocyjny. Nie lepiej taki konkurs ominąć, niż rwać włosy z głowy, że nie jest idealny pod moje potrzeby?  Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6466119 Napisano: 22.02.2018 08:20:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Czar Star Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6466004 Napisano: 21.02.2018 17:52:12 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na kończący się dziś konkurs Syoss w sklepach Kaufland oraz 10 paragonów Star w dobrej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6462399 Napisano: 12.02.2018 11:50:58 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na ten konkurs: Kup dowolną 3- lub 4-ostrzową maszynkę do golenia BIC w Sklepie E. Leclerc w Rzeszowie, ul. Rejtana 69 Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6461703 Napisano: 09.02.2018 14:20:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co sms i nadzieja na wygraną, to tylko głupie reklamy i naciągacze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6461325 Napisano: 08.02.2018 16:15:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przed chwilą telefon z zestawem za 25 styczeń, chyba idą już ku końcowi emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

yugen

#6461035 Napisano: 08.02.2018 10:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziuuu napisał(a):

yugen napisał(a):

Albedo idzie już z zestawami? Bo ludzie piszą, że po zmywarkach?

Kto i gdzie pisał ze już po zmywarkach?

W wątku "Dziś nic nie wygrałem" wiem, że tam zazwyczaj przesadzone lamenty, ale nie mam aktualnie czasu sprawdzać wątków, czy to tylko marudzenie czy faktycznie było już info o zestawach. Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6461011 Napisano: 08.02.2018 10:30:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Albedo idzie już z zestawami? Bo ludzie piszą, że po zmywarkach? Wyświetl w wątku >>
0 0