Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yugen

yugen

#6575195 Napisano: 26.02.2019 15:29:17 w Informują
Dzwonili ok 13 z konkursu Wedel w Intermarche. Drugi stopień, voucher do SPA. Końcówka tel 3333 Wyświetl w wątku >>

yugen

#6565776 Napisano: 22.01.2019 16:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Silan Supreme - można wysłać kilka zgłoszeń, pisze że trzeba zachować paragon, ale nie ma nigdzie wprowadzanego numeru, to czy mogę na jeden paragon wysłać kilka zgłoszeń ? Dodatkowo w regulaminie pisze że o zakwalifikowaniu dowiem się smsem lub mailem - ale nigdzie nie jest podawany mail...

Nie widzę w regulaminie żadnej wzmianki o mejlu. Albedo zawsze dzwoni, a potem wysyła esemesa na nieodebrane połączeni. I tak też jest opisany proces informowania w regulaminie. Chyba pomieszały Ci się regulaminy albo nieuważnie czytasz. Bo obie kwestie z Twojego pytania wyjaśnia ich regulamin.

W terminie dwóch dni roboczych od dnia wyłonienia zwycięzców, Organizator powiadomi zwycięzców o wygranej kontaktując się z nimi na numer telefonu, który podali w Formularzu na stronie internetowej www.walentynkisupreme.pl albo z którego wysłali swoje zgłoszenia udziału w Konkursie (Formularz albo wiadomość SMS, o których mowa w pkt 1.3.3. Regulaminu). Zwycięzca zobowiązany jest odebrać połączenie telefoniczne oraz potwierdzić swoje uczestnictwo w Konkursie. Próba uzyskania połączenia ze zwycięzcą podejmowana jest co najmniej dwukrotnie w odstępie nie krótszym niż 2 godziny, przy czym za każdym razem oczekiwanie na połączenie powinno obejmować co najmniej 5 sygnałów przy sygnale braku odpowiedzi ze strony zwycięzcy. W przypadku sygnału "zajętości", następna próba połączenia zostanie przeprowadzona po 5 minutach. W przypadku braku któregokolwiek z ww. sygnałów lub zgłoszenia skrzynki poczty głosowej podejmowana jest ponownie próba połączenia, co najmniej dwukrotnie w odstępie nie krótszym niż 2 godziny. W przypadku rozłączenia połączenia w trakcie rozmowy próba ponownego połączenia podejmowana jest według wyżej opisanej procedury. W wypadku braku możliwości uzyskania połączenia telefonicznego ze zwycięzcą zgodnie z opisaną powyżej procedurą, zostanie on poinformowany o wygranej w tym samym dniu za pomocą wiadomości SMS z informacją o warunkach odbioru nagrody.

Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6556613 Napisano: 14.12.2018 14:46:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@gnieszk@ napisał(a):

ITM Milka Serio???

Mam nadzieję, że po prostu ślą na raty te 300 bonów, bo u mnie też 0...  Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6554160 Napisano: 06.12.2018 15:50:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
donia7 napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

nswe69 napisał(a):

mallina zapewne nie mnie jednego ciekawi - jest gdzieś dostępna Twoja odpowiedź ? wrzucisz ew. ?

a Ty byś wrzucił? w dzisiejszych czasach wątpię emotka

niech nawet nie wrzuca tylko cieszy się spokojnie nagrodą emotka

Dokładnie. Bo potem tekst będzie pojawiał się w każdym możliwym konkursie, powielany przez nieuczciwych graczy.  Wyświetl w wątku >>

yugen

#6552235 Napisano: 30.11.2018 13:23:37 w Czy informują/ informowali?
Wygraj z ACE czy ktoś otrzymał dzisiaj informację o wygranej? Zdaje się, że do dziś jest termin na powiadomienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6551641 Napisano: 28.11.2018 18:02:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Wiecie może, czy Allegro ma dostęp do wiadomości między sprzedającym, a zainteresowanym? Chodzi o formularz "Pytanie do sprzedającego". Bo ktoś zapytał o rabat, odpowiedziałem, że mogę wysłać kurierem poza aukcją. I otrzymałem automatyczną odpowiedź, że wiadomość nie została dostarczona, gdyż zawiera propozycję sprzedaży poza Allegro. I teraz zastanawiam się czy to jakiś algorytm wyłapuje słówka czy oni te wiadomości "ręcznie" filtrują? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

yugen

#6550290 Napisano: 23.11.2018 19:10:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikantny napisał(a):

Za czym Wy się tak zabijacie? Objeżdżać 2 miasta za soczkiem, spalić paliwa za stówe żeby wygrać bidon reklamujący markę Marwit o wart. 15zł?  emotka   czy tu chodzi o to jedno auto, za którego samemu trzeba opłacić podatek  emotka

Nawet jeśli to co Ci do tego? Skoro ktoś uznaje, że warto, to objeżdża 2, 3 a nawet 4 miasta. Proste. Nie rozumiem w czym masz problem. Nie chcesz -  nie grasz. Po co jeszcze przejmować się ile i na co ktoś spala paliwa?  Wyświetl w wątku >>

yugen

#6548439 Napisano: 18.11.2018 14:00:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

masza napisał(a):

superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

masza napisał(a):

asantesana napisał(a):

masza napisał(a):

No to  co powiedzieli? Że nie wysłali Ci nagrody , bo w jednej kopercie doszły do nich oświadczenia? No jakoś to musieli wyjaśnić.... I piszesz , ze tak mialaś niejeden raz- to nie dali Ci nagrody - a mimo to wysyłałaś oswiadczenia razem ?? Napisz co powiedzieli- a domysły to sobie kazdy moze snuć.....

Masza, po prostu mówią, że w kopercie było jedno oświadczenie i co im zrobisz. Ja wysyłam zawsze w osobnych, ale koleżanka tak właśnie miała w Albedo z lazy bagami, na szczęście nagroda mało warta. Jeśli chcesz, możesz testować, może akurat będziesz miała szczęście emotka

co tzn mówią? - na kopercie jest 2 x nadawca- a jak wmówią , ze koperta była pusta - to co? Też im wierzymy?
Piszemy wtedy reklamację- moze zbyt łatwo odpuszczacie i tak robią?
Ja nie testuję , ale już wysłałam oświadczenia 2 x w 1 kopercie i nie dam rady tego cofnąć- ale im nie popuszczę w razie problemów:),nie bez okazji na druczku jest 2 nadawca...

Masza, ale po co ta dyskusja? Napisałam (w ramach informacji), ze ja tak nie robię, ale taką sytuację miała koleżanka. To słowo przeciwko słowu, a nie kwestia wiary i agencja jest zawsze na pozycji wygranej, nawet jeśli powie, ze koperta była pusta. A na kopercie można nawet napisać, że nadawcą jest królowa Elżbieta i książę Karol. Jeśli chcesz tak słać, to ślij, przecież nikt tutaj Ci nie zabrania, tylko uczciwie przestrzega czym to się może skończyć. Z mojej strony to tyle.

Regulamin ma zapis LAUREAT ma... czy laureaCI, mają przesłać ...? 
Jeśli regulamin zezwala na hurt to kilka oświadczeń w jedną kopertę, by zaoszczędzić na znaczkach, można pakować.

Jak jest liczba pojedyńcza, to tylko dobra wola organizatora... 

Tylko po co się tak afiszować, że grasz hurtem i nie stać cie na 2 znaczki???

Odpowiem - bo to chyba do mnie było tak?
Nie wiem czy wygrana moja i wygrana córki to hurt- ale Ty już chyba wiesz lepiej emotka sadząc po ostatnich Twoich wpisach  i dyskusji na forum ...... emotka emotka emotka

Ad2 . Tak -szkoda mi 5 zł na znaczek- więc wysyłam oświadczenia domownikow razem- jeżeli agencja nie zapisu o wyłacznosci na gospodarstwo domowe...
Mam nadzieję , ze moja wypowiedż w pełni Cię usatysfakcjonuje - nie chciałabym Cię zawieść , bo widzę , że  na bieżąco szukasz sensacji na forum .Pozdrawiam emotka

Chodzi o żałosność twojego wpisu. Nie stać cie na znaczek to nie graj a nie publiczny płacz.  emotka
Jeden numer nadania to jeden laureat - Albedo ma prawo tak działać... NIE musi akceptować rodzinnych zgłoszeń.

Ps. Ci co hurtem grają wzajemnie lajki sobie dają  emotka A później marudzenie, że SAME loterie. Właśnie tacy co na całe rodziny grają rozwalili konkursy od środka, jeden autor a 5 laureatów.
Z pomocą Tych, co tu motywowani byli do kontaktu Sponsora, bo uważali, že jego hasło było lepsze... Loterie to święty spokój dla Agencji i Sponsora.

Że też Ci się tak chce w każdym poście tryskać jadem, czepiać się i kąsać innych. Czasami mam wrażenie, że wchodzisz tutaj tylko po to, żeby dorwać jakąś ofiarę i wyżyć się na niej za swoje niepowodzenia. Ilekroć trafię na Twój post, to zawsze jest on wypełniony negatywnymi emocjami, złością i niezadowoleniem. Ty też nie musisz grać, jeśli nie odpowiadają Ci produkty konkursowe, a jednak wylewasz swoje żale, że produkty tragiczne i strasznie niezdrowe jak np. herbatki Tetley. 

Jak nie Loyd syntetyki smakowe to teraz Tetley ... witamina C zalana 90 stopniami H2O, witamina B6 syntetycznie dodana - napoje dla naiwnych. Nienaturalne herbatki czyszczące portfele.
Trza sie truc by wygrac.

Cóż za hipokryzja. Jednak nie ominęłaś konkursu, tylko był publiczny płacz, że to niezdrowe. Ale to za pewne czyjaś wina, że takie produkty konkursowe są... Wrzuć na luz, zaparz sobie melisę, odstresuj się i przestań wszystkich kąsać jak rozbrykany szczeniak. A jak już musisz wylewać swoją nienawiść to rób to w jakimś pamiętniku... Wydaje Ci się, że pozjadałaś wszystkie rozumy i jesteś jedyną sprawiedliwą. A ja powiem Ci, że jesteś po prostu irytująca i nie potrafisz napisać nawet jednej kulturalnej i merytorycznej wypowiedzi pozbawionej złośliwości i poniżania innych. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale tony Twoich wpisów są po prostu okropnie nieprzyjemne i toksyczne. Bez odbioru... Wyświetl w wątku >>

yugen

#6547594 Napisano: 15.11.2018 14:19:13 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dziś 5 paragonów na Palmolive z Tesco ofertę z ceną proszę na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6543736 Napisano: 02.11.2018 15:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Udało się już komuś zapłacić w Biedronce kartą z konkursu past Colgate? Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6540800 Napisano: 22.10.2018 09:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

Mysia napisał(a):

mia napisał(a):

Jasne. Statystycznie nie ma wszak różnicy, czy się wyśle 10 dobrych zgłoszeń, czy jedno. Być może nawet dojdziemy do konsensusu, że jedno ma większe szanse wstrzelić się w gust niż dziesięć. emotka
To po prostu taka luźna dygresyjka - w dyskusję się nie wdaję, bo dziś nie mam dnia na odwracanie kota ogonem. emotka

W konkursach organizowanych przez NAV gram czasem (zniechęca mnie brak podawania nr paragonu), kilka nagród wygrałam. Mogę więc założyć, że gdybym wysłała 15 różnych zgłoszeń to miałabym większą szansę coś trafić. Wysłałam 1 zgłoszenie, miałam 1 paragon. Nie wygrałam nic, ale płakać nie będę bo nie kupowałam produktu głównie ze względu na konkurs... 

a ja wysłałam jedno zgłoszenie - w sumie mąż i trafił w noże, które akurat nam się przydadzą.), chociaż nie powiem, konki bez nr paragonów też nie należą do moich ulubionych i rzadko w nich biorę udział, chyba, że tak jak Ty akurat używam danego produktu

Ja zawsze wysyłam tyle samo zgłoszeń (ograniczenia czasowe)  i nie widzę wielkiej różnicy w częstotliwości nagradzania w konkursach z czy bez nr paragonu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6538804 Napisano: 16.10.2018 15:07:27 w Czy informują/ informowali?
alexa4 napisał(a):

forescik napisał(a):

anula18 napisał(a):

alexa4 napisał(a):

Ktoś z was pytał o konkurs "Magiczna Jesień z Pudliszkami" z auchan 
dzwoniłam do organizatora 
wyniki będą najpóźniej do piątku  emotka

Jestes tu nowa, wiec taka rada - nie wydzwaniaj po Organizatorach gdzie sa wyniki konkursu, bo zazwyczaj to strzał w kolano...

Dlaczego strzał w kolano? 
Tak jestem nowa ale gram już jakiś czas,
za każdym razem gdy zapytałam tez i wygrałam.Nie stresuje się tym ale dzięki za info emotka

Skoro agencja ma jeszcze czas na ogłoszenie wyników to po co dzwonić i zawracać im głowę? Wystarczy zajrzeć do regulaminu, sprawdzić do kiedy mają czas i zaczekać. Co innego, gdy termin minął. Ale po co ich poganiać, kiedy regulaminowy termin nie minął? Wyświetl w wątku >>

yugen

#6538796 Napisano: 16.10.2018 14:53:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Velvet w ITM można kupić chusteczki w dużym kartonie, czy muszą być te w paczkach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6538414 Napisano: 15.10.2018 16:18:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Do którego dnia włącznie informował Wawel? Ktoś wie? emotka

Do 14 emotka Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

yugen

#6538300 Napisano: 15.10.2018 12:46:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

yugen napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A gdzie mają dobrze opisane Łaciate? Bo tego wymagają 

na liście zakupów na paragonie jest słowo pozwalające jednoznacznie stwierdzić, iż zakup dotyczyProduktu Promocyjnego.

A kupiłam w Netto i Intermarche i wszędzie tylko Mleko UHT...

a czy ja dobrze widzę w regulaminie, że niepotrzebne opakowanie z tym kodem promocyjnym?

kod potrzebny jest przy zgłoszeniu

tak to wiem, tylko chodzi mi czy przy odbiorze nagrody będzie potrzebny, bo czytałam reg. i nic tam na ten temat nie doczytałam, i jeśli faktycznie nie, to lipa

No to chyba dobrze, bo kto by chciał przetrzymywać ponad dwa miesiące puste kartony po mleku  emotka  Poza tym te kody to raczej zbędne, i tak trzeba mieć paragon i to ze szczegółowymi danymi. 

to wyjdzie w przysłowiowym "praniu" jak się okaże, że kody były wykorzystane 

Tym bardziej te kody są zbyteczne i jeszcze na wierzchu. Z jednej strony po co ktoś miałby je kraść, skoro potrzebny jest paragon. A jeśli ktoś ma zamiar fałszować paragony to już agencja powinna je dokładnie weryfikować, żeby nie uwzględniać oszustów. Już mogli zrobić je gdzieś pod nakrętką, bo przynajmniej wiadomo byłoby, którego mleka nie kupować, plus nakrętkę łatwo umyć i gdzieś schować. Wyświetl w wątku >>

yugen

#6538293 Napisano: 15.10.2018 12:38:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A gdzie mają dobrze opisane Łaciate? Bo tego wymagają 

na liście zakupów na paragonie jest słowo pozwalające jednoznacznie stwierdzić, iż zakup dotyczyProduktu Promocyjnego.

A kupiłam w Netto i Intermarche i wszędzie tylko Mleko UHT...

a czy ja dobrze widzę w regulaminie, że niepotrzebne opakowanie z tym kodem promocyjnym?

kod potrzebny jest przy zgłoszeniu

tak to wiem, tylko chodzi mi czy przy odbiorze nagrody będzie potrzebny, bo czytałam reg. i nic tam na ten temat nie doczytałam, i jeśli faktycznie nie, to lipa

No to chyba dobrze, bo kto by chciał przetrzymywać ponad dwa miesiące puste kartony po mleku emotka  Poza tym te kody to raczej zbędne, i tak trzeba mieć paragon i to ze szczegółowymi danymi.  Wyświetl w wątku >>

yugen

#6536628 Napisano: 10.10.2018 11:02:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy otrzymał ktoś bon do Netto za pierwszy tydzień 23 lat Netto? Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6535904 Napisano: 08.10.2018 13:48:08 w Informują
Smolar Tesco STR8 esemes Wyświetl w wątku >>

yugen

#6535444 Napisano: 06.10.2018 11:13:14 w Czy informują/ informowali?
Czy Smolar z konkursu Persila w C4 powiadomił tylko pralki, czy za zestawy też puścił sms? Wyświetl w wątku >>
0 0

yugen

#6534565 Napisano: 03.10.2018 17:51:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

Na tyle nagród nikt nic nie wygrał w Persil?

Pewnie nie poszły jeszcze esemesy, a nawet dane nie zostały wprowadzone na www. Smolar tak czasem robi. Że pojawia się nazwa konkursu, a wyniki są uzupełniane później.  Wyświetl w wątku >>